Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 143. Bölüm Özeti #Pragya Düğünü Durdurur

Abhi Pragyayı düğününe davet eder. Pragya ise katılamayacağını söyleyince Abhi beni affettiğini anlamam için katıl diye rica eder ama Pragya nasıl kaldırsın böyle bir durumu gelemem der

Ah Kalbim 143. bölümde neler olacak? Ah Kalbim 10 Martta neler olacak? Haberimizin devamında bu sorularınızın cevabını bulabilirsiniz…

Ah Kalbim 10 Mart Özeti

Abhi ise beni bırakma Pragya deyince Pragya arkadaşın olarak hep yanında olacağım der. Tanu ise hazırlanır ve sonunda uzun zamandır rüyasını gördüğü düğünün gerçekleşeceğine sevinir.

ah kalbim 143. bölüm resmi 2

Bu sırada Daadi de Pragyayı düğüne gelmesi konusunda ikna etmeye çalışır. Ancak Pragya ne yapsın göz göre göre Abhi, her şeyi terk edip onun için hayatını ortaya koyduğu Abhi evleniyordur.ah kalbim 143. bölüm resmi 1

Nasıl gelsin ki ama yine de Daadi hala umutlu davranmaya çalışır ve Pragyaya son ana kadar mücadele et der.

ah kalbim 143. bölüm resmi 3

Belki düğün olmadan bir şey yapabilirsin der. Bu konuşmalar bittiğinde Tanu düğün kıyafeti içinde nasıl olmuşum diye Daadinin yanına gelir. Daadi sadece iyi der ve odadan çıkar. Tanu Pragyaya şimdi gözlerinde kaybetmenin acısını görüyorum diye alay eder. Daadi ise Sarlaya gider ve sözünü tutamadığını Abhi ve Pragyayı bir arada tutamadığını söyler. Herkese mabettedir ve artık nikah gerçekleşecektir. Abhi ise çok üzgündür.

ah kalbim 143. bölüm resmi 4

Celenklerini takarlar ve tür dönmeye başlarlar artık nikahın bitmesine dakikalar kalmıştır ki Pragya çıkagelir ve bu evlilik olamaz der ve durdurur. Herkesin ağzı açık kalmıştır.  Pragya Abhi ile boşanmadığını o gun ickili halde oldugu icin imzasinin geçerli olmadığını söyler. Tanu ise içkili iken imza attığını kanıtlayamazsın deyince Pragya başka şeylere de kanıtım var der ve o geceki restorantta çalışan garsonu tanık olarak çağırır.

ah kalbim 143. bölüm resmi 5

Garson Tanunun kendine para verdiğini ve Pragyanın ickisine ilaç kattığını da anlatır. Üstüne bir de boşanma evraklarındaki imzanın Tanuya ait olduğu ortaya çıkınca Tanu şok olur ve avukatına bu nasıl evrak düzenlemedir sana para mara yok diye fırça atar.

Herkes dağılırken Pragya polislere teşekkür eder. Tanu ise tam Pragyaya tokat atacakken Pragya indir o elini diye kızar ve Abhi benim kocam der. Abhi ise Saiyyara eşliğinde tombisine bakar :) Tanu ile Aliya ise sinirden deliye dönmüş bir halde arabada kendi aralarında konuşurlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

  1. kızlar site saldırı altında ben normal dışında bir şey yapmadım

Başa dön tuşu