Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 144. Bölüm Özeti #Hırsız Aliya

Ah Kalbim 144. bölümde neler olacak? Ah Kalbim 11 Martta neler olacak? Bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Ah Kalbim 11 Mart Özeti

Ah Kalbim’in en son bölümde Pragya Abhi ve Tanu’nun nikahını basmış ve düğünü durdurmuştu. Abhi eve gittiklerinde Tanuya kızar bütün bu olanlar senin yüzünden der.ah kalbim 144 bölüm resmi 1

Tanu ise git de Pragyaya kız dese de Abhi haklı olunca susmak zorunda kalır. Abhi ise içten içe sevinse mi üzülse mi bilemez durumdadır.

ah kalbim 144 bölüm resmi 2

Purab ile Pragya bu evrak işi hakkında konuştuklarında gerçek ortaya çıkar Purab ofite kapana kısıldıklarında evrakda oynama yapmışlardır. Avukat da evraklara dikkat etmeyince böyle bir tablo ortaya çıkmıştır. Pragya gülümser ve vakit şimdi Tanuyla konuşma vakti der ve Tanu’nun yanına gider.

ah kalbim 144 bölüm resmi 3

Pragya Tanuya bak ne oldu şimdi sen ayrılacaksın, ben sana evlenemeyeceksin demiştim der. Abhi ise tombişim beni seviyormuş ya diye mutlu olurken bir kara alır ve onun aşkını itiraf etmesini sağlayacağım der. Pragya odaya geldiğinde odayı loş hale getirir ve stresimiz dağılsın der. Pragya yatağa uzandığında Abhi de zıplar.

ah kalbim 144 bölüm resmi 4

Pragyaya iyice yakınlaşır ve beni özlediğini biliyorum der. Pragya duygusallaşırken Abhi beni sevmediğini kanıtla o zaman der, birbirimizin gözlerine bakacağız eğer gözünü kırparsan beni seviyorsun kırpmazsan sevmiyorsun diye istekte bulunur. Pragya ile göz göze gelirler ve Pragya gözünü kırpar. Abhi beni sevdiğini söyle deyince Pragya suyu bahane eder ve kaçar. Abhi ellerini bağlar ve aşkını hep saklayacağım derken Bol Da Na Zara şarkısı çalmaktadır.

Pragya kaçmaya çalışsa da Abhi ellerini tutar. Bir sonraki gün Tanu, Aliya ve Nikhil bir araya gelir. Nikhil Pragya’nın teklifini kabul etme kararı alır. Bu sırada yeni bir plan yapmak üzere olan Tanu ve Aliyayı bir sürpriz beklemektedir. Aliyayı çok önceki bölümlerden hatırlayacağınız Neil arar ve elinde kanıtlar olduğunu parar vermezse her şeyi Abhi’ye vereceğini söyler.

ah kalbim 144 bölüm resmi 5

Aliya başta pek önemsemese de sonrasında anlar ki Neil ciddidir. Çünkü eve kadar çıkagelir. Tanu, Pragya onları konuşurken görmesin diye Pragyayı oyalarken Aliya Neil’i tehditlerini dinler, acilen para bulması gerekmektedir.

ah kalbim aliya resmi

Sabahleyin ise Pragya uyuduğunu düşündüğü Abhi’ye öyle içli içli bakar ki Abhi, Pragya’nın kendini sevdiğini bir kez daha anlar. Bu durumdan Purab’a bahseder, Purab ise ona itiraf ettirmek için bir fikir verir. Pragya ise annesiyle ilgilenmekteyken Aliya, Abhilerin odasına girer ve tam para çalacakken Pragya onu yakalar.

Ah Kalbim 144. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

13 Yorum

  1. Ay tatlılarım ya Allah korusun benimde kardeşimin kızı var onunka vakit geçirmeyi seviyorum bu arada söylediyin için saol canım

  2. Tenesirlerde yat Aliya bir hırsızlığın eksikti boyu devrilesice ??
    SENDE MUTSUZ OL EMI.HEP SEV AMA SEVİLME !!
    BU EN BÜYÜK CEZA SANA YILAN KARI??

  3. NEIL manyağı cikagelmis ama Bülbül bacim sizlere ömür sende kaknem Aliyaya kaldin Neil. Kaçır ve evlen Alyayla. Güzel çift olur sizden şöyle baktım da ??

  4. Kiz Pragya kocan ortami mis yapmış yatağa en güzel esofmanlarini giyip gelmis sen de çiçek gibi gecelik giymişsin hadi yakınlasin da bir çocuk siz yapın elalemin çocuğu için ugrasi??caniza

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu