Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 149. Bölüm Özeti #Nikhil Tanu’yu Kurtarır

Tanu tam Abhi beni görmedi rahatladım derken Abhi omzuna dokunur. Neden bana yalan söyledin der ikili tartışınca hemşire doktorun çağırdığını söyler.

Ah Kalbim 149. bölümde neler olacak? Ah Kalbim 16 Martta neler olacak? Bütün bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Ah Kalbim 16 Mart Özeti

Tanu cüzdanını unutmuştur Abhi onu almaya gider. Tanu Abhi gelmeyince acaba Nikhili mı gördü diye kuşkulanır.ah kalbim 149 bölüm resmi 1

Tam da bu sırada Pragya Sarlayı hastaneye getirmiştir ve Abhi Sarlayı iyileşmiş görünce mutluluktan havalara ucar.

ah kalbim 149 bölüm resmi 2

Tanu ise Abhiyi çekiştirerek götürür bebek iyidir. Tam da bu sırada hemşire gelir ve Tanu’ya eşinizi bırakıp nasıl ortadan kaybolursunuz der. Abhi karıştırıyorsun falan deyince bakın evraklarda da imzasi  var diye kanıtlayacakken Tanu karnı ağrımış numarası yapar. Abhi mecburen Tanu ile ilgilenir.

ah kalbim 149 bölüm resmi 3

Tanu ise girişte kendini Nikhilin eşi olarak tanıtıp başına bela aldığını düşünür.  Bu sırada hemşire de Pragya ve Sarlaya destek vereceğini söyler. Nikhil ise yarı baygın halde bunları duyar ve hemşirenin boğazına sıkar öldürmeye tehdit eder. Ardından para teklif eder ve evraklarda değişiklik yapılır.

ah kalbim 149 bölüm resmi 4

Hemşire para için yaptıkları ile Tanuyu Abhinin yanında rezil olmaktan kurtarır. Tanu ise nasıl oldu bunlar Nikhil nerde diye düşünür. Sarla eve geldiğinde evden kaybolduğunu düşünüp meraklanmam herkes sevinir. Tanu ise Nikhil ile konuşur ve teşekkür eder. Nikhil ise olanları anlatır ve hemşireye para vermezsek her şeyi anlatacak der.

ah kalbim 149 bölüm resmi 5

Tanudan para ister. Tanu ise tamam der ama o kadar parayı nerden bulacaktır. Pragya ise bası ağrıyan Abhi’ye masaj yaparken Bolna şarkısı çalmaktadır. Tanu gelir ve neden başı ağrırken beni çağırmıyorsun der ve çekil Pragya derken Abhi yok yok der basım ağrımıyor ilaç içtim der.

ah kalbim 149 bölüm resmi 6

Zira daha önce yaptığı masajla baş ağrısını geçirsin derken baş ağrısı artmıştır :D Tanu dışarı çıkar ve aklında nasıl para bulacağı varken elinde para çantası olan Purab ile çarpışır. Purab Abhinin yeni bir anlaşmaya imza attığını bu paranın ise avans olarak verildiğini söyler. Tanu ise bir yolunu bulur ve Abhinin aklına girer.

Abhi laf arasında paradan payını ister. Sarla ise iyileştiği için yemekler yapar. Abhi ise yemeklerden birini çok beğenir. Bunu yapanın ellerini öperim deyince Pragyanın yaptığı ortaya çıkar. Abhi Bolna şarkısı eşliğinde Pragyanın elini öper. Herkes alkışlar.

Ah Kalbim 19 Mart Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

195 Yorum

  1. canım ablam gece mümkün olduğunca konu yazmaya çalışıyorum.. saat 4 gibi yattım o yüzden yorumları görmedim..

 1. Merhaba kizlar.Nasilsiniz bakiyim.Arkadas hep girdiyimde yeni arkadaslar geliyor.Cok sevindirici.Yeni arkadaslai gormek insani cok mutlu ediyor.
  Civciv hos geldin.Canim naailain.Nurdan ablamin bacisi olduguna cok sevindim.Canim Nirdqn ablanin bacisi bizim bacimizdir.Seji aramizda gormeyimize cok mutlu olduk.Bundan sonra birlikdeyiz.Opuyprum seni.

 2. Gulcicek canim benim bolumlerin hepsinde beni sormussun.Canim benim dun giremedim.Oyretmen yanina hazirliga getmisdim.Ben sinav vericemde bu ay ona hazirlaniyorum.Amma vakit bulub yaziyorum.Canim benim ben senin yorumlarini gorduyumde cok mutlu oldum.Sen masilsin.Bende seni ozlemisdim.Goruauruz taylim.Opuyorum seni.

 3. Defnem canim iyi olmana sevindim.Bemde seni seviyorum.Canim benim yinemi isde yoruyorlar seni.Vallahi senin o payronunu dovucem.Ya lutfen benim Defnemi yormayin.Ben canim Defnemi hic yormaya deyermi.Canim benim opuyorum seni.

 4. Aylinim canim kankam senin burda yorumunu gordum cook sevindim.Amma hic kimse cevaplandirmams.Ask olsun arkafaslar.Benim kankam hepinize yorum yzmis amma bir kiside olsun cevaplandirmamis.Amma arkadslar boyle olmaz ki.Gikir veriyorum hic kimse Aylini sormuyor.Neden ki.Ben soylemiyorum ki hic sormuyorsunuz.Soruyorsuniz.Amma bakdim ki belkide kac gundur hic Aylinin ismi cekilmiyor.Soran arkadaslarimi soylemiyorum.Beki yerde kalanlar.Aylin arkafasimiz bize kuserse ne olur.Oda sizin onu sormadiginiz gorub yorum yazmiyor.Ben onunla kankayim.Sizde arkadaslarisiniz.Simdi soyluyiceksiniz ki bem de sormuyorum.Amma ben YALANCI BAHAR sayfasinda onunla yazosiyorum.O sayfad yalniz biz yazisiyoruz.LUTFEN ARKADASLAR ARADA AYLIN ARKADASIMIZIDA MERAK EDIP SORSANIZ HEM BENI HEM DE AYLINI MUTLU ETMIS OLURSUNUZ.

  1. aide senin isminin yanında aylin yazdığı için gözden kaçmış canım.. AYLİN CANIM SENİ BEKLİYORUZ BAK KANKAN AİDE DE SENİ BEKLİYOR.

 5. Herrrr kese gunaydin.
  AYLIN CANIM KANKAM
  DEFNEM CANIM
  NURDAN BUYUK ABLAM
  ELA KUCUK ABLAM
  RUYA ORTANCIL ABLAM
  DENIZIM DOYUNEN KALB
  AYSELIM IKI GOZUM
  PERI MELEYIM BENIM
  GULCICEK TATLIM
  SUSPISKO CANIMIN ICI
  SEMA GOK YUZUM
  SENA CANIM ARKADASIM
  CIVCIV BACIM
  NASILSINIZ CANLARIM.HEPINIZI COK SEVIYORUM VE BOLLLLUCA O GUZEL YANAKLARINIZDAN OPUYORUM.

 6. Anonim benim kusira bakmayin elim dwydi.
  Filiz hayati nasilsin.Isler nasil.Camim senden bir ricam var.Hayatim arkadasim icin DOGUM GUNU SAYFASI acabilirmisin.Canim ne olur cok rica ediyorum.Bu arada arkadasimin ismi AYTAC.KIZ ISMI.Eyer acarsan beni cok mutlu edersin.Opdum seni.

 7. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ???????????GÜNAYDIN
  CANIM arkadaşlarım nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisinizdir siteyin gülleri hayat nasıl gidiyor canım arkadaşlarım

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SENACIM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ♥️♥️♥️TATLIM A ?T
  ???FATİMAM
  ???NAZIM
  ???AYLACIM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLEYHAM

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 8. ????????AYSELİMMMM

  ????GÜNAYDIN
  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️GÜNAYDIN
  ??????????GÜNAYDIN

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ bensiz sohbet ediyorsun aşk olsun kız ban varken sen yoksun sen varken ben yokum canım dün başı ağrıyordu fazla yazamadım kız sen daha uyuyormusun uyuyan PRENSESİM ama fazla uyuma çünkü PRENS gelmez çünkü eniştem taaa Hindistanda canım bugün bizim pazarımız var haber olsun canım beni iş bekler CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM VE KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM CANIM AYSELİM ???????

 9. Hayırlı haftasonular kızlar?? Allahın selamı mü’minlerin ve sizin üzerinize olsun ?? ben bu hafta yazamayabilirim internetim bitti bitecek bide malum bu hafta aöf sınavları var birazda onlara çalışacağım bide kuran kursu öğreticiliğine başvuru falan yapacağım bu hafta baya yoğunum hepinizi çok seviyorum ♥️♥️ hepinizi öpüyorum ??

  1. TMM ZÜLAYHA CANIM.. RABBİM YARDIMCIN OLSUN KOLAY GELSİN SANA “HİÇ BİLEN İLE BİLMEYEN BİR OLUR MU?”

 10. Mülakata başvuruya gideceğim bana dua etmeyi unutmayın sizleri kucak dolusu sevgiler gönderiyorum ??♥️❤️?????

  1. ???????ZÜLEYHAM

   CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM İNŞALLAH GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUM AMA ÇABUK GEL ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

   1. İyiyim denizim sen nasılsın inşallah sonra görüşürüz ?? internetim oldukça yazmaya devam edeceğim

  2. BENİM AKRABAM ŞU AN GEÇİCİ OLARAK KUR!AN KURSU ÖĞRETİCİLİĞİ YAPIYOR. İNSAALLAH SENDE KADROLU BAŞLARSIN.. YALNIZ MÜFTÜLÜĞÜN YAPTIĞI YETERLİLİK BAYAĞI ZORMUŞ /(DİP NOT)

   1. Filiz canım yeni gördüm mesajını evet bende bu mülakata ikinci girişim olacak birincide baya zorlandım inşallah bu ikincisi olur

 11. ??????AIDE♥Aylin

  CANIM KARDEŞİM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ ben ikinizi de çok seviyorum canım ikiniz de aynı adı kullanıyorsunuz o yüzden belki arkadaşlarım farketmiyor ama ben sizi hiç unuturmuyum adınızı hep yazıyorum canım kardeşlerim ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM BENİM küçük kardeşlerim

 12. oysa herkes öldürür sevdiğini
  kulak verin bu dediklerime
  kimi bir bakışıyla yapar bunu
  kimi dalkavukça sözlerle
  korkaklar öpücükle öldürür
  yürekliler kılıç darbeleriyle
  kimi gençken öldürür sevdiğini
  kimi yaşlıyken
  şehvetli ellerle boğar kimi
  kimi altından elleri
  merhametli kişi bıçak kullanır
  çünkü bıçakla ölen çabuk soğur
  kimi yeterince sevmez
  kimi fazla sever
  kimi satar kimi de satın alır
  kimi gözyaşı döker öldürürken
  kimi kılı kıpırdamadan
  çünkü herkes öldürür sevdiğini
  ama
  herkes öldürdü diye
  ölmez…
  (OSCAR WILDE)
  bu şiiri ben çok severim. Hele Asfer klibinde bi kullanmışlar cuk oturmus. Özellikle Aslinin Ferhati bıçaklama sahnesinde?
  Bayıldım ??????

 13. BU SABAH SİZLERE ARMAĞAN OLSUN BU ŞÎÎR ????
  ????????
  ELAMM ???
  Nurdanım ???
  Denizim???
  Ayselim???
  Fatıma ???
  AbhiPragya???
  Aylincim???
  Emelcim???
  Filizcim???
  Nazcım???
  Öykücüm???
  Tatlım A.T???
  Senacim???
  Semacım???
  Pericim???
  Rüyacim???
  Gülçiçekcim?
  Suspişko ?
  Züleyha ?
  ???????
  HEPINIZI ÖPÜYOR VE SELAMLIYORUM ????????
  ELAMM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM SENI COK SEVIYORUM ??????☺❤❤

 14. Benim etkilendiğim özellikle ikinci çift aslı ve Ferhat ♥️ birincisi ise Arkey❤️madu hepsi muhteşem rol yapıyorlar sanki gerçek aşık gibi ??

 15. GÜNAYDIN
  AİDƏM
  FATİMAM
  DEFNƏM
  NURDAN ABLAM
  AYSEL ABLAM
  DENİZCİM
  ELAM
  EMELİM
  RUMEYSACI
  SEMAM
  SENACIM
  ABHİGYAM
  PERİCİM
  GÜL ÇİÇEKCİM NASILSINIZ?
  AİDƏM AY YÜZLÜM BUNA GEREK YOK HER HADE ONLAR BENİ SEVMEMİŞLƏR ZORLA SEVGİ OLMAZYA BİRTANƏM AMMA BEN SİZİ ÇOK SEVİYORUM HİÇ KÜSMÜYORUM CEVAB YAZMASALARDA BEN HEP ONLARI SORUCAM ÇÜNKİ SİZ BENİM ARKADAŞLARIMSINIZ BELKİDE BEN ÖYLE DİYİLİMDİR AİDEM SENİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSIN CANIM KANKAM

  1. AYLİN CANIM SENİ SEVMEZ OLUR MUYUM CANIM SADECE AYNI İSİM OLUNCA KARIŞABİLİYOR.. BİİZİM SEVGİMİZ TÜM ARKADAŞLARIMIZA YETER CANIM AYLİN’İM LÜTFEN BİZİ KIRMA SENİ SEVİYORUZ CANIM ARAKADAŞIM

  2. AYLİNİM ÇOX İŞİM VARDI BAXA BİLMEMİŞDİM ONÇU CEVAB YAZAMADIM SEN BENİM AİDEMİN KANKASISIN SENİ HİÇ SEVMEMİ CANIM BENDE SENİNLE ARKADAŞ OLMAK İSDERİM ÖPÜREM ♥•♥

 16. GÜNAYDIN
  AİDƏM
  FATİMAM
  DEFNƏM
  NURDAN ABLAM
  AYSEL ABLAM
  DENİZCİM
  ELAM
  EMELİM
  RUMEYSACI
  SEMAM
  SENACIM
  ABHİGYAM
  PERİCİM
  GÜL ÇİÇEKCİM NASILSINIZ?
  AİDƏM AY YÜZLÜM BUNA GEREK YOK HER HADE ONLAR BENİ SEVMEMİŞLƏR ZORLA SEVGİ OLMAZYA BİRTANƏM AMMA BEN SİZİ ÇOK SEVİYORUM HİÇ KÜSMÜYORUM CEVAB YAZMASALARDA BEN HEP ONLARI SORUCAM ÇÜNKİ SİZ BENİM ARKADAŞLARIMSINIZ BELKİDE BEN ÖYLE DİYİLİMDİR AİDEM SENİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSIN CANIM KANKAM♡

 17. AIDECIM Aylini sormadigimiz doğru değil. Hepimiz herkesi sorduk ama insanlar uzun süre ugramayinca yapacak birseyimiz yok. Herkesi aynı anda ve hergun soramayız. Hepimiz yoğunuz buna bende dahil. O yüzden birilerini sevmediğimiz yada umursamadigimiz kesinlikle doğru degil. Bu isim konilarina takılmayın ve sohbetimizi yakalarsanız davet beklemeden dalın yani katılın ?? ben öyle yapiyorum valla. Iste bugün Aysel beni sormuş mu Deniz beni sormuş mu misal veriyorum yani demiyorum. Sormaya da bilir beni sevmediği anlamina gelmezki.. o anki sohbet akışı neyse o yaşanır..
  Lütfen böyle şeylere izin verip kendinizi üzmeyin..
  Haksız mıyım..???

  1. Valla bende takılmam öyle isim yazmaya Siz benim kız kardeşimlerim gibisiniz ?? yeni yazmama rağmen sohbetinize katılmaya çalışıyorum

  2. AYNEN ARKADAŞLAR DAVET BEKLEMEYİN ARAMIZDA AYRI GAYRI YOK BİR BİRİMİZE KIRILMAYALIM… AYLİN VE AİDE SİZLERİ SEVİYORUZ….
   BU ARADA AYTAÇ İÇİN DOĞUM GÜNÜ SAYFASI İSTEDİNİZ BU DİĞER SİTEYE YAZAN AYTAÇ MI?

 18. Aide aylin canlarim sitenin seker kizlari dun ben cok mesguldum butun yorumlari okuyamadim aylinide senide cok opuyorum

 19. Ben 2 buçuk yıldır bu dizisitesi alemindeyim hiç birileri beni sever mi arasına alir mi sorar mi kaygisiyla herhangi bi beklentiyle yazmadım hic. Dizi hakkindaki yorumlarimi yazdim yorum yazan arkadaslarimin yorumuna cevap verdim. Sen ne kadar güzel şeyler yaziyosun seni taniyabilir miyiz dediler (Jennet ve Zara) öyle oyle aktı gitti. Hiç takilmayin böyle seylere. Adımı yazmamis,beni sormamis,beni sevmemis.. yok yani.. kendinizi üzersiniz..

 20. Defnecim siirin cok guzel evet herkesin sevme sekli cok farklidir bildigim tek seyse gercek sevenler icin sevdikleri asla olmez kalbinde yasar herzaman

 21. SENSİZ ÖYLE BİLME OLURUM BEN KARA BİR KADERE GÖMÜLURUM BEN. GECELER RÜYANDA GÖRÜNÜRÜM BEN SEN BENİ UNUTA BİLMEYECEKSEN ÖMRÜNDE NARAHAT İZİN KALACAK ALOVUN SONECEK KÖZÜM KALACAK ARXANCA HEMWE GÖZÜM QALACAK SEN MENİ UNUDA BİLMEYECEKSİN ÜZÜMÜ BELKEDE UNUDACAK SAN ÖZÜN ÖZ ÖMRUNU UDUZACAKSAN. SEN BENİ UNUDA BİLMEYECEKSEN :-*:-*

 22. ZÜLEYHA RÜYA çok teşekkür ederim kızlar bu şiirin değeri ve yeri benim için bambaşka
  Evet RÜYACIM herkesin sevme şekli farklı. Kimi severken hirpaliyor,kimi çok nazikçe seviyor çiçeği sever gibi. Kimi gözü dönmüş gibi seviyor Ferhat gibi? Ama insanoğlu tuhaf. Bazen kendini çok güzel seven insanı değil,kendini hırpalayıp eziyet eden insanı sevip,tercih ediyor. Hayat böyle birşey ?

 23. Aynen öyle ZÜLEYHA cim. Sohbet bulursaniz katılın teklif beklemeyin. Zaten çok fazla vakit geçiremiyoruz onu da sitemlerle harcamayalım

  1. Evet defneciğim ben zaten ilk yazdığımda hiç şüphesiz yazdım birden zaten sohbetinize katılmak istiyordum ve yazmaya devam edeceğim ???

 24. Defne canim dunku yorumlarinizi yeni okudum senin dizilerle ilgili espirilerin nurdanin erzurum sivesiyle konusmasi cok hostu herzaman sohbete katilamiyorum vakit buldukca yazmaya calisiyorum

 25. Peri siirin harika sağol kuzum
  RÜYACIM teşekkür ederiz herzaman bekleriz müsait oldugunda??

 26. Zaten isim yazmayı çok sevmiyorum gözden kaçırırım diyee hatun kişilerim diyomya tüm kızları kapsıyor zatenn ?? gamzelim şiirini ilk Ramiz dayıdan dinlemiştim çok güzel bir tonla müthişti ve çok hoşuma gitmişti ama itiraf edeyim yazarını hiç merak etmemiştim ??

 27. Ben pek şiirden anlamam ama sizin yazdıklarınız çok etkileyici sanırım bende şiire merak duymaya başladım ????

 28. Şiirin güzell Perii ellerine sağlıkk bu bir yetenek herkeste olmaz olan bence farkli bir kişi ❤️❤️Biz insanlardan ayrı düşünsene gözüne bakıyor dökülüyor ağzından mısralarr saçına dokunuyor dökülüveriyor mısralar eeee bende yok bu ben çok güzel birşey görünce diyebildiğim tek şey ayyy çok güzel yaratılmışşşş ?? ama başkları şiir yürekli insanlar o gördüklerini kitaplarca anlatıyorlarr ❤️❤️❤️

 29. Ben çok severim şiir şarkı
  Bugun gitarımla haydi söyle onu nasil sevdiğimi şarkısını söylemeye çalışıyorum Ibrahim tatlisesin damar sarkisi çok severim
  Evet NURDANIM Asfer klibinde de Ramiz söylüyor adam harika sesi

  1. Bende severim o şarkıyı çok etkileyici bir şarkı ama buradaki şiirler hoşuma gitti ?? okumaya devam edeceğim?

 30. Pericim siirin cok guzel bende siiri cok severim insana huzur veriyor vakit buldukca kitap okumayida severim bilginin ve kulturun herzaman faydasi vardir insana agzina saglik

 31. Nurdancim sanada selamlar cok dogru soylemissin herkes siiri okur ama yazmak ayri bir meziyettir allahin lutfu iste ne mutlu yazabilene

 32. ????????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM KIZ sen bana lafmı attım şiir kalpli arkadaşım benim ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM BU BİL

  ???????NURDANIMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM KIZ İNŞALLAH EV SAHİBİ İLE ANLAŞTIN CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 33. ????????FİLİZCİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  1. canım benim bu gün hafta sonu geç kalktım birazdan dışarı çıkacağım telefonuma aksesuar almam gerekecek ekrandaki jelatine kötü oldu onlarla uğrşacağım

 34. ?????????FİLİZİMMM

  CANIM SANA BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM BİR SİTEDE GÖRDÜM KONU KOYUYORLAR BÖYLE ANKET GİBİ AMA GÜZEL OLUYOR SENDE CANIM KARDEŞİMMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM BU BİL

  1. Denizim anket konabiliyor ama mobilden girince gözükmüyor sen de Allaha emanet ol canım ben de seni seviyorum Deniz kalplim ;)

 35. DENIZIM sağol sen nasılsın canım ??
  Yok örnek vermek istedim Denizim misal yani. Aramızda ayrı gayrı olmadığını söylemek için bende seni çok seviyorum kuzum ??
  ????
  ELAMM AHIRETLIĞIM NEREDESİN NE YAPIYORSUN BUGÜN YEĞENLERİN LE Mİ VAKİT GEÇİRİYORSUN YİNE KELEBEĞİM ?????

 36. ??? DENİZİİM ???

  Nasılsın Bitanem KANKAMMM ??

  Sen niye ?? böylesin???

  Bugün yazamadım sabah kahvaltı bitmeden ablam geldi sonra diğer ablam geldi ye iç kur topla derken akşam ettik.. seninde pazarın varmış..kolay gelsin canım benim ???

  Seni seviyorum ???

 37. DEFNEM noruyon garı gadasini aldığım ?? hahayyy ne tuhaf oldu yazarken söylerken böyle tuhaf gelmiyordu ???

 38. Nurdanim bacım ?
  Hafta sonu trafiğindesin sanırım..kolay gelsin canım bacimmm benim ??

 39. NURDAN eşiyle ilgileniyor bugün evlileri mazur görün koca herşeyden önemli ?
  HOŞGELDİN Ayselim birşey ormuyorum örgüden anlamam zaten anca elbezi örerim ben??
  Sen nasilsin kâr yagdi mi Sivasa☃☃

 40. Hosbuldum DEFNEM ???

  Ne örüyorsun diye sormadım ??
  Ne yapıyorsun nasilsin demek istedim ??

  Kovada olsa deger bildiği müddetçe değer verecen..hak etmeyen bı kocanın ne hizmetine ne ihtiyacına önem vermiyecen??

 41. Şuan bir mescitte namaz kıldım eve çok geç kalfım dışarı çıktık iftara yemek yok acikden bir selam vermeden geçemedimm ???? nasılsınızz ballarrrrrrrrr tek tek isim yazamam iftara ymk yokkkkk ?????

 42. Yok defnem kar yok bol yağmur yağıyor..mevsimler sasti..şimdi lapa lapa kar yağması lazımdı..yollarin kapanması karin diz kapakta olması gerekti..

 43. Ayselim anladim seni latife ettim sadece??orası öyle herkese hak ettiği muameleyi yapacaksın. Koca demişken eski eşinle bir yıkıma sebep olan sorunlarını hiç konuşamadık seninle eğer istersen bigün kabaca anlatırsın haa..
  ⭐⭐⭐
  NURDANIM Allah kabul eylesin bizlerede dua et huzur köşem?

 44. Ee bunlar küresel ısınmanın yüzünden Ayselim
  Insanoglu dogayi katletti.evren de bizi cezalandırıyor işte ?

 45. Tabi anlatırım uygun bir zamanda defnem …

  Bize yine iyi davranıyor evrn, asil bizden sonraki nesillere yapacak doğa yapacağını… ALLAH yardımcımız olsun ??

 46. Ya şu kördüğüm dizisi ne zaman bitecek bilen varmı ben iyice sıkıldım bu diziden???

 47. Aysel Deniz gökkuşağı gibi bir görünüp kayboluyor???
  ZÜLEYHACIM KÖRDÜĞÜMÜN çok iyi reytingi var. Bitmez yani. 390. Bölümde final yapacAk.

  1. Valla artık çekilmez oldu bu dizi bende bitecek diye umut ediyordum daha çok var ya ??? kanal 7 neden uzun dizileri veriyor ki deli divane dizinide hiç sevmezdim

 48. İYİ AKŞAMLAR CANLARIM NSILSINIZ? AY CANLARIM BENİM İSİMLE İLGİLİ BİR KIRQINLIM YOK SEN BENİM İSİMİ NİYE YAZMADI DİYE ASLA KIRILMAM ÇÜNKİ BAZEN BENDE İSİMLERİ UNUTUYORUM SAOLUN HEPİNİZ İSİMİ YAZIYORSUNUZ BENİ KIRAN SADECE YORUM YAZIYORUM SANKİ GÖRSENMİYOR ODA BAZEN BENİ KIRIYOR AİDEMİN SÖYLEMEK İSTEDİYİDE BUYDU DUYGUSAL ANIMDA BÖYLE HİS EDİYORUM SANKİ UMURSANMIYORMUŞ GİBİ AMMA HİÇ KİMSEDEN KIRILMIYORU 1 2 TANEDE OLSA YORUM YAZIYORUM BAŞDA AİDEM OLMAKLA HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM ÖPDÜM

  1. Aylin hayatım hoş geldin canım bi türlü tanışamadık Ben Gül çiçek 20 yaşındayım düyün pasdaları ve bi çok tatlılar yapıyorum bekarım aylemle yaşıyorum 1,75 boyum var ince biriyim up uzun saçlarım var AZERİYİM SENDE AİDEMİN ARKADAŞIYMIŞSIN CANIM KENDİNDEN BAHSEDERMİSİN ÇÜNKİ SENİDE TANIMAK İSDERİM????

 49. İYİ AKŞAMLAR CANLARIM NSILSINIZ? AY CANLARIM BENİM İSİMLE İLGİLİ BİR KIRQINLIM YOK SEN BENİM İSİMİ NİYE YAZMADI DİYE ASLA KIRILMAM ÇÜNKİ BAZEN BENDE İSİMLERİ UNUTUYORUM SAOLUN HEPİNİZ İSİMİ YAZIYORSUNUZ BENİ KIRAN SADECE YORUM YAZIYORUM SANKİ GÖRSENMİYOR ODA BAZEN BENİ KIRIYOR AİDEMİN SÖYLEMEK İSTEDİYİDE BUYDU DUYGUSAL ANIMDA BÖYLE HİS EDİYORUM SANKİ UMURSANMIYORMUŞ GİBİ AMMA HİÇ KİMSEDEN KIRILMIYORU 1 2 TANEDE OLSA YORUM YAZIYORUM BAŞDA AİDEM OLMAKLA HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM ÖPDÜM ♡

 50. Zuleyha hosgeldin aramiza sen okuyordun sanirim yanlis hatirlamiyorsan insallah derslerinde cok basarili olursun herkesi takip edemiyorum sakin kimse alinmasin bende tek tek isim yazamiyorum kusuruma bakmayin lutfen. kordugumu bende birturlu sevemedim izledigim bir dizi digil ama bolum sayisi fazla diye biliyorum

  1. Hoşgbulduk rüyacığım evet aöf okuyorum derslerim iyide alttan iki dersim var durmadan onlara çalışıyorum bende kördüğüm dizisini sevmiyorum ??

 51. Ablam çok izler kördüğüm dizisini ben derimki abla izleme valla şu diziyi reytingleri sen yükseldiyorsun ??? derim

 52. İYİ AKŞAMLAR CANIM ARKADAŞLARIM NASILSIZ BU GÜN YAZAMADIM ALEVİ SORUNLARIM VARDI ÇOK ÜZGÜNDÜM ÇÜNKİ ÖPÜREM HEPİNİZİ ALLAHA EMANET OLUN•••

 53. Aylincim özellikle merak ettiğin birşey olursa birdaha sor canim soyleyelim. Bizde seni çok seviyoruz❣❤
  ????
  ZÜLEYHA dikkat ettimde seninle zevklerimiz ve tercihlerimiz ne kadar çok uyuşuyor hem dizi hem düşünceler konusunda?çok haklısın KÖRDÜĞÜM çekilir gibi degil. Benimde ablamin kaynanası yukseltiyo reytingi diye düşünmüştüm hep??Tapasya FANI

  1. Evet defneciğim aynen benim ablamda çok beğenir tapasyayı ben hiç sevmiyorum hem tapasyayı hemde iccayı ???

  2. Defnem Ufak Tefek Cinayetler fragmanı sayfasında yorumlarını bekliyorum ;) bu bölüm bayağı heyecanlı

 54. Zuleyha canim bir garip ask muhtesem bir diziydi arnavin ask dolu bakislari efsaneydi.yalanci bahari izlemedim ama izlemek isterim rk da farkli bir karekter firsat bulursam onuda izlemek isterim

  1. Bence izlemelisin yalancı baharı rk unulmaz ya ♥️♥️ o ekrandayken benim dilim tutulurdu ama arnavıda unutmamak lazım kuşiye az çektirmedi

  2. Arkaye bakarken kendime derdimki kendine gel Züleyha yaşamak için nedenlerin var?? derdim

 55. Ayy Züleyha ben Ramazan ayında tanidim Arkeyi. Isten geldim oruclu çok sıcaktı kanalları zapingliyordum. Elimde bi bardak su vardi yüzüme serpiyordum. Rk dedi biri bi baktim şak diye elimdeki bardak kırıldı ne kadar guzel Madhubala ahaa diyodu eridim bittim resmen yaa??

  1. Gerçekten mi defne canım bende rk bakarken gözümü ekrandan ayırmazdım inanın bulaşık yıkayacağımı bile unutmuşluğum vardır ???

 56. Çok yakışıklıydı çekiciydii RK Maduda çok güzel gerçi o dizide nerdeyse tüm hanımlar çok güzeldii padmini rada trişnaa deepali çok hoş hanımlardıı yahuu

  1. Evet hepsi çok şık giyinirdi ama makyajları çok fazla yaparlardı ?? ve kulaklarına taktıkları küpeler çok şaşırırdım o kocaman demirleri nasıl taşıyorlar diye ???

 57. Kızlar bende yalancı baharı çok seviyordum arkey çok yakışıklıydı ama piskopatlikleri çoxuydu

 58. Evet, arkadaşlar herkese Selamlar. dün gece burdan ayrıldıktan sonra 7. Şiirimi yazdım sizin beğenilerinizin etkisiyle oldu bu. İnanamayacaksınız harika bir şiir oldu okuyop okuyup kendimden geçtim benmi yazdım bu şiiri diye tabi son bir kaç dokunuş kalmış onuda tamamlayınca efsane olacak. Çook mutluyum ve bu mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim.
  Defneciğim paylaştığın şiirde insanlığın acı gerçeği içimi yaktı ve çok beğendim gerçekten güzelmiş.
  Peri kız senmi yazdın o şiiri çok güzeldi ve şiirdeki şive ise ayrı bir renk katmıştı öyle şiirleri bir başka severim çünkü bir toplumun dilindeki tatlılığı beyan ediyor.
  Züleha canım bence şiir ayrı bir dünya demek yada bu dünyaya ayrı bir açıdan bakmak demek duyguları farklı yaşamak bence bu dünyaya bir bakış at kendini bakmaktan alıkoyamayacaksın.
  Aylin ve Aide ben sizi çok tanımıyorum ama yorumlarınızdaki içtenliği hep his etmişimdir.Sevginiz daim olsun canlarım.
  Kimi zikrimde
  Kimi ise zihnimde
  Ama hepinizin sevgisi kalbimde.
  Güzel yürekli insanlar kendinize çoook iyi bakın.
  zihinde

 59. İyi aksamlar arkadaşlar. Çok merak ediyorum prsgyanin ikizi gelicek yaa nasil anlayacaklar pragya olmadigini?

  1. CANIM EVET BEN İZLEDİM BİRAZ QICIK OLDUM PRAGYANIN EKİZİNE HER NE KADAR KENDİSİ OLSADA AMA DİZİNİN ORALARINA DAHA ÇOK VAR ABİYİDE KANDIRIYORDU

  1. Ebruli kek yaptım aslında bildiğimiz kakoulu sade karışım kek gibi ama şekil verdi ebru çalışması yaptım :D

 60. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ..
  FLİZİM NURDANIM
  HEMEN GELİYORUM GELMEZMİYİM GÜZEL DAVETİN İZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
  ..
  AYLİNİM ÇİÇEGİM BEN SENİN
  BÜTÜN MESAJLARINA CEVAP YAZIYORUM
  BEN SATEN AKŞAMLARI GELİYORUM HEPİNİZE SELAM VERİYORUM
  BİLİYORSUN BU SİTEYE GELDİGİM ZAMAN SENİNLE ARKADAŞ OLDUM SENİN YERİN AYRI
  ..
  DEFNEM RUHUMUN İKİSİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM SENİ ÇOK SEVİYORUM

 61. Bide pragyanın ikizi ile uğraşamam birine tahammül edemiyorum ?? pragyayı izlerken sinirlerim tavana zıplıyor ?? bu pragya saflıkta iccayı bile geçti ?? bu hintliler kafası bir hoş ya

  1. ZÜLEYHA YA BENDE İÇÇADAN NEFRET EDİYORM BE SONUNDA KALBİNİDE TAPASYIYA VERECEK AMA PRAGYA GÜZELLEŞDİKDEN SONRA TANUYA DERSİNİ VERECEK CANIM

   1. GELİYORUM HEMEN ŞAKA BİR YANA KIZLAR KAŞKİ BİRGÜN BİR YERE TOPLANIB BİR BİRİMİZİ GÖRE BİLSEK

 62. ELAMM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN NEDEN YAZMADIN BUGÜN KOMŞU KIZI NEREYE GITTIN ?????
  ????
  FILIZIM senden de sanatçı çıktı ebruli kek falan ha??
  ?????
  SUSPİŞKO yazdığım şiir çok güzel ve evet hayatın acı gerçeği ?
  Adama karını niye öldürdün diyorlar çok âşıktım ondan diyor manyak?yeni şiirlerini bekleriz..

 63. Evet ZÜLEYHA bende merak ederim hep o küpeleri nasil taşıyorlar diye kafam kadar. Kadın dediğin biraz zarif takılar takmali ya o ne öyle..

  1. Evet Defne resmen taktıkları küpeler çok iğrenç duruyor resmen görüntü kirliliği ??

 64. İnşallah dersini verir gülçiçek şimdiki bölümlerde sanki tanu en yakın dostuymuş gibi davranıyor?? kendi kocası ve kumasının arasını yapıyor böyle bir şey olur mu ya hayret bişey

  1. Evet camım şimdiki bölümleri benimde sinirlerimi bozuyor ama abiyede çok kızıyorum ya insan bu kadarmı salak olur tanunun yüzünü bi türlü göremiyecek

 65. Evet duymuştum icca kalbini tapasyaya verdiğini kocasını vermiş kalbini vermiş ne olacak ??

 66. Bu hintli kızlat evlendikten sonra akıllarını derin dondurucuda muhafaza ediyorlarrr ?? kocaları hediye

  – al canım sana hediyem olsun kocamm tepe tepe kullan ben acı çeker üzülürüm siz mutlu olun yeterrrr ????

 67. Hayırlı akşamlarr Perii ne yapıyonn

  SENAAAAAAA

  SEMOŞUMMM.

  EMELLLLLL

  NERDESİNİZZZZZZZ ???

 68. DEFNEMMM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM???
  BİR YERE GİDMEDİM HER ZAMAN OLAN İŞLERİM
  SENİN GÜNÜN NASIL GEÇTİ BİRTANEM
  BROWNİ ÇOK SEVERİM KAHVEDE BENDE
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️???????

 69. HAYIRLI AKŞAMLAR PERİM ❤️NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  HAMD OLSUN BEN DE İYİYİM

 70. Bir ara ben vivian dsenanın shakti izliyordum oradaki soumya aynı icca gibi saf kendi kocasını kendi kardeşiyle evlendiriyordu??? resmen bilgisayar kırasım geliyordu??

 71. AİDEM NASILSIN AZER GÜZELİM TATLIM BENİM DERSLERİN NASIL VAXD TAPANDA YAZ BİTANEM DARIXIRAM SENİN ÜÇÜN ALLAHA EMANET OL CANIM

 72. Ayy ELAMM olur tabi bugun işe mi gittin yine?
  ???
  Ee NURDANIM Hindistanda koca bulmak zor?
  ???
  ZÜLEYHA Shaktinin şu anki bölümlerini biliyo musun Soumyayla harmanin çocuğu oldu mu? Bi de Vivi oradaki kiz kardeşi rolunu oynayan kişiyle sevgili?

  1. Yok Defne çocukları olmadı harman gidip soumyayla evlatlık aldı ama soumyanın cadı kaynanası çocuğu yurt dışına gönderdi??

  2. Evet Defne duymuştum adam nerde çirkin var onu buluyor zevk meselesi karışılmıyor???? şöyle madu gibi çıtı pıtı bir şey bulmuyor

 73. Sonra harman soumya ile evi terk etti fakir hayatı yaşadılar bende bu kadar biliyorum erkek kardeşimin bilgisayarımdan izliyordum

 74. Değişik yine saçma evliliklerr desenee o değildee türklerede öğretecekler bu saçma senaryolarıı

  1. Evet haklısın nurdan abla bende izliyordum şu hint dizilerinde öğretici bir şey yok valla bilgisayar çökünce izleyemedim ??

 75. Siz bensiz çay partisi mi veriyonuz??????
  Hem kek ve hemde browni var???

  siz bana da bı çay koyun ben biraz teli şarja takıp geliyorum ??

  Ayy HEPİNİZİ DE ÇOK SEVİYORUM ELLAM(galiba)

 76. Ya ben Vivinin oyunculugunu yeniden alkışlamıştım orada ve çok agladim?? sevdiği kadin ona yalvariyordu bana dokunma boş heveslerle çocuğum olmayacak diye. Vivi de ona yalvariyordu beni terk etme senden başka bi kadına dokunamam baskasinin kokusunu içime cekemem diye ağlıyordu bi erkek aglayinca fena oluyorum ben??

  1. Harman orda çok romantik soumya için neler yapıyor ama icca kılıklı soumya anlamıyor o dizi içime çok dokunuyordu??

 77. NURDANIM BALIM BURDAYIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  TEYZESİNİN BİRTANELERİ NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR
  BENİM YERİME GÜZEL YANAKLARINDAN ÖP

  AYNEN DEFNEM RUHUMUN ??????????????İKİZİ KENDİ İŞİN OLUNCA
  SENİN GÜNÜN NASIL GEÇTİ BİRTANEM

 78. Erkeklerin aglamasi içime dokunuyor
  NURDANIM zaten Turklerin dizilerinin çoğu Korelilerden çeviri yada ABDden.. orijinal senaryolarimiz berbatt

 79. CANIM CANI AYSELİM
  HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM

 80. NURDANIM cie diyip giden sizsiniz. Sitede 160 mesaj var. 80i benim???
  Ya siz? browniyi severim evet ama tatlı düşkünlüğüm yoktur gönderiyorum size??
  Ayselim galiba mi bizi sevdiginden emin değil misin gizz?

 81. Edebiyatçılarımızdan Allah razı makamları cennet olsun

  Çalıkuşu
  Aşkı memnu
  Yaprak dökümü
  Daha bir sürüsü unuttum adlarınıı ??

 82. Ayy NURDANIM Madhu da salak karının tekiydi ya
  Arkey dedi ben senin vahsiligini ve dik duruşunu seninle kavgalarimi seviyorum böyle ağlak olma dedi. Bıktırdı çocuğu saçma fedakarliklarla miy miy yaa?

  1. Madu önceden gururluydu arkeyi görünce yelkenleri suya indirdi ?? Arkey kadını evinden kovardı yüzsüz yüzsüz geri gelirdi ??

 83. Şifa olsun gamzelimm ben tatlıyı çok severimm anneciğimde hiç sevmez tatlıyıı tuzluyu sever oda

 84. NIZIP GAZIANTEPTEN IYI AKSAMLAR KIZLAR NASILSINIZ IYIMISINIZ INSALLAH IYISINIZDIR BENI SORAN COK SUKUR IYIYIM CANLARIM BENIM SONRA GORUSURUZ BYE

 85. ARKADAŞLAR PAZARTESİ VERİ TABANI ULAŞILAMADI SORUNU İÇİN SUNUCU YÜKSELTMEK İÇİN UĞRAŞACAĞIZ…

  1. evet canım hele hintçe izlesen daha da zevkli geliyor ses tonu vurgu falan komik adam vesselam :) bu arada tekrar hoşgeldin ;)

 86. KIZLARRRRRRRRRRRR
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ANLADIM FLİZİM
  ..
  DEFNEM RUHUMUN İKİSİ ❤️KELEBEĞİM AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI ❤️
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM
  AFRODİDİT
  BENDE DE TUTUKLUK YAPIYOR

  ❤️????♥️♥️♥️?????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 87. Aynen öyle gamzelimm gururlu vahşi kedi döndü evcil gurursuz kediyee maduu da beni pragya gibi hayal kırıklığına uğrattı

 88. Bu hint kızlarından fazla umut etmeyeceksin aslında?? evlenince hepsi aynı oluyor al birini vur ötekisini ben başta pragyadan umutlanmıştım ama boşa çıktı hepsi aynı kefe

 89. IYI GECELER ELAMM AHIRETLIĞIM YAT YORULDUN YARIN DINLEN VE YENI SAYFAYA BOLCA YAZ KELEBEĞİM ???

 90. Bilen varsa cevaplayabilr mi bulbul intihar ettikten olmuyor die duydum peki geri gelio mu purabla tekrar evleniyorlar mi

 91. NURDANIM BURDAYIM DAHA GİDMEDİM NE YAPIYORSUN
  TEYZENİN BİRTANELERİ UYUDUMU
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 92. En iyi Alya kurtardi durumu diyebiliriz şehir değiştirmeyi akıl etti en azindan..
  Bi de Madhuyka Rkin kızı bayağı disliydi ama Rajaya ne çektirdi ya adam beni sev Rani diye yalvardi resmen??
  ECET NURDANIM erkekler zarif asil kadin sever doğru ama ezik ağlak kadin sevmez. Ben deli oluyorum sürekli aglayanlara.
  Sevmez erkekler

  1. Evet madunun kızı anasından gururluydu en azından naz falan yapardı rajasına?? raja az dolanmadı arkasında beni sev diye

 93. DEFNEMMM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️ KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM ❤️❤️❤️
  İNŞALLAH BOLCA YAZARIM SENDE YAZ
  GÜN IŞIGIM AFRODİDİT
  GÜZEL GAMZELİ YANAGINDAN ÖPÜYORUM SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️❤️❤️????????????✌️✌️✌️✌️?????

 94. Kadın olarak ben tahammül edemiyorum eğri büğrü konuşanlardann harfleri yutarak konuşanlardan ağlak sümsük kızlardan. ?? ümüklerini sıkasım geliyoo erkekler ne yapsın yaratılış gereyi onlar zaten sevmezde anlamazda ?? adli vakalar böyle insanlarr ??

 95. Selam kaçaklar vay vay bütün kadro burdaymış ya bu ben eksikmişim nasıl bakam iyisinizdir inşallah

  Ya bende diyer siteye yazıp yazıp duruyorum diyom bunlar nerdeler ecep saolsun ayselim tarif etti de sizleri buldum hııı bensiz burda yazıyorsunuz

  Küstüm sizlere banane banane banane
  Küstüm işte

  Şaka şaka Allaha emanet olun göruşuruz canlar ???????????

 96. Hoşgeldin sefalar getirdin canim nasilsin iyimisin birtanem insallah iyisindir sonra gorusuruz bye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu