Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 13 Mayıs Özeti 201. Bölüm Fragmanı #Pragya Donacak Mı?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim 13 Mayıs Pazar günü 201. bölümü ile ekranlara gelecek. Son bölümde Rocky’e karşı Pragya’yı savunan Abhi, Pragya ile çok hoş vakit geçirmişti. Tanu’nun planı da boşa gitmişti. Bakalım yeni hain planları ne olacak? Gelin hep beraber Ah Kalbim 201. bölüm özeti ile sizleri buluşturalım da bu sorumuzun cevabı da ortaya çıksın dilerseniz.

Ah Kalbim 13 Mayıs Özeti

Rocky yüzünden morali bozuk olan Pragya ile sohbete koyulan Abhi kıyafete ve dış görünüşe aslında önem vermediğini ama tarz değişikliği ile daha da güzel görüneceğini söyleyince Pragya sen istersen deyip tarzını değiştirmeye karar verir. Arabadan inerken Pragya’nın şalı arabanın kapısına takılır. Abhi şalı kurtarıp güzelliğini bir kez daha dile getirir. Evet romantik dakikalar devam ederken bir sıkıntı vardır. Pragya’nın modaya uygun kıyafetleri yoktur. Bunu düşünen Abhi, Tanu’nun kıyafetlerinden çalıp Pragya’nın giymesini sağlayacaktır ama başarılı olamaz. Tanu’ya yakalanınca da sana hediye alacaktım, ölçüsüne bakıyordum diyerek yalan söyler.

Ah Kalbim 216. Bölüm Özeti Resmi 1

Pragya’ya kıyafet sorununu çözemeyen Abhi bir de hediye almak zorundadır. Mağazaya gidiyorum diye çıkınca Tanu memnun olsa da Abhi’nin aklı Pragya’dan başkasında değildir. Ve mağazada da Pragya için kıyafetler alır. Pragya’ya denemesini ister. Pragya mini eteği dener ama kendisine bakarken bile utanan Pragya, Abhi bakacak diye bacaklarını örter. Ardından sıra gelir saç şekli ve makyaj kısmına. Güzelliğine güzellik katan bir makyajla çıkınca Abhi büyülenir ama gözünü ovalayınca tüm emek boşa gider. Abhi biraz kızsa da Pragya ses etmez. Ardından Abhi iş için evden çıkmak zorunda kalır. 

Ve parti başlar. Tüm gözler bir güzele bakmaktadır: Pragya’ya. Şahane elbisesi, saçları ve makyajı ile büyüleyici olmuştur. Tanu ise kıyafette değişsen de sen orta sınıftan birisin der. Abhi ise gözlerini Pragyadan alamaz. İkilimiz Janam Janam adlı parçada dans ederler. İkilimiz dans sonrasında da oldukça samimidir, beraber dondurma bile yerler. Hain Tanu ve Aliya ise yeni planlarını hayata geçirip Pragya’yı Nikhil’in de yardımı ile soğuk hava deposuna kilitlemeyi başarırlar. Pragya kendisine Abhi kavga ediyor dendiği için oraya girmiştir. Bakar bakar Abhi falan yoktur. Çıkmaya çalışır ama kapı kilitlidir. Başta Abhi şaka yapıyor zanneder ama Abhi’nin şakası olmadığını anlar. Odada sesini duyan kimse yoktur, parti olduğu için de kimse sesini duymuyordur. Abhi ise Pragya’nın yokluğunu fark edip onu aramaya koyulur. Bakalım Pragya kurtulacak mı? Bu sorunun cevabı bir sonraki özetimizde sizlerle.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. nurdan abla sana ne versek guzel bir yurt disi gezisi + orda çocuklari birakabilecek kres konak sen ve esin doyasiya gezme eylenme nere istersen ora.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu