Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 141. Bölüm Özeti #Nikhil İfade Verir

Ah Kalbim 141. bölümde neler olacak? Ah Kalbim 8 Martta neler olacak? Bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Ah Kalbim 8 Mart Özeti

Tanu Purab ve Akashı  hapse gönderme diyen Pragyaya önünde  eğilip özür dilemesini ister. Pragya diz çöker. Tanı ise affetmem için bir şartım var der. Şartı  ise Abhi ile evlenmesine engel olmaması bebeğin Nikhilden  olduğunu  söylememesi ve Aliya ve Nikhilin yardım  ettiğini söylenmemesidir.

ah kalbim 141 bölüm resmi 1

Pragyaya  beş dakika verir ve karar vermesini söyler. Beş dakika dolar hem polis hem de Anhu gelir. Anhu polisleri durdurur ve olanları anlamaya çalışır.  Herkese tek tek neden burdasın diye sorar ama kimseden net cevap alamaz. Polis süre doldu deyip Akash ve Purabı götürecekken Anhu evraklara bakmak ister.

ah kalbim 141 bölüm resmi 2

Evraklara bakar ve nasıl olur da mal varlığımın  yüzde otuzu Nikhile  ait olur diye kızar  ve Nikhil ve avukatı tutuklatır.  Avukat da Nikhil de polise ifade vermek zorunda kalır. Nikhil Aliyaya eğer başına bir şey gelirse onları da yakacağını söyler. Abhi daha sonra  herkese kızar  niye bana haber vermediniz diye.

ah kalbim 141 bölüm resmi 3

Tanı ise Akash ve Purabı  kendi cephesine çağırır  ancak onlar da istediğin kadar para verelim bebeğini rahat ettirelim ama git derler Tanı kafayı mı yediniz der. Pragya ise Aliyaya henüz boşanmanın gerçekleşmediğini hatırlatır ve evden kovulabilecegini  düşünmesini sağlar. 

ah kalbim 141 bölüm resmi 4

Abhi Pragyaya  neden avukatın ofisine  giderken haber vermediğini sorar Pragya ise gerçekleri saklamak bazen bizim iyiligimizedir diye üstü kapalı laflar eder. Bu sırada dolaptan bir şey almasına yardım etmek isteyen Abhinin üzerine düşer. Arka fonda Dholna şarkısı çalmaktadır.

Daha sonra Aliya ve Tanu ellerinde rapor çıkagelirler. Tanı bebeğin erken doğabileceğini söyler  ve evlenmeden bile doğabileceğini söyler.  Aliya ise bir çözümü var der. Abhi ise sana soran olmadı  diye kızar. Tanu bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler ve mabette evlenmeyi teklif eder. Abhi bebek için bunu kabul eder. Tanu ise durumu Pragyaya  anlatacaktır. Purab ise Pragyadan  olanlar için özür diler ve bir daha izni olmadan bir ise kalkismayacagini söyler. Bu sırada Robin gelir ve Tanunun Pragyayı çağırdığını söyler.

Ah Kalbim 8 Mart Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

88 Yorum

 1. Ilk yorum benden.Her kese gunaydin.Nasilsiniz bakiyim.
  Ela abalm sen bana KOPEK YILINDA BOL BOL SANSLAR DERKEN ne demek istediyimi sormusdun.Canim ablam nem baska bir sey soylemek istememisdim.Sadece bu yil KOPEK YILI.Onun icin soylemisdim.Ben iyim ablam sen nasilsin.Her sey yolunda.Opuyorum seni.
  DENIZIM canim sag ol iyim.Seni gorunce dahada iyi oldum.Sen nasilsin.Opdum.Gorusuruz.
  Aylincim canim iyi olmana sevindim.Kiz senin ne kadar isin var.Bir tane yorum yazib gidiyorsun.Hic beni dusunmuyorsun.Ben burda seni o kadar merak ediyorum ve cooooooook ozluyorum.Canim Kankam opuyorum seni.

 2. Vayy arkadsş uzun süre sonra özeti okudum şu msl varlık meselesi ne kadar uzadıı böylee yaa bu nasıl memleket kağıtları bulan kendi üstüne alıyoo bu nikil ne ara %30 una sahip olmuşş ne saçmalıktır yahuu ????

  1. bu nasıl bir şey bende anlamadım kağıdı kim eline alıyorsa malın sahibi de o oluyor. Valla böyle bir sistem Türkiye’de olsa hırsızlar köşeyi dönerdi ;)

 3. Aide cimm tatlımm nasılsın nerdesin iki gündürr kızz biz o Kopek yılından yine bişey anlamadık tatlım biz sadece hayvan olan köpeği biliyoz ??

  1. ben okuldan hatırlıyorum eğer o doğru ise takvimi ayları yılları hayvan isimleri ile eşleştiriyorlar. Mesela her sene aynı yıl aynı gün eşit olmadığından farkı ayırabilmek için yapılmış… mesela 850 yılında şu olay oldu diyemedikleri zamanlarda at yılında hasatlar kurudu gibi ayırıcı olarak kullanılan bir tabir. Yanlız bu belli bir kronolojik bir sıra ve belli hayvan isimleri sıra ile oluyordu. Eğer yanlış hatırlamıyorsam… Aide yanlış mı hatırlıyorum canım

  1. ben en çok aaliya ya nefret besliyorum şu aralar… Tanu tek başına bir hiç akıl veren olmasa safın biri.. ya Nikhill yada aaliya akıl veriyor

 4. Merhaba NURADANIM.Canim ben yaziyorum her gun.Canim abalam bizler her yil bir hayvanin yili gecen yil horuz yili.Bu yilda kopek yili.Sizlerde boyle bor sey yokmu.Opdum seni.Bu arad kuzular nasil.Ay canim onlarin tontis yanaklarindan.Yerim onlari

 5. Merhaba gulcicek hos geldin canim.Nasilsin.Yeni geldin sanirim.Canom bayramin kutlu olsun.Canim sotma hepimiz su tanuya nefret ediyoruz.Opuyorum seni.

 6. Kizlar ben kacdim hoscakin.Gorusuruz.Opuyorum her birinizi.Basta NURDAN ABLAMIN KUZULARINI.

 7. Diziyi çok seviyorum ama biri söylese de artik kanal 7 dizinin en güzel romantik yerlerini kesmede açık birşey de yok anlamıyorum niye kesiyorlar

 8. Aidecim tatlımm yok bizde öyle şeylerr anladım canımm ?? güzell kızz özletme kendini anneciğine slm söylee eğer istersen tabii ???

 9. ???♥️??CANIM ARKADAŞLARIM

  ☀️☀️☀️☀️GÜNAYDIN?????
  ??????GÜNAYDIN♥️♥️♥️♥️♥️
  ???????GÜNAYDIN????

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ
  İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
  BUGÜN BÜTÜN GÜZELLİKLER SİZİNLE OLSUN İNŞALLAH
  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SENACIM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ♥️♥️♥️TATLIM A ?T
  ???FATİMAM
  ❤️❤️❤️AYLACIM
  ???NAZCIMM
  ???PERİM
  ???RUYAM

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 10. ???????♥️AYSELİMMMM

  ????GÜNAYDIN
  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️GÜNAYDIN
  ??????????GÜNAYDIN

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ DÜN NEREYE KAÇTIN CANIM SENİ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM VE KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM??? CANIM AYSELİM DUALARINDASIN ???

 11. ELAMM ???
  Nurdanım ???
  Denizim???
  Ayselim???
  Fatıma ???
  AbhiPragya???
  Aylincim???
  Emelcim???
  Filizcim???
  Nazcım???
  Öykücüm???
  Tatlım A.T???
  Senacim???
  Semacım???
  Pericim???
  Rüyacim???
  ??????
  ELAMM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM SENI COK SEVIYORUM RUH IKIZIM ????

 12. AIDE ben ilk kez duyuyorum köpek yılı horoz yılı ??
  Sana SEVGİLERİM i gönderiyorum canim Aidecim???????

 13. ANONİM kardeş KANAL7 söz dinlenmez ki boşuna uğraşma saçma sapan iş yapıyorlar. Hele şu Kördüğüm beni verem edecek
  Insan Iccanin rolünü oynamaya utanir bile nasil kabul etmiş yaa??

 14. Aynen ama insani diziden sogutuyorlar orjinah hali ile arasında dağlar kadar fark var zaten hint dizilerinde açık sahneler yok daha beyini kesiyosun icca zaten ayrı bi olay kız ezik dogmus

 15. Demek normal öyle şeyler onlardaa ?? verr kısır mış tapasyaya gragmanda diyodukii nasıl söyleyeceksin tüm aileye veer kısır diyee sinirden güldüm haa demiyorki kimden peydahladın bu zina çocuğunu defol gitt hala tapasyanın kuyruğu dik ????????????

  1. sorun da burda asıl üzerine İşça gitmesi gerekirken İşça pısırık davranıyor. hatta son yazdığım bölümde Tapasya Veer ile yemeğe çıkmak için İşça’dan yardım etmesini aksi takdirde kısır olduğunu söylemek ile tehdit etti. Cahil İşça da bir şey demedi..

 16. Denizimmm yine kaçtınmıı ciee diyip nasılsın yahuu durda iki kelam edelimm. Bide buyur bekliyosunn ??? bak benim bir kankam yok nerde bir muhabbet var bodoslama dalıyorumm hiç buyur sende gel demelerini beklemiyorumm ???

 17. Valla Anonim Tatli belanin bile en güzel yerlerini kestiler
  Kanal7 yi anlamiyorum. YBde de Rkin Madhunun sırtına baktığı sahneyi kestiler. Bizim erkekler nelere bakiyo neler?
  NURDANIM Icca Veer üzülmesin diye yapıyor ama yine üzülen kendi olacak. Hayır Tapasya Allahtan belasını istiyor Radhot zaten gel bana evlenelim diyo mis gibi adam..
  AMA INSANOGLU HEP ULAŞAMADIĞI ŞEYLERİN PEŞINDEDIR.
  PEŞİNDE OLDUĞU ŞEY ISTER GÜZEL OLSUN ISTER CIRKIN..
  YETERKI O KACSIN O KOVSLASIN??
  NURDANIM Sen kalktın mi?

 18. Aynen öyle NURDANIM köyün iki delisi gibi sitede bir biz sohbet ediyoruz senle genelde huzur köşem ??
  Valla bende hiç teklif beklemem muhabbete dalarım direkt?

 19. Aynenn öylee ya bide burası bir değişik huzur veriyor. Olumsuz şeylerde Filin anında müdahelesi falann benim hoşuma gidiyorr ???? anacığımı aradımm uyuyordum koşmunun sepet sesiyle uyandım ?? kek yapcakmış kalıp istedii sapet sansörrr ??☺️

  1. ne demek canım ablam senin kalbini biliyorum sen ne demek istediğini de hiç önemli değil… bu ortamı korumak adına elimden ne gelirse yapacağım canım arkadaşlarım sitede küfreden hakaret edeni hemen yorumlarını çöpe atıyorum.. ola ki hastalık olur bir sıkıntım olur siteyi takip edemediğim bir zamanım olur siteye iletişim bilgileri yazdım sıkıntılı bir durumda hemen oraya mesaj atarsanız daha erken haberim olur. Hatta kendime yeni bir hat alıp burada bulunan arkadaşlarıma vermeyi düşünüyorum olaki mail geç gelirse olaya anında müdehale edemezsem diye şimdilik kafamda bunları düşünüyorm arkadaşlarım sizleri seviyorum

 20. Filiz bizim için hiç bir sakıncası yok bakk al reklam boyutunuda büyütt lütfenn hak ediyosunnn daha fazlası neden olmasınn ??? dimi gamzelimm aynı fikirdeyiz

 21. Kesinlikle aynı fikirdeyiz NURDANIM hep derim “BAL TUTAN PARMAĞINI YALAR”?
  FILIZ çok başarılı para kazanmayi hak ediyor ve evet sağolsun tüm olumsuzluklari kaldiriyor bizim için Allah razı olsun
  ELAMM AHIRETLIĞIM iştedir bir de fazla inrernete maruz kalıp başı ağrısın migrenden istemiyor anlıyorum onu..
  Yazar akşam
  Ayselcimin de canı çok sıkkın kızı cenderede bırakıyorlar hep

 22. Ayy benim annemde hergun aramami bekler. Bir de günde 2 kez arar. Birgün aramasam hemen duygusal konuşma yapar. Aman bu ne anne sevgilim bile bana bu tripleri yapmadı derim tabi içimden ??

  1. ben annem ile kalmıyorum ama annem de bana bakmaya geldiğinde 1 ay kalıyor gitmiyor kadın ;) ilk zamanlar yanında kalmak istediler biraz da denedik ama insan istediği zamana yatıp istediği zaman kalkmak istiyor.. tabi annelerde 11 olunca uyu sabah 9 da kalk mantığı olunca anlaşamıyoruz.. ama her gün sesini özlerim ararım 15 tatilde yanına gitmeyi düşünüyorum..

 23. Ooo benim konuşmadan uyyduğum günler çok çok azdırr ??? gurbet olunca tesellim ses olunca alıştımda bir gün konuşmasam aylardır haberim yokmuş gibi gelir banaa ??

 24. Yok NURDANIM ben gurbetin her çeşidini yaşadım ama ben aileye bağımlı yetişmedim ya tabi çok seviyorum ailemi ama benim annem üzerime çok düşer ve çok soru sorar. Bir de köyün bütün magazin haberlerini vermeye çalışır fenalıklar geliyor bana. ??
  Ben en fazla 40 dakika konuşabilirim telefonda öyle uzun soluklu konuşmalar boğuyor beni. Annem derki: Seni benim doğurduğuma hâlâ inanamiyorum. Cımbızla laf alıyorum ağzından ??der

 25. Bende gıybeti sevmem hatta nefret ederim beni hiç ama ilgilendirmez kim kimle ne yapmış ne etmiş ne kimseyi konuşurum nede kimse beni konu edip konuşsun isterim ama olmuyor hayatta aynı fikirlere sahip kişilerle karşılaşmak biraz zor gamzelimm hemde çok zorr ?? ateşin kuru ağaçları yaktığı gibi sevapları yakar gıybet diyen PEYGAMBERE sahibizz ❤️❤️❤️ Kim ölü eti yemek ister bu hadisi şerfler aklım gelir her zmn maşaAllah sana gamzelim kapalıyım ama sendeki itikat belki bende yokturr bin maşaAllahh günahlarda sevaplar derece derecedirr inşaAllah en yakın zamanda doğru olanla yaşamayı nasip eder RAHMANN hepimizee razı olduğu şeyleri yapmayı HAK RIZASI KAZANMAYI NASİP EDER

 26. Haddimi aştıysam özür dilerimm gamzelimm Kıymetli annelerimiz ailelerimiz var çok şükür bizi yetiştirirken vicdan ile büyütmüşlerrr sadece inşaAllah senin gibi sabırlı hoş görülü olurumm ❤️❤️ Canım gamzelimm maşaAllah sanaa

 27. Yok estağfurullah NURDANIM bilmukabele. Belki benimde sevdiğim gıybetler vardır nefis taşıyorum sonuçta ??ben sadece makineli tüfek gibi uzun soluklu konuşmaları dinleyemiyorum merak da yok pek bende. Annem böyle cıvıl cıvıl nefes almadan konuşan tüm gündeme hakim biridir. Babam:Hanim biraz da başkaları konuşsun Allah aşkına yeter artık der hep?onun da mizaci öyle napalim idare ediyoruz anamız başımızın tacı neticede

 28. canım arkadaşlarım okul ile alakalı işlerim var evdeyim 1 saate kadar gelirim. geldimde yalancı bahar özetini kısaca yazıp izleyenlere hatırlatmak istiyorum

 29. Ayyy ne güzelll ❤️❤️❤️ Hayal ettim öyle hızlı hızlı konuşan hatunn ☺️☺️☺️ Ben konuşurum tlfonda uzun uzun helede anam bacımsa dahada uzun konuşuruz ama kimseyi konuşmayız günlük işlerimizden tut ne yedik ne içtik gelen misafirlere ne ikram ettiğe kadarr herkes çok merak eder özellikle eşim kayın validem ne konuşuyonuz bu kadar uzun ??? ama artık dakika sınırımız var malesef hızlıca üzerinden geçiyoruz ??? annem hele hiç bilmez sıkıntılarımı ama bacım Büşram bilir herşeyimi iyiki bacım var Gamzelimm dünyadaki en tatlı şeyy kız kardeşşş ?? RABBİM BİZE BAĞİŞLASIN SEVDİKLERİMİZİ BİZİDE ONLARA BAĞİŞLASIN ❤️❤️❤️❤️

 30. Bu arada bizi bizi gözetliyor gamzelimm Büşranın tlfonu yapılmış geçen girmiş okumuş yazmadan çıkmış zilli

 31. NURDANIM EGELI kadınlar hızlı hızlı ve çok konuşur
  Sen egeli dizisi izlemedin mi hiç ??
  Hanimkoylu,Güzelköylu
  Yeşil Deniz Dizileri falan..
  Ha işte oradakiler gibi konuşuyoruz ???
  Büşracim el sallıyorum sana?✋
  Valla benim dertlerimi kkmse bilmez bazi dostlarim dışında
  Icimde yaşarım hep..

 32. Ayy yok Filiz mümkünse ailelerimiz bizimle yaşamasın gelsin gitsin benim başım kaldırmaz sorgu memuru gibi tepemde??
  Bu arada Filiz biz niye rahatsiz olalım senin reklamından ??
  Insan fark etmiyo bile belli bi zaman sonra. Kız ben alicam artik senin yerine reklami bu kadar utangaç pasif durursan haa??

 33. Yeşil denizi izledik çok güzel yerler yeşil yeşill sessiz sakinn çok hoşş lehçenizde çok hoş Gamzelimm

 34. Hepinizi tanımak istiyorum kızlar yorumlarınızı okudukca sizi dahada seviyorum çok yazamıyorum çünki beni tanımıyorsuz???

 35. Hepinizi tanımak istiyorum kızlar yorumlarınızı okudukca sizi dahada seviyorum çok yazamıyorum çünki beni tanımıyorsuz

 36. Hakımda bilmek istediyiniz soruları yaza bilirsiz şimdilik vaxdım yok öpüyorum gece girerim.

 37. Oyledir NURDANIM aynı Yeşil Deniz gibi konuşur onlar gibi giyinir öyle yaşarız işte ?
  GÜLÇİÇEK otobiyografini yaz yani seni tanıtan çarpıcı bilgilerin? utanma kız ?

 38. Herkese selamlar defnecim nasisin bugunlerde pek takip edemiyorum sizleri ama aklimdasiniz herzaman gercekten kanal 7 dizileri gereksiz yere kesiyor ilk izledigim hint dizisi tatli belaydi sonra birgarip aski izledim sensiz olmazda guzeldi ama paronun olumu beni diziden sogutmustu biraz en cok begendigim ah kalbim oldu onuda kanal 7 butun bolumlerini almadigini dusunuyorum yani hepsini yayinlamaz izledigim butun dizilerinde kadina yonelik hakaret ve siddet var dizi bile olsa izledigim zaman cok geriliyorum abhi karakteri biraz slok karaktrine benziyor ama abhi daha eglenceli ve komik onun bu hallerini seviyorum birazda ne istedigini bilse herzaman yanlisa inaniyor dogruya digil tanu nikille cok yakisiyor ikisidede birbirinden farksiz digil cunku akilsiz abhi yine her dedigine inandi dizinin butun bolumlerini izledim ama ceviri olmadigi icin konusmalardan birsey anlayamadim ozetleri okuyunca sasiriyorum abhinin pragyaya soylediklerine cok seviyor ama sevgisine sahip cikamiyor cunku o rok star gururlu defne soyledigin gibi boyu devrilesice abhi bu sozune cok guldum dogru soze ne denir

 39. ????????FİLİZİMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM KIZ SİZİ HİÇ SEVMEZ MİYİM bugün dışardaydım canım
  ????

  the birthday of aysellin opens her page tomorrow

  Do you open her page tomorrow’s birthday tomorrow CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 40. ???????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM KIZ BİZDE BÖYLE KONUŞURUZ CANIM DEFNEMMM ŞİİR KALPLİ ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ???????NURDANIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ESMA SULTAN NASIL AHMET PAŞAM NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR YARAMAZLIK YAPIYORMU SENİ YORUYOR MU RABBİM SANA BAĞIŞLASIN İNŞALLAH CANIM BEN BUGÜN DIŞARDAYDIM CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 41. ??????? GÜL ÇİÇEGİM

  HOŞGELDİN CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KENDİNDEN BAHSETSEN SENİ TANIYALIM İSTEMESSEN CANIM SAĞOLSUN KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 42. ?????????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM NERDESİN NE YAPIYORSUN SENİ ÇOK ÖZLEDİMMMMMMMMMMM ????ÇABUK GELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM ???????????????

 43. Hoş geldin Denizimm bende bi çıkcaktım ama istemedim niyeyse akşamada komşum çaya çağırdıı nasipse bendeki havadisler bu kadarr ??

 44. Defne utanmıyorum sadece olarak ne bilmek istediyinizi bilmiyorum canım sorun söyleyim???

 45. RÜYACIM aynen öyle. Ben kendi ailemde de kadına şiddet görmedim babam anamı ve ablamla beni el üstünde tuttu. O yüzden kadını aşağılayan dizilerden nefret ediyorum ama erkek karakter siradisiysa ilgimi çektiyse eğer kendimi alamiyorum izlemekten. Rk gibi
  Aynen canim. Rüyacim ben sevgilimle sinemaya gitmiştim universitede. Filmdeki kız oğlanı çok seviyor evliler ama erkeğin başka bir evde başka bi kadınla daha hayatı var. Kadın adama ne surprizler yapiyo hiçbir seyden haberi yok garibimin. Ben böyle refleks olarak dedimki yüksek sesle biraz: Tüh boyu posu devrilesice. Kiz ne çok seviyor seni. Ben olsam lime lime doğrarım seni yada zehirlerim kivrandirarak dedim?? sevgilim şöyle bi bana bakti sonra kikir kıkır güldü tabi. Sonra sinemadaki insanlar da bana bakti onlar da güldü sonra filme devam??ama ne komediydi yaa. Sonra sevgilim kulagima egildi:Gercekten yapar misin öldürür müsün dedi?
  Bilmem kadinlarin ne yapicani hiç kestiremezsin dedim ciddi bir sempatiyle..
  Öyle bi aniydi o da. Yani bu hintli kizlar günde 3 kez asagilanmayinca huzur bulamiyorlar. Zevk duyuyorlar herhalde. Sevemedim bu Abhiyle Pragyanin aşkını ama Abhi cok tatli?

 46. Denizcim hosgeldin nasil konustugunuzu tam anlamadim ama sempatik olmali?
  Gezdin herhalde bugun

 47. Defnecim sen gercekten cok cesur bir kadinsin refleksin senin dogalligindan geliyor buyuzden seni kendime cok yakin hissettim sevgilin senin gibi bir cicegi kaybetmis insallah daha iyilerle karsilasirsin

 48. Sağol Rüyacim bilmukabele cümlemize amin canim
  Yani mutluluğun nerde kimde olacagi bilinmez tabi öyle sen güldüm diyince anlatmak istedim. ☺

 49. Ee erkeklere arada göz dağı vercen NURDANIM ??
  ☔☔☔☔
  PERICIM hoşgeldin tatlim neredeydin ?
  ☔☔☔☔
  GÜLÇİÇEK mesela ogrenci misin nerde yasiyorsun hobilerin ve ilgi alanlarin neler falan..

 50. Merhaba kizlarHer kese iyiaksamlar.Benim NURDAN ablam nasilmis.KUZULARI NASILMIS.Evet ablam bizde boyle seyler var.Bizde her kesin yili var.Yani kim hangi hayvanin yilinda oliyorsa.O yilo tasiyor.Mesale ben at yilindanim.Inanmiyorsan PERIYE BE AYLINE sora bilirsin.Cunki onlarda azerili.Canim ablam sen kacinci yilsin.Soyke seninde yilini buluyim.Opuyorum seni ve kuzularini.

 51. Gulcicek hos geldin canim.Bu arad nerelisn canim.Kac yasin var.Biraz kendinden bahsetsene.Bu arada seni aramizda gormeyimize cok mutlu olduk.Senin de bize ne sorun olursa ver.Opuyorum seni.

 52. Defnem canim sen nasilsin.Canimin oci seni cok ozlemisdim.Isler nasil gidiyor.Umarim kac gundur evdesin.Bayramla ilgili.Opuyorum seni.

 53. Nurdancim bana hos geldin yokmu seninde samimi ve acik sozlu olusun hosuma gidiyor iyisindir insallah cocuklarin nasillar benimkiler hasta oldular kucuk olan ilgiyi cok seviyor surekli etrafinda donuyorum cok yoruluncada yazmaya firsatim olmuyor ama herzaman sizinle beraberim yazamasamda

 54. Merhabalar.Nasilsiniz kuzular.Filiz hanim sag olun.Cok tesekkur ederim.Bu arada kizlar hepinize cok tesekkur ederim.Hepinizin o guzel yanaklarindan opuyorum.Ben burda olmayacam.Amma AIDE hep burda yaninizda.Soyleyin bakiyim benim bu yaramaz kizim sizleri uzuyormu.Hoscakalin kuzularim.

 55. Yine annem adindan ben yazdim.Annem azeeice biliyor.Turkce pek iyi bilmiyor.Canim annem onu cok seviyorum.Kizlar sizi de seviyorum.

 56. Merhaba RUYA nasilsin.Canim benim demek senin de kuzularin var.Ay canim kac yasindalar.Hastalandilarmi.
  Kiyamam yerim onlari.Bir kuzida bizim evde var.Kucuk abim.2 yasinda.Cok seviyorum onu.Opuyorim canim.Kuzilarida op benim adimdam.

 57. 20 yaşım var azeiyim öyrenci deyilim şirniyat ustasıyım birazda siz kendinizden bahsederseniz bende sevinirim

 58. Gulcicek canim hadi yeni sayfada gorusuruz seni otada bekliyorum.Ben orada kendimden yazarim.Opdum.

 59. Aide Annene bendende selamlar ellerinden öperim ALLAH’ANNELERİMİZİ BİZE BAĞIŞLASIN BENDE ANNEMİ ÇOK SEVİREM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu