Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 139. Bölüm Özeti #Nikhil Tanu’ya Baskı Yapar

Ah Kalbim 139. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim de geçtiğimiz bölümde Pragya boşanma evraklarını imzalamıştı bakalım Pragya ve Abhi gerçekten boşanacak mı? Bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Ah Kalbim 6 Mart Özeti

Pragya annesini Sarlanın yanında Bülbülü çok özlediğini söyleyip ağlayinca annesi de ağlamaya başlar. Pragya annesine aglamamasini ağladığında güçsüz hissettiğini söyler. Bu kadar duygusal bir ortam varken Aliya ve Tanu odaya gelir.

ah kalbim 139 bölüm resmi 1

Aliya çok duygusal bir sahne ben hayatınızı nasıl cehenneme ceviririm diye düşünürken sağolsun Tanu benim yerime her şeyi halletmiş yoksa hala haberi vermedin mı der Pragyaya. Tanu ile Aliya Pragyanin söylemeyin demesine rağmen boşanma olayını Sarlaya söylerler böylece Pragya başka bir şey düşünemeyecektir.

ah kalbim 139 bölüm resmi 2

Bu sırada Daadide Abhiye nasıl ihanet edersin diye tokat atar. Abhi ise Pragya hiç mi kötülük etmedi diye kızınca Daadi evet paramızı aldı ama seni düşmanlarından korudu senin için kız kardeşini kaybetti senin için bu kadar şey yapmışken sen aranızdaki tek bağı da kopardın attın sen onun iyiliklerini hak etmiyorsun diye kızar.

ah kalbim 139 bölüm resmi 3

Derhal Pragyadan özür dilemesini ister ama artık yüzüne bakmayacağını da söyleyince Abhi şok olur. Pragyanın yanına gittiğinde ise Pragya ağlıyordur Pragya ise gözünden biri düştü de ondan böyleyim der. Abhi ise Pragyanın gözlüklerini takmış olmasına şaşırmıştır. Pragya bana söylemek istediğin bir şey var mı Tanu ile evlenme konusunda der. Abhi ise gözlüklerini çıkarmasını ister ardından da özür diler. Pragya ile Abhi sarılır arka fonda ise Kaisa Yeh Isqh çalmaktadır.

ah kalbim 139 bölüm resmi 5

Pragya Abhinin her şeyi olduğu gibi anlattığı sözlerini dinler ve sarılır. Ardından da karı koca olamadık ama ne zaman bir arkadaşa ihtiyacın olursa burdayım der. Abhi bunun üzerine Pragyayı yanağından öper. Tanuya da bu durumdan bahsetmez. Tanu düğün davetiyelerine bakmasını ister bu sırada Nikhil de Tanuyu arar ve hakkımı istiyorum der.

ah kalbim 139 bölüm resmi 4

Tanu anlar ki Nikhil bu evliliği durduracaktır. Nikhil avukatı da yanına alır ve Abhilerin evine gelir. Purab onları görünce şüphelenir. Onlar ise Tanunun odasına girer. Tanıya inanması için avukatı getirdiğini söyler. Amacının şirketin Ceosu olmak olduğunu ve bunu da Tanunun sağlayacağını söyler.

Ah Kalbim 139. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

17 Yorum

 1. Tanu iyice köşeye sıkıştı siz Tanu olsanız bu Nikhil’den nasıl kurtulurdunuz? Yorumlarınızı bekliyorum ;)

 2. Gamzelimm Allah hayırlı kapılarını açsınn herkes için arkafaşın içinde kardeşin içinde Erzurumda lehçemizde kardeşe GARDAŞŞ derlerr ☺️☺️Ben genelde gardaşimm derimm bende benim küçüğüme çok düşkünüm. Çok özlerimm onuu Allah bağişlasınn herkesin hasretinii ❤️❤️❤️

 3. Filizim benden pass ?? uzun zamandır özet okumuyorumm ?? ayrıca tanu arsızı daha beter olsunn

 4. AMIN NURDANIM. Benim erkek kardeşim çok sempatiktir. Ölüyü güldürür yani dünya tatlısıdır kızlar bayılıyor ona??
  ??????
  ELAMM ALLAH RAZI OLSUN GÜL YÜZLÜM SENI COK SEVIYORUM. BEN DE HEPINIZE DUA EDİYORUM ??
  YOK KELEBEĞİM beni kim kıskansın neyim varki kiskanilcak. Zengin desen degilim,dunya guzeli desen degilim,ünlü biri hiç değilim ?? Kim napsin beni..

 5. Ben tabiki öldürürdüm nasıl olsa Hindistanda adalet yok herkes at kosturuyor. ??
  Nikhil gibi takıntılı manyaklar sevdigi kadının pesini asla birakmazlar..

 6. Ayy Abhi ne güzel ÖPÜYOR Pragyayi??? millet iki yilda iki çocuk yapiyor bunlar öpüşme kısmına bile gelemediler
  Abhi diyo ya: biz evlendik evleneli hic yakinlasamadik senle diye pragya nasil utaniyor??ama ben en çok Arnava gülmüştüm hadi gerdeğe giriyoz demişti damdan düşer gibi KHUSIYE??

 7. Oyy gamzelimmm arnavın her hali tatlıydıı yaa kuşhinin ödü kopmuştuı ?? kırmızı sari çok yakışmıştı ne güzel hazırlamıştı odayı bizim salon erkeği ❤️❤️❤️

 8. Defne kendini küçümseme bence güzelliyin önemi yok gelip geçicidir çünki para pul desen odaöyle heyat beledi kiminin evvel kiminin axırı insan kendini küçümsememeli bence her insanın sevilecek bir yanı vardır her halde sende öylesindir sevgilerimle”

 9. ???????AYSELİMMM

  CANIM KANKAMMM İNŞALLAH ŞİMDİ İYİSİNDİR SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM CANIM BÜTÜN DUALAR SENİNLE

  ?️ GÖK ☀️YÜZÜNDE? YILDIZ ?ÇOK AY BİRTANE YERYÜZÜNDE? İNSAN ?‍?‍?‍?ÇOK AYSELİM ???BİTANE ??

  CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM ????

 10. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR BEN TANU NUN YERİNDE OLSAM BENİ SEVENİ SEVERİM HANİ BİR SÖZ VARYA SEV SENİ SEVENİ KAPINDA KÖLE OLSA BİLE SEVMEM SENİ SEVMEYENİ MISIR DA SULTAN OLSA BİLE

  KIZLARRR
  BUGÜN PRAGYA NIN İNSTAGRAM BAKTIM TÜRK FANLARI ONA HEDİYE GÖNDERMİŞ ODA TEŞEKKÜR ETMİŞ

  KIZLARRR PURAB DEĞİŞİYOR YENİ PURAB DA GÜZEL CANIM ARKADAŞLARIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu