Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 128. Bölüm Özeti #Tanu Pragya’dan Yardım İster

Ah Kalbim 128. bölümde neler olacak? Bu sorunuzun cevabı olan Ah Kalbim 23 Şubat özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle..

Ah Kalbim 128. Bölümde Neler Olacak?

Pragya’dan ayrılmak istediğini söyleyen Abhi bu konuda Daadi’den yardım ister ve Pragya’yı ikna etmesini rica eder. Bu sırada kendi de Pragya’nın yanına gider ve ona iyi davranmaya çalışır. Pragya düşerken onu tutar ve senin de birine ihtiyacın var, düşecekken seni kurtaracak iyi misin diye soracak derken arka fonda Sanam Re şarkısı çalmaktadır. 

Abhi daha sonra odadan çıkacakken Pragya bir anın bir anını tutmuyor deyince Abhi beni benden iyi tanıyor diye düşünür ve odadan çıkar. Pragya’nın yanına daha sonra Daadi gelir ve durumu Pragya’ya anlatır. Abhi odaya gelince Pragya Daadi’nin boşanmam için kendisine ısrar ettiği söyler, fazla sinirlenmenin sağlığına iyi gelmeyeceğini söyler.

ah kalbim 128 bölüm resmi 1

Daadi ise numaradan da olsa boşanma konusunda ısrar etmeye devam eder. Tanu da bu konuşmaları duyar. Pragya boşanmayacağım diye resti çekince Abhi, Daadi’yi sinirlenmesin diye oradan uzaklaştırır. Tanu ise Pragya’yı ikna etmeye çalışır. Purab ise Sarla’nın başında Bulbul’un katillerine gereken cezayı vereceğim diye duygusal bir konuşma yapar.

ah kalbim 128 bölüm resmi 2

Nikhil ise Tanu’ya şantajcının profesyonel olduğunu farklı sim kartlar kullandığını söyler. Bir sonraki aramasını beklememiz gerek diye Tanuya son durumu haber verir. Pragya ve ekibi ise bu defa şantajcı olarak başka birini kiralama kararı alırlar. Ronnie ise şantajcı olarak gitmek istediğini söyler. Tanu’yu arayan Pragya önce Abhi’nin numarasını ister Tanu vermeyince Tanudan bir saat içinde adamına parayı vermesini söyler.

ah kalbim 128 bölüm resmi 3

Tanu ise verilen süreyi az bulduğunu söyler. Tanu Nikhil’e durumu telaş içinde anlatır. Aliya’nın evinden gelen Tanu telaş içindedir. Daadi durumu sorunca birnin Abhi’nin numarasını istediğini ve canını sıktığını anlatır. Başka birini arayıp aramadığını sorar. Taiiji beni öyle biri aramadı der Daadi de beni de diye destek olur. Akşam yemeği sofrasında herkes vardır ama Abhi Pragyayı beklediği için gelmemiştir. Tanu onu çağırmaya gittiğinde Pragyadan sofradan kalkar.

ah kalbim 128 bölüm resmi 5

Abhi sofraya geldiğinde Pragya yoktur. Tam da bu sırada Sarla’nın durumunu sorma bahanesiyle Nikhil gelir. Pragya sesini değiştirerek Abhi’yi arayınca Tanu da Nikhil de şok olur. Sana biri ihanet ediyor der devam edecekken Tanu alır bu ne cesaret neden Abhinin canını sıkıyorsun der. Şantajcı parayı Abhiden isteyecektim der. Abhi telefonu Tanudan alır ve bir daha aramamasını söyler. Abhi daha sonra yine Pragyayı ikna etmeye çalışsa da Pragya konuşmaya dahi yanaşmaz.

ah kalbim 128 bölüm resmi 4

Pragya Tanu’nun odasına gider ve birinin kendisini aradığını ve eski erkek arkadaşın hakkında bir sır vereceğini söyledi ben de istediği parayı vereceğim deyince Tanu tedirgin olur. Pragya ise şaka yaptığını kendisini hiç de merak etmediğini söyler. Tanu ise Pragyaya birinin kendisine duygu sömürüsü yaptığı ama bir türlü kim olduğunu bulamadığını söyler. Pragya ise polise şikayet etmesini tavsiye eder. Tanu ise elinde belki montajlı fotoğraflar var bilmiyorum o yüzden polise gidemem der. Pragya yardım edeceğini söyler. Abhi ise odada Pragyayı beklerken rahatlamak için gitar çalar. Pragya ise Tanunun yardım istediğini söyler. Yeni plana göre bir yer belirleyip onu oraya çağıracaklardır. Tanu ise Pragyanın yardım isteğini kabul etmesine şaşırmıştır ve bunun arkasında başka bir neden olmalı diye kuşkulanır.

Ah Kalbim 128. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

54 Yorum

 1. Fatimam canım mənim xoşbəxt olasız qoşaqarıyasız allah sevginizi daim etsin canım mənim sənin adına çox sevindim öpdüm♡

 2. Aylinim çox sağol ürəyim. Ama sevgi yoxdu. Heç oğlanı görməmişəm belə. Türkün məsəli görücü üsulu oldu. Məndə razı oldum:)

 3. ???????AYSELİMMMM

  ♥️♥️♥️♥️♥️İYİ
  ????????GECELER
  ???????????TATLI
  ???????????RÜYALAR

  CANIM KANKAMMM
  Nasılsın iyimisin inşallah iyisindir kız kolay gelsin kesin şimdi temizlik YAPIYORSUN nede olsa bir aşiret geçmiş evinizde ama seni çok özledim canım yeğenlerim hala ateşleri var keşke çocuklar hiç hasta olmasalar CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM ?????????????

 4. ????????KUM KUM BHAGYA

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 5. Ooo artik sayfamız da taptaze bir gelin adayı varmis…

  FATİMAM tebrik ederim canım benim..?senin için en hayırlısı olur inşallah Bitanem ???
  Allah tamamına erdirir coook mutlu olursun.. ???

 6. NURDANIM centilmen erkek yok mu diyon yani??
  Haklısın aslında kuzu görünümlü kurt misali..

 7. DENİZİİM ??

  Yok Bitanem ah kalbim izliyodum… ev temizlik dip köşe olmadığı müddetçe çok yormuyor.. bulasigi makine yıkıyor evi makine supuruyor .. bizede keyfini sürmek kalıyor ???

  Hem daha aşiret kadar olmadık ???surda 8 kardeş 15 torun 5 damat 1 gelin var yani çokta sayılmaz ?????

  Bencede çocuklara hiç bir şey olmadan büyüdü ama insanoğlunun fıtratına aykırı hastalanmamak ??

  ??? Bende seni çooooooooooooooooooooook seviyorum DENİZİİM ???

  İyi geceler tatlı rüyalar kankam???

  Buda iyi geceler öpücüğü ???

 8. Çok sağolyn kızlar. Çok teşekkür ederim. RABBİM her kes için hayırlı olanı nasib etsin inşeALLAHA. YETERKİ ALLAHIm hayırı iyiyi versin:)

 9. Aslnda kızlar. Ben çocukla hiç konuşmadm. İlk yarn konuşucam. Sizce ne söylemelyim ne konuşmalym sormalym. Pek anlamam öyle işletden. Bana yardm edermisiniz güzel ailem?

 10. Filizim aşkım şimdi gördüm geçen yorumu. Bende tanmyorum. Halası getrdihastaneye göreym diye tabi o da görsün. Bend eutandm yüzüne bakamadm. Sonra babaanneme resm atmşlar babannemde bana. 25yaşnaydmş çocuk. Biraz sarasvatinin sakallı
  Halini anımsatyror görünüşce. Universte okumamş.iyi birine benzyo Öyle pek bilgim yok. Ama öğrenince yazarm hayatm.
  RABBİM hayrlsnı nasip etsin:)

  1. Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin canım
   fatıma canım bence karşılıklı konuşmada soracağın ilk soru evlilikten beklentini anlatır mısın demelisin. Çünkü burada bir çok şey açığa çıkar. Seni köle mi görüyor yoksa hayatını birleştirmek için hayat arkadası mı arıyor az çok belli olur. bu üniversite de olursa hiç okumamış bir erkek de olsa ruhunu ne derece kültürlü onu çözmek gerek. Sen ilk konuşmada en ufak kelimesininden bir şeyler çıkarmaya çalış. Ve görüşmeden ona soru hazırla. Eger soru hazırlamaz isen heyecan yapabilirsin

 11. Onun hayata ve evliliğe olan bakış açısını sor FATIMACIM
  Ellerine ve dişlerine dikkat et. Bakışları,tavırları diğer insanlarla iletişimini analiz et. Bak iletişim çok önemlidir. Dinlemesini bilmeyen erkekler hayatı zindan eder.
  Ha kaynanangille mi oturacaksin onu sor sakın ailesiyle oturma haa ayrı eve çıkın..

 12. ???????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM sizinkiler de küçük bir aşiret canım Ayselim nihayet pragya aşkını anlattı kız ciğer ? yemiş ben asla böyle bişey yapamam beni sevenler bile bir ters? bakarım bende korkanlar ?
  CANIM KANKAMMM TATLI TATLI RÜYALAR ????♥️????

  allaha emanet ol görüşürüz sonra Not seni çok seviyorum

 13. Filizim səndən rica etsəm dün Pragya oturub gizlince Abhiye bakarken çalan şarkının ismin söylermisin o şarkı burda dün ilk defa çaldıda çok hoşuma gidiyor bir kaç kere ismin aradım bulamadım lütfen biliyorsan söylərmisin

  1. arkadaşlar kanal 7 ile bizim site arasında bölüm kayması oldu ben o yüzden olası müzikleri burya atayım siz hangisi ise onu youtubeden bakabilirsiniz
   1 Zehnaseeb (Visal & Shekhar)
   2 Ishq Bulaava
   3 Tu Meri jaan hai
   MUHTEMELEN BUNLARDAN BİRİ ARKADAŞLAR

 14. HAYIRLI GECELER ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ ALLAH HEPİNİZE İYİLİK VERSİN CANLARIM
  FATİMA ALLAH HAYIRLI ETSİN CANIM ALLAH UTANDIRMASIN HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH

 15. Daha güzel,

  daha dinç,

  daha uykusunu almış

  Bir insanlık için

  “YATSİN BU DÜNYA!”

  cümleten İyi Geceler.

  Tatlı rüyalar ??

 16. ALLAH RAHATLIK VERSİN KIZLAR ???
  ELAMM AHIRETLIĞIM HAYIRLI GECELER RUH IKIZIM AFRODITIM SENÎ ÇOK SEVIYORUM VE ÖPÜYORUM ??????KELEBEĞİM

 17. Merhaba kizlar.BEN GELDIM.Nasilsimiz bakiyim.
  Aylinim canim sen naailsin.Bende seni cok ozledim.Evet canim sinavi gecdim.Sonuvlari iyi olsa sevinirim.Canim seni cok seviyorum.Opuyorum seni.Kendine iyi bak.
  Ela ablam canim ablam sen nasilsin.Bak geldim burdayim.Senide cok ozledim.Aslinda hepinizi cok ozledim.Ablam opuyorum seni.Kendine iyi bak.
  Fatimecim sen masilain.Seni burda gormeyime cok mutlu oldum.Opdum seni.
  FILIZCIM Hayatim sen nasilsin.Seni baata ozledim.Pazar gunu dinceldinmi.Opuyorum seni.

 18. ???Günaydın ???

  ??? hayırlı sabahlar???

  ?? DENİZİM ??

  ?Nurdanim ?

  ?Defnem ?

  ?ELAM ?

  ?Tatlım ?

  ?Aylinim ?

  ?Emelim?

  ?FATİMAM ?

  ?Naz’im ?

  ?? FİLİZİM ??

  Gününüz aydın neşeli olsun gülümsemeniz hiç Solmasın İNŞALLAH ??☄

  Sizi seviyor ve ALLAH a emanet ediyorum

 19. ???Günaydın ???

  ??? hayırlı sabahlar???

  ?? DENİZİM ??

  ?Nurdanim ?

  ?Defnem ?

  ?ELAM ?

  ?Tatlım ?

  ?Aylinim ?

  ?Emelim?

  ?FATİMAM ?

  ?Naz’im ?

  ?? FİLİZİM ??

  Gününüz aydın neşeli olsun gülümsemeniz hiç Solmasın İNŞALLAH ??☄

  Sizi seviyor ve ALLAH a emanet ediyorum

 20. Günaydın DENİZİİM ???

  Hayırlı sabahlar ??

  Nasılsın Bitanem KANKAMMM ?

  Yigenlerinin ateşi düştü Mu??

  Seninle de bı denk gelmiyoz???
  Seni çoooook cooook seviyorum ve opuyorum ???

  ALLAH a emanetsin Bitanem BENİM ???

 21. ???♥️??CANIM ARKADAŞLARIM

  ☀️☀️☀️☀️GÜNAYDIN?????
  ??????GÜNAYDIN♥️♥️♥️♥️♥️
  ???????GÜNAYDIN????

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ
  İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
  Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun DOSTLARIM
  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SENACIM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ♥️♥️♥️TATLIM A ?T
  ???FATİMAM
  ❤️❤️❤️AYLACIM

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 22. ????????AYSELİMMMM

  ☀️☀️☀️☀️GÜNAYDIN?????
  ??????GÜNAYDIN♥️♥️♥️♥️♥️
  ???????GÜNAYDIN????

  Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da.????

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ yegenim hala halsizlik var bende bir abim güle bir eve gidip geliyorum canım kankammm aynen öyle bir denk gelemiyoruz ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM VE KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM ????

 23. Ya bu benim yorumumun altına kelebek koyan da kim??
  Filizcim Adem isimli şahsın yorumunu kaldırır misin hayatim?

 24. DENİZİİM iyiyim BİRTANEM ???

  Yigenin tez zamanda iyileşir İNŞALLAH ??

  KANKAMMM başka sitede tanışma sayfası var sen de gelsene o sayfaya lutfen ???

 25. ELAMM ???
  Nurdanım ???
  Denizim???
  Ayselim???
  Fatıma ???
  AbhiPragya???
  Aylincim???
  Emelcim???
  Filizcim???
  Nazcım???
  Öykücüm???
  Tatlım A.T???
  Senacim???
  Semacım???
  ☄☄☄☄
  HEPINIZE HAYIRLI GÜNLER
  ELAMM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM SENI COK SEVIYORUM AFRODITIM KELEBEĞİM ?????

 26. ??????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM ben oraya pek güvenmiyorum orda emil adresimi gördüm sen yeter ki iste ben sana kendimi anlatırım CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM ???

  ??????BU MOR KALPLER BENDE SANA

 27. ELAMM ???
  Nurdanım ???
  Denizim???
  Ayselim???
  Fatıma ???
  AbhiPragya???
  Aylincim???
  Emelcim???
  Filizcim???
  Nazcım???
  Öykücüm???
  Tatlım A.T???
  Senacim???
  Semacım???
  ☘☘☘☘☘
  HAYIRLI GÜNLER CANLARIM?
  ?????
  ELAMM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM SENI COK SEVIYORUM AFRODITIM KELEBEĞİM ???????❤????

  1. aysel canım diye hitap etmiştim ama yanlış anladın.. ben senin yorumunu bile kaldırmadım canım bahsettiğin gibi kızgın veya sert değilim sadece başka siteye davet etme balacım demek sitedim. Bilmem kendimi anlatabildim mi?

 28. ??????FİLİZİMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM biz bir sene önce de orda yazdık biz her zaman beraberiz lütfen Ayselim kırılmasın benim için çok değerli ben SİZİDE çok seviyorum

  1. deniz kenntli yazdıklarımda emir vaki yazmak istemedim ama aysel abla öyle anlamış ben yazdığı yorumu dahi silmedim öyle emri vaki yapacak birisi de değilim ama yanlış anlaşıldım galiba. sadece başka yere davat etme ablacım demek istedim o yani

 29. ????????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM benim için çok değerlisin ben sizsiz yapamam
  SENİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM CANIM AYSELİM allaha emanet ol görüşürüz sonra ????????

 30. ??????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM NERDESİN GEL de sohbet edelim canım Ayselim ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT gelmesen giderim???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu