Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 132. Bölüm Detaylı Özeti #Tunu Her şeyi İtiraf Eder

Ah Kalbim 132. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 27 Şubat’ta Neler Olacak? Ah Kalbim 27 Şubat’ta Çalan Şarkının adı ne? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 132. Bölüm Detaylı Özeti

Ah Kalbim dizisinin 27 Şubat’ta ekranlara gelecek  olan 132. bölümde, Nikhil oradan kaçmayı başarır. Ronnie, Purab ve Pragya arkasından koşar. Nikhil ise hala yüzü gizlenmiş bir durumdadır. Aynı kendisi gibi giyinmiş bir kadını görür ve arkasına saklanır. Pragyalar kadını Nikhil zanneder ve kadının kötü olduğunu polise söylerler. Kadın polise nüfus cüzdanını gösterirken Nikhil kaçmaya çalışırken yakalanır. Polis yüzünü açmasını söyler. Nikhil’i gördüklerinde Pragya şüphelerinde haklı olduğunu anlar. Ama Abhi’yi gösterebilecekleri bir kanıt ellerinde yoktur. Pragya konserdeki teklif olayından dolayı abhi kızgındır yanına gidelim der. Nikhil’in adamlarından kurtulmuş olan Ronnie itiraf ettirmek için Tanuya buluşma yerini söyler ve oraya gelmesini söyler. Tanu ise Nikhil hemen gelsin diye dua etmektedir ama nafile.

ah kalbim 132 bölüm resmi 1

Tanu bahsi geçen yere gelir. Ronnie ve adamları Tanu’yu bir sandalyeye bağlarlar. Ronnie Tanuyu kaçırdığını ve itiraf etmesini sağlayacağını söyleyince Pragya ve Purab oraya hemen geleceklerini söylerler. Nikhil de polislerin elinden kurtulmuştur. Ronnie bebeğin babasını ara buraya gelsin der. Tanu Nikhil’i arar ve gelmesini söyler. Ronnie ise bebeğin babası Nikhil deyince Tanu adını telefonda dahi söylemediği halde nasıl bu gerçeği biliyor diye ondan korkar. Bu sırada Nikhil parayı yüzünü kapatarak vermek ister.

ah kalbim 132 bölüm resmi 2

Tanu ise seni biliyor gizlemene gerek yok der. Nikhil parayı verir ve kanıtları vermesini ister. Ronnie ise ne kanıtı kanıt manıt yok deyince Nikhil eğer biz buradan 5 dakikaya çıkmazsak polis kaçırılma olayından dolayı buraya gelecek deyince Ronnie’nin adamları kaçar. Ronnie’nin yüzünü de gören Nikhil demek şantajcı sendin der. Ronnie’yi bıçaklar ve Tanuyla beraber kaçar.

ah kalbim 132 bölüm resmi 3

Bu sırada Ronnie’nin telefonunu almaya kalkan Nikhil onun hala yaşadığını görünce uçurumdan onu atarlar ve kaçarlar. Ama Ronnie iyidir çünkü oraya giderken hazırlıklı gitmiştir. Bu nedenle hayattadır. Tanu eve döndüğünde Abhi neden gelmedin diye kızar. Tanu ise annen kaza yaptı diye çağırdılar ve beni kaçırdılar ben de adamları atlattım ve polise şikayet için uğraştım der. Abhi hangi karakola gittin deyince Tanu stres olur. Pragya ise şaşkındır. Polisi arar ve durumu doğrulayınca Tanu’nun kaçırılma olayında Pragya’dan şüphelenir. Tanu ise Pragyanın ilgisi olmadığını söyler. Pragya Ronnie’yi aramaya başlar. Tanu iyice stres olur. Akşam olduğunda Ronnie Tanuyu korkutur. Tanu çığlık atınca Abhi ve Pragya gelir. Tanu ise kötü bir rüya gördüm herhalde der.

ah kalbim 132 bölüm resmi 4

Bir sonraki gün Holi bayramıdır. Pragya bayram için için gerekli hazırlıkları yapar. Daadi neden bu bayram hazırlıkları ile uğraştığını sorar. Holi bayramında Tanu’nun geröek yüzünü ortaya çıkarmak için yaptığını söyler. Pragya ev halkını bu kutlamaya çağırmıştır. Kutlamalar sırasında Mitali ile Pragya karşılaşır. Mitali, Aaliya’yı davet ettiğini ama gelmeyeceğini ilettiğini söyler. Pragya ise Raj’ı davet ettiğin ve burada olduğunu Mitali’ye söyleyince Mitali Pragya’ya çok teşekkür edip Pragya’ya sarılır. Kutlamaya Abhi gelmez. Pragya Purap’a mesaj atıp getiremeye gideceğini söyler. Abhi ise evde yanlız olmanın keyfine varmak istediğini söylediği sırada Pragya gelir ve Abhi’nin rock şarkısı olmasına laf atar ve kutlamada şarkı söylemekten korkuyorun sen eski bir rock şarkıcısısın diyerek Abhi’yi gaza getirir.

ah kalbim 132 bölüm resmi 5

Abhi de Kutlamaya geleceğini ve rock star nasılmış göstereceğim der. Purap ile Pragya Rannie’den bahsediyorlar. Hala ortada olmadığını söylüyor. Purap ise en son Ronnie’yi Tanu ile gördüğünü söyleyince bunları dinleyen Tanu panik yapıyor. Bu sırada Rachna Tanu’ya çarpıyor. Tanu niçin böyle panik haldesin diyor. Rachna ileride hayalet gibi bir şey gördüğünü söylüyor. Rannie ise olanları uzaktan izlediğini daha Tanu’nun karşısına çıkmadan Tanu’nun korkudan bembeyaz olduğunu söylüyor.

ah kalbim 132 bölüm resmi 6

Ronnie, Tanu’yu holi kutlamasında iki kere korkutunca olanları Abhi’ye anlatır. Rannie’yi öldürdüğünü ve hayaletinin kendisin peşini bırakmadığını söyler. Ancak Abhi sarhoş olduğu için hiç bir şey anlamaz. Purap ise çok büyük bir şansı kaçırdıkları için üzülür. Abhi sarhoş halde konser verdiği yere çıkıp Pragya’nın eski halinden bahseder ve Tombalağı özlediğin söyler. Bu sırda arka planda “Allah Waariyan” çalmaktadır.

ah kalbim 132 bölüm resmi 7

Bu arada Aaliya evde kimsenin olmadığını bildiği için eve gidip Abhi’nin cd çalar. Pragya’da holi kutlamasında içkinin etkisi ile sarhoş olur. Akşam aynı odada Tanu ile Pragya aynı odada Abhi ile kalmak için kavga edince Purap ile Daadi üçünü aynı odaya koyarlar. Purap üçünün konuşmalarını video kaydı yaparlar. sabah olduğunda Tanu erkek arkadaşı olduğunu söylediğini duyunca bunu Alkolün etkisi geçmiş üçlüye izletirler.

ah kalbim 132 bölüm resmi 9

Abhi Tanu’ya kızacağına Tanu’nun alkolün etkisinde hayali bir şeyden bahsetmiş Tanu’nun benden başkası ile bir birlikteliği yok deyince Hemen Pragya hem Daadi hem de Purap çok şaşırır.

Ah Kalbim 132. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

106 Yorum

 1. Kızlar nerdesinizz siz. Gamzelimm nerdesin çokmu yoğunsun Ayselimm bacımm gızz ne iş görüyon Denizimm Elamm ses verinn

  Emel Senaa Semoşumm Aylinn Tatlımm Fatımam ne yaptın görüşmen nasıl geçti kızlarr siz nerdesiniz ses verinn

 2. Herkese merhabalar filiz hanim kanal 7 bolum suresini azaltmaya basladi sanirim onceden 4 bolum birlestiriyordu simdi 3 bolum olarak veriyor reklamlari cogalti diziyi yayindan kaldirmaz insallah bilginiz varmi

  1. Ah Kalbim’in kaldırılma konusunda herhangi bir duyum almadık Rüya hanım, Kanal 7 4 bölüm yerine 3 bölüm vermeye başlamasından dolayı sitemizde bölümlerde kayma oldu çünkü yaklaşık 2 ay önceden verdik özetleri bu durumu dönüp düzeltme şansımız da maalesef olmuyor :( Biz Ah Kalbim yayınlanmaycak gibi bir durumu duymadık ama yayından kaldırılsa bile birinci sezonun tüm bölümlerinin özetlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz ;)

 3. Nazım elhamdülillah iyim eşimle kayınvalidem akraba ziyaretine gittiler accık tembellik ediyorumm

 4. ??????NURDANIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR ESMA SULTAN NASIL AHMET PAŞAM NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR YARAMAZLIK YAPIYORMU SENİ YORUYOR MU RABBİM SANA BAĞIŞLASIN İNŞALLAH CANIM ARKADAŞIM KIZ KAYNANA GİTTİ Mİ senin başında kaynana benim başımda gelin var allah bize sabır versin kız bunlar düşman başına canım nurdanım balım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM ??????

 5. Denizim gelin dertti nedir ben iyi bilirim ama gittim kurtuldum gelinden allaha sana sabir versin ve yardimcin olsun nurdanem cok iyi etmişsin her gunde iş olmaz cnm bende akşam yemeyi yaptim firina yoladim birtanem

 6. Denizim balımm kişi değişmiyor sınır bilmeyen insan yaşı kaç olursa olsun sınır tanımıyorr. Artık bir beklentim yok. Kişi kendine yakışanı yapıyor ☹️☹️

  Denizim balım ana oğul akraba ziyeretine gittiler bende deliler bayramo ilam ettim çok yoruldumm dinleniyorum bugünn sen nasılsınn yiğenlerin nasıl olduu

 7. ?♥️?♥️?♥️?NURDANIM

  CANIM AYNEN ÖYLE kız gezsinde yorulsun belki hali kalmaz konuşmaya keşke bizim gelin gibi gelini olsaydı bakim onda konuşacak kadar sabır kalırmıydı bulmuş bunuyor canım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM ???

 8. Yok abla bitmedi az kaldı ama benim de misafirim vardı biri geldi biri gitti derken bir süre yazamadım Kayın validen nasıl hala ugrasiyormu senle

 9. ♥️?♥️?♥️?♥️?♥️NAZCIMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM kız allah tan ayrı canım sen ne yapıyorsun hayat nasıl gidiyor canım benim yeğenimin adı da naz nazlar nedense çok tatlı oluyorlar canım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ??????

 10. ♥️?♥️?♥️?♥️?♥️SENACIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM herşeyi damat tarafı yapar biz hiç birşey yapmayız der Allahtan ayrı canım sen ne yapıyorsun hayat nasıl gidiyor canım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 11. Allah kolaylk versinn Denizimm ne yapalımm şanss sıkıntı yokk artık takmamayı öğrendimm ????

 12. Denizim birtanem allah kucuk nazi size bagişlasin canim cok şukur iyi diyek iyi olsun ugraşiyorum kendimle hayatla cnm sonra gorusuruz bye

 13. ?♥️?♥️?♥️?♥️?AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM NERDESİN NE YAPIYORSUN KIZ gel de bol bol mesajlaşırız seni çok Seviyorummmmmmmmmmmmmmm KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM CANIM AYSELİM allaha emanet ol görüşürüz sonra sen gelmedin bende gidiyorum ??????

 14. ♥️?♥️?♥️?♥️?DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ NERDESİN NE YAPIYORSUN SENİ ÇOK ÖZLEDİMM KIZ DÜN SİYAH BEYAZ AŞK ÇOK üzücüdü ??? son sahne aynı hint dizisi gibi canım sen farkettin mi yaşlı kadın aslıya esranın resmini verdi bence sen ne dersin ama dün çok sinir oldum ferhata CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM ???????????

 15. MERHABALAR KIZLAR?
  AYSELIM rica ederim ne demek lafi bile olmaz ama durmuycak belli. Aslında çok net şeyler söyledim ona ama işte…
  ???????
  NURDANIM ya evet yorgun oluyorum çok bir türlü yazamıyorum ☹ nasilsin gittimi kaynanan?
  ?????
  EMELCİM bizde seni çok özledik hemen iyileş dön gayrı ?
  ??????
  ELAMM AHIRETLIĞIM nasilsin KELEBEĞİM seni çok seviyorum ve öpüyorum ??????
  ?????
  FILIZCIM nasilsin bence site olayindan para kazanmanin yolunu bul Nurdan hakli. Ne lazimsa yap bunun için hak ediyorsun başarılısın çünkü ?
  ?????
  DENİZİM sağol sen nasilsin kuzum? Dün SBA izlerken aglamaktan mahvoldum. O Ferhati bir kaşık suda bogacaktim?
  Hödük adam öldürmekten korkmuyor aşkını itiraf etmekten korkuyor. Asli bicaklanacak görsün Aslisiz kalmak nasılmış ?

  1. defne canım bu yola gönüllü olarak girdim. Aklımda reklam alma da yoktu gene de elimden geldiğince reklam almayacağım benim amacım para kazanmak değil canım arkadaşım defnem yetemediğim yerde son çare olarak başvuracağım. Biz burada arkadaşlığı gönülden yaptık ben bu işi para karşılığında yapmak istemiyorum canım arkadaşım ne zaman reklama başvurursam bil ki başka çarem kalmamıştır bunu bilin sizleri çok seviyorum

 16. ELAMM ???
  Nurdanım ???
  Denizim???
  Ayselim???
  Fatıma ???
  AbhiPragya???
  Aylincim???
  Emelcim???
  Filizcim???
  Nazcım???
  Öykücüm???
  Tatlım A.T???
  Senacim???
  Semacım???
  HERKES IYI MI TATLI KUŞLAR ??

 17. NURDANIM AYSELIM
  siz kimden supheleniyorsunuz kim bu Anonim??
  Ve Anonime Anonim Kimsin Adini yaz diye hak veren de kim??

 18. Gamzelim işler karışık ben birinden şüphe ediyorum çünkü mail atıp yorumu mu kaldıracaksınız dedi VAllahi artık umrumda değill kim nereye yazarsa yaSın ben siZden ayrılmak istemiyorum d bilgiye de yazıyorum ama Bi kaç kişi içinn böyle giderse hiç yazmayacağim zaten günlük işler yoruyorr her yere vakit ayırıp yazamam

 19. Burayıda Anonim kişisi takip ediyor yazdıklarımızı noktası virgülüne kadar dikkat ediyorr şüphelendiğim kişiyi yazamam ??

 20. Sen niye yoruldun ki gamzelimm rutin işlerin dışında başka şeylerlede çok yoğunsun anlıyorum ?? kız bi fırsat bulsamda sizin numaranızı alsamm ?????? Ne hoş olurr

 21. Doğru soyluyon Nurdanim butun ruh hastalari bizi buluyo
  Vay arkadas onca sapık dadandi bi kere bile savunmadı bizi
  Mesele kavgaya gelince herkes delikanlı kesiliyor..?

 22. Bak Gamzelim şöyle özetleyeyim doğru yanlış dee olurmuu

  1) Denizime bin türlü hakaret etti o kişi burada yaZdığımızı söylediği için. Ne nasıl vicdanın el veriyoru kaldı nede nasıl göz yumduğumuz

  2) bizim hikayemiydi neydi o sayfada adminin açıklama yaptı dedi girdim okudum şok oldum orda kullanılan kelimelere cümlelere sordum admine hitaben cevap vermedi Anonim cvp verdi

  3) Ayselime sokak ağzı ile yazmış doğru düzgün kimse cvp vermemişş okuduğumda bir şokda o zaman yaşadım. Biz nasıl görmeden kardeşiz dedim. Hemde haksız yere kimseyi ilgilendirmez nereye yazdığımız bu sitedekiler dahill onu yapma bunu yapma diyemez

  4) o kişi ben sizin arkadaşınızım dedi o nasıl arkadaş ki herşey diyor Allaha havale ediyor ben o arkadaşı kabul etmiyorum. Haksız veya unuttuğum yer varsa hatırlatırmısın Gamzelimm

  Filiz defalarca özür diledi fakat o kişi hala bizi Allaha ediyorr güyaa arkadaşımız yaa

 23. Her birimize ayrı Ayrı hakaret ettilerr o zaman bu bizim güya sevgili arkadaşımız nerdeydi acepp herkes işine geleni yapıyor ???

 24. kizlar benim dūşūnceme gore bu anonim kişi sizi cok ama cok iyi taniyor hepinizi yorumlarinizi dikkatca takip ediyor bu sizin buyuk hayraniniz olmuş canlarim

 25. Vallahi söylediklerini analiz ediyorum da hiçbir şey çıkaramıyorum..
  Sharlok Home olmak lazim ??
  Bir de can ciğer arkadaşmışız gibi davranıyor. Allahım çok tuhaf şeyler oluyor ya neyse ne amannn..??
  Hepumizin daha mühim dertleri var

 26. Selamünaleyküm hayırlı geceler canım arkadaşlarım tatlı rüyalar… NASILSINIZ?? Ne yapyonuz????? Sohbet etmek isteyen varsa buyurun ? biraz sohbet edelim ?kaç gündür iki kelam edemedik sizi özledim??? uyuyanlara tatlı rüyalar??

 27. Amann Nazımm çokta fifii hiç umrumda değil zatenn kim kim muhattabım olamaz ?? eeee sen ne yapıyon ne ymk yaptın akşama

 28. NAZCIM zaten bizle uğraşmayan kalmadi..
  Hayranlık mi düşmanlık mi bilmem ama biz gittiğimiz yerleri site olarak görmedik sadece aile yaptık orayı..
  BUNA SANAL KISKANÇLIK DERLER?

  1. bunu alkışlarım ben biz site değil aile olduk arkadaşlar bir birimizin derdine dertleniyorsak burada arkadaşlık vardır

 29. Ya arkadaşlar şu tatsız konuları konuşmayalım artık lütfen ???

 30. Kız gamzelimm senin cinayate kurban karılar varya Oyadan ne istoyolar ki baştan bakmadım ya anlamadım ??

 31. Defnem haklisin birtanem bende zaten bir ay oldu buraya yazali hepinizi cok sevmeye basladim yeni oldugum halde hepiniz beni arkadaşiniz olarak kabul ettiniz allah hepinizden raziolsun hepiniz benim icin cok deyerlisiniz canlarim.

 32. Kıskançlık NURDANIM ne olsun
  Oya meslek sahibi oldu sadece.
  Iki tanesinin kocasi Oyaya aşık
  Gittiği heryerde herkes kadına hayran oluyor..
  BILIYOR MUSUN KISKANÇLIK EN ACI EN BÜYÜK HASTALIKTIR..
  KALBİ YAVAŞ YAVAŞ ÇÜRÜTÜR..

 33. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ..
  DEFNEM ❤️❤️❤️ RUHUMUN İKİSİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM ??? KOMŞU KIZI ???
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ???

 34. ELAMM AHIRETLIĞIM HAYIRLI GECELER RUH IKIZIM AFRODITIM
  HAYROLA ERKEN YATIYON KOMŞU KIZI ???
  ?????
  NURDANIM geçmişte hocayla Oyanin adını çıkardılar okuldan attirdilar ikisini de
  Oya gem sınıf birincisiydi hem müzik grubunun solistiydi
  Hem de kızların sevdiği oğlanlar Oyayi seviyordu yine?
  Fazla cazibe başa hep beladir
  Ha Oya intihar etti okuldan atilinca ve kısır kaldi
  O cadılar yüzünden çocuğu olmayacak..

 35. İyi hayırlı geceler ela abla ben iyiyim iyiyim sen sen nasılsın????? ?Naz abla hep iyi ol inşallah ? defne abla sen nasılsın??? ?

  1. SEMOŞUM ABLASININ GÜZELİ HAMD OLSUN BEN DE İYİYİM
   KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 36. Sağol Semoşum sen?
  ?????
  Kötülük sanal alemde bile varken gerçekte hiç tukenmiyor NURDANIM ?

 37. ❤️❤️❤️DEFNEMMM ???? RUH İKİZİM ??? KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM????
  YATMIYORUM KOMŞU KIZI. ♥️♥️♥️ESKİ ÖZETLERİ OKUYORUM
  SEN NE YAPIYORSUN
  UTC İZLİYORSUN
  BENDE ANNEM DİZİSİNİ ŞİMDİ İZLİYORUM
  KIVIRCIK MAROL NE GICIK BİR KIZ ABLASINA NASIL BÖYLE ACI ÇEKTİRİYOR
  ..
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM
  GEÇEN GÜN FORMA GİTTİĞİM ZAMAN ALIŞVERİŞ YAPTIM
  SANA ANLATACAKTIM AKŞAM YAZMIYINCA KALDI ŞİMDİ ANLATİM
  POSTAL. BOT
  UZUN KAZAK KABAN
  ÜZERİNE MAVİ ŞAL ALDIM
  SİYAH SİYAH MAVİ UYUMU
  RUHUMUN İKİZİ ??? AFRODİDİT ???
  GÜN IŞIGIM ????
  SENİ HER ZAMAN ÇOK SEVEN
  ELAAAAAA
  DEFNEMMM

 38. Güle güle giy ELAMM?
  ELAMM Allah rahatlık versin KELEBEĞİM ??????
  ?????
  IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN SAĞLIK VERSİN ??

 39. Hayırlı geceler sena abla ben uyumadım yalancı baharı izliyorum nasılsın abla… Ela abla, defne abla teşekkür ederim allah rahatlık versin tatlı rüyalar… Nurdan abla nereye kayboldun!!!!

 40. ❤️❤️DEFNEMMM RUH İKİZİM ?❤️? KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM
  TEŞEKKÜR EDERİM ❤️❤️❤️
  KOMŞU KIZI UYUYORMUSUN
  UTC DİZİSİNİ İZLİYORMUSUN
  SERKAN CİNAYETİ KİM İŞLEMİŞ
  POLİS KİMİ ARIYOR
  HABERİN VARMI
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  AHİRRETLİGİM ❤️❤️❤️

 41. SENACIM BİRİCİĞİM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  UYUMADIM
  HAYIRLI AKŞAMLAR

 42. Merhaba nasilsiniz ben sizi cokk ama cokk seviyorum ben hep sizin kinoya bakiyorum abhi ve pragya insallah sizi bir gun gorerim benim arzum bu ???

 43. Yani beni cokk seviyorum bu diziyi gercekten hep bakarim ben abhi ve pragya onlarim haraniyam ??????((()))

 44. Merhaba arkadaslar.Nasilsiniz.Kizlar Aylin♡Aide benim
  TATLIM A.T .Adimi ben deyisdim AYLIN YOK.AYLININ ADI (Aylin♡Tatlim).Aylin kac gundur ortalikda yok.
  Karistirsiniz.Neyse.Bu arada GULNARE hos geldin sitemize.Azerilisin umarim.Isminden belli.
  Defnem♡♡♡
  Denizim♥♥♥
  Nurdanim♡♡♡
  Ayselim♥♥♥
  Ela ablam♡♡♡
  Gulnare♥♥♥
  Nazim♡♡
  Semacim♥♥♥
  Senacim♡♡♡
  ♡Filizcim♥
  ♡♡♡AYLINIM♥♥♥
  Nasilsiniz.Guzel arkadaslarim.Hepinizi kocamaaaaaaan opuyorum.Gorusuruz.

 45. ???♥️??CANIM ARKADAŞLARIM

  ☀️☀️☀️☀️GÜNAYDIN?????
  ??????GÜNAYDIN♥️♥️♥️♥️♥️
  ???????GÜNAYDIN????

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ
  İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
  BUGÜN BÜTÜN GÜZELLİKLER SİZİNLE OLSUN İNŞALLAH
  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SENACIM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ♥️♥️♥️TATLIM A ?T
  ???FATİMAM
  ❤️❤️❤️AYLACIM
  ???NAZCIMM

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 46. ???????♥️AYSELİMMMM

  ????GÜNAYDIN
  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️GÜNAYDIN
  ??????????GÜNAYDIN

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ DÜN NEREYE KAÇTIN CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM VE KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM??? CANIM AYSELİM

 47. ELAMM ???
  Nurdanım ???
  Denizim???
  Ayselim???
  Fatıma ???
  AbhiPragya???
  Aylincim???
  Emelcim???
  Filizcim???
  Nazcım???
  Öykücüm???
  Tatlım A.T???
  Senacim???
  Semacım???
  ?????
  HEPINIZE SEVGİLER ?
  ELAMM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM SENI COK SEVIYORUM AFRODITIM ??

 48. ???????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ NERDESİN NE YAPIYORSUN SENİ ÇOK ÖZLEDİMM HAYAT NASIL GİDİYOR KIZ SOSYAL MEDYA YIKILIYOR SİYAH BEYAZ AŞK IN SON SAHNESİ ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ????????FİLİZCİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN BEN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KIZ SANA KÜSTÜM ŞAKA CANIM AMA SEN BİZİ ÇOK İHMAL EDİYORSUN HANİ O ESKİ GÜNLER HERGÜN BİR KONU İŞLİYORDUK CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 49. ???????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM NERDESİN NE YAPIYORSUN SENİ ÇOK ÖZLEDİMM NEDEN YAZMIYORSUN GEL SOHBET EDELİM SENİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ♥️♥️♥️
  ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK???
  SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ???
  ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu