Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 14 Kasım Özeti 26. Bölüm Fragmanı – Purab Düğünü Terk Eder

Kanal 7 De başlayan Hint dizi rüzgarı Ah Kalbim ile devam etmekte. Ah Kalbim’in 14 Kasım’da yayınlanacak olan 26. bölümünde neler yaşanacak, 26. bölüm fragmanı ve 26. bölüme ait olan resimler siz değerli okurlarımız için dizicenter. net farkıyla haberimizde…

Ah Kalbim 26. Bölüm Özeti

Daadi Abhi’ye Purab’ı Pragyaya da Aaliya’yı getirmesini söyler. Abhi Purab’ı bulamaz. Telefonunu arar telefonunu da açmaz.

Pragya da ortalarda yoktur. Aaliya gelir ancak damadın gelmesi gerekiyor denince Aaliya neden Pragyayı rahat bıraktın bak intikam için Purab’ı da aldı uçtu gitti diye Abhiye kızar. Purab ise Bulbul’un hayatını mahvetmekte hakkım yok diyerek bir taraftan araba sürer diğer taraftan Bulbulu arar ancak Bulbul telefonu açmaz. 

Tanu ise damadı ararken Purab’in Abhiye yazdığı mektubu bulur. Sevdiğim kızın yanında olmaya gidiyorum Aaliya ile evlenemem, sevdiğim kişi Pragya değil Bulbul yazısını okuyan Tanu şok olur.

ah kalbim 26. bölüm resmi 1

Tanu bu mektuptan Abhiye bahsetmeyip baska bir yol bulmayi düşünür. Pragya ise ortaya çıkar rahibin toren icin ihtiyac duyacağı mango yaltaklarını getirdigini söyleyip o da herkesin saskinligina şaşırır. Purab ise halasını arar ve gelmeyeceğini Bulbulü sevdigini Aaliya ile evlenmeyecegini söyler.

Halasi ise doğru karar yanlış zamanlama der. Bu sırada Tanu gelir ve telaş içindeki Abhiye Purab’in şoförünün Purab’ı arka kapıdan giderme  gördüğünü söyler. Abhi ise Pragya ya sana son şans nerde olduğunu cabuk söyle derken Pragya bilmediğini söylemeye devam eder.

Akashin annesi Taiji konuşmaları duyar ve Daadi’nin yanında Purab Aaliya’yı terk etti deyince herkes şok olur. Bulbul ise rüyasında Purab’ı kaza yaparken görür ama arkadaşı onu sakinleştirir.

Daadi ise Abhi’ye Purab’ın neden gittiğini sorar. Aliya ise terk edildiği için Daadi’ye sarılıp ağlar. Daadi Purab ne Abhi’yi ne de Aaliya’yı düşündü diye eleştirir. Herkesin önünde Aaliya Pragya’ya sen suçlusun deyince Abhi durumu toparlar ve Purab’ı giderken en son gören Pragya olduğundan öyle diyor diyerek ortamı yumşatır.

ah kalbim 26. bölüm resmi 2

Daadi ise misafirlere ne diyeceğiz peki diye düşünmektedir ve doğruları herkese söyleyeceğiz ama ailem yanımda olsun diye rica eder. Misafirlerin yanına geçen Daadi Purab’ın Aaliya’yı ikinci defa terk ettiğini ve onu asla affetmeyeceğini dile getirir.

Bu ilişkinin bitmesi gibi bizim de güvenimiz ona karşı bitti diye sözlerine ekler. Hem Purab’ı hem de onun kaçmasına neden olanları affetmeyeceğini söyler. Herkes dağılınca Pragya Bulbul’e nerdesin diye telefon açar.

Bulbul her şeyden habersizdir. Purab’ı arar aramaz Purab telefonu açar ve onunla buluşup neden orayı terk ettiğini anlatacağını söyler. Pune’da olan Bulbul’un yanına gelecek olan Purab’ın buluşma yeri olarak seçtiği aşıklar parkına 4 saati vardır.

ah kalbim 26. bölüm resmi 3

Bulbul ablasına durumu anlatınca Pragya hemen evden çıkarken Tanu onu durdurur Purab konusunda ona haksızlık yaptığı için özür diler. Neyden bahsediyorsun diye sorduğunda ise Purab’ın yazdığı mektubu okudum der.

Purab gelene kadar bu mektuptan kimseye bahsedemem der. Pragya sevinir ve doğru yolda olduğunu söyler. Tanuya Purab’ı getireceğini söyleyince Tanu nerde diye sorar o da aşıklar parkında diye cevap verir. Tanu ise Abhi’ye mektubu verir ve okumasını ister.

ah kalbim 26. bölüm resmi 4

Pragya’nın da Purab ile buluşacağını söyler. Tanu telaşlıdır hadi Purab’ın el yazısını biliyorsa diye düşünmekten kendini alamaz. Ancak Abhi hemen Pragya’yı bulmak üzere yola çıkar. Buluşma noktasına giderken Pragya’yı annesi arar ve annesine yalan söylemek zorunda kalır.

Yola koyulan Abhi’ya Aaliya eşini boşa ve ben de onu öldüreyim derken Abhi her şeyi halledeceğim diye yatıştırır. Aaliya da gitmek için ısrar eder ancak Tanu onunla ilgilenecektir. Daadi de olayı görür ve Pragya’yla ilgili Daadi’nin söylediklerine karşı eşini daima koru diye çıkışır ve hemen gitmesini ister. Abhi Pragya’yı düşünürken Abhi de Pragya’yı düşünmektedir. 

Ah Kalbim 26. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 26. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu