Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 130. Bölüm Detaylı Özeti #Pragya Nikhil’i Öğrenir

Ah Kalbim 130. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 25 Şubat’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 130. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Ah Kalbim dizisinin 25 Şubat’ta ekranlara gelecek olan 130. Bölümünde Aslında Tanu Sarla’yı merdivenlerden atmak isterken Aaliya kurtarır. Ancak görenler Aaliya’nın Sarla’yı öldürmeye çalıştığını düşünür. Adın çıkmış dokuza inmez sekize hesabı. Abhi kuzeni Aaliya’yı Sarla’yı öldürmeye çalıştığı için çok öfkelidir. Aaliya öldürmeye çalışmadığını sadece yardım ettiğini söyler. Pragya da Abhi’ye Aaliya her ne kadar kötü de olsa öldürmeye çalışmadığını söylüyor. Aaliya’nın söylediklerine orada olan Racna, Tai ji ve Taya ji de destek verir. Abhi bu evde ne işin var senin o  halde ise diye çıkışır.

Ah Kalbim 130. Bölüm Resmi

Aaliya ev için çok önemli belgeleri getirdiğini söyler. Pragya Aaliya’nın verdiği kağıtları alıp inceler ve gerçekten önemli belge olduğunu söyler. Aaliya belgeleri verip çıkar. Pragya annesi Sarla’nın yanına gider. Olanlar tamamen yalnış anlaşılma olduğunu ve merak etmemesini söyler. Ama Sarla her şeyin farkında ama konuşamadığı için anlatamıyor. Daadi, Pragya ve Rachna odaya geçince Daadi peki bunu Aaliya yapmadıysa Sarla’yı dışarı kim çıkarttı der. Rachna kendisinin suçu olduğunu yanında olmadığı için kendisini suçlar. Rachna Pragya ve Daadi’den özür diler. Bu sırada konuşmaları birinin dinlediğini gören Pragya oradakilere sus işareti yapıp kapıyı birden açınca Mitali içeri düşer. Bu arada Tanu ile Aaliya eve giderler.

Ah Kalbim 130. Bölüm Resmi1

Tanu Aaliya bir ton laf söyler. Neden Sarla’yı kurtardığını bıraksaydın da ölseydi der.  Tanu düşmanlarımın karşısında yer almamasını söyler. Bu arada kapıyı dinlediği ortaya çıkaran Mitali’ye Daadi neden odayı gizlice dinliyorsun diye sorar. Rachna, Mitali’nin Sarla’yı ittiğini ve PRagya’dan intikam almak istediğini duyduğunu söyler. Daadi öfke ile bu duyduklarım doğru mu Mitali der. Mitali artık kaçacak yeri kalmayınca Evet der. Pragya’dan nefret ettiğim ve intikam almak istediğim doğru ama Sarlaya’da Pragya yüzünden zarar verecek de değilim der. Pragya her zaman haklı olamayacağını ve kocasını terk eden biri kocasının duygularından bir habersiz bir ve evliliğini mahvetti der.

Ah Kalbim 130. Bölüm Resmi2

Raj konusunda yanıldığını ve evliliğini kurtarmak istediğin söyler. Purap ile Akash konser konusunda konuşmaya geliyor. Purap, konser konusunda tüm hazırlıkları bizzat Akash’ın yapacağını Rannie’ye söyler. Akash ise içinden Aaliya’nın, abhi’ye karşı komplo kurduğunu düşünüyor ve bu konuyu bilmesi gerektiğini düşünüyor. Pragya Abhi’nin yanına gidiyor. Abhi odada Aaliya’nın sözlerini düşünüyor. Aalia aslında Sarla’yı kurtarmaya çalıştığını ama kendisi onu yanlış anladığı için kendine kızıyor. Pragya neden üzgü olduğunu soruyor. Abhi cevap vermiyor. Pragya ise Kız kardeşin Aaliya bu gün çok güzel şeyler yapmış üzülme mutlu ol der. Abhi ise bir anlık boşluğunda Senin kız kardeşin yok ne bileceksin der. Pragya bir anda Bülbül’ü hatırlar.

Ah Kalbim 130. Bölüm Resmi3

Abhi’nin söylediklerinden dolayı çok üzülür. Abhi Pragya’nın üzüldüğünü görünce hemen komiklik yapmaya ve mutlu etmeye çalışır. Konserde söyleyeceği şarkıları yazdığını söyleyip konuyu değiştirmeye çalışır. Abhi konserde dans edeceğini ama kendisi ile dans edecek bir oyuncu olmadığı için Pragya’ya kendisi ile konserde dans etmek istediğini söyler. Pragya kabul etmez e birden ayağı kayıp Abhi2nin kollarına düşer. Bu sırada arka planda  “Main Tuje Ishq Kare Ki” şarkısı çalar ve çok romantik bir ortam olur. Tanu gece odaya geliyor ve ikisinin de aynı odada uyuduğunu görünce kızıyor. Abhi merak etme sahnede seninle evlenmek istediğimi söyleyeceğim der. Tanu bunu duyunca çok mutlu olur. Konserde Tanu’nun erkek arkadaşını ortaya çıkarmak için her türlü hazırlıkları yaparlar.

Ah Kalbim 130. Bölüm Resmi4

Abhi bu arada Daadi’ye hayalinden bahseder. Daadi hayalini sorar. Tanu ile güzel bir hayat yaşamak istediğini tabi evli bir şekilde der. Daadi içinden kendine kızar. Konserde Abhi’ye Tanu ile evlenme teklif etmesini yanlışlıkla akıl verdiği için kızar. Pragya ise bunu için çürük domates ile misilleme yapmak için plan hazırlar. Tanu Pragya’nın yanına gelir ve Şantajcı arayıp aramadığını sorar. Bu sırada Rannie hemen Pragya’yı ara ve dediği yere gelmesini ister. Tanu’ya da söyler. bu sırada arka plan Daadi ve Sarla ve Purap Tanu’nun sevgilisini bulmak için kamera düzeni karşısında oturmaktadır.

Ah Kalbim 130. Bölüm Resmi5

Abhi konsere başlar ve ilk şarkısı “Shaame Malang Si” ile konsere başlar. İkinci şarkı ise “Elahi Mera dil Aaye” şarkılarını söyler. Daadi bu evlilik ilanı durdurabilecek misin diye sorar. Pragya biz çözüm ürettiğin ama yinede söyleyecek olursa elinden bir şey gelmeyeceğini söyler. Sarla bu sırada Çarşaf giyinmiş adamı işaret eder. Pragya da arkasından gider. Peçeli Tanu ile birlikte dışarı çıkmaya çalışırken Kalabalıktan geçerken bir anda peçesi açılınca çarşafın içinde Nikhil’in olduğunu görür.

Ah Kalbim 130. Bölümde Çalan Şarkılar

 1. Hua Hain Aaj Pehli Baar

 1. Elahi Mera dil Aaye

 

Ah Kalbim 130. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

10 Yorum

 1. AYSEL ABLAM BENİM SANA EMRİ VAKİ KONUŞMADIM AMA ÖYLE ANLAŞILDIM. BEN KENDİNİ ANLATAMADIĞIM İÇİN SENDEN ÖZÜR DİLERİM EGER SENDE SERPİL GİBİ BİZLERİ BIRAKMAYACAKSIN UMARIM. SENİ SEVİYORUM. BENİM DE HASSASİYETİMİ ANLARSAN SEVİNİRİM

 2. Önemli değil filiz bosver..

  Bı yere gittiğim de yok

  Özür dileyecek,gidecek kadar büyük bişey olmadı zaten insanlık hali yanlış anlaşılmalar hep olur…

  Asıl ben özür dilerim önceki durumu bı anlık unutup site ismi yazdığım için ama bazen denizime mesaj yazarken unutuyorum herkesin görebileceni..

 3. ???????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM NE YAPIYORSUN BEN şimdi kördüğümü izliyoruz şu iççayı boğasım var kız akşama siyah beyaz aşk var ay birde ah kalbim nihayet kurtuldular artık bir ona bir ah kalbimi izlerim CANIM KANKAMMM BENİM ANLAYIŞLI
  AYSELİMMMM EVET ZARAMMMI gördüm çok güzel RABBİM ailesine BAĞIŞLASIN ama ben en çok seni görmek istiyorum canım AYSELİMMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM ???
  ???

 4. ????????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM sen o anomin boş ver canını sıkma canım kankammm seni bile bilir bilmeyen kendi gibi bilir canım kankammm şarkının adı SWAG SE SWAGAT SONG SALMAN KHAN KATRİNA KAİF bu kadını hiç sevmiyorum ama kareena kapoor sevimli kız eniştem orda killi sakallı canım Ayselim bir uygulama var orda indir play store ye gir adı emoşinleri video indir ordan kılıpleri indir fazla internet gitmiyor canım kankammm şimdi siyah beyaz aşk İZLİYORUM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ??????????????????

 5. Bir önceki sayfaya yorum yazdım almira,merve , rabişim, ısabellam papatyam, esna , mira, alev okumanız beklicem kızlar !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu