Ah Kalbim 14 Kasım Özeti 26. Bölüm Fragmanı – Purab Düğünü Terk Eder

Kanal 7 De başlayan Hint dizi rüzgarı Ah Kalbim ile devam etmekte. Ah Kalbim’in 14 Kasım’da yayınlanacak olan 26. bölümünde neler yaşanacak, 26. bölüm fragmanı ve 26. bölüme ait olan resimler siz değerli okurlarımız için dizicenter. net farkıyla haberimizde…

Ah Kalbim 26. Bölüm Özeti

Daadi Abhi’ye Purab’ı Pragyaya da Aaliya’yı getirmesini söyler. Abhi Purab’ı bulamaz. Telefonunu arar telefonunu da açmaz. Pragya da ortalarda yoktur. Aaliya gelir ancak damadın gelmesi gerekiyor denince Aaliya neden Pragyayı rahat bıraktın bak intikam için Purab’ı da aldı uçtu gitti diye Abhiye kızar. Purab ise Bulbul’un hayatını mahvetmekte hakkım yok diyerek bir taraftan araba sürer diğer taraftan Bulbulu arar ancak Bulbul telefonu açmaz.  Tanu ise damadı ararken Purab’in Abhiye yazdığı mektubu bulur. Sevdiğim kızın yanında olmaya gidiyorum Aaliya ile evlenemem, sevdiğim kişi Pragya değil Bulbul yazısını okuyan Tanu şok olur.

Tanu bu mektuptan Abhiye bahsetmeyip baska bir yol bulmayi düşünür. Pragya ise ortaya çıkar rahibin toren icin ihtiyac duyacağı mango yaltaklarını getirdigini söyleyip o da herkesin saskinligina şaşırır. Purab ise halasını arar ve gelmeyeceğini Bulbulü sevdigini Aaliya ile evlenmeyecegini söyler. Halasi ise doğru karar yanlış zamanlama der. Bu sırada Tanu gelir ve telaş içindeki Abhiye Purab’in şoförünün Purab’ı arka kapıdan giderme  gördüğünü söyler. Abhi ise Pragya ya sana son şans nerde olduğunu cabuk söyle derken Pragya bilmediğini söylemeye devam eder. Akashin annesi Taiji konuşmaları duyar ve Daadi’nin yanında Purab Aaliya’yı terk etti deyince herkes şok olur. Bulbul ise rüyasında Purab’ı kaza yaparken görür ama arkadaşı onu sakinleştirir. Daadi ise Abhi’ye Purab’ın neden gittiğini sorar. Aliya ise terk edildiği için Daadi’ye sarılıp ağlar. Daadi Purab ne Abhi’yi ne de Aaliya’yı düşündü diye eleştirir. Herkesin önünde Aaliya Pragya’ya sen suçlusun deyince Abhi durumu toparlar ve Purab’ı giderken en son gören Pragya olduğundan öyle diyor diyerek ortamı yumşatır.

Daadi ise misafirlere ne diyeceğiz peki diye düşünmektedir ve doğruları herkese söyleyeceğiz ama ailem yanımda olsun diye rica eder. Misafirlerin yanına geçen Daadi Purab’ın Aaliya’yı ikinci defa terk ettiğini ve onu asla affetmeyeceğini dile getirir. Bu ilişkinin bitmesi gibi bizim de güvenimiz ona karşı bitti diye sözlerine ekler. Hem Purab’ı hem de onun kaçmasına neden olanları affetmeyeceğini söyler. Herkes dağılınca Pragya Bulbul’e nerdesin diye telefon açar. Bulbul her şeyden habersizdir. Purab’ı arar aramaz Purab telefonu açar ve onunla buluşup neden orayı terk ettiğini anlatacağını söyler. Pune’da olan Bulbul’un yanına gelecek olan Purab’ın buluşma yeri olarak seçtiği aşıklar parkına 4 saati vardır.

Bulbul ablasına durumu anlatınca Pragya hemen evden çıkarken Tanu onu durdurur Purab konusunda ona haksızlık yaptığı için özür diler. Neyden bahsediyorsun diye sorduğunda ise Purab’ın yazdığı mektubu okudum der. Purab gelene kadar bu mektuptan kimseye bahsedemem der. Pragya sevinir ve doğru yolda olduğunu söyler. Tanuya Purab’ı getireceğini söyleyince Tanu nerde diye sorar o da aşıklar parkında diye cevap verir. Tanu ise Abhi’ye mektubu verir ve okumasını ister.

Pragya’nın da Purab ile buluşacağını söyler. Tanu telaşlıdır hadi Purab’ın el yazısını biliyorsa diye düşünmekten kendini alamaz. Ancak Abhi hemen Pragya’yı bulmak üzere yola çıkar. Buluşma noktasına giderken Pragya’yı annesi arar ve annesine yalan söylemek zorunda kalır. Yola koyulan Abhi’ya Aaliya eşini boşa ve ben de onu öldüreyim derken Abhi her şeyi halledeceğim diye yatıştırır. Aaliya da gitmek için ısrar eder ancak Tanu onunla ilgilenecektir. Daadi de olayı görür ve Pragya’yla ilgili Daadi’nin söylediklerine karşı eşini daima koru diye çıkışır ve hemen gitmesini ister. Abhi Pragya’yı düşünürken Abhi de Pragya’yı düşünmektedir. 

Ah Kalbim 26. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 26. Bölüm Resimleri

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 14 Kasım Özeti 26. Bölüm Fragmanı – Purab Düğünü Terk Eder (40 Yorum)

 1. Ela abla ??? bende senin i olmana sevindim kendine iyi bak??? Fatima ablacım ben burdayım ???? Filiz hanım size abla dememi istermisiniz ?? Emel abla sen nerdesin nasilsin?? ?? Aylin abla sen nereye kayboldun ????

 2. FİLİZCİM BİRTANEM HAMD OLSUN İYİYİM
  ?????
  AYLİNCİM CANIM BENİM HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  ?????
  SEMOŞUM ABLASININ GÜZELİ HAMD OLSUN İYİYİM
  ?????
  KIZLAR İYİ OLMANIZA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OLUN GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANLARIM NE DİLEGİNİZ VARSA ALLAH KABUL ETSİN
  ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ HAYIRLI AKŞAMLAR
  ❤️❤️❤️❤️❤️

 3. FİLİZCİM BİRTANEM HAMD OLSUN İYİYİM
  ?????
  AYLİNCİM CANIM BENİM HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  ?????
  SEMOŞUM ABLASININ GÜZELİ HAMD OLSUN İYİYİM
  ?????
  KIZLAR İYİ OLMANIZA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OLUN GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANLARIM NE DİLEGİNİZ VARSA ALLAH KABUL ETSİN
  ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ HAYIRLI AKŞAMLAR
  ❤️❤️❤️❤️❤️

 4. FİLİZCİM BİRTANEM HAMD OLSUN İYİYİM
  ?????
  AYLİNCİM CANIM BENİM HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  ?????
  SEMOŞUM ABLASININ GÜZELİ HAMD OLSUN İYİYİM
  ?????
  KIZLAR İYİ OLMANIZA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OLUN GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANLARIM NE DİLEGİNİZ VARSA ALLAH KABUL ETSİN
  ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ HAYIRLI AKŞAMLAR
  ❤️❤️❤️❤️❤️

 5. Filizcim face kullanmyorum. Vatsap kullanyorum. İnstagramdaki ayda yılda bir:)
  Bide buraya yazyorim. Sosiyal medyayla pek aram yoktur:)
  İnternetden araştırıyorum öyle şeyleri. Cinler Ufolar en çok bu mevzularla ilgilenb araştryorum:)
  Kızlar nerdesiniz?

 6. İyi akşamlar nasılsınız kızlar.?
  Şükürler olsun iyiyim ben:)
  Hepiniz hep iyi olun ve iyilikle kalın:)
  Evet Filizcim 1947yılında Yeni meksikada gerçekleşmiş olay. Ama ABD olayı gizlemiş 51ci yani yasak bğlheye olay taşınmış. Yani uzun hikaye. O kazadan sonra Rosvel insanlar defalarca Ufo gördüklerini söylemişıer.
  Mesut Yarla proqramndada başka bi uzay olaundan bahs edyodu. Ufo dağa çarpmış olay yome gizlenmiş. Olayı araştran bilim adamı bir qasetecu ve hemşire esrarengiz şekiıde ölmüş.
  Bindan Başka Rusiyadada buna benzer bi olay olmiş ve yine olay gizlenmoş
  Zaten Ufoyla bağlı olaykar insanlara söylenmiyor. Nasa böyle olayıarı gizliyo ve sırf Ufo ları araştrmak için yerin yüzlerce meyre altında kurulan bir labaratuvarda araştrlyor.
  Bi bilom adamı kitapnda onlarla ilgilo yazmış ve zarar vermediklerini söylemiş
  Evey canım Filmin ismi Joker.
  Nerdeyse dans şarkılarının hepsini söyleyebilorsen sevinirim:)
  ALLAHa emanet olun kızlar .
  Öpdüm:)

 7. Selamünaleyküm arkadaşlarımmmmm
  Aylin abla, filiz hanım iyi olmanıza çok sevindim hep iyi ol bende iyiyim teşekkür ederim.. Fatima ablacım iyiyim çok şükür oturuyorum sen nasılsın???? Emel abla sen nasılsın???? Ela abla sen nasılsın?? Allaha emanet olun arkadaşlarımm

 8. MERABA KIZLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  FİLİZCİM CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ALLAH’A EMANET OL
  EMEGİNE SAGLIK CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  AYLİNCİM BİRTANEM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH
  ALLAH’A EMANET OL
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  FATMACIM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ALLAH’A EMANET OL
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Hepinizi çok seviyorum herşey gönlünüzce olsun allaha emanet olun görüşürüz

 9. Merhaba kızlar nasılsınız? Napıyosunuz?
  Filizcim nasılsın. Ya bi şeu rica ede bilirmiyim? Hint filmi vardya Joker pazar günü giden. Onun şarkılarını öğrenebilormisin. Kimin okudiğunu. Ritmleri çok güzel. Sefer aylndan sonra öğrenmek istyorum. Ama şarkyı bilmiyorum:(
  Şimdi kızlar sizce bizim dünyamzda başka dünyada hayat varmı? Yani uzaylılatın var olduğuna inanyosunuzmu??
  Ben kendi adıma diyeyim inanyorum. Bunun için her akşam saatlerce gökyüzüne bakarm. Uzay gemisi görmek içim. Defalarca gördüm belki. Annemler delirdiğimi söylüyolar:) ama tabiki delirmedim. Var. Yani Yüce RABBİM her şeye kadir:)

 10. Merhaba kızlar nasılsınız? Napıyosunuz?
  Filizcim nasılsın. Ya bi şeu rica ede bilirmiyim? Hint filmi vardya Joker pazar günü giden. Onun şarkılarını öğrenebilormisin. Kimin okudiğunu. Ritmleri çok güzel. Sefer aylndan sonra öğrenmek istyorum. Ama şarkyı bilmiyorum:(
  Şimdi kızlar sizce bizim dünyamzda başka dün

 11. Filiz abla valla öyle aklıma geldi acaba ben bülbül ün yerinde olsam ne yapardım diye aklıma geldi sevdiğimin başka ile olmasına katlanabilir miyim tabiki asla katlanamazdım o kızın saçını başını yolardım 😉

 12. Hayırlı günlər iyi Semacım sen nasılsın?Fatimam Elam Emelim Abhigyam Filiz hanım nasılsınız canlarım

  • günaydın aylin canım şu an okuldayım ders arasında yorumlara bakıyorum:)siz ne yapıyorsunuz bakımmm

 13. Her kese gün aydın iyim Semam sen nasılsın? Fatimam Elam Emelim Abhigyam Filiz hanım nasılsınız canlarım? Herkesin günü güzel geçsin inşallah sizleri seviyorum canım arkadaşlarım

 14. GÜNAYDIN…….
  HAYIRLI……..
  SABAHLAR……..
  CANIMMMMMMMMMM…….
  ARKADAŞLARIM…….
  NASILSINIZ???????
  FİLİZ HANIM SİZ NASILSINIZ??? İYİSİNİZDİR İNŞALLAH…..
  FATİMA ABLA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN NASILSIN??
  AYLİN ABLA SEN NASILSIN????
  EMEL ABLA NASILSIN???
  ABHİGYA CANIM NASILSIN??? GÜNÜNÜZ GÜZEL GEÇSİN ALLAHA EMANET OLUN

 15. Canım Semacım ellerine sağlık afiyet olsun:)
  Bahem tatlım. Sende hep iyi ol hayatın boyunca RABBİM hep iyi insanlarla karşılaştrsın seni.
  Ben kaçar tatlım. Yorgunum uykum var. ALLAHa emanet olun hepinize tatlımı tatlı rüyalar dilerim..

 16. Hayırlı geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar ???ben bu gün biraz yorgunum fatima abla ben senden ilham aldım boğçayla kurabiye yaptım beklerim hepinizi fatima abla senden hep iyi ol ömür boyu??? …. Emel abla ben kararsız kaldım nasılsın….??❣️❣️ Tatlı rüyalar görün allaha emanet ???

 17. Emelcim tatlım ben öyle bi röl isterdimki Tanuya Aliyay ve Abhişe dersini verecek biri olsun. Onları dize getre bilecek bir rölü oynamak isterdim:)

 18. CÜMHURİYYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN TÜM TÜRKİYE:)
  İZMİRİN DAĞLARINDA ÇİÇEKLER AÇAR. ALTIN GÜNEŞ ORDA SIRMALAR SAÇAR….
  ÇANAKKALE SAVAŞI TARİH BOYUNCA RN ÇOK DUYGULANDIIĞIM VE GÜRUR DUYDUĞUM Bİ SAVAŞ. ÜLKELERİ İÇİN 15 YAŞINDA ELİ SİLAH TUTAN KINALI KUZULARIN ŞEHADETE GÜLEREK GİTMESİ… BAĞIMSIZLIĞINIZ SONSUZ OLSUN TÜRKİYEM…
  NASILSINIZ KIZLAR?
  FİLİZCİÇ BUGÜN NASILSIN? İNŞEALLAH ÇOK İYİ OLURSUN TATLIM.
  AYLİNİM
  SEMACIM
  EYLÜLÜM
  ELAM VE HERKES…
  UMARIM ÇOK İYİ OLURSUNUZ…
  DİZİMİZE GELİNCE ABHİ ÖKÜZÜNE BAKYA SİNİR EDYO ADAMI. VARYA ONU ÖYLE Bİ DÖVERİMKİ PRAGYAML Bİ DAHA ÜZEMEZ MANYAK…

 19. Hayırlı geceler arkadaşlarım nasılsınız???? Filiz hanım çok teşekkür ederim gerçekten hastasınız ama yinede özetleri veriyorsunuz çok geçmiş olsun şimdi nasılsın inşallah iyisinidir…. Ayln abla, fatima abla, abhigyacım, emel abla, ela abla nasılsınız??? GÜNÜNÜZ nasıl geçti allaha emanet olun

 20. Kızlar dizide oynama imkânınız olsa kimi oynamak isterdiniz? Ben bülbülün yerine oynamak isterdim

 21. Elinize sağlık. yine güzel bir bölüm ? çok heyecanlı gelismeler. Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. ?

 22. Elinize sağlık. yine güzel bir bölüm ? çok heyecanlı gelismeler. Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. ?

 23. İyi akşamlar Filiz hanım hep iyi olun hasta olmanıza ramen bizi düşünüb özet yazıyorsunuz özetiniz çoook güzel ve aydın tşkür ederiz yeni özeti sabırsızlıkla bekliyorum sizi seviyoruz