Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 154. Bölüm Özeti #Pragya’ya Doğum Günü Sürprizi

Ah Kalbim 154. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 21 Mart’ta Neler Olacak? Tanu Eve Geri Dönecek Mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 21 Mart Özeti

Ah Kalbim 154. Bölümde; Nikhil, Pragya’ya Tanu’nun evden gitmeyeceğini Abhi’nin bu olaydan sonra atmaya gücü kalmayacağını söyler. Pragya ise bebeğe hiç acımayıp bebeği hala kullanmaktan bahseden biriyle konuşmak doğru değil deyip oradan ayrılır. Nikhil daha sonra Tanunun yanına gider. Tanu numara yaptığını ve düştüğünü anlatır. Nikhil ne kurmazsın ve akillisin diye över. Tam da benim bebegimin annesi olacak birisin der Tanu ise attığı kazığı hatırlayıp ama sen o bebeğin babası olacak adam değilsin der. Pragya ve Abhi ise Tanu dinlensin diye dışarıda beklerken Abhi yorulur ve uyur.

Ah Kalbim 154. bölüm Resmi

Pragya ise Nikhil ve Tanunun konuşma sesini duyar ve alkışlayarak içeri girer. Hiç mi bebeği düşünmediniz bu nasıl bir vicdan der. Tanu ve Nikhil meydan okuyunca Pragya Allah her şeyi görüyor der ve Allah’a havale eder. Bir sonraki gün Tanu eve geri getirilir. Abhi kendini suçladığı için destek olmaya çalışırken işin gerçek yüzünü öğrenmiş olan Pragya sınır olmaktadır. Tanu karnım ağrıyor diye numara yapar ve Abhinin gelmesini beklerken Daadi gelir ve her şeyi bildiğini söyler ve sende hiç mi utanma yok diye kızar.

Ah Kalbim 154. bölüm Resmi1

Tanu ise sen numara yaptın ben de yaptım diye kendini savunur. Daadi ise Pragya bu savaşı kazanacak deyince Tanu bakalım kim kimi alt edecek der ve güler. Abhi daha sonra Tanu’ya eliyle çorba içerirken Daadi onu çağırır ve Pragyanın morali bozuk ona destek ol ben Tanu ile ilgilenirim der.  Daadi ile konuşması sonrasında Abhi bir an önce Pragyaya teklif etmeliyim diye düşünür. Önce odada prova yapar. Sonra Pragyanın mutfakta olduğunu öğrenir.

Ah Kalbim 154. bölüm Resmi4

Yanina gider. Pragya sandviç yapar ve Abhi’ye yedirir. Ikili oldukça mutludur. Rachna ise bu mutlulukları bozulmasın diye mutfağa kimseyi almak istemez. Ama Tanu onların mutfaktaki tatlı atismalarina sahit olur. Kıskanır. Daha sonra ise bütün planı Daadinin yaptığını duyar. Hatta Abhinin yarın partide Pragyaya teklif edeceğini de öğrenir. Bu durumdan Nikhile bahseder. 

Ah Kalbim 154. bölüm Resmi5

Nikhil ise yarın ona büyük bir sürprizim var merak etme der. Abhi ise gece Pragyaya maskeli bir sürpriz yapar ve kucaklar. Ardından mutlu yıllar diler ve siyah bir gül verir. Gül daha sonra kırmızı olur. Nasıl oldu bu deyince de sürprizler bitmedi şimdi uyu yarın sürprizlerin devam edecek der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

271 Yorum

 1. Gunaydin her kese.Nasilsiniz bakiyim.Canim arkadaslarim
  ♡AYLINIM♥ CANIM KANKAM
  ♡DEFNEM♡ CANIMIN ICI
  ♥DENIZIM♥ DOYUNEN KALBIM
  ♡AYSELIM♡ ISILDAYAN AYIM
  ♥NURDANIM♥ BUYUK ABLAM
  ♡RUYA♡ ORTANCIL ABLAM
  ♥ELAM♥ KUCUK ABLAM
  ♡PERIM♡ MELEYOM BENIM
  ♥GULCICEYIM♥ GUZEL CICEYIM
  ♡NAZ♡ CANIM ARKADASIM
  ♥ZULEYHA♥ GUZEL LALEM
  ♡MELEK♡ PARLAYAN YILDIZIM
  ♥SEMA♥ GOK YUZUM
  ♡♡♡FILIZIM♥♥♥ HAYATAIM
  NAILSINIZ.HEPINIZI COK SEVIYORUM.OPUYORUM SIZLERI.

  1. aide canım isim konusunda sözlerimizi dinlediğin öncelikle teşekkür ederim günaydın canım ben iyiyim bu gün hayat nasıl oralarda?

 2. Ela ablam iyim canim.Sen nasilsin ablam.Canim benim bende sizlwei ozledim.Ben de seni coooooook seviyorum.Opuyorum seni ablamcim.

 3. Aulinim canim lankam evet geldim.Canim benim seni o kadar ozledim ki.Anlayamicaksin.Canim nenim seni cooooook seviyorum.Opuyorum seni.Gorusuruz.

 4. FILIZ HAUAYIM iyim sen masilsin.Biliyorum canim.Ben de sizi cok ozledim.Hepinoz cok seviyorum.Canim atkafaslarim.Filizcim canim benim sen nasilsin.Isler nasil.Opuyorum seni.

 5. Denizim canim benim masilsin.Isler nasil.Yalanci bahara AYLINLE BANA yorum yazmissin.Canim okudum.Masil simdi ki ismimizi beyendinmi.Canim nenim opuyorum seni.

 6. Gulcicek canim nerdesin.Kiz bem geldim sen gitdin.Amma bem seni cok ozlemisdim.Canim hadi sen de cabuk gel.Seni vok seviyorum.Opuyorum seni ciceyim.Bu arda canim sana CICEYIM diye bilirmiyim.

  1. AİDEM TATLIM NASILSIN CANIM ARKADAŞIM BENİM SENİ ÇOK ÖZLEMİŞDİM NERELERDEYDİN İYİKİ GELDİN HAYATIM BU ARADA EVET CANIM NASIL İŞDİYORSAN ÖYLE HİTAB EDE BİLİRSİN ∞ SEVGİLERİMLE GÖRÜŞMEK DİLEYİYLE ÖPÜREM CANIM

 7. Aylinim canim kankam hastalandigini duydum.Ay ben sana kiyamam of of of.Canim benim Allah sifa versin.Ay canim benim yanina geliyimmi.Sana bakiyim.Arkadas sevgisiyle seni sagaltiyim.Ne diyorsun.Canim benim simde nasilsin.Aaa boyle olmaz ki canim arada kendine bak.Opuyorum seni.

 8. Neysi kizlar ben cok konusdum.En iyisi cikiyim ben.Canim arkafaslaim hepinizi opuyorum.Hoscakalin.Gorusuruz.
  BYE BEY.

 9. Günaydın aidem tatlı küçüğüm benim ?

  Sağol kuzu hamd olsun İyiyim sen nasılsın tatlım??

 10. Günaydın ⛅⛅

  Hayırlı sabahlar herkese ☕☕☕

  Gününüz aydın neşeli olsun gülümsemeniz hiç Solmasın İNŞALLAH ???

  ALLAH a emanet olun Kızlar ?

  Sizi seviyorum ???

 11. ??? DENİZİİM ???

  ⛅⛅⛅ Günaydın ⛅⛅⛅

  Günün aydın neşeli olsun gülümsemen hiç Solmasın DENİZİİM ???

  Nasılsın Bitanem KANKAMMM ??

  SENİİİ

  ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK

  SEVİYORUM
  ????????????
  ??? DENİZİİM ???
  ????????????

 12. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  ???GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️GÜNAYDIN

  Kıymetli DOSTLARIM iyi ve güzel bir gün geçirmesi dileğimle, hayırlı sabahlar
  NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ KIZLAR

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???EMELCİM
  ♥️♥️♥️TATLIM A ?T
  ???FATİMAM
  ???NAZIM
  ???AYLİNİM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLEYHAM
  ???SUSPİŞKO

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMM

 13. Günaydın günaydın güzellikler nasılsınız bakalım iyisindir inşallah

  Denizim??

  Nurdanım??

  Ayselim??

  Elam ??

  Defnem??

  Aıdem??

  Zuleyham??

  Filizim??

  Aylin??

  Tatlım??

  Rüyam??

  Perim??

  Gülçiçek??

  Sospişkom??
  ??????????????????

  Hepiniz Allah emanet olun göruşuruz canlar

 14. Hayırlı sabahlar canlar hepiniz benim icin cok deyerlsiniz iyi olmanzı temeni ederim

 15. Hayırlı sabahlar canım arkadaşlarım güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle ???

  1. günaydın Züleyha.. Bizim sınıfta ve ilk yıllarımda Züleyha diye arkadaşım vardı hepsi de çok çalışkandı sen de mi öylesin kız? ;) (eminim çalışkan bir kişiliğin var)

   1. Yorumu yeni gördüm filizciğim evet yeri geldiğimi çalışkan oluyorum yeri geldiğimi tembel yani günü gününe mü tutmuyor ??

 16. Ya bu tanunun başka işi yok mu kafayı takmış abdi ile pragya ya bide nikhil çıktı tanu ve nikhil tam birbirine bulmuş kötülük kötülüğü bulur ?? ayy şu resimde nasıl bir şeymiş sabah sabah korktum ??? gerçekten

  1. AY ZÜLEYHA CANIM NASILDA KALBİM OKUDUN NEFRET EDİYORUM TANU ALYA NİKİLİDEN TAM Bİ ÜÇLÜ CADIDIRLAR

   1. Gül çiçek gerçekten canım evet ya tam bunlar üç silahşörler?? sanki bu diziyi yazanlar bütün kötüleri bu eve toplamış ?? hepsi ayrı bir kötülük peşinde

     1. İyiyim gülçiçek canım bende biraz dersi ezber yapıyordum evet ya tek ikimiz varız diğer kızla nerde??

     2. CANIM ALLAH KOLAYLIK VERSİN HAYATIM BAŞARILAR DİLİYORUM İNŞALLAH ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİR ÇÜNKİ MESLEYİN ÇOK GÜZELMİŞ

     3. Teşekkür ederim gülçiçek canım inşallah olur??

 17. GECDE OLSA GÜNAYDIN GÜNAYDIN CANIM ARKADAŞLARIM İŞLERİM NEDENİYLE YAZAMIYORDUM ŞİMDİ GELDİM BENİ SORAN SORMUYAN HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUMNASILSIZ, AİDEM AYLİNİM NURDANIM DEFNEM DENİZİM ZÜLEYHAM PERİCİM ANONİM CİV CİV ELAM SUSPİŞKAM MELEKCİM AYSELİMFİLİZİM RÜYACIM HEPİNİZİ ÇOK SEVİREM İYİKİ TANIMIŞIM SİZLERİ ADINI YAZAMADIĞIM ARKADAŞLARIM ÜZÜLMÜYÜN LÜTFEN ÇÜNKİ BEN HER BİRİNİZİ ÇOK SEVİREM GÖRÜŞMEK ÜZRE ALLAHA EMANET OLUN

 18. Arkadaşlar ben bu sitede istemediğimi hisetim herkeze açık site sanmıştım ama öyle değilmiş oyüzden birdaha yorumlarıyla sizinle olmayacam ginede bana bir günüzü ayırdığınız için teşekkür ederim sizi tanımak güzeldi hepiniz hoşçakalın kırdıgım olduysa Özür dilerim belki arkadaşlık edinirim demiştim olmadı birdaha bu siteye girmicem yorumlarınızı da artık okumam ama aynı şekilde birlikte Olun hiç ayrılmayı ben burda durup ağzınızın tatını kaçırmayım sati ilk baştan istemediğimi farkındayım siz bir arkadaş kurubu kurmusunuz bunun bozulmasını yada birisinin girmesini istemiyorsun neyse allaha ısmarladık kendinize iyi bakın

  1. SEYHAN CANIM NEDEN ÖYLE HİS ETİNKİ SEN BİNKUSURUMUZ VARSA AFNEDRSİN CANIM BEN İŞİM NEDENİYLE GİREMİYORDUM ŞİMDİ GİRMİŞDİM SENİDE ŞİMDİ GÖRDÜM AÇIKCASI GİMSEYİ KIRMAYI HEÇ SEVMEM ARKADAŞLARIMDA HEPSİ ÖYLE HEPİSİ ÇOK İYİ KIZLAR GÖRÜYORSANSA CEVAB YAZ CANIM SENİ TANIMAKDAN MUTLU OLURUZ

  2. Seyhan canım bence yanlış düşünüyorsun.. Bu site hepimize açık… konuşa konuşa bir birimizi görmesek de artık bir birbirimizi çok iyi tanıdık bu da konular altına yaptığımız yorumlar ile oldu.. Burda kimse sana kötü bir şey demedi tatlım.. Aramıza katılırsan sevinirim (filiz)

 19. Nezaketli davranışından dolayı çok teşekkür ederim gül çiçek arkadaşım seni tanıdığıma memnun oldum ama gitmem gerek gerçekten burda olmayı istendigimi sanmiyorum

  1. SEYHAN LÜTFEN KIZ NAZ YAPMA HADİ SENDE KATIL BİZE KENDİNİ TANİT SENİDE TANIMAYI ÇOK İSDERİM KIZ KIZAYIZ BURDA KÜSLÜK OLURMU HİÇ

 20. HERKESE HAYIRLI GÜNLER ??
  ?????
  ELAMM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM SENI COK SEVIYORUM. ?????
  Teşekkür ederim KELEBEĞİM yemekten geç döndüm kusuruma bakma yazamadim. Ama iyi vakit gecirdim. SBAnin da son 40 dksini izledim. Görüşlerimi yazcam birazdan ÖPÜYORUM SENİ RUH IKIZIM AFRODITIM ???❣?

 21. Seyhan neden öyle düşündün ki bende burda yeni yazmaya başladım ama elimden geldiğince cevap yazıyorum buradaki arkadaşlar çoğu okuyor yada çalışıyor bende okuyorum ama boş vakitlerde yazıyorum sende katıl aramıza lütfen böyle küskünlükler olmasın ???

 22. ?????????AYSELİMMMM

  ????GÜNAYDIN
  ????????GÜNAYDIN
  ???????????GÜNAYDIN

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ dün nerdeydin seni merak ettim canım kankammm kız dün akşam siyah beyaz aşkı izledin mi ben izledim dizi bitene kadar ferhat ve aslıyı görmedik bir kız o yaşlı amca ve teyze çok tatlıydı illa bizim dizileri bozacaklar son sahne ???hiççç beğenmedim o ne sahne biraz hint dizi izlesinler bu senarist örnek kuşi ve arnav CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM?????? CANIM AYSELİM

  NOT bir mesaj yazım dedim ancak vakit buldum ??????

 23. SEYHAN bitanem ne kadar çabuk pes ediyorsun. Biz bu dostluğu ilk görüşte mi kurduk yani. Hemen can ciğer kuzu sarmasi mi olduk sarildik mi birbirimize. Ben ilmek ilmek 2 sene ördüm bu dostlugu.2.ayda tanışmaya basladik yalanci baharda ??
  SEYHAN KENDINI BILE TANITMADIN. NE IŞLE MESGULSUN NERELISIN NELER YAPAR NELERDEN HOSLANIRSIN BAKIM ANLAT HELE??KIZ GITME

 24. Ya kızlar Seyhan erkek deyilmi kız diyorsunuz ya ben erkek sandım aboooooo ???????????

  1. konuşmalarından kız olduğunu anladım… bizim oralarda kızlar içinde kullanılıyor erkek içinde bu isim

 25. Melek,Züleyha hatırımı soran kızlar siz nasilsiniz??
  ????
  Ya SİYAH BEYAZ ASK ne kadar ruhsuz ve igrencti oyle. Herkes icinden konustu. Asli ile Ferhat birbirlerine sevdiklerini bile soylemeden bodoslama yatağa atti senarist. Ya Ferhat sen ne kadar ruhsuzsun. Kadının koynuna girdin iki güzel söz söylemedin işin bitince arkanı döndün yattin ya vu vuslat böyle mi olacakti boyle mi karı koca olacaktiniz siz. Gerdek sabahı tutuklandı birde. Zaten ibonun karısı baskı yapmis bu hemen yansıdı diziye. Bu adam seninle evlendiginde manav miydi simdi kıskanıyorsun? Yazıklar olsun sana senarist dizinin içine ettin sonunda. Ferhati da tam kendal ağa gibi kroya çevirdin. Bi kadinin bi adamla en mahremi ve tensel kavuşması böyle mi anlatılır? Tamam işte yattık arkama dönüyorum ??
  REZALETTTT???
  ÇOK SINIRLIYIM

  1. Defne canım iyiyim bende siyah beyaz aşkka bakdım ama sonunu ??aslı Ferhattın dokunmasına bile izin vermiyordu şimdi ise hemen işi pişirdiler resmen mide bulandırıcı zaten iki saat aslı ve Ferhattın kavuşmasını bekledik dizi iyice sıktı bu senarist bence diziyi ne yapacağını şaşırdı bir sağa bir vurdu bir sola yazık oldu gül gibi diziye ??

  2. defne Çukur reklam çok geç verdi dün sba yı izleyemedim okuldan gelince boş vaktimde izlemeyi düşünüyordum izlemeye eğer mi bari?

 26. Arkadaşlar Seyhan kız tabi erkegin ne işi var burda. Dün yazdi ya bana kiz okumadiniz mi? Ben geri döneceğine inanıyorum Seyhanin..

 27. ????????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM SİYAH BEYAZ AŞK YORUMUNU ??????

  ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 28. Seyhan defne hakli kimse birbirini iki gunde tanimadi bende yeni sayilirim herkesi tanimaya calisiyorum sana soylediklerime alindin heralde niyetin kotu demedim soyleme seklin yanlisti bana gore sende zaten aciklamani yaptin kimse seni dislamiyor ben diger sitede ilk yorum yazdigimda ismini gizleyen biri dediki abhi senimi duyucak gerizakali beyinsiz ozurlu diye hakaret etti yani seyhan bende kusup yazmaktan vazgecmedim.sende fikirlerini paylas arkadaslik zamanla oluyor hemen vazgecme

  1. arkadaşlar bir sonraki ah kalbim altına doğum tarihini ay ve gün olark yazarsanız doğum günü sayfamızda kutlama imkanımız olur..

 29. ????????MELEGİMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM KIZ BİRAZ FAZLA MESAJ YAZ SENİ ÖZLERİMMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ????????GÜLÇİÇEGİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR FISTIĞIM
  HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 30. canlar size katlyorum hele sırtıni. Donmsi bi acayipti ama bence ferhat kendi içide artık donuwu olayan bir yola girdiyni fark etdi ve Kendimi tutamadm nasıl olur o çok kadınla berber oldu peki neder aslya arzusu azalm)yor işte bence cvb bu (

 31. DENIZIM yazdim ya SİYAH BEYAZ ASK yorumumu altta bak ZÜLEYHA cevap bile yazmış bana.. görmedin herhalde..
  Igrencti hiç beğenmedim hemen yatağa atladilar ve Ferhat sanki bir sokak kadiniyla yatmış gibi döndü arkasini yatti öküz tövbe Ya Rabbi ya??Züleyha senarist bu diziyi mahvetti soğudum ben?

  1. Defne canım evet söylediklerini katılıyorum zaten sonunu izlemedim gece gece ?? sonraki bölümlerde ne olur Allah bilir tek bu diziye bakardım oda senarist yüzünden mahvoldu Ferhat iyice polat alemdara döndü adam bir dönmede iki adamı öldürüyor ??? dün zar zor izledim sırf aslı ile Ferhattın kavuşmasını bekledim ?? oda zaten etkileyici değildi ??

 32. Aslıya kotu davranrsa aslı daha cok kırılr wimdi bence bu hafta cok acayip weyler olcak

 33. Defnem gecen nasıl geçdi ama aslı bu adama nasıl kapdırmw kendini senden öncem yok diyor

 34. Aslı beni hasta edyosun ferhat doru hastam cok )) ama cvb vardı ya aslı dediya sana dedimki bir daha sevmediyin kadını asla opme diye ferhat durdu ve yine opdu yani sana awığm ben )))

 35. Peri Aslı aynı Hintli kızlar gibi salak salak davraniyor. Ferhatın içine düşecek budala. Tamam kocası adam çok yakışıklı ama böyle de içine düşülmez ki
  Bence de Aslı hamile kalacak ama Ferhat kötü davrandığı için bebeği ondan saklayacak. Sonra Namık Aslinin çocuğunu öldürmeye çalışacak. Ferhat hapisteyken Aslinin başına kötü şeyler gelecek. Ya Ferhatin yaptığı çok kırıcıydi. Insan karısına seni seviyorum falan der iki güzel söz soyler. Sanki sokak kızıyla yattı yani bi erkeğin bi kadına sahip olup sonra arkasını dönüp uyuması çok kaba igrenc bi hareket. Herkes çok itici gelmeye basladi iyyy ??

 36. Bence bu senarist hint dizilerini çok seviyor aslı önceden daha gururluydu şimdi ise hemen işi bitirdi izin vermemesi gereken yerde yazık oldu zaten giyiniş tarzında pek beğenmiyorum??hep ala bula giyiniyor?? önceden daha şıktı

 37. Size tamamen katlyorumda defne hind kadınları daha aptal bence ama awk her kadına kendinden vaz geçdirir bence her kadın eyer öyle bi awkı bulursa kendini kayb edyor erkeklerde her wey eksik kadınlarda her wey fazla )))

 38. İnternetten izledim şimdi o sahnelerii ??? iğrençti böylemi olması lazım ??? senaristlerin erkek olduğu nasıl belli yaa ruhsuz ferhat gurursuz aslıı ????

 39. Ben awık olmadm ama cok awık kadın görüm hemen hemen hepsi aynı kadın tum varlğyla sever erkekse sevdiyni anlayana kadar ya at ölür ya ewwek )))

 40. FİLİZİM HAYATIM BU GÜN NE KADARDA SESSİN NERELERDESİN CANIM BENİM İYİSİNDİR İNŞALLAH GÖRÜŞÜRÜZ ÖPÜREM♥•♥♥•♥

  1. gül çiçek sabah erken gidiyorum aslında okula geç gitmeyi alışkanlık yapmıştım 2 desi felan ekiyordum yeni asistan gelmiş biraz kızmış şimdi sabah erkenden gidiyorum koştur koştur oluyorum. Anca öğle arasında yazma fırsatım oluyor.. Ama sizlerin yorumlarını okulda 4 gözle bekliyorumm..

 41. ????????DEFNEMMM

  CANIM ben sana mesaj yazıyordum işim çıktı sonra YAZDIM gönderdim bir baktım yazmışsın canım diziyi mahfedettiler ya kız senin bir sözün aklıma geldi maşallah dediğim 3 gün yaşıyor canım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 42. Hint dizlerini beğenmiyoruz kadınları ama erkekler romantizim incelik ve aşkı yansıtmakta zirveler bakışları sözleri hazırladikları ortamları muhteşem oluyordu. Ben herzaman diyordum ki Türkler bu kadar asla sabretmez nezaketli olmaz ?? izlediğim sahne iğrençti

 43. Ama ben cok merak edyorum ferhat o kadar pis iwi dururken böyle bi weyden tutklanrsa cok saçma

 44. Ya bu senarist reytingleri düşürmek için elinden geleni yapıyor ilk beş bölümdeki kadın senarist daha etkileyici ve sakin yazıyordu bu senarist ise iyice silaha ve adam vurmaya bağladı ?? dizideki Abidin bile öğrendi artık adam vurmayı ??

 45. Peri ne at kaldı ne eşşek ne katır ?????
  Valla NURDANIM Eylemle Sema yazarken sen bir de izleseydin. Erkek adam aşk sahnesi yazamıyor direkt kafası yatağa çalışıyor. Hadi yattık kalktık kiz Aslı kalk bir çay demle diyecek sandım NURDANIM ben ???????

 46. Ama canım benim bunlar karanlık dünyayı temsile edyor ne yapsalardı öpselermydi ))) bide abuw vuramadı Zaten niye geldi tanwtrmaymı anlawadmki )))

 47. Gamzelimm tutuklanmasaydı diyecektii zarrr kaba ??? insan sevdiğini söylemezmii böyle hayvan gibi direkt alacağimı aldım işim bitti dön zıbar yat kız diycek gibiydi ???

 48. Kizlar hekese selamlar sevgiler sohbetiniz cok guzel bende katilmak istedim ama izlediginiz diziyi bilmiyorum hangi diziden bahsediyosunuz merak ettim dogrusu

 49. Ya ben hakkaten çok sinirlendim. Ferhat artık o kadar profesyonel olmus o kadar çok karıyla kizla yatmış ki kadınların kiyafetini çıkarmakta uzman olmuş 2dkda soydu kızı.?? ya bağışlayın da daha yumuşak ifadeler kullanamiyorum? Arnavin Khusiye gecelik hediye edip gosterdigi nezaketi kim kime gösterdi Allah askina. Ille de nikah dedi Khusi onada tamam dedi. Hatta Shyam yüzünden gerdeğe de giremedi zavalli Arnav??ne cektin be Arnav
  Aynen DENİZİM masaallah dediğimiz 3 gün yaşıyor

  1. Defne diziye bakıyordum o tarafı gelince başka kanal baktım iki dakka sonra baktım ki aslı Ferhat yatakta tövbe ya Rabbim resmen rezillik ?? ya

 50. Ablam zaten konu o sevdiynı söylese konu kapanmwdı dizi biterdi bence ferhat kendi kendine ben bunla yatarsam bu his gecer sandı ve o yüzden yapdılar ama oyle deyil o işle kalın kafalı awkını anlayana kadar geçmiw olsun gec olur

 51. Rüya bebegim Siyah Beyaz Aşk konusuyoz izliyon mu
  Isteyim NURDANIM. Ya Sözde Arkeye dediler ki bu hayvanin canavarin teki madhuyla gerdege girerse kemiklerini kırar ama Rk bi gonca güle dokunur gibi dokundu Madhuya ellerini nazikçe öptü her defasinda.
  NAZENİN Bİ KARANFİL GIBI ÖPTÜ ???pehh

  1. Arkey Bile o kadar hızlı çıkmadı adam birinci sezonun ortalarında madu ile birlikte oldu bunlar ise on ikinci bölümde işi bitirdiler ??

 52. Hind erkeklerne o konda sayqm sonsuz iradeli adamlar ama gerçekden tecavüz en cok hindistanda olyor bunda göz ardı etmeyelim

 53. Hint dizilerinde bile bu kadar hızlı çıkmadılar senarist maşallahı var gerçekten gelecek hafta tahmin bile etmek istemiyorum ??

 54. ???????DEFNEMMM

  CANIM AYNEN ÖYLE ben bugün kadar çok hint dizisi izledim ama hiç birinde böyle yoktur onlar gözleriyle seviyorlar??? canım sabahtan beri senin mesajlarını okuyorum çok güldüm RABBİM de seni göldürsun inşallah

  ??????RUYAM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM SİYAH BEYAZ AŞK DAN BAHSEDİYORUZ ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 55. Rk yin maduya yapdıkları peki onlar unutlack weylermydı arnavı sevyordum o bi diyeym yok zaten yanlw anlawmadan dolayı yapdı ne yapdysa rk nedəni bile yokdu yakwklydı ama (

 56. ???????AYSELİMMM

  Nerdesin ne yapıyorsun kız bak ne güzel sohbet ediyoruz gel canım kankammm allaha emanet ol görüşürüz sonra Not seni çok seviyorum

 57. Ayy bide sarhoşmuymuş Aslıı yazık ettiler türk erkeklerini İRADESİZ NEZAKETSİZ DUYGUSUZ gösteriyorlar teşbihte hata olmaz affınıza soğınarsk tamm bir ÖKÜZ ??? gösteriyorlar senaristlerr

  1. Aynen öyle nurdan abla bütün Türk dizilerinde erkekleri duygusuz kaba saba gösteriyorlar ama kadın senarist ferhatı yazarken daha nazik kibar duygulu yazardı ??

  1. Peri canım adam sarhoş falan değil di gözleri maşallah fıldır fıldır dı?? aslıya bakarken

 58. Ooo bizim ilk göz ağrımız Arvav karakteriydii çok güzel aşık oldu kıskandı hediye aldı havuz kenarında ilk yanağindan öptüğü sahneye bayılıyorum sonra nişanda yine kaçırmıştı kushisini bir buse için çırpınıp durdu ❤️❤️❤️ Binbaşınında mükemmeldi yanlız kslma çabalarıı gayretlerii Rk de öyle ama hoş sahneler beklerdim Rk Madu ikilisinden senarist hışmına uğradılar ???

  1. gıcık akash vardı iki yüzlü biri idi tek hatırladım bu.. cihan abi tüm bölümlerini yazmıştı.. tüm bölümlerini izlemedim arada denk gelmişti

 59. Ya yok sarhoş değildi ya öncesinde biraz kardesiyle içmişti ama üstünden 7,8 saat gecti. Aslı düştü gözümden
  Sağol DENİZİM
  Keşke ELAMM da sohbete katılabilseydi ???

 60. Ne yapsın aslı kalbini gördü ferhatın yalnzlkdan kaçb ona sığndı ne bilsiki güvendici dağlara qar yağacak yağmaz inwallahda

 61. Amannn Türk dizilerindede gerçek hayatta da nezaketli duygulu kibar böyle iliklerine kadar romantizmi yaşayan kıyamayan bir erkek görmedim klasik ferhat öküzü gibi zaten fakat istisnalar vardır onlar istisna ??????Ama binde bir midir yahut milyonda birmidir bilemem ??

  1. nurdan canım kibar görünen de evlenince öküz ve odun oluyor.. melesef.. çevremde gördüğüm kadarı ile

 62. Aynen cin gibiydi Ferhat kadına kıza doymuş zaar???
  Ya Sema ile Eylemin bi sürü planı vardi bu diziyle ilgili. Kadına şiddet var diye RTUKe şikayet ettiler. Onlarin da kalbi kırıldı ee haklılar hangi dizide yok kadina şiddet
  Bu arada Eylem Sema Kara para ask kara sevda,dudaktan kalbe Ihlamurlar Altında ve daha pekçok güzel aşk dizisinin senaristligini yaptilar.
  NEZAKETLI,INCE,ZARİF KADINLARDI EYLEM SEMA YAZIK OLDU YAA?

  1. Defne keşke kadın senaristler tekrar gelse ya bir suçları yoktuki niye şikayet etmişler edeceklerse bu adamı şikayet etsinler ben ilk beş bölümdeki aşkı özledim ❤️❤️

 63. Hint dizilerinde daha etkili idi mesela kuşi güzel bir sari giyse arnav orda erir akardı rk de aynı şekilde olurdu adamlar severken gözleriyle severdi ♥️♥️

 64. Benim en sevdym arnavdı ve kusi dudra ya da beyenyordum ama cok içyordu tasip etmyom ama arnav içmezdi.

 65. Yaa lütfen soylemeyin öyle ferat napsn senaryoda yazanı oymyor oyunculuk super ama

 66. Yaa nezaketli erkek vardir Turklerde de elbet ama onlarin da karıları ruhsuzdur kesin. Herkes dengine düşemiyor yaa?

 67. Arkadaşlar kendimi tanıtayım adım Seyhan tabiki kızım üniversiteye gidiyorum 19 yasımdayım Ana okulu öğretmenligini okuyorum allah izin verirse öğretmen olucam siteyi takip edicem sağolun arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim aranızda bulunucam sormak istediğiniz şeyler varsa sorun

  1. SEYHANCIM CANIM HOŞ GELDİN SENİDE TANIDIĞIMA ÇOK SEVİNDİM İYİKİ BURDASIN

  2. seyhan canım melektaş olacağız o zaman benim adım Filiz İngilizce Öğretmenliği 4. sınıf bu sene son yani… hedefim okulda asistan kalmak ama bu gidişle zor gibi.. sitede benim dışımda şimdilik Cihan abi var admin olarak ancak yorumlara katılmaz bu site hanımlara özgü bu ortamı bozmak istediğinden… Bizler bir birimizi zamanla tanıdık senide tanımaktan mutlu oluruz…
   Nerelisin Canım? nerede okuyorsun?

  1. Ay defne ferhat ve aslyı ne tez harcadn kemali cok sevdin nihandan nefret ederim gul gibi adamın sebebi oldu

 68. Bi kadınla bi erkeğin kavuşma sahnesini en güzel Kara Sevdada Kemal ve Nihan aşkında gösterdiler çok zarif ve asildi Kemal canim benim yaa?

 69. Arkadaşlar adım Seyhan tabiki kızım 19 yaşımdayım üniversiteye gidiyorum bölümüm ana okuluögretmeni allah izin verirse öğretmen olucam beni siteye kabul ediniz için teşekkür ederim sizinle olmaktan mutluluk duyuyorum hepinize teşekkür ederim arkadaşlar sizinde sormak istediğiniz varsa sora bilirsiniz

 70. Ga şöyle SEYHAN çıt kırıldım kızlardan olma TATLIM ?
  Sen universitede okuyorsun orada bile arkadaşlık kurmanin ne zor oldugunu biliyorsundur
  Nerelisin sen? Hangi sanatcilarin fanisin nelerden HOSLANIRSIN tek tek sordurma kiz anlat işte ?

 71. Kızlar buradaki sohbetinize çok gülüyorum ya iyiki aranıza katılmışım evde yalnız canım çok sıkılıyordu ?? şimdi ise zamanın nasıl geçtiğini bile bilmiyorum

 72. Yok Perim harcamadım korkma Ferhatin yeri başka korkma.
  Ben örnek vermek istedim sadece
  Evet Kemal öldü pis Nihan ve manyak emir yüzünden
  Keşke Emir bu diziye dahil olsa aşık olsa Asliya Ferhatla kapışsalar
  BIR DE IBONUN KARISI BIRCEYLE YAKINLAŞMA DIYE KIZMIŞ KOCASINA. BİR IŞE KADIN KARIŞTI MI BEN KORKARIM ARKADAŞ HAYIR GELMEZ..?
  BAKINIZ ORNEK YALANCI BAHAR
  OYUNCU KOCASINI KISKANAN KADINLAR PEHHH

  1. Evet ya defne vivian dsenanın karısı vahbiz kıskanmıştı maduyu adama dünyayı dar etti resmen acıdım adama dayanamadı boşandı sonunda

 73. Siz benim söylediklerimi yorumlayin ben bi öğle yemeği yiyip mescitte öğlen namazı kilayim
  Devam edin siz gelince katılırım ben?

 74. Ankaralıyım ama okul nedeniyle kırıkalede okuyorum yurta yaşıyorumaaynen üniversite çok zor bir yer arkadaş edinmekte çok zor müzik dinlemi kitap okumayı yürüyüş etmiyi çok severim ençok sevdiğim dizi bir garip aşk tabiki Ensevdigim oyuncu kushi ve arnav türkiyede Ensevdigim oyuncu yeni gelindeki kız varya o

  1. seyhan canım bir ara yeni gelin özetlerini sitede yazıyorduk çok farklı ve komik ama yazmayı bıraktık özetlere gelen olmayınca.. ;(

 75. Kızlar neden yazdıklarıma cevap yazmıyorsunuz sanki kendim soruyorum kendim cevaplıyorum ??

  1. canım sanırım millet de benim gibi yemek yiyor.. Bende namaz kılmak için aranızdan ayrılıyorum daha sonra da ders e gidecem … Burası sizin yeriniz Allah’a emanet olun

 76. Defnecim siyah beyaz aski hic izlemedim siz anlatinca merak ettim suaralar sadece ah kalbimi izliyorum ve yalanci baharida izlemek istiyorum tekrari var ama bolumler baya ilerlemis en basindan izlemek isterim benim ilk izledigim dizi tatli belaydi oda tesadufen denk geldi slok ve astanin uyumu cok guzeldi cevirisiz bile izledim bolumleri nirancan kadar kotu biri olmaz diyordum herzaman ama tanu ve alya hepsini gecti sonra tatli belanin bir garip askin devami oldugunu ogrendim izlemek istedim arnavla kusinin uyumunuda cok begendim arnav kacirildiginda kusiyi arayip ilk kez seni seviyorum demisti bende o sahneyi hic unutmadim ve cok guzel unutulmuycak guzel bolumleri vardi. ayrica kara sevdada cok guzeldi kemal ve nihanin aski sonunda kavustular finali guzel oldu

 77. Valla kırıldım gerçekten bende sohbetinize katılıyorum ama hiç cevap veren yok ?? o kadar şey yazdım bir defne cevap yazdı bende sevmiştim burda sohbet etmeyi

  1. ZÜLEYHA CANIM ŞİMDİDE SENMİ KIRILDIN CANIM BU KADAR ÇIT KIRILDIM OLMAYIN BİR BİRİMİZİ ANLAMAYA ÇALIŞALIM

   1. Yok gülçiçek alınmadım ama o kadar şey yazdım biriniz bile cevap yazmıyorsunuz ben sanki kendim söylüyorum kendim cevap veriyorum

    1. TABİKİDE ALINMA CANIM İŞİM VARDI O’YÜZDEN ÇIKMIŞDIM ŞİMDİ GELDİM BİTANEM SEN ARTIK YENİ DEYİLSİNKİ NEDEN KENDİNİ ÜZÜYORSUN

  2. yazdıklarını baştan sona okudum canım seni seviyoruz.. canım… şimdi namaz kılmaya gidiyorum ordan da derse geçeceğim.. CANIM ARKADAŞLARIM BURASI SİZİN YERİNİZ O YÜZDEN KIRILMAYIN ALINMAYIN NASIL Kİ EVİNE GELMİŞ MİSAFİRLER GİBİ DÜŞÜNÜN KİMİ ZAMAN SİZİNLE KONUŞUR KİMİ ZAMANDA MİSAFİRLER KENDİ ARASINDA BAZI OLAYLARI BİR BİRLERİNE ANLATIRLAR. bU SİZİ UMURSAMIYOR ANLAMINA GELMEZ..
   BURADA BULUNANA TÜM ARKADAŞLARIM, KARŞISINDA BULUNAN ARKADAŞLARI EVİNE GELMİŞ MİSAFİR GİBİ GÖRÜRSE DAHA İYİ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM… SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

 78. Benim hiç arkadaşım olmadı en azından burda olsun dedim ama yanılmışım gerçekten bende sizin gibi dost olmak isterdim ??

  1. AYOL SEN KÜSDÜNMÜ KIZ İNSAN ARKADAŞLARINA KÜSERMİ HİÇ BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM FAZLA SOHBET ETMEYE VAKDİM OLMADI AMA İNŞALLAH OLUR

 79. Kız Zülişş genelde Defnenin yazdıklarına cvp veriyosun gızz ne atarlısınız öylee ??

 80. Hımm Aşk ❤️ dizileri ve gamzelimm ben izlemedim kara sevdayı o kızı yakıştırmıyorum Burak Özçivit gibi olgun bir kişiye kız kardeşi gibi duruyoo ???

 81. Zuleyha canim bende seninle sohbet ettim tatlim neden boyle hissetin senide cok sevdik darilma sakin

 82. Cevap yazsanızda yazmasanızda ben buraya yorum yazacağım çünkü küslüğü hiç sevmem içimde kalır hep siz benim kız kardeşim gibisiniz

  1. CANIM BİZİ KIZ KARDEŞİN KİMİ GÖRMENE SEVİNDİM BİZDE SENİ SEVİYORUZ BENİM KIZ KARDEŞİM YOK AMA SİZİN KİMİ ARKADAŞLARIM VAR ÇOK ŞÜKÜR

   1. Benimde ablam var ama o başka yerde yaşıyor evli ben sürekli evde yalnız oluyorum yani hiç arkadaşım yok

     1. Görüyorum tabiki gülçicek canım hepiniz benim için ayrı bir değerlisiniz

 83. NURDAN HAYATIM NASILSIN NE ZAMANDIR SOHBET EDEMEDİK Bİ TÜRLÜ ÇOCUKLARIN NASIL EV MESELESİNİ NE YAPDIN CANIM???

 84. Zülişş yazdımda görmemişsin ne yapıyon yazmıltın çukurdayım demiştim ☺️☺️ Dikkatimden kaçtıysa kusura bakma Zülişş ??

  1. Ne kusuru nurdan abla dün gördüm mesajını zaten dün kimse yok tu ondan çok yazmadım

 85. Gülçiçek şimdilik bir sorun yok sakinleştiler çok şükğr ?? İstedikleri zammın verdik

  1. BUNLAR NASIL İNSANLARMIŞ BÖYLE ZAM İÇİNMİ BU KADAR ÜZDÜLER SİZİ ALLAH İSLAH ETSİN CANIM SENİN ADINA ÇOK SEVİNDİM

 86. Seyhan bir günü anlatayım size yurta yaşıyorum memleketimi çok özledim anemi yemeklerini çünkü yurta doyumluk vermiyorlar anemin yemekleri gibi olmuyor yurta durduğum için televizyon izlemem yasak oyüzden dizileri leptop tan izliyorum sadece hafta birkere izin Var ama odada 4 kişi yaşadığımız için olay çıkıyor oyüzden leptodan izliyorum Sati bu hafta okularbtatile girecek oyüzden cumartesi memleketime gelicem orda bol bol izlerim neyse şimdi duş alicam sonra dersim var okula gidicem üniversite ders saatleri kuralı değil kimi zaman saat 3de gidiyorum kimi zaman saat 4de gidiyorum yada gece 10 kadar dersim oluyor oyüzden dizileri saat 12 den sonra izlerim kimi zaman kursum oluyo kimi zaman staja gidiyorum çok yorucu bir günüm oluyor yemek yemeğe fırsatım olmuyor okula hep yürüyerek giderim öyle daha zevkli oluyor ankaraya gelincede ehliyet sınavım var ana gidicem Seyhan bu işte bir günü böyle geçen bir kız

  1. Seyhan bende senin gibi üniversite okusaydım keşke eğlenceli geçiyordur üniversite zamanların

 87. Nurdancim nasilsin iyimisin bende severim ask dizilerini ama cok entrikali olunca sikiyor biraz ev meselesini hallettiginize sevindim en azindan kisin tasinmak zorunda kalmadiniz

 88. Allah zihin açıklığı versin Seyhan emeğinin karşılığını alırsın inşaAllah

 89. Evet Rüya komşularımı seviyorum ayrılmak zor olurdu neyseki halloldu yazın taşınırız demişti eşim ama bir kaç gün kabus gibiydi

 90. Züliş akşam biz Filizimle çukurdaydık orda an be an yorum yazdık ya baksamda cvp vermedim burya sonrada çok geç olmuştu herkes gitmişti daha yazmadım ??

 91. Evett ya vartolu adli vaka adam içinde ne yaşıyor öyle katil aşık bir öğretmen türkü söylüyor sevdiceğinee ??? ama medetle o an muhteşemdii ??? ciddi düşünmüyorsan beni oyalama medeettttt ??

 92. Eee züliş siyah beyaz aşkta silahlıı hemde izlemediğin için öyle diyosun ilk bölümden izleme fırsatın olsa belki fikrini değiştirirsin ??? çok beğendimm Aras Bulut iğnemli bu rol için biçilmiş kaftan ❤️❤️❤️ İdris baba hatta selim haysiyetsizi bile yakışmışş Aşkda var tutkuda gizemde var bence güzel bir dizi seviyorum birlik beraberlik üzerine vurgu yapılan bir projee

  1. Hiç izlemedim ama reklamlarını gördüm bende beğenirim aras bulut iynemliyi çok güzel rol yapıyor

 93. ????????ZÜLEYHAM

  CANIM BİZ SENİ ÇOK SEVDİK CANIM senin adını görünce HZ
  Yusuf aklıma geliyor canım bende yemek namaz derken yeni fırsat buldum canım Allah’a emanet ol görüşürüz sonra Not seni çok seviyorum

  1. Teşekkür ederim denizim bende sizi çok seviyorum Allah kabul etsin bende az önce kıldım öğlen namazını

 94. ?????????NURDANIMMM

  CANIM bana selam yok mu canım arkadaşım kız vartolu çok komik dizi güzel yapıyor canım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 95. ????????ZÜLEYHAM

  CANIM seninki de rabbim kabul etsin canım Allah’a emanet ol görüşürüz sonra

 96. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  KIZLARRR YARIN KENDİMİZE BİR KONU BULALIM VE BOL BOL SOHBET EDELİM BU ÇOK GÜZEL Dİ ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ?????

  1. DENİZİM EVET CANIM ÇOK DOĞRU ŞÖYLÜYORSUN ÇOK İYİ OLUR ÖPDÜM CANIM GÖRÜŞÜRÜZ♥♥♥♥

 97. Denizim sohbete daldım namazım geç kalıtodu kaçtım ??nasılsın Denizimm ne var ne yok Allahın selamı Rahmeti ve bereketi sçhepşmşzşn üzerine olsun ❤️❤️❤️

 98. Çocuklarla dışarı çıkcam yazamam merak etmeyin ballarr

  Denizimm bittimi oruçun

 99. Denizim vartolu değişik bi adam akşam medetle diyaloğu çok komikti karnım ağırdı güle güle ?? o anonim benim

 100. MERHABALAR CANLARIM NASILSINIZ ? BEN İYİM SORDUNUZ İÇİN SAOLUN CANLARI BİR KAÇ KERE UZUN YORUM YAZDIM ÇIKMADI ONDA İSİMLERİNİZİ YAZAMADIM ÖPDÜM

 101. AİDEM HADİ GƏL NE GÜZEL OLURDU SICAK ARKADAŞLIK SEVGİNLE BENİ İLEŞDİRİRDİN CANIM

 102. ZÜLEYHA bebeğim buradaki herkese genelde NURDANIM ile ben cevap yetiştiririz. Bu potansiyele sahibiz her durumda herkese yaziyoruz??
  Diğer kizlarda yazar ama illa tutukluk olur.Ce diyip kacarlar. Ben herkese laf yetiştiriyorum maşaallah. Ozellikle fikrini almak istedigin biri olursa isim belirt ve lutfen kimse kimseye darılmasın. Filizimim dediği gibi ev sahibi olarak düşünün kendinizi ve sohbete devam edin. Seni seviyoruz Züliş❤ ve bu oyuncu KOCASINI KISKANAN KISKANÇ KADINLARI NAPICAZ YAA?
  ?????
  SEYHAN tanistigimiza memnun oldum canim yazmaya gayret et?
  ?????
  RÜYACIM insallah izlersin. YB SBA çok guzel?

  1. Teşekkür ederim defnem yorumuna çok güldüm ben zaten buraya yazmaya bağımlı oldum istesem de sizlerden ayrılamam hepinizi çok seviyorum ❤️❤️ hepiniz sürekli aklımdasın gerçekten

 103. ????????NURDANIMMM

  CANIM daha 3 gün daha var canım sen ne yapıyorsun Esma Sultan nasıl Ahmet Paşam nasıl inşallah iyidir canım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ??????? GÜLÇİÇEGİM

  CANIM AYNEN ÖYLE BU ÇOK GÜZEL Dİ ARTIK BİR KONU BULALIM VE BOL BOL SOHBET EDELİM İNŞALLAH YARIN ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  1. Denizim nasılsın iyi misin evet haklısın konu bulalım sohbet edelim ❤️❤️

 104. Merhaba kizlar.Hepinize iyi akasamlar.Bana yorum yazan ve beni soran arkadaslarim naailsiniz bakiyim.FILIZM.BAATA AYLINIM.CICEYIM.DENIZIM.KIZLAR SAG OLUN IYIM SIZ NAAILSINIZ.HEPINIZI COK SEVIYORUM.OPUYORUM HEPINIZI.

 105. Seyhan canim hos geldin.senide tanidima cok memnun oldum.Canim seni aramizda gormeyimize cok mutluyiz.Bence Defnem hakli.Cabuk pes etme.Oluyor kimse cevap yazmiyor.Amma burada her kes bir birlwriniz cok seviyor.Yeni gelen arkadaslarimizi ozellikle cok seviyoruz.Canim benim opuyorum seni.Tekraren armiza hos geldin.

 106. Ya kozlar nerdesiniz hepiniz cok ozledim.
  Nuradan ablam iyim canim ablam sen masilsin.Kuzular nasil.Op onlari nenim adimdan.Seni de opuyorum.
  Ela ablam nerdwsin.Ha sen aksamlar hiriyorsun.Seni cok ozledim ablam.Hadi gel.Opdum seni.
  Ruya abalma iyoz niz AYLINLE sen nasilsin.Canim benim bizfe seni cok seviyoruz.Opuyoruz seni.
  Kizlar bu yorum ancak ABLALARIMA AIT ELA.NURADAN VE RUYA ABLAM.CANIM ABLALRIM 3DE COK SEVIYORUM.IYI KI VARSINIZ.OPUYORUM SIZLERI.

 107. Aaa CICEYIM geldi.Canim benim naailsin.Seni cok ozlemisim.Hauir canim henuz kimse yok.Birazdan girerler.Sen de isler nasil.Canim opdum seni.

  1. BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM CANIM NE YAPIYORSUN DERSLERİN NASIL BENDE İKİ GÜNDÜR ÇOK İŞLERİM VARDI BU GÜN BİRAZ DİNCELİREM

 108. Evet GULCICEK kizlar nerede bu saetde yazmalri gerek.Amma senden benden baska kimse yok.Isleri bardim.Biz ikimizde yazisiriz.

 109. EVET HAYATIM TATLIM BENİ BU ARADA TERTER RAYONUNDA Bİ TANIDIĞIN VARMI VARSA ÇOK SEVİNEREM BELKİ TANIŞMA FIRSATIMIZ OLUR BELKİ

  1. RÜYA CANIM GELDİYİNE SEVİNDİM YEMEYE DAVET EDİYORMUSUN CANIM GELİYİMİ KIZ

 110. Afiyet olsun RUYA ABLAM.Iyi oldu bakdin.Canim ablam sen nasilsin.

 111. Aide aylin ablasinin sekerleri bende sizi seviyorum suan yemekle mesgulum opuyorum ikinizide

 112. Ciceyi canim hayir TERTER rayonundan hic kimsmiz yok malasef.Bide ancak BILESUVAR ray.Canim benim amma seni rayunda gizel.Onemli diyil.Amma bemce bir gun gorusucez.

 113. Canim benim Ruya ablam bizde seni opuyoruz.Onemli diyil keyfine bak.Afiyet bal seker olsun.

 114. Inşallah Nurdan kardeş emegimin karşılığının alırım yazmaya çalışıcam Defne kardeş bende memnun oldum Aylin kardeşim

 115. Evet Züleyhacım hem yorucu hemde eğlenceli sizin gibi sıcacık insanlar var ordada

 116. Ben buradayim Ciceyim.Evet cikmisdim.Amma geldim.
  Seyhan arkafasim ben AIDEYIM.ISMIM AIDE.AYLIN BENIM KANKAM.BAK AYLININ KANKASI YAZMISDIM.SORUN DIYIL.JER KES HATA YAPABILIR.CANIM OPDUM SENI.

 117. Yurta yemek saati yemek haneye iniyorum şimdi yemek yiyicem hayırlı aksamlarınız olsun arkadaşlar

 118. Zuleyha nasilsin canim.Isler nasil.Kiz kac gundur seninle yazismiyorum.Opdum seni.Kiz simdidemi heyacanla yaziyorsun.

 119. Ciceyim ben geldim sen gitdin.Kiz nerye kayboldun.Yosun simdi.Hadi gel canim.

 120. Onemli diyil SEYHAN.Arkadisim senkizmisin ya erkekmisin.Ben boyle canim canim diyorumda.
  Zuleyhacim sana soylemisdim iste olk anlar boyle oliyor.Massalh simdi baksana ne kadar arkadasin oldu.Bende dahil.

 121. Ay Ciceyim kisra bakma sohbetinizi boldum.Istersen sohbetini yap.Uf ya vallahi hilmedim.Ozur dilerim camim.Aile daha onemli.

  1. YOK CANIM ÖYLE SÖYLEME SİZDE BENİM İÇİN ÇOK DEYERLİSİZ HEM AYLEMLE SOHBET EDİREM HEM SİZLERLE

 122. NURDANCIM ELACIM DENİZİM DEFNECİM MELEYİM İYİ AKŞAMLAR CANLARIM HARALARDASIZ

 123. Canlarım bu saatler genelde yemek yeme faslı olduğundan görüşemedik büyük ihtimal kızlar da o yüzden yoklar görüşmek üzere canlarım çok seviyorum sizi ;)

 124. AY FİLİZİM HOŞ GELDİN NE İYİ ETDİNDE GELDİN NASILSIN CANIM BİZDE SENİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİRİK GÖRÜŞÜRÜZ CANIM♥**♥

  1. gülçiçek canım ben iyiyim sen nasılsın ah kalbim yeni özetini yazacağım kısmet olursa onu yetiştirmeye çalışıyorum bitanem sen neler yapıyorsun?

 125. ?????AIDE♥Aylinin KANKASI

  CANIM HOŞGELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ sana bir ad buldum ?? KAİNAT ?? ne dersin canım kardeşim küçük ÖĞRETMENİM ALLAHA emanet ol görüşürüz sonra Not seni çok seviyorum

 126. FİLİZİM TEŞEKÜR EDERİM CANIM BAŞARILAR DİLERİM∞ SEVGİLERİMLE GÖRÜŞÜRÜZ. DENİZİM HAYATIM HOŞ GELDİN

 127. Aıde arkadaşım bana kızmısın yoksa erkekmi diye sorduda bende kızım diyorum Gül çiçek arkadaşım

  1. A, EVET CANIM ÜZGÜNÜM HAYLA SEN ORDAMISIN SABAHDAN BERİ YAZIŞIYORUZ UNUT GİTSİN ÖZÜR DİLERİM KIRILDIYSAN

 128. İYİ AKŞAMLAR SİTENİN ŞEKƏRLERİ NASILSINIZ BEN GELDİM BİZDE HAVA İCE DEİŞDİ QALİBA KAR YACAK ELEKTRİKLƏRDE YOK SEZİ SEVİYORUM ÖPDÜM

 129. Hayırlı akşamlarr hatun kişilerimmm biz dışarı çıktık çocuklarla akşam eve geldim ymk faslı mutfaği topladım çayımı demledim geldimmmmm

  ❤️❤️❤️❤️❤️

  Siz neler yaptınız

  1. Ablam benim iyi yapmışın afiyet olsun ben de çay var bitanem ben de okuldan geldim ah kalbim özet-yemek faslı ben de birazdan çay faslına geçeceğim

 130. Merhaba ! Pragya kaçirildiginda Abhinin sokak konserinde söýledigi şarkinin adini bilen varmi ? Varsa lütfen söyleyebilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu