Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 135. Bölüm Detaylı Özeti #Abhi Nikhil’i Döver

Ah Kalbim 135. bölümde neler olacak? Ah Kalbim  2 Mart 2018 de  neler olacak? Bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Ah Kalbim 135. Bölümde Neler Olacak?

Ah Kalbim 135. Bölümde Pragya ve Tanu iddiaya girerler. Bebeğin Abhi’nin adını alacağını iddia eden Tanuya karşı bebeğin gerçeğini öğrenince Tanuyu evden kovacağını iddia eden Pragyaya karşıdır. Bu sırada Nikhil ise Ronnie’yi uyurken görür ve tam bayıltıp kaçıracakken Ronnie telefonun çalmasıyla kaçar ve Nikhil’i hizmetçilerin odasına kilitler. Nikhil durumu Tanuya haber verir. Pragya ise eve geldiğinde eve çoktan Daadi ile dönmüş olan Abhiye sabah mutluluk getirecek çünkü bu evden biri gidecek sen de sevdiklerine kavuşacaksın der.

Ah Kalbim 135. Bölüm Resmi1

Tanu ile karşılaştıklarında ikisi de birbirine henüz planımı bilmiyorsun diye göz dağı verirler. Daha sonra Tanu, Nikhil’i odadan çıkarırken Ronnie de Pragyaya gelip başından geçeni anlatınca Pragya da Tanunun kendilerini videoya çektiğini haber verir. Purab, Pragyaya Abhi’yi aşağı getirmesini ister. Pragya Abhi’yi ikna ederken “Hayatımdaki en önemli kişisin, dünyanın en iyi şarkıcısısın.” gibi cümleleri söylemek durumunda kalır. Herkes aşağıya iner. Ve video başlar en önemli yerine gelindiğinde elektrik gider. Nikhil bu sırada Purab’ın telefonunu da çalar. Purab ve Abhi heeytt yettik gari deyip Nikhil’i yakalar.

Ah Kalbim 135. Bölüm Resmi2

Çalınan bu arada Pragya’nın telefonudur. Abhi, Nikhil’i döver. Nikhil ise yine bir yalanla hırsızın elinden kaçarken aldığını anlatır. Tanu ise telefonu elinden alır ve telefon benim der. Daadi ise onun elinden alır ve videoyuyu izlemeye başlarlar. Tam da dananın kuyruğu kopacak derken Tanu yine bir oyun oynamıştır. Videoda Abhiyle evlenmek istediği konusunda dua etmektedir.

Ah Kalbim 135. Bölüm Resmi4

Tanu çirkin çirkin sırıtır. Pragya ise video bu video değil derken Abhi, Nikhilden özür diler. Nikhil eve gittiğinde hemen işin gerçek yüzünü sormak için Tanuyu arar. Tanu ışıklar gittiğinde Pragya’nın telefonunu çaldığını ve yerie kendi telefonunu koyduğunu anlatır. Pragya sabah uyurken Abhi kıyamaz ve onun üzerine battaniye örter. “Sanam Re” şarkısı çalarken tombişini hatırlar.

Pragya uyurken ne kadar da masumsun diye iç geçirir ve tek eksiği olan gözlüğü de takar. Pragya Abhinin yanında uyuduğunu görünce sevinir. Pragyanın ekibinin sıradki hedefi Nikhil’i konuşturmaktır. Tanu ise Pragyaya karşı Aliya’dan yardım ister. Aliyanın bir şartı vardır: Mehra’ların evine dönmek. Bunu sağlamak için güya Tanu arabaya çarpılacakken Aliya kurtaracak rolü yapacaktır. Bakalım kim kimi yenecek? :D Kimin planı tutacak? Bekleyip görelim ne dersiniz?

Ah Kalbim 135. Bölüm Yorum

Ah Kalbim 135. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

169 Yorum

 1. CANIM ARKADAŞLARIM SENARYOYU BERABER YAZALIM BAKALIM OLAY NEREYE GİDECEK. HEMEN OLAYI ANLATIYORUM. BİR SAHNE DÜŞÜNÜN BENİM SÖYLEDİĞİM YERDEN BİR BAŞKA KİŞİ OLAYI ALIP BİR KAÇ CÜMLE İLE AKLINA NE GELİRSE YAZACAK.
  SENARYO BAŞLANGICI: ABHİ İLE PRAGYA DANS KONUSUNDA İDDAYA GİRERLER. dANS ESNASINDA PRAGYA’NIN AYAĞI TAKILIP DÜŞMEK ÜZERE İKEN ABHİ ONU YAKALAR VE DER Kİ…
  (Burdan sonrasını siz devam edin canım arkadaşlarım bakalım nasıl bir şey çıkacak ;) )

 2. Uzun zaman sonra ilk defa özeti okudum ne saçma il hala kanıtlamaya çalışıyorlarr ?? şu Bülbülü hiç kimse merak etmiyımu acep kurtlar kuşlarmı yedi kimse sormuyomuu bir Allah kulu üzülmüyormuu ne saçma bir dizii ??

 3. Filizcimm hele başlasınlar arkadaşlar devam ederiz konuya epeydir özetleri bile okumuyorum yaa abhi ne derr kestiremiyorum ??

 4. Hayırlı sabahlarrrt ❤️❤️❤️ Cumamız mübarek olaaaa ❤️❤️❤️

  Gamzelim kayınvalidemin diz kapağı çok ağrıyormyş menüsküs yırtılması demişler çözümünse ameliyat olduğunı demil dr burda bir ortopedi dr varmış iyimiş ona götürdüm mr istedi watsap üzerinden gösterdik dr dediki teyzem yırtık var ama yaşlılık yırtığı kireçlenme daha çok var dedi ameliyatı önermiyorum iğne vercem dedi bakalım ne olcakk ??? yoksa burda ameliyat olcaktıı. Vallahi hizmetinden değil senep olacaktık ömrü boyunca sebep siz oldunuz der diyekorktum. Çünkü herkes önermiyo ameliyatı

 5. Haa bu arada bugün yazamazsam merak etmeyin arkadaşıma hazırladığım süprizi götürcemm ymk falan derken akşam olurr fırsatlarsam yazarım ???

 6. Günaydın
  AİDE
  FATİMAM
  FİLİZİM
  NURDAN ABLA
  AYSEL ABLA
  SEMA
  ELA
  Eməlim
  DEFNECİM
  DENİZCİM
  ABHİGYAM
  Nasılsınız?
  PERİCİM hoş gəldin nasılsın canım Aidəm saol hayatım sen hep iyi ol çiçeyim öpüyorum sizi

 7. ABHİ DERKİ: TOBİŞ SEN DAHA AYAKDA DURAMIYORSUN NASIL DANS EDECEKSİNKİ İDAYI KAYB EDECEKSİN DER ve ona güler
  PRAGYA CEVAB VERİR: nasıl sonrası sizdeee

 8. ???♥️??CANIM ARKADAŞLARIM

  ☀️☀️☀️☀️GÜNAYDIN ?????
  ?????GÜNAYDIN ♥️♥️♥️♥️♥️
  ???????GÜNAYDIN ????

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ
  İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ SİZ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM VE ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SENACIM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ♥️♥️♥️TATLIM A ?T
  ???FATİMAM
  ???NAZIM
  ❤️❤️❤️AYLACIM

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 9. ?♥️?♥️?♥️?♥️?AYSELİMMMM

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️GÜNAYDIN

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ NERDESİN NE YAPIYORSUN SENİ ÇOK ÖZLEDİMM inşallah birşey yoktur canım kankammm seni çok çok çok çok Seviyorummmmmmmmmmmmmmm KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM CANIM AYSELİM allaha emanet ol görüşürüz sonra Not ÇABUK GELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

 10. ?abih derki pragya seni asla bırakmam sen benimsin tonmişim

  ?pragya derki abih seni tanuya bırakmam kalbim senin rokstarım

 11. ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
  Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma Allah’ım! Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl. Fakirlere yardım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.
  ???????????????
  “Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi Kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl.” Amin! Cumanız mübarek olsun.

  ?????????????
  Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı cumalar.

 12. Cuması aşk olanın aşkı baki olur cumanız hayır olsun tüm dualarınız kabul olsun inşallah canlarım benim
  Hayırlı sabahlar hayırlı günler

 13. Abhi onu yakalar ve derki aşkım dikkat et tabii sonra bu pragya nın hayali çıkar bide bakmışsın ki Abhi onun yüzüne gülerek onu bırakmış

 14. ELAMM ???
  Nurdanım ???
  Denizim???
  Ayselim???
  Fatıma ???
  AbhiPragya???
  Aylincim???
  Emelcim???
  Filizcim???
  Nazcım???
  Öykücüm???
  Tatlım A.T???
  Senacim???
  Semacım???
  Pericim???
  ???????
  HAYIRLI CUMALAR KIZLAR
  ELAMM AHIRETLIĞIM HAYIRLI CUMALAR RUH IKIZIM ?????

 15. ??? DENİZİİM ???

  Hayırlı cumalar ??

  Ben iyiyim bitanem oldu birşeyler ama geçti çok şükür şimdi herşey sakin ve durgun??

  merak etme beni Bitanem? ?

  Sen nasılsın canım benim??
  Sen de ne var ne yok ??

  Seni çoooook seviyorum ve ALLAH a emanet ediyorum ???

 16. Hayırlı cumalar

  Hayırlı günler herkese

  Bu mübarek gün hurmetine kalbinizden geçen bütün güzel dualarınızı kabul etsin İNŞALLAH rabb

 17. Hayırlı cumalar
  Hayırlı günler herkese
  Bu mübarek gün hurmetine kalbinizden geçen bütün güzel dualarınızı kabul etsin İNŞALLAH RABBİM ???

  Denizim nurdanim ELAM naz’im defnem senam semam fatimam Emelim aidem Aylin’im filizcim…

  Peri Hosgeldin…

  Allah’a emanet olun İNŞALLAH ??

 18. ♥️?♥️?♥️?♥️?AYSELİMMMM

  CANIM ben iyiyim sen nasılsın hayat nasıl gidiyor canım kankammm kızzz rüyada senin bana altın ve mektup gönderdiğini gördün çok mutlu oldum rüyada keşke Ayselimi de görseydi dedim inşallah hayırdır CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM VE KOCAMAN??? ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM

 19. Herkese hayirli cumalar filizcim ozetin her zamanki gibi gibi cok guzel emegine saglik eger kabul edersen bende yoruma katilmak isterim

  1. Rüyacığım çok teşekkür ederim ne demek tabiki katılabilirsin :) Senin yorumlarını görmekten mutluluk duyarım canım :)

 20. Abhi Pragyayi tutar ve: Dikkatli ol seni her zaman turamayabilirim..
  Pragya:Tebessümle bunu beklemiyorum zaten
  Abhi: Pragyayi belinden kavrar ve kendine doğru iyice çeker ve kulağının dibine eğilerek: Çok güzel kokuyorsun tombis. Biliyor musun bu kokuyu duyunca eski güzel günlerimiz aklima geldi. Eski Pragyada böyle kokardı ve bana cennetin huzurunu verirdi..
  Pragya: Belki de ben hâlâ eski PrAgyayimdir ama sen degismissindir goremiyorsundur
  Abhi: Sahi mi??
  Pragya: Biliyo musun sevgili star bazen bakmakla görmek arasinda çok fark vardır ve hiçbir şey göründüğü gibi değildir..
  Abhi Pragyayi hızlıca döndürür Pragyanin saçları Abhiye dolanir ve Abhi gülümseyerek:görelim bakalım herşey aynı mi yoksa farklı mi zaman umarim bizlere iyi gelir der ??

 21. ??? DENİZİM ???

  Dünden çok daha iyiyim Bitanem benim ??

  Ruyan hayırlara çıkar İNŞALLAH.. altın ve mektup ne anlama geliyor acaba baktın mı?? Gerçi içinde ben varsan kesinlikle muhteşem bir ruyadir???
  sonuçta rüya gibi kadınım ??
  ??

  Rüyalar da değilde seninle yuzyuze gozgoze görüşmeyi nasip eder RABBİM inşallah Bitanem ???

  Seni seviyorum? ??? DENİZİM ???

 22. Rüya canım katıl tabi. Filiz çok sevinir. Biliyor musun Filiz çok kültürlü,bilgili ve paylaşımcı bir kız..
  Merak ettiğin birçok şeyi sorabilirsin. Dizinin şarkılarını da hepsini biliyor nerdeyse ?
  Sohbete katılman bizi mutlu eder. Evet RÜYACIM senaryonun devamını tamamla bakalım haa?

  1. :) Defnem çok teşekkür ederim canım benim valla çok sevindim bu yorumu görünce bütün bu saydığın güzel özellikler senin özelliğin aslında çok teşekkürler :)

 23. Defnem seneryo muthis ??

  Seni Hindistana senarist olarak yollasak ya dizi devam ediyor nasılsa…sayende biraz aşk hikayesi izleriz.. ama gözünü seveyim yeyiceklerini yanında götür..ordaki senaristler ne yiyip iciyosa diziler rezil sonla bitiyor yada direkt zor sevda gibi saçma sapan oluyor…

  ALLAH a emanet ol ???

 24. AYSELIM nasılsın ?
  Çok teşekkür ederim çok zarifsin. Sanata karşı hep bir ilgim var zaten. Lisede okulumuzun oynadığı bir tiyatro oyunu vardi. Onun senaryosunu ben yazmıştım birazını da karşı sınıftaki bir oğlan. Biz oynamıştık. Okulumuz derece yapmıştı ve horoz heykeli aldık tabi okulumuzda. Ee Denizlinin horozu meşhur yaa ?ne çok mutlu olmuştum.. evet hintli senaristlerin kafa güzel maşaallah. Ben sağlıklı yiyecekler götürürüm..
  Ee Ayselcim sen yazmadın senaryonu?

 25. Defnecim sagol gercekten cok guzel seneryo yazmissin benimki biraz kisa ama yazmak istiyorum abhi pragyayi tutar dikkatli ol tombis der pragya sen bir rok yildizisin kaybetmeyi sevmezsin dusmeme izin verseydin der abhi icinden beni benden daha iyi taniyor der pragyaya bakar ve gozlerinin icinde koybolur herzamanki gibi ask var icraat yok bu aksamki bolumu izle bence cok guzel bir bolum olucak uzun zamandir bekledigim bolumlerden biri abhi pragyayi cok kiskaniyor eglenci guzel bir bolum

 26. Berhba canlar nasılsınız her birinzi cok özledim iyisinzdr inawallah bu gun yokdum kayın valdemi ziyarete getmwdim

 27. Aide aylin merhaba cok tewekkur ederim o senin güzelliyin benen kalbimin daha güzel olmasnı isterim inwallah öyledir

 28. Hımmmm güzel gitmişde danstan öteye gitmemiş ben Defnemin dans sahnesinin ardından Senanın senaryasu yakışırdı bizim sümsük pragyayaa ????

 29. Abhi Pragyayi tutar ve: Dikkatli ol seni her zaman turamayabilirim..
  Pragya:Tebessümle bunu beklemiyorum zaten
  Abhi: Pragyayi belinden kavrar ve kendine doğru iyice çeker ve kulağının dibine eğilerek: Çok güzel kokuyorsun tombis. Biliyor musun bu kokuyu duyunca eski güzel günlerimiz aklima geldi. Eski Pragyada böyle kokardı ve bana cennetin huzurunu verirdi..
  Pragya: Belki de ben hâlâ eski PrAgyayimdir ama sen degismissindir goremiyorsundur
  Abhi: Sahi mi??
  Pragya: Biliyo musun sevgili star bazen bakmakla görmek arasinda çok fark vardır ve hiçbir şey göründüğü gibi değildir..
  Abhi Pragyayi hızlıca döndürür Pragyanin saçları Abhiye dolanir ve Abhi gülümseyerek:görelim bakalım
  Abhi onu yakalar ve tabii sonra bu pragya nın hayali çıkar bide bakmışsın ki Abhi onun yüzüne gülerek onu bırakmış

  Evett bundan sonrasını hayal edin bakalım

 30. Gamzelim yani Defnemin ve Senanın senaryolarını birleştirdim tam bizim pragyaya göre ??

  Perii nasılsın canımm çayı severmisinn gel çay içelimm

 31. ♥️?♥️?♥️?♥️?AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM tabiki sen muhteşemsin canım kankammm ???

  Kız rüya tabirlerine baktım hepsi çok güzel di inşallah canım kankammm bir gün birbirimizi görürüz benim DÜNYAN GÜZELİ SIVASLIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM VE KOCAMAN???ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM

 32. ?♥️??♥️?NURDANIMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR canım hayat nasıl gidiyor kız doğum günün nasıl geçti eniştem sana ne ALDI KIZ SENDE ÇOK GÜZEL SENARIS OLURDU canım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 33. ?♥️???♥️?DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH sana kız ne güzel yazdın kız canım Defnemmm hayat nasıl gidiyor canım arkadaşım ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 34. ?♥️?♥️?♥️?PERİ

  HOŞGELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KENDİNDEN BAHSETSEN SENİ TANIYALIM İSTEMESSEN CANIM SAĞOLSUN KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

  ♥️??♥️??♥️ RÜYA

  HOŞGELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KENDİNDEN BAHSETSEN SENİ TANIYALIM İSTEMESSEN CANIM SAĞOLSUN KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 35. İyiyim sağolasın adım peri 22 yanwndaym evliyim 6 yıldır ev kızıyım bawka sorunz varsa buyurun canlar

 36. Hayırlı akşamlar canlarım nasılsınız NURDAN ABLA afiyet olsun inşallah geliriz bir gün kayın validen nasıl iyimi hala yanınızda mı gitti mi

 37. kapalı bir kadınım namaz kılar oruc tutarm bawka azeriyim hayati yawamayı severim dizi seyr etmeyi seveim kitabta okmaya çalwyorum yani kısacası ben buyum

 38. RÜYACIM seninki de çok güzel ?
  ???????
  DENIZCIM hayat yaşayana güzel işte. ? Seninki nasıl? Sanırım gelininizle sorununuz vardı umarım ailenizin keyfini kaçıracak boyutta değildir ha Deniz?
  ??????
  PERICIM sağol sen nasilsin? Bizler de seni çok sevmekteyiz canım ?
  ??????
  NURDANIM öncelikle afiyet olsun. Çay bazen en iyi ilaçtır der atalarımız? ve kaynananın diz problemi her yüz kadindan doksaninda var başta benim annemde olmak üzere. Anneme de ameliyat kâr etmedi ama iğnenin de çok tehlikeli olduğunu diz sıvısına zarar verdiğini duydum. Bu bacak ağrısı çok illet birşey annem hergun ağlayarak giriyor yatağa. Babam düzenli masaj yapar ve krem sürer öyle uyur. Allahtan babam çok iyi masaj yapan ilgili bir eştir de anneme bakar?
  ?Senaryomu birleştirmişsin ama niye hayal olarak kalıyor ki tabi bu çiftin arasında tutku yok. Arkeyle Madhu olsa bu sahne şu şekilde alev alırdı ??????????????
  Cik cik cik bunlardan bir cacık olmaz beni heycanlandirmiyorlar ne yazıkki ?

 39. Denizim tlfon kılıfı almıştıı. Dünde panço getirdi sağolsunn. Sen nasılsınn

  Senacımm gitti kayınvalidem diğer kaynımlara pazartesinden sonra memlekete döncek inşaAllah

 40. Gamzelimm dizinim gidişatına bakınca birleştirdim kendimce tabikii Rk ve maduu tutkulu iki aşıktıı nefret ederken bile birbirlerinden o hissi verdiler bizee

 41. Ewimle awk yawayb evlenmedik ama zamanla sevdik saydıq bir birmzi yani o beni beyenmw zaten ben tanmyordum ama cok wukur bana gore en doğru kiw iyi anlawıyoruz ve en önemlsi bir birmzi güldüryoruz

 42. Perii canım aşık olup evlenmek ve o sevgiyi yaşamak büyük şanss. Malesef bende aşık olup evlenmedik ama eşimle sevgi ve saygı çerçevesinde yaşayıp gidiyoruz. Görücü usulu evlendikk bizz.

 43. Pardesümün üzerine şal tarzı bişeyy ?? amann yemişim gamzelimm aşkını meşkinii bizim ortamımız olmadıı. Birlikte oturduk kayınvalidemlee. Sonrasındada çoluk çocuk bir sürü sorumluluk ??? hayaller hayallerrr ???

 44. Ferhat ve aslı ay canım onlar Aslı demwdi di ya ben yalnız aşık olduğum birini operim sende öyle yap ama asli ferhatı opse ne güzel olur dimi defnem )))

  1. Peri canım ben izliyorum ama inan o kadar sıkıldım ki Zehraya acıyorum kızıyorum Ömere desen öyle bir gülmedi gitti yüzleri üstüne bir de babaanne çıktı bahşende daha da mutsuz Ömer ile Zehra bakalım neler olacak sen izliyor musun sen ne düşünüyorsun bu konuda

 45. He Pericim Aslı da Ferhati öptü aslında ama sonra çocuğu sapık yapti?
  Vicdansiz olabilirsin,cani olabilirsin ama hayvan olma Ferhat sakın sevmediğin bir kadını öpme. Iste o günden sonra Ferhat dövmeci kızla yatıp kalkmayı bıraktı ??
  Gerçi Ferhatin sevgisi de nasıl olur bilmem kadının kemiklerini kuracak gibi sariliyo beline?
  ???????
  NURDANIM kayinvalidenle yaşadığını bilmiyordum hiç. Sağlık olsun napalim…

 46. Adini Sen koy izlemiyorum ama oradaki Zehrayla Ömer yani Mericle Hazal gerçek hayatta sevgili olmuşlar..
  Fanları pek mutluydu..

 47. Gamzelimm ah şu eşimi napsamm merak ettim sizin iu Ferhatıı ?? demek hiçde vicdansız değilmiş yada hayvann ??

  Amann gamzelimm geçmişte kaldı geldii geçtii o günlerr ??? ölene kadar yüz yüze bakmak zorundayız Rabbim o kadarcık sevgiyi ve saygıyı almaz yüreğimden inşaAllah ??

 48. Ordaki Ömer hoş adamm ağır ciddi duruyor ama karakterini bilmem onlar hint diZilerine benzetmş zarrrrr ??

 49. Evet defnem valla hallsın ama aslı guya sarhowduya kendini kayb etdi ))) ama bitmesin ne olur ya tek dizim o nerdeyse

 50. evet zehmez cok yakwyorda omere ara bi gelib gidiyo uç harifliler zehra dersen suzme salak her neyse hayatda mutlu olsalar bari 10 yaw buyuk hazaldan erkan ama salık olsun zaten yawnı gostermyor adam

 51. Ne fark edeki ya ewmle benim aramda da 12 yıl fark var ama qayet iyi anlawyoruz bence kadın erkekde birazcık kucuk olması cok daha iyi cunku erkekler biraz qamsız olduklarndan dahe gec yawlanyor kadnlardasa tam aksi olyor ama en onemlsi kendine bakman tabide tabi bunlar benim duwuncem siz ne duwunyorsunuz bu konuda))? Güzel yüzlü güzel kalbli xanımlar

 52. Herkese selamlar sena ve deniz hos buldum tesekkurler beni tanimak istediginizi yazmissiniz aslinda daha once sanal ortamda kimseye yazmadim sadece ah kalbim dizisine yorum yazdim ve sevgili defne hemen yorumuma karsilik verdi ilk onu tanidim digerleride cok sicak davrandi kendimi kisaca tanitayim evli ve iki cocuk annesiyim iki kizim var peri ve nurhandan baska evli yok sanirim aranizda hepinize sevgilerimi gonderiyorum

 53. NURDANIM Ferhat anlatılmaz yaşanır ?
  Ayı yavrusunu severken öldürürmüş sözü tam Ferhata göre ??benim karım böyle giyinemez. Göğüs çatalın bir daha görünmeyecek !! Sana o adama bakabilirsin dedim mi? Ben kime bak dersen ona bakacaksin kimi sev dersem onu seveceksin kimi düşün dersem onu düşüneceksin. Her nefes aldığında beni ensende hisset. Ha birde hastaneye Asliyi birakirken erkek doktorlarin Asliya bakip bakmadini mutlaka kontrol eder Ferhat beyimiz o benim kadınım imajını vermek için Asliyi belinden tutar hep??

 54. Vayy vayy vayy Ferhat agaya bak senn tam hergeleeee ??

  He yaa yakışıklı çocuk ama sen haIr hissettiğinde hikayen gerisini dinleyelim gamzelimm ?? ne yüzsüzüm dimii ??

 55. ♥️♥️♥️♥️♥️CANIM ARKADAŞLARIM

  Bin damla serilsin yüreğine,
  Bin mutluluk dolsun gönlüne,
  Bütün hayallerin gerçek olsun,
  Duaların kabul olsun bu güzel gecede.
  Hayırlı Akşamlar..♥️♥️♥️

 56. Defnem yan nede güzel anlatdn uçdum yaa ferhad adamdr bence insanın içne bakmak lazm ferhadın kalbi cok güzel

 57. ♥️♥️♥️♥️♥️♥️DEFNEMMM

  CANIM KIZ Ferhat aslıyı ne güzel SEVİYOR kız bizi öyle sevseler biz onlara kıro deriz ama böyle izleyince en romantik diyoruz bizde ne acayibiz ????? CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 58. ????????NURDANIMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ ESMA SULTAN NASIL AHMET PAŞAM NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR YARAMAZLIK YAPIYORMU SENİ YORUYOR MU RABBİM SANA BAĞIŞLASIN İNŞALLAH CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 59. ??♥️♥️???♥️AYSELİMMMM

  Kız nerdesin ne yapıyorsun kız bugün seni çok özledim canım kankammm allaha emanet ol görüşürüz sonra Not seni çok seviyorum ??????????

 60. FLİZİM TATLIM
  ABİ PRAGYA YA DERKİ DANS ETMEYİ BİLMİYORMUSUN 4 GÖZ …
  AMA BENİM GÖNLÜMDE ABİ PRAGYAYA SEVDİGİNİ SÖYLEMESİNİ İSTERİM
  ÇÜNKÜ ABİYİ EN İYİSİNİ
  ANLAYAN PRAGYA
  TANU GİBİ PARA GÖZ DEGİL
  ..
  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ..
  DEFNEM RUHUMUN İKİSİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM
  SENİ ÇOK ÇOK SEVEN
  ELAAAAAA ❤️❤️❤️
  DEFNEMMM ❤️❤️❤️

  1. Elanın kaldığı yerden devam edeyim ben de Abhi’nin sözüne hiç de şaşırmayan Pragya da cevap olarak der ki Abhim Rakstarım olmuyor böyle sen görürsün der ve çelmeyi takar. Abhi yere düşer. Kız tombiş ben rakstarım nasıl düşürmeye cüret edersin der. Tam da bu sırada Daadi gelir. Nörüyon gadasını aldığım o senin karın bu evin de sahibi der. Abhi ise…
   Sıra sizde :D Şive de ekleyebiliriz ;)

 61. ??? DENİZİM ???

  İYİ AKŞAMLAR ??

  Bitanem yeni girdim eve sokaktaydim..ablama çaya gittik annemle.yedik içtik bol bol dedikodu yaptik geldik..

  Sen nasılsın Bitanem…

  O senin muhtesmligin kankamm benim ki sadece Latife ?

  Nasip olur belki hayat bu belli olmaz hiç umulmadık bir anda hiç beklemediğimiz bir zamanda karşılaşırız ???

  Seni seviyorum ???

 62. Gece oldu ama Senaryo düşünecek firsatim olmadı hala ?

  Nasılsınız kızlar ?

  Nurdanim bacım kayınvaliden tekrar gelecek mi sana??

  Rüya hosgeldin aramıza…

  CANİMİN CANI BİTANECİK ELAM sağol kuzum sen nasılsın??

 63. Ayy Filiz gülmekten öldüm ya gadasini aldığım mi??
  Abhi de: Ben de bu evin diregiyim gari. Tombisim senin irrkeğin benim biraz hürmet göster erine??
  ???????
  Aynen DENİZİM ?
  ??????
  Canin sağolsun AYSELIM ?
  ?????
  ELAMM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN ?SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM ??????

 64. TABİKİDE FLİZİM???
  ABİ DERKE BİZ SEVGİMİZİ BÖYLE GÖSTERİYORUZ
  ABOOO GÖRDÜNMÜ SEN
  DAADİ DERKİ GÖZÜNÜ KAPAT
  ANNAM NE ÖRÜYOR GI BURDA
  ORDAN GİDER ABİ PRAGYAYI İTEKLER ORDAN GİDER
  ..
  AYSELİMMMM CANIMIN CANI İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL
  HAMD OLSUN BEN DE İYİYİM
  HAYIRLI AKŞAMLAR

  DEFNEM RUHUMUN İKİZİM
  HOŞ BULDUK ????
  HAMD OLSUN BEN DE İYİYİM
  KELEBEGİM ????
  HEP İYİ OL DAİMA MUTLU OL KOMŞU KIZI ❤️❤️❤️

 65. NURDANIM ne yüzsüzlüğü estağfirullah bebeğim..
  Hikayenin devami klasik sevgilicilik oynadık işte?
  Omerle çok saygılı,şefkatli,samimi sıcacık aşk dolu bir ilişki yaşadık. Ben onu hiçbir zaman çileden cikartmadim. Yoğun bir hayatı olduğu için triplerle saçmalıklarla onu bogmadim. Hep anlayış ve ilgi gösterdim. O erkek olduğu için daha zor biriydi tabi. Çok dikkatliydi,kiskancti,saman alevi gibi öfkesi vardi. Fırtınaliydi biraz. Kiskanacagi bir elbise giydiysem bu sana yakışmamış kilolu göstermiş derdi ? sonra itiraf ederdi bu kadar güzel olup da seni yanimda götürecek değildim ya diye. Otoriterdi biraz. Ama güzel sevdi beni. Çok güzel sevdi. Dünya yıkılsa yanımda sen varken korkmuyorum derdi
  Her zaman karnımın doyup doymadigina,dinlenip dinlenmedigime dikkat ederdi. Isyerime gelip yardim etmek de isterdi ama ben yasakladim. Yorulmasını yada yanlış anlasilmalar olsun istemiyordum
  Öyle işte iyi bir çifttik tamamına erdiremedik kısmet işte..

 66. iyi akşamlar canlar nasılsınız?Filizim aradım şarkıyı bulamıyorum lütfən banayardım et 69 bölmde çalan şarkı Pragya karavandan inmek isterkın Abi onu tutar o an şarkı çalınıyorya işte o

  1. canım hızlı hızlı geçtim videoda o sahneyi bulamadım izle7 de baktım ama tam dakikasını söylersen yardımcı olmaya çalışırım ;)

 67. SENDE HEP MUTLU OL KELEBEĞİM ELAM??
  AYY AHIRETLIĞIM ÇOK KOMIKSIN YA??
  Sonra Tanu gelir Pragya bırak artik Abhiyi. O benim bebemin babası. Seni kenar mahalle dilberi Abhimi sana birakmam
  Pragya: Kiz yelloz konuşturma beni. Çocuğu kimden peydahladigin belli. Fukara sümüğü gibi yapıştın kocama. Git çocuğu başkasına kakala Allah yarattı demem sümsuğü yersin saçını başını yolarım senin??
  Abhi: Durun kızlar benim icin kavga etmeyin. ROCKSTAR ABHININ GENIS BIR KALBİ VAR HEPINIZE YETER???

 68. Defnem bu anlatkların gerçekmi gerceksen cok üzüldüm arkadawm neden ayrldnz bu kadar severken cok kotu oldum yaa sen hala unutmamwsn sevyosun demekki

 69. İstanbuldan yağmurlu bir geceden hayırlı gecelerrr ??? Nasip yokmuşş gamzelimm en azından güzel bir anın olmuş ama o kıskanç karıyı anlatmadın haa unuttum sanma ?? senin aliyayı adını unuttum ??

 70. DEFNEMMM RUH İKİZİM
  NE GÜZEL ANLATIYORSUN SEVGİNİ İNŞALLAH
  İNŞALLAH ALLAH SENİ GÜZEL GÖNLÜNE GÖRE VERSİN
  AYAKLARINI YERDEN KESEN ONU GÖRDÜGÜN HAYAT ARKADAŞI ÇIKARSIN
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ..
  NURDANIM BALIM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ..

 71. MERHABA PERİ
  GÜNDÜZLERİ GÜZEL AKŞAM RÜZGAR ESİYOR İNSANIN İÇİ ÜŞÜYOR
  MERSİN HER TÜRLÜ GÜZEL BENİM İÇİN
  ORDA HAVALAR NASIL
  HANGİ ŞEHİR YAŞIYORSUN

 72. Merhaba mersin çiçeyi burada gündüz günewliydi akwamları baya sovudu ben azeribaycanın şirvan şehrinnenim

 73. PERICIM anlattiklarim gercek. Kendisi yurt dışına yerleştiği için ayrildik
  ??????
  ELAMM AHIRETLIĞIM ECMAIN CÜMLEMİZE KELEBEĞİM ???
  ?????
  NURDANIM evet kısmet değilmiş. Ben onun ilk evlendini duyduğumda çok ağlamıştım. O gece yine yağmur yağıyordu haberi aldığımda arkadaşım söylemişti böyle göğün dibi delinecekti sanki. Gök gürültüsü falan. Mayıs ayıydı. Ben dışarı çıktım öyle bir feryad ederek ağladım ki gözyaşlarım yağmur seline karıştı. Öyle haykirdim. Sonra sıcak bir duş aldım yattım o gece iki defa burnumdan kan geldi. Kalbimim acısı ciğerlerime döküldü sanki. Başkasıyla evlendi,başkasıyla uyuyacakti,hayatını paylaşacaktı. Sonra zaman yaralarımı sardi. Allah ölüm acısı vermesin dedim. Ona da dua ettim mutlu olmasi için hâlâ da ederim namazlarimda
  ??Şebnemi diyorsun. Şebnem Ömere takıntılı zengin bir tıp kızıydı. Allahi var çok güzel kızdı. Ama hırslı ve iticiydi. Önce kendi mutluluğu geliyordu. Beni Ömere layik görmüyordu hanfendi. Her fırsatta tehdit ve hakaret ama ben ona hiç pabuç bırakmadım. O bizi gizlice gözetlerken Omere daha çok ilgi gösteriyordum ? ben hintli kizlar gibi ezik miyim ?? Ben kimseyi zorla elde etmedim. Ömer’e sahibiymisim gibi hiç davranmadim. Ömer çok özel biriydi. Güçlü hisleri,çok keskin gözleri vardi. Böyle bakışlarıyla mesaji verirdi. Ya herkesin ona zaafı ve hayranlığı vardı. Universite hocaları da dahil. Ben yanında olduğum halde kızlar asılıyordu içine düşeceklerdi resmen?
  Bu kız buna büyü yapmış diyeni mi ararsin? Ne kadar şanslısın sana şarkı soyleyip masaj da yapıyor mu diyeni mi ararsin? Onunla sevgili olmak nasıl bi duygu diyen mi hey maşaallah analar neler doğuruyor bu gerçek mi diyen mi???
  EE HERKES ONA HAYRANDI O BANA HAYRAN. YAPACAK BİRŞEY YOK?

  1. bırak canım o üzülsün yaa.. asıl o seni kaybetmiş… senin gibi kaliteli biri dururken bir başkası ile evlenmesi onun ayıbı ve cahilliği sen daha iyilerine layıksın canım ablam boş ver su an saat 4 ve ben o adamın saçını başını yolasım geldi.

 74. Aşk olsun gamzelimm hiç bir mahlukat hintli kızlar gibi ezik olamazz ???

  Zor olsa gerek öyle yakışıklı veya çok güzel bir kıxla partner olmakk ?? özgüven eksikliğiyle ilgisi yok yaa insan kıskanır herhaldee ???

  Defnemm aşk acısını çekmeyi isterdim gerçekten kavuşamamayıı çünkü anılarda acısı bile güzel kavuşunca olmuyor büyüsü bozuluyorr aynı güzellikte devam ettirebilen çift çok azdır bencee hayat gailesi sorumluluk girince hayallerin pembesi gidiyor tozu kalıyorr ??? yada ben hayalci değilimdir gerçekciyimdir her daim. Şaşkınmıyım. Neyimmmm ????

 75. Vede şunu sormadan geçemeyeceğim gamzelimm yanlızmıydın o gecee yaranı saracak kimse yokmuydu yanındaa

 76. Yahu nasıl oluyorsa eksik yaZıyorum vay arkadaşş yazmak istedimki zor öyle yakışıklı bir erkekler yahut güzel bir kızla partner olmak bazı kelimeleri yutmuşum yazmamışımm ?? şaşkınmıyım. Neyimm ??

 77. Günaydın canlarım nasılslnız?Filizim canım dakikası biraz karışık çünkü karıştırdılar diziyi önce verilmesi gerekeni sonra verdilər ondan bulamadlm şarkl kız söylüyor keçən 64 bölmdede aynı şarkı vardı Pragya duyqularını açtıkdan sonra kulubede oturmuşdu Abide onun arkasında yatakda şarkı çalınıyordu bir bunu biliyorum canım bulamazsan canın saolsun çok kendini yorma hayatım

 78. ???♥️??CANIM ARKADAŞLARIM

  ☀️☀️☀️☀️GÜNAYDIN ?????
  ?????GÜNAYDIN ♥️♥️♥️♥️♥️
  ???????GÜNAYDIN ????

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ
  İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ SİZ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM VE ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SENACIM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ♥️♥️♥️TATLIM A ?T
  ???FATİMAM
  ???NAZIM
  ???AYLACIM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???RUYAM

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 79. ???????AYSELİMMM

  ????GÜNAYDIN
  ♥️♥️♥️♥️♥️GÜNAYDIN
  ?????????GÜNAYDIN

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ SENİ GİDİ SENİ GEZMELERE DOYMA EMİ CANIM SEN HEP MUTLU OL AİLENLE BİRLİKTE MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI GÜNLERİN OLMASI DİLEGİYLE KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM VE KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM ??? CANIM KANKAMMM beni iş bekler

 80. Off ya bölüm 100. Bölümlere kadar çıkıyor tanun bebeği aslında nikhıldan olmasını öğrenen abiyi merak ediyorum

  1. ???????NURDANIMMM

   CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 81. ??????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KIZ SANA MAŞALLAH ÖMER DEGİL ARTIK NE KADAR GÜZELSİN CANIM DEFNEMMM KIZ SİYAH BEYAZ AŞK yeni fragman gördün mü kız neler oluyor allaha emanet ol görüşürüz sonra Not seni çok seviyorum

 82. Günaydın ??? DENİZİİM ???

  İyiyim hamd olsun.sen nasilsin bitanem ???

  Evet ben demi doymayayim gezmelere?.kışın soğuk da gezmesi hiç hoş olmuyor ki..ama yinede gezerim?

  Sende hep çooooooooooooooooooooook ama çooooooooooooooooooooook mutlu ol önce benle ama ? sonra ailenle?

  SENİ COOOKKKK COKKKKK ÇOOOOKKK SEVİYORUM VE opuyorum ALLAH a emanet ol BİTANECİGİM BENİM ??????

 83. ELAMM ???
  Nurdanım ???
  Denizim???
  Ayselim???
  Fatıma ???
  AbhiPragya???
  Aylincim???
  Emelcim???
  Filizcim???
  Nazcım???
  Öykücüm???
  Tatlım A.T???
  Senacim???
  Semacım???
  Pericim???
  ??????
  HAYIRLI GÜNLER HEPINIZE
  ⚘⚘⚘⚘⚘
  ELAM AFRODITIM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM SENI COK SEVIYORUM RUH IKIZIM ????????

 84. NURDANIM yalnızdım o gece. Kimse yoktu. Iyiki de yoktu. Kimsenin beni o korkunç halde görmesini istemezdim. Evet öyle biriyle olmak zordu,jnsan kaybetmekten tabiki korkuyor ama bizim durumumuz farkliydi. Ben farkliydim. Bu hayatta bdnim için önce Rabbim sonra ailem vazgeçilmez..
  Geçip gitti iste..
  ??????
  DENIZIM SBA nin fragmani çarşamba günü verildi. Ben uyeyim hemen bildirim geliyor zaten ilk çıktığında izledim ?

 85. Denizimm balımm Elhamdülillah kahvaltı faslı bitti çay içiyorum sen nasılsınn balımm nasıl gidiyor işlerin

 86. Gamzelimm hiç bilmiyorum bu teknolojiyi hiçde merak etmiyorum hiçbir sosyal medyam yok hayatımı paylaşmayı sevmiyorum. Kızz gamzelimm ne değişik uygulamalar varmış hemen sana haber geliyomuşl fragman falann ???

 87. NURDANIM ben youtubeda Asfer Klibi izlerken size SBAyla ilgili bildirim gelsin mi diye bir yazı geldi ben de tamamı işaretledim ?
  Valla ben de anlamamki teknoloji dokumatik telefonu erkek kardeşimle aldık kullanmayi da o öğretti sağolsun..

 88. Ben de öyle özel hayatımı ulu orta yaşamayı sevmem face kullandım sadece hayatimda. Onu da üniversitede açtım arkadaslarimin israriyla. Nolur nolur diye başımın etini yediler. 4 sene güzel kullandim. Sonra iki defa çalındı biri dolandırıcılar tarafindan biri sapık bir hacker tarafından. Bilişim şubesine gittim kapattırdım ama çok stres,travma yasadim. Şimdi tekrar aç diyorlar ama cesaretim yok. Önüne gelen herkes arkadaşlık isteği yolluyo özelikle köydeki akrabalar. Kabul etsen saçma sapan yorum yapıyolar fotolarina,etmesen bizi beğenmedi oluyor. Sapkın ruhlu insan çok fazla. Bir de ben aramalara kapalı olurdum nasıl bulurlardı anlamiyorum hayret??

 89. Evet gamzelimm sosyal medya sıkıntılıı ?? buraya yazmadan eşime danıştım sonra yazdım bilmiyorum başıma bişeyler gelirse Allah muhafaza en azından eşceğizimin haberi olur ?? özel kalmadı gamzelim eskiden ekmeği bile koltuk altında saklayarak alırdık şimdi en güzel yemeklerimiz servislerimiz sosyal medyada göz hakkı denen biley varr

 90. Aynen öyle NURDANIM zannediyorlardı ki dünyadaki herkes ayni şeyleri yiyip iciyor. Hayır iste. Ben izin vermezdim arkadaslarimin çoğuna bir dilim ekmeğe muhtaç olan var.. sonrada diyorlarki herkes bana kötü gözle bakıyor özelim kalmamış bana saygı duymuyorlar
  Duymazlar tabii..?

 91. Gamzelimm ben özelimi kimseyle paylaşmak istemem paylaşanada gerçekten saygı duymam kıskanmak imandandır demiş EFENDİMİZ kıskanç olmayan erkek domuzdur demiş GÜZELLER GÜZELİİ bizim özelimizde güzelliğinizde sunumluk değil güzelim diye teşhir etmek benim kişiliğime inancıma ve değerlerime aykırı tabii benim fikrimm bak sen ne güzel muhafaza ediyorsun kendini tercihine saygı duyuyorum çünkü sakınıyorsun kendinii ❤️❤️❤️ Canımm gamzelimm maşaAllah sana yüzü kusurluu kendiii kusursuz gamzelimm ???

 92. Kızlarr nerdesinizz Filizz gece kuşumm sen uyuyosundurrr zarrrr

  Senacımm ablamm sen nerdesinn

  Semoşummm gız nere kayboldun

  Rüyaa kız nerdesinn gerçekten Rüya gibisin bir görünüp kayboluyosun

  Emelcim nasıl oldun

  Fatımam acep ne yaptı nişan takacaklardı en son

  Aylinn ve tatlımm kankalar nerdesinizz

  Elamm Denizimm Ayselimm bizim tayfa nerdesiniz ☹️☹️☹️☹️

 93. Evet ya kıskanmayan erkek mi olur bostan korkuluğu gibi?
  Seven insan kıskanır arkadaş
  Asıl sana maşaallah NURDANIM barekallah??

 94. Benim ewim usta kardewyle beraber ev tikiyorlar yani bi bakma serbes çalylorlar günlük pazarları evde olmyor benim misafirlerim varda kek filan yapcan vakt oldukca geliyorum …. Sizleri çok sevirem arkadawlar :-*

 95. Ben cok kıskancm valla ama kontrol ede biliyorum. BİR İNCİ SAFLIĞI VARSADA SUDA ÇOK FAZLA İÇERSEN DERT VERİR ODA… HER WEYİN Bİ SİNİRI OLMALI BENCE

 96. Evett Perii çok hoş sözz

  İslam dini hakkında milyarlarca güzel söz söylenebilir methiyeler dizilebilir ama bana sorsalar ben derimki İSLAM DİNİ ÖLÇÜ DİNİDİRR. Her şeyde ölçülü olmak lazımm sevmektede kıskanmakta yaşamakta almakta vermekte herşeyde ÖLÇÜÜ
  ❤️❤️❤️Rabbime kurban olayım. İslam dinine layık gördüde şereflendirdi bizlerii inşaAllah aynı şerefi taşıyarak ölmeyi nasip etsin RAHMANNNNN

 97. Cevizli kek bide yarın kardewimi doğum günü onada pasta yapyorum inwallah siz cok doğru soylediniz kuran bize Allahın en buyuk futfu selam olsun efendim elehsalama

 98. Ee tabi herseyde ölçülü olcan. Yok bana gece mesaj atmadin bugün seni seviyorum demedin o kıza iki kere baktin gibi saçma sapan şeylerle sevdiğin adami bunaltmiycan..
  Islami bir sevgi mutluluk verir insana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu