Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 153. Bölüm Özeti #Tanu Merdivenlerden Düşer

Ah Kalbim 153. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 20 Mart’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 20 Mart Özeti

Ah Kalbim 153. Bölümde, Daadi yaptığı rol sonrasında Tanu Abhi’nin gözüne girmek için para verir. Annesinin düğün için verdiğini de ekler. Ama Akash paraların üzerindeki seri numaraları not etmiştir. Bu çocukluk alışkanlığı sayesinde paranın kaybolan para olduğu ortaya çıkar. Akash, Abhi’ye Tanu’nun makyaj malzemeleri arasındaki parayı da gösterince Abhi şok olur.

Ah Kalbim 153. bölüm Resmi

Daadi’nin mükemmel planı sayesinde Tanu’nun hırsızlığı Abhi tarafından görülmüştür.  Abhi Tanu’yu evden kovar bir daha karşıma çıkma diye de bağırır. Tanu ağlar. Abhi en çok da Sarla’yı suçladığı için kızar. Tanu ise bebeğinizin geleceği için yaptım dese de  Abhi o günahsızı alet etme bu kötülüğüne der. Tanu kovulduktan sonra Abhi Pragya’dan özür diler ve Tu Meri Jain şarkısı eşliğinde omzunda ağlar.  Tanu ise Nikhili arar Nikhil parayı Abhi’ye fikrini de kimden aldın hangi cehenneme gidersen git der.

Ah Kalbim 153. bölüm Resmi 1

Tanu çaresizdir. Valizi hazırlarken Pragya Abhi bebekle ilgili gerçeği de öğrenecek der. Yaptığı konuşmada sürekli itiraf etmesini ister ama Tanu’nun buna gücü yoktur. Daadi ise Tanu’nun hırsızlığı konusunu gideceğini Sarla’ya anlatır. Sarla çok mutlu olur. Tanu simdi gidiyorum ama döndüğümde sen Abhi’nin hayatından sonsuza dek çıkmış olacaksın der. Tanu daha sonra Abhi’ye duygu sömürüsü yapar. Doğduğunda merak edersen oğlunu görmeye gelebilirsin der. Abhi ise o gider gitmez evde ona ait ne kadar eşya hatıra varsa çöpe atar.

Ah Kalbim 153. bölüm Resmi 2

Tam Tanu gidecekken Abhi seslenir ve Tanu merdivenlerden düşer. Hemen hastaneye kaldırılır. Doktor Tanunun ve bebeğin bu duruma gelmesinden dolayı Abhi’ye kızar ve eşine destek ol der. Abhi ise kendini suçlu hissettiğinde başını yasladığı tombuşi olmuştur. Bir arkadaş gibi ona destek olmuştur. Tanu’nun düştüğünü Pragya Nikhile haber verir. Bebeğin babası olduğu için haber verdiğini de sözlerine ekler.

Ah Kalbim 153. bölüm Resmi 3

Nikhil bebek giderse benim Ceo olma planım suya düşer diye telaşlansa da hemen ortaya çıkmak istemez. Zira bunun da Pragya’nın planı olabileceğini düşünür. Hastaneye gider ve doktorun söylediklerini dinler. Tam da bu anda Pragya ile karşılaşır Her şeyi sen yaptın değil mi diye Pragyayı suçlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

8 Yorum

        1. EBRAR GENELDE ARKADAŞLARIMIZ SON YAZDIĞIMIZ AH KALBİM ÖZETLERİNDE KONUŞUYORUZ ARAMIZA KATILABİLİRSİN

  1. Artık sıkıldık hep aynı içimiz şişti 4 aydir gaos var dizide entrika entrika bır türlü olaylar çözümlenmiyor artık izlemiyorum hergün aynı şey görmekten ök geldi.

  2. İyi aksamlar bisey soracagik.bu bölümde ilk sahnelerde Avni ve pragyanin sarıldığı zaman çalan şarkı nedir ?

  3. Yeter artık ya o allahın belası tanu defolu gitsin artık ya valla tv girip onu parcaliyasim var pragyada artık sevinsin hep o uzuluyo şimdi abi hafıza kaybediyor tanu alma miki uclusune gene gün doğdu hevesimi kaçırıyor artık izlemeye yaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu