Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 134. Bölüm Detaylı Özeti #Tanu’nun İtirafı

Ah Kalbim 134. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 1 Mart’ta Neler Olacak? Tanu, Suçunu itiraf edecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 134. Bölüm Detaylı Özeti

Ah Kalbim Dizisinin 1 Mart’ta ekranlara gelecek olan 134. Bölümünde Ronnie, Tanu’yu ile buluşmak istemiş, Tanu’da istediği yere gece vakti gizlice gitmek isterken Ronnie arabanın arka koltuğundan çıkıp Tanu’nun boğazını sıkmıştı. Ronnie bütün bildiklerini anlat yoksa ruhun rahat etmiyor. Aksi takdirde seni yanıma alacağım. İntikamımı alacağım diyerek Tanu’nun korkması sağlar. Tanu kendini Ronnie’nin ruhundan kurtulduğunu düşünüp arabadan çıkıp eve doğru kaçmaya başlar. Aaliya cadısı ise kendisini evden kovanlardan intikam almak için Abhi’nin daha yayınlanmamış kendi bestesini çalmak için adam tutar. (Aaliya daha önce gerçek CD çalmıştı. Muhtemelen bu çalmaya kılıf uydurmak için yapıyor.)

Ah Kalbim 134. Bölüm Resmi

Pragra da Abhi’ye bir sürü yalan söyleyerek Tanu’nun her şeyi itiraf edeceği yere getiri. Abhi beni bu saatte niçin buraya getirdin der. Pragya biraz bekle der. Abhi içerisinden Pragya kesin bir şey çeviriyor ama ne diye düşünür. Ronnie ise aynı kendisi gibi giyinmiş 3 kişi daha ayarlar. Toplamda dört adet ortada Ronnie vardır. Ronnie ve benzerleri Tanu’nun önünü keser. Tanu nereye baksa Ronnie’yi görünce korkudan bağırır sonra da bayılır. Abhi de bağırma seslerini duyunca oraya doğru koşmaya başlar. Abhi Tanu’yu görmeden beyaz giyimli Aaliya’nın eve Cd çalması için gönderdiği hırsızı bahçede göründe yakalamak için arkasında koşmaya başlar. Pragya’nın tüm planı alt üst olur. Pragya, Ronnie’yi bulup planı ertelemek ister ama artık bir kere başladıkları için aynı şekilde bir konsept ile Tanu’yu korkutamayacakları için kararsız kalır.

Ah Kalbim 134. Bölüm Resmi2

Bu sırada Aaliya cadısı da Abhi’nin Hırsızın arkasından gittiğini görünce kendisi de saklanır. Tanu ise şoku atlatıp ayılmaya başlar. Kendine tam olarak geldiğinde yine karşısında Ronnie vardır. Ronnie, beni mezarımda rahat bırakmak istiyorsan gerçekleri söyle deyince Tanu korkudan balar konuşmaya. Karnındaki bebeğin Abhiye ait olmadığını Nikhil’e ait olduğunu, Ronnie’yi Nikhil ile öldürdüğünü hatta Sarla’nın kaçırılması ve felç olmasının arkasında kendisi ve Nikhil’in olduğunu söyler. Bu sırada Pragya Abhi olmadığı için bu anı telefonu ile kaydeder. Pragya, Sarla olayını duyunca kensin korkudan Tanu yalan söylemeye başladı diyerek Sarla olayına inanmak istemez. Bu arada Abhi hırsızı yakalamadığı için geri geldiğinde bahçede Tanu’yu görür ve hemen yanına gider. Abhi, Tanu’ya buraya nasıl geldiğini sorar. Abhi Tanu’yu odasına kadar götürür.

Ah Kalbim 134. Bölüm Resmi3

Ronnie, Tanu’yu korkuttuktan sonra bahçenin diğer tarafında Pragya ie Rachna ile buluşur ve kısa bir durum değerlendirmesi yaparken Tanu’da hırsızın yakalanıp yakalanmadığını bakmak için tel örgülerin arkasından bahçeye baktığı sırada Rachna, Pragya ve Ronnie’nin konuştuklarını görünce hemen telefonunu çıkarıp kayda almaya başlar. Bu arada Nikhil Ronnie’yi öldürdüğünü Tanu’dan duyduğu için Ronnie kanlı canlı Pragya’nın yanında olduğunu görünce bu plan Pragya’nın olduğunu anlar. Aaliya eve gidince Tanu’yu arayıp sana güzel haberlerim var der. Tanu da merak eder ve geleceğini söyler. Diğer taraftan Abhi odada Pragya’yı bekler ve çok öfkelidir. Pragya ile tartışırlar. Pragya video kaydını göstermek ister ama Abhi öfkenden gözleri bir şey görmez. Tanu hemen Aaliya’nın yanına gider ve olanları Aaliya anlatır.

Ah Kalbim 134. Bölüm Resmi4

Prgya  oyun oynadığını ve Ronnie’nin ölmediğini söyleyip video kaydını gösteriyor. Pragya da senin suçunu itiraf ettiğin video çektiğini ama hala Abhi senin yanına gelmediğine göre iş yarına kaldığını seninde yarın sabaha kadar vaktin olduğunu söyler. Daadi, Pragya’yı görünce Video’yu gösterip göstermediğin soruyor. Abhi’ye daha göstermediğini biraz tartıştıklarını söyleyince Daadi video kaydını telefonu göder der. Pragya kaydın uzun olduğunu bu sebeple göndermenin de mümkün olmadığını söylüyor. O zaman telefonunu televizyona bağla Abhi geldiğinde aç izlesin der.

Ah Kalbim 134. Bölüm Resmi5

Pragya’da aynen öyle yapar. Abhi tam videoyu izleyecekken odaya Tanu gelir ve izlemesine engel  olur. Pragya’nın telefonundan müzik dinlemek istediğini söyleyip Pragya’nın telefonunu eline alır. Pragya koşup telefonunu Tanu’nun elinden alır. Tanu ile Pragya kavga ederler. Abhi gelip aralaştırıp Tanu’yu da alıp odadan çıkar. Tanu olanları Nikhil’e anlatıyor. Tanu Pragya’ya bir oyun oynuyor. Kendisini Bülbül gibi telefonda arayıp tapınağa çağırıyor. Pragya tapına gidince karanlıkta Bülbül’ün kıyafetleri ile bir kızı görünce hemen sarılıyor. Sarıldığı kişi aslında Tanu olduğunun farkına varıyor. Pragya bu ne saçmalık diyor. Artık ikili kozalarını açık açık ortaya koyar. Tanu, Pragya’nın Rachna ile olan konuşmalarını gösterir. Sen eğer benim konuşmalarını Abhi’ye gösterirsen bende bunu gösteririm der.

!Özetlerim ayrıntı içerir!
Translated by Mr “C”

Ah Kalbim 134. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

87 Yorum

 1. CANIM ARKADAŞLARIM DOĞUM GÜNÜ SAYFASI AÇTIK. DOĞUM GÜNÜNÜZÜ BURADA HATIRLANMASINI VE KUTLANMASINI İSTERSENİZ DOĞUM GÜNÜNÜZÜN AY VE GÜN OLARAK YAZARSANIZ SEVİNİRİM CANIM ARKADAŞLARIM 5 MAYIS VEYA 10 HAZİRAN ŞEKLİNDE BEN BU TARİHLERİ SİZ YAZDIKTAN SONRA HEMEN SİLECEĞİM MALÜM SİTEMİZİ TAKİP EDENLER VAR SİZ ANLADINIZ ;)

 2. Tanunun çocuğu düşüyormuş ilerde çok sevindim.
  Bunun gibi şırfıntı ve ahlâksız kötü kadinlar anne olmamali kesinlikle..?

  1. sinir oluyorum bu tanu ve aaliya ya nasıl insanlar bu tip insanlar ile normal yaşamda karşılaşmak istemem

 3. ????????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM NERDESİN NE YAPIYORSUN SENİ ÇOK ÖZLEDİMM bugün çarşıya giitim yeni vakit buldum canım senin sıkıntın ne çok merak ediyorum inşallah kötü bişey yoktur canım kankammm ne sıkıntın varsa RABBİM sıkıntını gidersin SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM??? CANIM AYSELİM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 4. ♥️?♥️?♥️?♥️?FİLİZCİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR ama sana küstüm ???????

 5. Vay arkadaş Raghu Tapasyanin aşkı için deli divane oluyor adeta. Tapasya çanta mağazasına girdi. Kartını ebse unutmuş. Raghu hemen karizmatik gözlüklerini çıkarıp ödemeyi yaptı.
  Raghu:Him Tapasya Takur birşeyi beğendiyse o kesinlikle güzeldir ve onun olmalidir. Eski güzel gunlerimizin hatrına sana bu çantayı hediye etmeme izin ver.
  Tapu: Bay Radhot Tapasya Takur kimseye minnet etmez. Çanta iptal beyfendinin kartini geri verin.
  Radhot: Hiç degismeyeceksin dimi. Aynı gurur,aynı inat,aynı bencillik ve ayni güzellik ?
  Tapu: Evet ben hiç degismem
  Radhot:Dur bi dakika sen hamile misin? KOcaniz sizi terk edip kapinin önüne koymuştu halbuki peki bu bebek??
  Tapu: Bay Radhot sözlerinize dikkat edin be haddinizi bilin. Tabiki bebegin babasi Veer Bundela. Tapasya bir adamı severse mezara kadar sürer bu aşk ve sevdiğim adamı kimseye yar etmem. Veer benim ve benim kalacak. Kusura bakmayin malum hamilelik çabuk yoruluyorum sizinle yeterince ilgilenemedim der ve havalı bir şekilde mağazayı terk eder. Radhot morttt ??ayy çok sevmiştim bu diyaloğu replikleri ezberledim

 6. Filizcim DON’T WORRY. SIKINTI YOK. Isteyen istediği yerde kullansin doğum tarihimi kimin ne işine yarayacak?
  At yarislarinda falan yazarlar belki..?

 7. Herkese selamlar filiz ozetlerin cok guzel takip ediyorum fazla yorum yazmasamda hepsini okuyorum senden ricam abhi ve pragyanin konusmalarini daha fazla ozetle mumkunse teskkurler

 8. FÎLĪZĪM kanal 7den izledim öyle youtubeda denk geldi. Yoksa Kördüğüm falan izlemiyorum ama Raghu yani Radhot çok ilgimi çekiyor değişik bir adam. Bir de karısını ve bebeğini kaybetmiş zamanında. Tapu’da teselli arıyor aşkı nasil da çocuk gibi mutlu benim cocuguma hamile diye. Yılan karıya zorla sahip olacak kadar çok seviyor yaa..?

 9. Valla Filizcim ben bu Abhiyle Pragya tutkulu bir aşk yaşar sandım ama 3-4 yıl olmuş bunlar evleneli ama hâlâ dizinin yeni bölümlerinde bile opusememisler
  Bunlardan bi cacık olmaz ben diyim. Ayrıca Filiz Zor Sevda diye bi dizi vardi izledin mi korku filmi gibiydi kanal7 kaldırdı çocukları etkiler psikolojik olarak diye. Tenvirle Raziye isimli kadın herkesi bıçaklayıp yakıyorlardı valla Ah kalbimin de ondan farki yok yani. Alyayla Tanu cok korkunc evlerden ırak ??

 10. Filizcim yok Rüya diyorki :
  Abhiyle Pragyanin arasinda geçen konuşmalar daha ağırlıklı olsun çok güzel özetliyorsun çok beğeniyorum diyor

  1. ben kördüğümü kelime kelime analiz yapıyorum bezan ingilizce konuşuyor bazen hinçe bu aynı bizim kelimelerimiz arasına arapça ve farsça kelimelerin olması gibi. ingilizce kelimeler olunca daha çabuk yazıyorum

 11. ?♥️?♥️?♥️?♥️?FİLİZCİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM BEN ŞAKA YAPTIM BU ARALAR FAZLA YAZMIYORSUN ESKİDEN ÇOK YAZARDIN KONULAR HAKKINDA ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  I love you very much in this heart????

  1. Denizim iyiyim canım sen nasılsın canım bir sonraki bölümde söz yine eskisi gibi bir konu belirleyip konuşalım olur mu ;) derslerden dolayı ancak yetiştiriyorum bitanem ;) I love you so much see you honey ;)

 12. Çok güzel yazıyorsun Filizcim ellerin dert görmesin. Hintçe kaba ama zor değil biraz ugrasilsa bir çok insan öğrenebilir rahatlıkla ?
  ??????
  Rüyacim sana da merhaba hoşgeldin burayı da takip ettiğini bilmiyordum. Abhiyle pragyayi çok seviyor olmalisin. Yok Rüyacim doğduğumdan beri aynıyım değişmem ben canım ?

 13. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  .
  CİHAN BEY NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  .
  FLİZİM GÜLÜM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  BENİM DOGUM GÜNÜM
  .
  PERİ CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  .
  AYSELİMMMM ? NURDANIM
  FATİMAM ? AYLİNİM
  TATLIM ? EMELCİM
  DENİZİM ? SENACIM
  SEMOŞUM ?
  ..
  ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 14. DEFNEMMM ???RUH İKİZİM???
  KELEBEĞİM ??? AHİRRETLİGİM ???
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  AFRODİDİT GÜN IŞIGIM
  SENİ❤️ ÇOK❤️ ÇOK ❤️ SEVİYORUM. GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM
  ELA❤️ DEFNEM

  1. ???DEFNEMMM ❤️❤️❤️ RUH İKİZİM ❤️❤️❤️ HOŞ BULDUK HEP İYİ OL GÜZEL YÜZLÜM
   BURDA HAVALAR GÜZEL GÜNDÜZLERİ SICAK AKŞAM OLDUGU ZAMAN SOGUK OLUYOR
   SANKİ ÇÖLDEYMİŞ GİBİ OLUYOR
   TAM HASTALIK HAVASI BİTKİSEL ÇAY ALDIM
   HASTA OLMAMAK İÇİN
   ORDA HAVALAR NASIL SOGUK MU
   SENİ ??ÇOK ÇOK ?? SEVİYORUM ???
   GÜN IŞIGIM ☀️☀️☀️
   SENİ ÇOK SEVEN ???
   ELAAAAAA ❤️❤️❤️
   DEFNEMMM ❤️❤️❤️
   ..
   NURDANIM BALIM KOLAY GELSİN
   ALLAH BAGIŞLASIN AKRABAMI
   SENİ ÇOK SEVİYORUM
   .
   PERİM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL

 15. Hatunlarımm hayırlı akşamlarrr bugün kayın validemle dışardaydık hastaneye gittik ordanda doğum yapan arkadaşa gittik akşam eve geldik. Ymk yaptım yedik mutfakta öylece toplanacak accık dinleneyimm bdedinm

 16. ELAMM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN??
  çok şükür KELEBEĞİM sen nasılsın KOMŞU KIZI??
  Havalar nasıl AFRODITIM ???
  ⏱⏱⏱⏱⏱⏱⏱
  NURDANIM kayinvaliden hasta mi neden gittiniz hastaneye? Ee doğum yapan arkadaşın nasıl çok kalabalık mıydı ev????
  ??????
  RÜYACIM bende bu Ah Kalbim dizisinde aradığımı bulamadım. Güzel bir aşk dizisi izliycem diye heveslenmiştim yazık oldu…

 17. ???DEFNEMMM ❤️❤️❤️ RUH İKİZİM ❤️❤️❤️ HOŞ BULDUK HEP İYİ OL GÜZEL YÜZLÜM
  BURDA HAVALAR GÜZEL GÜNDÜZLERİ SICAK AKŞAM OLDUGU ZAMAN SOGUK OLUYOR
  SANKİ ÇÖLDEYMİŞ GİBİ OLUYOR
  TAM HASTALIK HAVASI BİTKİSEL ÇAY ALDIM
  HASTA OLMAMAK İÇİN
  ORDA HAVALAR NASIL SOGUK MU
  SENİ ??ÇOK ÇOK ?? SEVİYORUM ???
  GÜN IŞIGIM ☀️☀️☀️
  SENİ ÇOK SEVEN ???
  ELAAAAAA ❤️❤️❤️
  DEFNEMMM ❤️❤️❤️
  ..
  NURDANIM BALIM KOLAY GELSİN
  ALLAH BAGIŞLASIN AKRABAMI
  SENİ ÇOK SEVİYORUM
  .
  PERİM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL

 18. PERİM CANIM
  BENDE AHİRRETLİGİM DEFNEM FAVORİ DİZİMİZ
  YOK CANIM GÖRMEDİM BENDE MERAK EDİYORUM ASLIYI
  FERHAT BIRAKTI GİTTİ
  BİRBİRLERİNİ SEVİYORLAR BAKALIM NE ZAMAN SEVGİLERİNİ GÖSTERECEKLER
  ????

 19. Ferhat aklıni yitirmiw gibi kendini kayb etmw aslısız aslda cox uzgundu sana tewekkur ederim ferhat beni oldurmedin için diyi ölmediyi için yawadğnın sanan insanlardan biri olmadgmcun gercek heyati gösterdyünçün

 20. ELAMM AHIRETLIĞIM buralar idare eder. Kış çayı almakla iyi yapmışsın BEBEĞİM sakın hasta olma AFRODITIM ??????

 21. Peri izledim fragmani çok güzel yine harika..
  Aslı mesaj yazdi ferhata çok duygusal. Babasının berber Necdet olmadığını da söyledi
  Benim favori dizim izlerken hüngür hüngür ağlıyorum ??

 22. YA BIZ HRISTIYAN MIYIZ YILBAŞI KUTLUYORUZ YA. SIYAH BEYAZ 8 OCAKA ALINMIŞ..
  DIZI ERTELEMEK NE DEMEK YA. BU DANDIK ÇOCUKLAR DUYMASIN BILE VAR SBA TATİLE GIRMIŞ.. BU DIZIYI ÇOK KISKANIYORLAR KALDIRMAK ICIN HERSEYI YAPTILAR. ALLAH SIZI KAHRETSIN YA ÇOK SINIRLIYIM HAA..

  1. defne canım olay o değil hem oyunculara ara vermek hem de senenin ilk haftası sanırım yeni bölümde olsa reklam gelirlerini tasnifi o hafta yapılduığı için normalden daha az kazancı oluyormuş bu yüzden büyük bütçeli bir çok dizi erteleme yapıyor. Bunu geçen sene de yapmışlardı. Diriliş de yapacaktı ama son anda 3 ocak fragmanı yazdı. olay yılbaşı kutlaması değil aslında reklam için düzenlemeden kaynaklı canım

 23. bence aslı mesafda gel beni kurtar demiwdir namık cok eqoist biri kendi bu yawta evlenip hayatnı yawyor ferhada gelnce bencıl bide baba olcak olmaz olsun senin gibi baba)))

 24. Gerçekleri soylerse dizi çabuk biter söylemesin )) bide abowu cok sevrem bence gulsumu o alcak gulsmu sevmem ama neyse

 25. ❤️❤️❤️DEFNEMMM ❤️❤️ RUH İKİZİM ❤️❤️❤️ KELEBEĞİM ??? AHİRRETLİGİM???
  BENDE YILBAŞINI KUTLAMIYORUM BENİM İÇİN DEGER GÜNLERDEN BİRGÜN
  DEGİŞEN BİRŞEY YOK
  TV SOKAKLAR RENGARENK YAPIYORLAR GÜZEL RENKLİ OLUYOR
  KUTLAYANA DA SAYGI DUYUYORUM AMA DIŞARIDA KUTLAMAYA KARŞIYIM
  AFRODİDİT ❤️❤️

 26. PERİM CANIM YOK BİRTANEM SIKILMIYORUZ HEP BÖYLE OL NEŞELİ MUTLU
  ALLAH’A EMANET OL

 27. Bizde kutlarız ama evde bide ne güzel olurdu çok güzel bi bölüm yapıb asferde tanqo yapsalardı yeymeyin keyfme al sana en güzel bayram ama böyle olmazki ))) haklarnı yemeyelim onlarda insan izin yapıb kendilerni toparlasnlar ve bize geri donsnler

 28. GÜZEL PERIM sen hep konuş ?
  Bende isterdim Ferhatimla Aslim şöyle bir yılbaşı tangosu yapsın..
  Aslı şöyle kıpkırmızı bir elbise giysin yırtmaçlı. Ferhat yine siyah jilet gibi giyinsin bir dans etsinler ki ortalık alev alsin off ????

 29. Ay defnem heyali bile güzel ama nerde bunlar anca namıkı eversinler ))) belke cemle sinsi ebrunun duyununde tanqo yaptılar düyün olrsa tabii.

 30. IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN ??
  ??????
  ELAMM AHIRETLIĞIM HAYIRLI GECELER RUH IKIZIM AFRODITIM SENI COK SEVIYORUM ????

 31. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR SİTEMİZİN GÜLLERİ
  .
  PERİM ❤️ İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ❤️
  ..
  ❤️❤️❤️DEFNEM RUHUMUN İKİZİM
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM ❤️❤️❤️
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ???
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  GÜZEL BİRGÜNE UYANMAM DİLEĞİYLE KALBİMİN NADİDE GÜLÜ ?????

 32. Perii içinden geldiği gibi hitap edebilirsin canımm sorun yokk kayınvalidem burdaya yazamadım merak etmeyin yarın telafi ederimm

 33. Gamzelim yarın yaZarım şimdi lohuşa şerbeti kaynattım bardakları süsleyecez komşuyla onlara gidiyom

 34. Merhaba.Her kese gunaydin.
  Aylin
  Nurdan ablam
  Ela ablam
  Defne
  Deniz
  Aysel
  Naz
  Sema
  Sena
  Nasilsiniz kizlar.Ben cok iyim.
  Peri canim hos geldin.Nasilsin.Ay ne guzel ismin var.Cok sevdim.Belkide adin gibi guzel kizsin.Canim gorusuruz.Opuyorum seni.

 35. Aaaaaaa FILIZIM yazmamisim.Of ya.Canim cok ozur dilerim.Ben nasil unutirum HAYATIMI.O olmazsa bu sitenin guzelliyi olmaz.Canim benim nasilsin.Kendine bakiyormusun.Opuyorum seni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu