Ah Kalbim 129. Bölüm Özeti #Aliya Sarla’yı Kurtarır

Ah Kalbim 129. bölümde neler olacak? Ah Kalbim 24 Şubatta neler yaşanacak? Bu soruların cevaplarını merak edenler için ayrıntılar haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 129. Bölümde Neler Olacak?

Abhi Pragya ile konuşmak için sabahı bekler. Sabah olduğunda ise Pragya yine adım adım ondan kaçmak ister ama Abhi neden benden kaçıryorsun diyerek onu durdurur ve direk sormak istediğini sorar. Pragya boşanma konusunda düşünmem gerek diye zaman ister.

Abhi ise eğer Tanu ile evlenirsem her gün daha fazla çalışır ve para getiririm diyerek onun gözünü boyamak ister ama Pragya hiç de oralı olmaz. Bunun üzerine Abhi seninle uzun zamandır yasal olarak evliyiz, hiç yakınlaşmadık bile derken arka fonda Sanam Re şarkısı çalmaktadır.

Pragya kızar ve odadan çıkar. Abhi ise eski Pragya’yı düşünüp duygusallaştığı için kendine kızar ve Tanu’nun kendi bebeğini taşıdığını düşünüp bardağı elinde kırar ve yaralanır. Pragya odaya tekrar geldiğinde Sarla’nın son isteği gibiydi elini elime vermek sanki birlikte olmamızı istedi der.

Bu hareketin arkasındaki nedeni bulmaya çalışıyorum annem iyileşene kadar bekle demiyorum ama biraz daha beklemeni istiyorum der. Busüre içinde sakın bana yakınlaşma ve zorla bir şey yapma deyince Abhi bakakalır. Tanu odaya geldiğinde Abhi’nin yarasını bandajla sarar. Pragya tekrar geldiğinde ise yarayı görmediğini söyleyen Abhi’ye üzülerek bakar ve özür diler. İkili birbirine bakarken yine Sanam Re çalmaktadır.

Daha sonra Pragya, Tanu’ya şantajcının aradığını ve onu Abhi’nin konserine çağırdığını söyler. Bu durumu haber alan Aliya sevinir. Nikhil de haberi almıştır. Abhi ise her şeyden habersiz konser vereceğim diye sevinmektedir ama Pragya istediği için konser vermeyi reddeder. Çünkü eğer Pragya boşanmayı kabul ederse konser verecektir.

Daadi bir yolunu bulur ve Abhiyi konser vermek konusunda ikna eder. Daadi eğer konserde evlenme teklifini açıklarsan hayranların da baskı yapacak böylece Pragya boşanmayı kabul edecektir fikrini verir. Daadi bu söylediğine pişman olur ve düzelteceğine dair Pragyaya söz verir.

Ronnie ise kılık değiştirip konsere gelmeyi planlamaktadır. Bu sırada Rachna bebeği ağlayınca Sarla’yı tekelekli sandalyede bırakır. Tanu da onu iter ve saklanır. Sarla düşecekken onu Aliya kurtarır. Abhi ise Aliya düşürmeye kalktı zanneder ve ona kızar. Oysa ki düşüren değil kurtaran Aliyadır. 

Ah Kalbim 129. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 129. Bölüm Özeti #Aliya Sarla’yı Kurtarır (4 Yorum)

  1. DENİZİİM ???

    Hamd olsun İyiyim ??

    Sen nasıl istersen benim ki sadece bir oneri??

    Zaram fotoğrafini koydu.. nasıl bı güzellik ALLAH nazardan saklasın Zarami ay parçası gibi bakmak istersen ??

    Eee neler yapıyosun Bitanem benim ??