Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 168. Bölüm Özeti #Abhi Hafızasını Kaybeder

Ah Kalbim 168. bölümde neler olacak? Ah Kalbim 4 Nisanda neler olacak? Abhi kendine gelecek mi? Bütün bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında…

Ah Kalbim 168. Bölümde Neler Olacak?

Herkes Abhi kendine gelecek diye beklerken Tanu da Nikhili arar ve sakın buraya gelme der çünkü Aliya ona çok kızgındır. Nikhil ise Abhi kendine gelirse bem biterim diye telâşlıdır. Aliya ise Puraba abisinin kendine gelip gelmediğini sorunca Purab iyilik yapmak istiyorsan hem benden hem de abinden uzak dur der.

ah kalbim 168 bölüm resmi 3

Aliya ise hain bir plan ile abisini komaya girdirmeyi düşünür. Pragya ise yorgun olmasına rağmen kendinde olmayan Abhi ile gelecek hayalleri hakkında konuşur. Annesi dinlemesi için ısrar eder ama Pragya Abhiyi yalnız bırakmak istemez. Abhi kendine gelir ama son iki yılda olan her şeyi unutmuştur.

ah kalbim 168 bölüm resmi 2

Hafıza kaybı yasayan Abhi Pragyayı da hatırlamıyordur. Tanu ise bu duruma o kadar sevinir ki… Doktorlar Abhi hayatının bir kısmını hatırlamıyor sakın hatırlaması için baskı yapmayın der. Pragya ise kendisi için hayatını feda ettiği Abhinin kendini tanimamasina üzülmektedir.

ah kalbim 168 bölüm resmi 1

Abhinin sağlığı için Pragyayı tanimadigindan ondan uzak durması gerekir. Doktor bir anda hiç tanımadığı biri karşısına çıkmasın der. Pragya çılgına döner. Daadi özür diler ve tek seçeneğimiz bu diye ikna etmeye çalışır. Pragya odasına sinirle gider ve tüm eşyalarını toplar. Abhi’ye ait bütün anılarını düşünür.

ah kalbim 168 bölüm resmi 5

Duygu dolu anlar yaşanırken Pragyanın düştüğü durumdan dolayı ne kadar bitkin olduğu gözlerden kacmaz. Yapacak bir şey yoktur. Pragya eşyalarını toplar. Aliya ile Tanu da gelip bir ton laf eder. Pragya evden ayrılırken herkesle vedalaşır. Herkes gözleri yaşlarla dolu iken Aliya, Pragyaya bekle der ve Abhi’nin çok sevdiği tombişim diye sevdiği oyuncak bebeği de götürmesini ister. Pragya bebeği ciğerine basar ve ağlar.

Ah Kalbim 168. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

186 Yorum

 1. FLİZİM GÜLÜM
  ELİNE EMEGİNE SAGLIK ALLAH EMEGİNİ BOŞA ÇIKARMASIN
  SEN HEP MUTLU OL
  HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUN
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  GÜLÜM AY PARÇAM

 2. DEFNEMMM RUH İKİZİM
  DİGER SAYFADA SANA MESAJ YAZDIM BAKARSIN AHİRETLİGİM
  YARIN AKŞAM GÖRÜŞÜRÜZ
  KOMŞU KIZI ???????????????????????????????????????????????????❤️❤️???????

 3. Allah rahatlik versin hepinize kizlar ben bu gun biraz erken uyuyacam hepinizi cok ama cok seviyorum benim icin cok deyerlisiniz sabaha gorusuruz bye

 4. Merhaba.Her kese gunaydin.
  AYLINIM
  CICEYIM
  NURDAN ABLAM
  ELA ABLAM
  RUYA ABLAM
  DEFNEM
  DENIZIM
  AYSELIM
  PERIM
  MANYAM
  ZULEYHAM
  MELEYIM
  ALEVIM
  TATLICI ULKERIM KIZ NERELERDESIN.
  EMELIM
  DEMETIM
  NAZIM
  SEMAM
  SENAM
  SEYHANIM
  KUM KUM BAGYA
  NAAILSINIZ BAKIYIM.CAMLARIM HEPINIZI KOCAMAN OPUYORUM.GORUSURUZ.

 5. Kizlar bende size bir hikaye yazicam.Amma bu hikaye bana ait.Kendim kurdum.Iste basliyorim.
  BIR SEHIRDE BIR ERKEK VE KIZ VARMIS.KIZIN ADI ZEHRA.ERKEYINKI ALIYMIS.BIR GUN BUNLAR AYNI SINIFA DUSERLER.HATDA AYNI MASADA OTURURLAR.BU ARADA ONLAR 9.SINIFDA OKUYORDULAR.BUNLAR TANISIRLAR.AMMA PEKDE BIR BIRLERIYLE IYI DIYILDILER HEP KAFKA EDERLER.ADI BIR SWY ICIN YATRTISIRLAR.EEE NE DIYORLAR BUYUK ASKLAR NEFRETLE BAALAR.BU ARDA KIZIN ANNESI BABASI HAYATDA YOKDU.OGLANINKILARDA ONU YEYIMHANEYE BIRAKIO GITMISLER.EVT GUNLER GIDIYORDU.VE BUNLARDA YAVAS YAVAS BIR BIRLEEINE ASIK OLMAYA BASLARLAR.ICINDE BIR BIRLERINI COK SEVERLER.AMMA BILDIRMEZLE.BIR GUN OGLAN KIZI YEMEYE DAVET EDER.KIZ NE YAPAVAGINI BILEMWZ.VE ARKADASLARINA DURUMU ANLATIR.BU ARDA KIZIN IKI YAKIN ARKADASLARI VARDI.ITIR VE ISIL.ITIR SAKIN AKILLI KIZDIR.AMMA ISIL AKLI HAVADA BIR KIZDI.AMMA BUNLAR IYI ARKADSLARDI.OGLANINDA IKI ARKADASI VARMIS ERKAN BE EDIS.ERKENDE AYNI ITOR GIBI EDISDE ISIL TIPDWYDI.AMMA ISILLA EDIS.ITIRLADA ERKAN NIR BIRLERINE VOK ASKLARINI SOYLEMISLER.SIMDIDE SEVGILIYDILER.EVET KIZ DURIMU KIZLAR AAOYLER.KIZLARDA KABUL ETMESINI SOYLERLER.KIZ KABUL EDER VE YEMEYE CIKARLA.RESTORANDA OGLAN BEN SENI SEVIYORUM DER.VE UZUYI CIKARIP ONA SENI COK SEVIYORUM DER.HER KES ONU ALKISLAR.KIZDA BENDE SEMI SEVIYORUM.BUMLARDA ARTIK ASIKLAR OLURLAR.GUNLER BIR BIRININ ARDINCA GIDER.MUTLU ANLAR HEO DEVAM EDER.FAKAT.GERISINI DEVAM ETDIRICEM.

  1. FAKAT BIR GUN OGLANIN AMESI BABASI UKRANYAYA GIDERLER.TABI KI ALINIDE GOTIRILER.ALI GITMEK ISTEMWZ.CUNKI SEVDIYI KIZI BIRAK GIDEMEZDI.BIRDE ANNESI BABASI DERKEN UVEY ALI BOLIYORDU UVEY OLDUKLARIN.ALIYI VOCUKLAR EVIDEN GOTUENLWR.EVET AMMA AILESI GITMEK ZORUNDA OLDUKLARINI SOYLERLE.ALI GITMEZ.AMMA NAAIL OLIRDA ALIYI ZORLADA OLSA IKNA EDERLER.ONA CABUK DOMECEKLEEINI SOYLERLER.ALI GIDECEYINI ZEHRAYA SOYLER.ZEHRA BENI BIRAKIB GIDIYORMUSUN SOYLER.ALI BEN SENI COK SEVIYORUM.AMMA MECBURUM.CABUK DONUCEM.ZEHRA DA AGLIYORDU.TABI ALIDE ALIYORDU.ONLAR BIR BIRLERINE SIKICA SAERILIR VE BIRLIKDE O KADAR AGLARLAR KI.SON GUNU HEP BIRLIKDE GECIRIRLWR.HER YERI GEXERLER. VE GUZEL ANLAR YASARLA.EVET YARIN ERKWNDEN ALININ AILESI HAZIRLANIR.TANI ALIDE.HAVA LIMANINDAYKEN ZEHRA GELIR.ALI ZEHRAYU BEKLIYORDU. VE ZEHRAYI GORUR VE KOAARAK YANINA GIDWR.BIR BIRLERINE SARILIRLAR.YINE AGLARLAR.UCAK ARTIK KALKMAK UZRWYDI.AMMA ZEHRAYLA ALI AYRILMAK ISTEMIYORDULA.BABAAI VE ANNESI ALI CAGIRIRLA.ALI GITMEK ZORUNDA KALIR.IKISIDE ICIN ICIN ALIYORDULA.BUNDAN BIR AY GECMISDI.ALI GERI DONER.FAKAT ZEHRAYI ARARR BULAMAZ.HER YERDE ONU SORAR.ARKADDLARIDA YOKDU.ALI COK YANIYORDU.SEVDIYO KZI ITORMISDI.EVET BUNDAN 3-4YIL GECMISDI ALI DWYISMIS COK YAKISIKLI BIR OGLAN OLMUSDU.TABI ZEHRADA CIK GUZLE BIR KIZ OLMUSDU.GUN OYLE GETIRIR BUNLAR YUNUVERSTEYI KAZANIRLAR.VE AYNI YUNUVERSTEDE UINE AYNI AINIFA.HATDA AYNI KALMAK ICIN ODAYA GIRERLER.YUNUVERSTEYE GIRERKEN NIR JIRLERIYLE CARPISIRLAR UZUN SURE BIR BIRLERINE BAKRLAR.SONRA TAETISMAYA BASLARLAR.AYNEN ILK GUNLERDE KI GIBI.ONLAR BIR BIRINI TANIMAZLAR.

   1. Evet bunlar ayni odaya duserler.Amam habersizdiler.Ilk odaya Ali girer.Esyalarini yerlesdiri.Ve banyoya girer.Tam o sirafa Zehra girer.O da eayalaeini yerlesdirir.Sinra banyidan ses duyar ve korkar.Eline bir sey alib banyonun kapisinin arkasinda dudur.Ali banyodan cikinca.Zwhra elindwkini Alini kafasina vurur.Ali yerw duser.Zehra sasiri ve onunla ilgilenir.Ali kendine gelr ve Zehranin bunu yaptigini bilip ona kizar.Tartisirlar.Sonra oyrwnirler ki ikiside ayni odaya dusmusle.Butun odalarda vokdan dolmusu.Mecburen onlar bir odada kalirlar.Boylwce hep tartisirla.Sehirde yunuverstwler arsi yarisma bar.Bunuda Ali ve Zwhra tamsil ediyordu.Onlar su yaeismada bolluca maceralar yasarlar.Nihayet 2. yeri kazanirlar.Qaznamadiklarini bir birlerinin uatune atarlar.Yine tartisirla.Sonra yunuverstetye donuyorla dondukleein.Zehra Isil ve Itirla karsilasir.Zehra onlar tanir amma onlar Zehrayi taniyamazlar.Sonra Zehra kendini tanitor.Boylece tanirlar.Bir birleine sarilria ve mutlu olirlar.Sonra Edis Be Erkanda gelir.Onlar kizlardan ayrilmamislardi.Tam o eanad aAli gelir.Bu arda Ali Be Zehra arkadaslarda.Iclerinde bir birlerine ask filan yoktu.Cunki Ne Zehra eski Ali unutmus ne Ali.Amma sanki bir seyler vamis gibi.Avet Ali gelir ve Ali ile tanisirlar.Arkadadla bu gunluk benden bu kadar.GERISINI ZULRYHAM DEVAM ETDIRSIN.HADI ZULEYHAM SIRA SENDE.
    ARDI VAR…

    1. Aradan uzun bir süre geçer beş on yıl gibi Zehra üniversiteden derece ile mezun olur ve en sevdiği işi kurmak ister Zehra çicekleri çok seviyordur ve bir çicekçi dükkanı kurmaya karar verir en sevdiği çicekleri dükkana koyar çeşit çeşit çicek vardır dükkanında sokakta yürüren insanlar dükkana bakmadan geçmezlerdir Bi bakan bir daha bakar Zehra çok önem vermiştir dükkanına evet ali ise kendinede Bi iş kurmuştur oda büyük bir holdingin patronu olmuştur Zehra artık üniversite yıllarında yaşadıklarını önem vermez ve artık aşka inanmıyordur o sadece en sevdiği çiceklerle insanları mutlu etmek istiyordur ve aliyi hatırlamak bile istemiyordur Zehra Bi gün yine çicekleri satarken birden telefonu çalar ve Zehra şaşırır telefonu açar arayan alidir Zehra bunu bilmiyordur tabiii ki alinıin annesinin doğum günüdür ve alinin annesi çiçekleri çok severdir ali annesini mutlu etmek için en güzel çicekleri alması gerekiyordur ali çicekçi zehrayı arar ve bugüne özel en güzel ve taze çiçekleri yapmasını istiyordur Zehra şaşırır ve ilk defa böyle bir sipariş alıyordur

     1. Ve Zehra bunları düşürken karşı tarafta ali vardır Bi kaç dakika geçer ali alo der Zehra sesten çok etkilenmiştir a evet buradayım nasıl bir çicek istiyorsun der ali pek anlamaz çicek işinden ve derki siz hangisini beğenirseniz onu hazırlayın der ali Zehra bu duruma pek şaşırır ve nasıl olur bu ali derki ne nasıl olur sen çicekçi değilmişsin sen hazırla işte zor bir şey değildir umarım beni uğraştırma ama en güze çicekleri koy annem sevinmesi lazım sana güveniyorum akşam beş gibi alırım der ali ve telefonu kapatır Zehra şaşkınlığı Bir kaç saniye gitmez çünkü alinin tiz sesinden çok etkilenmiştir dükkana gelen Bi müşterinin sesi ile kendine gelir Zehra

     2. Zehra müşterinin en sevdiği çiceği verir ve Bi kez daha mutlu olur işinden çok memnundur Zehra ama beş dakika önce arayan adam onu baya etkilemiştir ve kesinlikle telefondaki adamın annesini mutlu etmek istiyordur ve hemen saate bakar Zehra saat öğlen bir gibidir adamın gelmesine daha vardır hemen hazırlaması gerekiyordur acaba hangisi koysa çicek olarak ve neden tercihi ona bırakmıştır ilk defa böyle bir şey ile karşı karşıyadır ve koca bir buket yapar Zehra en sevdiği çicekleri koyar umarım adamın anneside çok beğenecektir çicekleri saat dörtte geliyordur Zehra beklemeye başlar ve tekrar çiceklerle bakar eksik varmı diye Zehra dalgın Bi şekilde çiceklerle ilgilenirken Birden Bi ses ile irkilir gelen alidir Zehra arkasını döndüğünde birden başı döner gibi olur karşısında şaşılacak kadar yakışıklı uzun boylu bir oğlan vardır Zehra oğlanı görünce kalp atışları 180 ne çıkar ali ise çiceklerden bile güzel Bi kız vardır karşısında uzun saçlı kahve rengi gözlü güzel mi güzel Bi kız vardır çok etkilenmiştir ali ikisi birbirlerine bakarlar ve dışarıdan gelen bir araba korna sesiyle kendilerine gelirler Zehra a evet hazır der kekeliyerek

     3. Ve Zehranın eli ayağına dolaşır evet sanırım siz aradınız annenizin doğum günü için çicek siparişi içn değilmi anneniz çok seviyor herhalde çicekleri umarım benim yaptığım çicek buketinide beğenir anneniz a evet annem çok sever çicekleri inanın evin her yeri çiceklerle doludur eevet güzele benziyor yaptığınız annem çok beğenecek bunları gerçekten çok zevkliymişsin bravo?? şaşırdım doğrusu Zehra şaşkın Bi şekilde aliye bakmaya devam eder içinden Bi ses onu hatırlıyorum der ama Zehra oralı olmaz alinin sesi ile yine kendine gelir Zehra ali borcum ne kadar der Zehra parayı kabul etmez bu gün annenizin doğum günü bu benim hediyem olsun der Zehra ali kızın güzelliği ile şaşkın bir şekilde olur mu hiç sen o kadar hazırlamışsın emeğinin karşılığını olsun söyle ne kadar tuttu bu çicekler Zehra şaşkın bir şekilde hayır asla kabul etmem eğer anneniz doğum günününde bunları beğenirse bu benim için paradan daha kıymetli olur der Zehra

     4. Ali kendisi kadar kalbi güzel Zehra dan bir kez daha etkilenmiştir ama emeğinin karşılığını vermek istiyordur ali ve aklına Bi teklif gelir bu gün annemin doğum günü istiyorsan sende gel hem çicekleri verirsin anneme sanıyorum ki seni çok sevecek annem zehra şaşkın Bi şekilde alinin ne demek istediğini anlamaz Bi an irkilir Zehra efendim siz ne demek istiyorsunuz beni tanımıyorsunuz annenizde tanımıyor ben bunu kabul edemem der Zehra ali ise ısrarlı bir şekilde tanışırsınız dedim ya annem bayılır çiceklere seni tanıdımı her gün buraya gelecektir bana hak vereceksin o zaman der ali Zehra kabul etmemede ise ısrarcıdır hayır ben gelemem der Zehra ali sinirlenir o zaman bende almıyorum çicekleri gider başka taraftan alırım der ali Zehra ise üzgün Bi şekilde tamam o zaman geliyorum saat kaçta doğum günü der Zehra ali ise saat tam sekizde der ali hazırlan o zaman birlikte gideriz der ali Zehra ise hayır ben otobüsle gelirim der ali ise ne kadar inatsın Bi ara üniversite de Bi kız vardı aynı ona benziyorsun der ali kızlar devamını siz getirin müsait olursanız ??

     5. defne züleyha ve aide sizi sitenin senaristi yaptım :) nurdan ablam asayişinden sorumlu başkomiser… herkese görev dağılımı yapıyoruz :) canım arkadaşlarım benim

 6. Günaydın millet. Kusura bakmayın hastaydım, bazı işlerimde vardı o yüzden gelmiyordum.

 7. Kız tatlım günaydın. Hikayeni okudum. Süpermiş yaaa. Fantastik ve bombastik olmuş:-) Acaba bende mi yazdıkları mı paylaşsam.
  Devamını bekliyorum haberin olsun:-) Sen bu hikayeni bitir bende yazdığımı paylaşıcam. Kız bu arada aklıma bir şey takldı. Senin bu hikayenin adı yok mu???

 8. ?????CANIM ARKADAŞLARIM

  ☀️☀️☀️☀️☀️☀️GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ??????????GÜNAYDIN

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ KIZLAR HAYAT NASIL GİDİYOR

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥️A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???TATLICI ÜLKER
  ???SENA
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLEYHAM
  ???MANYA
  ???İSABELLA VE İREMSU
  ???DEMET
  ???SEYHAN
  ???FATİMA

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMM

 9. ????????AYSELİMMM

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ??????????GÜNAYDIN

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ ne yapıyorsun kız gelde bol bol sohbet edelim seni çok Seviyorummmmmmmmmmmmmmm KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM ????CANIM AYSELİM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA???????

 10. ??????KAINAT A ?A

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM ELLERİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ SENİ ALKIŞLIYORUM ???CANIM KARDEŞİMMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 11. ???????FİLİZİMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM ELLERİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ ÖZETLER KIZ RABBİM YOLUNU AÇIK ETSİN İNŞALLAH CANIM ARKADAŞIM ŞU ATTAKİ RESİMLERİ DEYİŞTİRSE AMA SEN BİLİRSİN CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 12. GÜNAYDIN GÜNAYDIN CANIM ARKADAŞLARIM YENİ GÜNÜNÜZ YENİ UMUTLARLA SEVGİLERSE DOLU OLSUN NASILSIZ İYİMİSİZ???

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  FİLİZİM GÜNAYDIN BİTANEM NASILSIN İYİMİSİN GÜZELİM HER ŞEY YOLUNDADIR İNŞALLAH GÖRÜŞÜZ

  ••••••••••••
  SANADA GÜNAYDIN
  GÜNAYDIN DENİZLERİN EN GÜZELİ EN TATLISI NASILSIN CANIM İYİSİNDİR İNŞALLAH CANIM ARKADAŞIM KENDİNE DIKKAT ET GÖRÜŞÜRÜZ SENİ ÇOK SEVEN GÜL ÇİÇEK
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  NAZ AMCAN NASIL OLDU CANIM İNŞALLAH İYİDİR ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN SEVENLERİNE VE SEVDİKLERİNE BAĞIŞLASIN GÖRÜŞÜRÜZ BİTANEM
  KIZLAR HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM GÖRÜŞÜRÜZ BU GÜN ÇOK GİRMİYE BİLİRİM HASDAYIM BİRAZ SONRA GÖRÜŞÜRÜZ

 13. ARKADAŞLAR HEPINIZE KOCAMAN BIR GÜNAYDIN!!! KUSURA BAKMAYIN, ISMINIZI TEK TEK YAZMIYORUM ÇÜNKÜ TAM OLARAK HEPINIZI TANIMIYORUM. O YÜZDEN GENEL ANLAMDA YAZIYORUM. EE NASILSINIZ? IYI GÜNLER HERKESE. :-)

 14. GUNAYDİN PRENSESLER İYİMİSİNİZ NASİLSİNİZ
  BEN KOTUYUM İZMİRİ SU BASTİ TİKANDİK EVE NİHOSUMUN EVİNDE OTURUYORUZ DİZİMİZE KADAR SU GELİYOR DENİZ TASTİ DENİZLEUN ASKİ TUTTU ASKTAN CİLDİRDİ DENİZ OTURUYORUM SİKİLDİM EVDE

  SİZ NERDESİNİZ NASİLSİNİZ PRENSESLER

  ZULEYHACİM VE KAİNATCİM COK GUZEL BAYİLDİM DEVAMİNİDA YAZİN BASİ 9. SİNİF SİİRİNE BENZİYO AMA COK GUZEL RLLERİNE SALİK CNM.

  FİLİZCİM NASİLSİN ELLERİNE SALİK MUKEMMEL OLMUS CNM

 15. BEN AWK HAKTA YORUMUMU SBA SAYFASNDA YAZDIM MERAK EDEN VARSA OKUSUN DEFNECİM DORUYA DORU AWK BİRAZDA DELILİKDR.))

 16. GUNAYDİN KİZLAR İYİMİSİNİZ NASİLSİNİZ DUN GECE YAZAMADİK İSALLAH BUGUN ELEKTRİKLER SU NEDENİYLE GİTMESSE YAZACAYİZ ALLAHA EMANET OLUN OPUYORUM HEPİNİZİ

 17. HAYIRLI GÜNLER KIZLAR ??
  ELAM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM SENI COK SEVIYORUM ??????????

 18. NAZCIM estağfurullah sizlerin sohbeti her zaman güzel ?
  ????
  SUSPİŞKO neredesin canım birkaç dize paylaş bizle?
  RÜYACIM kayinvalidesiyle ilgileniyor
  SALIHAM sen neredesin
  Emel yok
  Kayıplar gelir elbet

  1. Defne canım kusura bakma diğer hikaye öyle yarım kaldı devamını getiremedim aklıma bir şey gelmedi hikayenin devamı hakkında

 19. Hepinize hayirli gunler arkadaşlar ben burda yeniyim beni de bu sicak sevgi dolu ailenize kabul edermisiniz ?

 20. Iremsu,Peri,Zuleyha
  Demet,Gülçiçek teşekkür ederim sizler nasılsınız ??
  ???
  Zülişim bırak dağınık kalsın hikaye?
  ????
  Xedice Xatun alırız tabi hoşgeldin..

 21. NURDANIM sen neredesin ??
  Istanbul çok yagmurluymus bugun dışarı cıktın desem yani☺

  1. Defne ve Züleyha hos buldum tesekkur ederim burda sicak bi arkadaslik kurmussunuz cok memnun oldum .zaman la tanisiriz insallah

  2. Peri canım hiç sorma ya hikaye aynen sezon tatili verdi aklıma hiç bir şey gelmedi aklım hep mülakatta ondan devamını getiremedim

  3. Zihnim toparlayınca yazacağım ama ??? peri canım şimdikini bile sabah yazdım öyle aklıma geleni yazdım bu biraz değişik oldu hiç düşünmeden yazdım işte

 22. PERİCİM diziyi zirvede bırakalım dedik???
  ????
  Zülişim sen derslerini düşün sadece kuzum?

 23. ALEV canım dün çok kötüydün bugun nasılsın işlerini yoluna koydun mu merak ettim
  ????
  DEMETCÎM Su Damlası da kim☺

 24. Demetcim kusura bakma ben defne sordu sandim isimleri karistirdim evet ben su damlasiyim

 25. Ben sormadim Xedice Xatun Demet sordu ben de o kim dedim yoksa seni tanımıyorum hiç sanirim Demetle tanışıyorsunuz ?

 26. Herkese salam nasılsınız canlarım benim? Defnem haklısın tadında bırakmak gerek ama kewke bi son yazsaydn cünki ben cok beyenmwdim )

 27. AİDECİM ZULEYHACİM LUTFEN SONUNU BİRİNİZ TAMAMLAYİN COK MERAK EDİYORUM BU YASANMİSMİ COK GUZEL

  1. Yok canım yaşanmış değil başı aide yazdı belki yaşanmıştır aide yazdı bilemiyorum ama gerisini ben uydurdum aklımdan öyle aide gelsin beğenirse devam eder??

 28. canım su damlası olarak yazabilirsin.. seni tanıyanlar var o şekilde… buraya hoş geldin… canım sitemizde kimse kimseyi eleştirmez saygı ve sevgi içerisindedir. ama dizileri oyuncuları tabiki eleştiriyoruz. aramıza goş geldin

 29. SLAM KIZLAR NASILSIZ İYİMİSİZ İYİSİZDİR İNŞALLAH

  XEDİCE XATUN HOŞ GELDİN KENDİNDEN BAHSEDERMİSİN CANIM

 30. ALEV NASIL OLDUN ŞİMDİ CANIM İYLEŞDİNMİ ŞİMDİ Bİ İŞ BULABİLDİNMİ

 31. AİDEM NASILSIN CANIM VALLA KUTLARIM BİTANEM BU YAŞDA BUZEKANA GÖRÜŞÜRÜZ

  ♥♥♥♥♥♥
  ZÜLEYHA CANIM SEN NASILSIN CANIM ÇOK GÜZEL OLMUŞ AMA DEFNEMLE YAZDIĞINIZ FİLİM FİNALE ÇIKDI QALİBA

 32. Ayyy ben dedim Aliya gibilerinin duygusu olmaz abisi dun kaza geçirdi diye uzuliyordu şimdi komaya sokmak istiyor manyak Kari. Tum Miras Pragyada degilmi ya ozaman Aliya & Tanu niye bu kadar sevindilerki ? anlamadim . Hem Abhi 2 yil oncesini harirliyorsa elbet o 2 yilida hatirlar

  1. Tabi ki kendimden bahs ederim.Gercek ismim xedice xatum 23 yasindayim azeriyim calisiyorum gguzel arkadaslik kurmayi severim sayqili ve durust arkadaşlari severim guzel hemsohbetim muzik dinlemeyi seviyorum .tercumeciyim mesleğim uzre calisiyorum umarim sizlede guzel anlasirim ben sizleride tanimak isterim sizde kendinizden bash ederseniz sevinirim daha fazla ne bilmek isterseniz buyurun sora bilirsiniz buraya sa kendi ismimle yazmak istedim o yuzden ismimi yazdim.beni taniyanlar tanir tabi ki sorun diyil .
   Benim burda tanidigim ulker demet ve mersinli ele insallah sizleride tanirim

 33. KIZLAR KİMSE YOKMUŞ HADİ BENDE KAÇIYIM ZATEN HASDAYIM’SADECE SİZİ MERAK ETMİŞDİM ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 34. Gamzelim sabah işi yapıyorum sen nasılsın işlerin nasıl

  ???

  Diğer hatun kişilerim nasılsınızz neler yapıyonuzz yorumlat çok yığılmış müsait zamanda tek tek okuyup cvp vercem inşaAllah

 35. GÜNAYDIN CANLARIM
  AİDEM
  FATİMAM
  FİLİZİM
  GÜL ÇİÇEKCİM
  DEFNEM
  DENİZİM
  NURDAN ABLA
  AYSEL ABLA
  ELAM
  EMELİM
  SEMAM
  SENACIM
  NAZCIM
  MELEKCİM
  RÜYACIM
  PERİCİM
  DEMETCİM
  İSABELACIM
  İRƏMSUCUM
  ZÜLEYHACIM
  MANYACIM İSMİNİ UNUTUM BÜTÜN ARKADAŞLARIM NASILSINIZ? BENİ SORAN HER KESE TEŞEKÜRLƏR BEN İYİM CANLARI AİDEM ZÜLEYHACIM HİKAYELERİNİZ GÜZƏL ARDIN MERAK EDİYORUZ YA BU DİZİLERDE AYNI ŞİMDİDE ABİ HAFIZASIN KAYBETDİ GERİ GELMESİDE UZUN SÜRƏR HER HALDE YENİ BÖLÜMLERİ MERAKLA BEKLİYORUM HOÇAKALIN ÖPDÜM

 36. NURDANIM burası da yağmurlu ve soğuk ☔????
  Tamam musait olduğunda yaz
  ?????
  ÜLKERCIM geçmiş olsun çok ?
  ????
  FİLİZİM benden iyi senarist olur yaptığım dizilerde reyting rekoru kırar ama fırsat bulamıyorum ?
  Demir-Inci-Murat aşk üçgenine el atmak gerek??

 37. SBA ya katılan yeni doktoru gördüm tanıdık bi oyuncu değil sanırım tiyatrocu Ferhatin yanindan geçemez ama olgun,hoş bi havası var Ferhat kuduracak??

  1. Defne Ayy ben merak ettim doğrusu bakalım Ferhat nasıl kıskanacak aslıyı ama selin şekerci role pek yakışmadı gibi aslıya rakip olamaz ??

 38. Evet defnem mutiw olau bu transfer feratdan yakwklı olsa olmazdı zaten ama ferat delrecek ve bende sevncem kıskanclk awkı güzelleşdirir

 39. ÇOK SAOL DEFNEM
  KARDELEN NASILSIN CANIM İYİMİSİN????

  XEDİCE XATUN SENİ TANIDIĞIMA SEVİNDİM CANIM BENDE AZERİYİM ‘SORMAK İSTEDİYİN BİŞEY VARSA SORA BİLİRSİN

  1. Gul çicek canim cok memnun oldum kendinden bahs edersen kac yasindasin neleri seversin ?

   1. Tabikide bahsederim canım benim. 21 buçuk yaşım var bekarım aylemle yaşıyorum mesleyim düyün pasdaları ve bi çok tatlılar yapmak Azeriyim günlük hayatda müzık dinlemeyi filim seyretmeyi supor yapmayı aylemle vakit geçirmeyi tabi vakit bulabilersem gezmeyi severim yeni yerler görmeyi yeni arkadaşlıklar kurmayı gülleri çiçekleri ve hayvanları çok severim yay burcuyum canım başka sormakistediyin bişey varsa sor görüşürüz

    1. Gül çiçek birtanem zaten cicek isminden anlamistim gulleri cecekleri sevdiyini cok memnun oldum ne guzel .bende cicekleri cok severim en cok papatiya ve yasemenleri cok seviyorum bide balonlari severim yani her gun isten eve geldiyimde kendime balon almazsam yarim kalirim sanki o derece cok seviyorum balonlari. Gezmek guzel insanin ici aciliyor ben sabah aksam yapiyorum duzenli olarak canim benim yaza kismet olsa nisanim var pastalar senden haberin olsun tesekkur ederim cok memnun oldum gorusuruz

     1. Seni tanıdığıma çok sevindim canım çiçekleri sevmene sevindim bu arada gerçek adımı bilmek istersen Türkan dır canım balonları bende severim en çokda kalp olanları nişanında hayırlı olsun demek sözlüsün aşıkmı oldun görücü üsulumu yoksa sakıncası yoksa söye bide Azerbaycanın neresindensin

     2. Gul cicek canim ne sakincasi istediyini sora bilirsin ben azerbaycanin aslen sabirabad rayonundanim ama ailem ben daha dogulmadam. Bakuye gelmis ben bakude doguldum burdada yasiyorum .peki sen neresindensin aslinda fark etmez azeriyiz ne hos bize .yok suan sozlu diyilim yaza dusunuyoruz cunki sevdiyim insan turk vatandasi ailem onu tanima firsati secmis 3 aylik daha sonra bu kiz isteme nisan falan olucak hayirlisi diyorsun hayirlisi insallah ben biraz ozgur dusunceli biriyim kendi kararlarimi kendim veririm o yuzden ben aski oldum kendim secdim su an da haytimdan cok memnunum cok mutluyum .gorucu usuline inanmiyorum hicde hos karsilamiyorum yani insan hayatina kendisi karar vermeli bu kadar canim insallah rabbim sana da mutlulugun en guzelini en ozelini nasip etsin huzurlu mutlu hayatin olsun ben senle taniştigim icin cok sevindim sende garip bi sicaklik var ben seni cok sevdim opdum canim

     3. Çok saol bitanem bende seni tanıdığıma çok sevindim iyiki geldinaramıza bende terter rayonunnanım ama çok doru söylüyorsun ne önemi varki ikimizde bi ölkeliyiz sonuçda a’ bide kendi seçdiyin biriyle evlenmek istediyine sevindim canım inşallah her şey gönlüncen olur görüşürüz bitanem

 40. Aaaa İKİZ burda kendi adnla mı yazıyorsun??? Tamam su damlasından vaz geçerim ama İKİZDEN asla.
  Bu arada hoş geldin:-)

  1. Selam ikizim evet burdayim kendi ismimle su damlasindan vaz gectim beni uzdu o isim ben bitek pişiyin su damlasiyim ama senin ikizinim ben seni cok seviyorum umarim burda rahatca konusuruz burdaki ortami cok sevdim .diyer sitede yazdiklarini okudum tamam sevdaya cok gecmis olsun .ben senden bisey istiycem bilmiyorum kabul edeceksin ya yok kararsiz kaldim..isteyim her ne olsa kabul edermisin?
   Ben seni cok seviyorum :-)
   Opdum yuzunden yapişarak :-)

 41. saol filizcim bizde eve tikandik oturuyoruz her yeri su basti bugun buralar fena cnm seni. gunun nasil gidiyor bitanem

 42. SAOL GÜL ÇİÇEYİM İYİM SƏN NASILSIN CANIM DEFNEM BENDE SENİ ÇOK ÖPDÜM

 43. kardelencim saol ben iyiyim sen nasilsin iyimisin

  KİZLAR HAYİRLİ AKSAMLAR BEN GİTAR CALİYORUM SİMDİ GORUSURUZ BİRAZDAN

 44. Haticem kendimi daha once tantmwdm ama senin için bi kez daha tantaym BEN 22 YAWMDAYM EVLİYİM 6 BUCUK YILDIR ÇALIWMYORUM BU AYIN 29 DOĞUM GÜNÜM OLCAK COCUK YOK.SİYAH BEYAZ AWK FANIYM BAWKA SORUN VARSA BUYUR

  1. Pericim cok memnun oldum Allah seni mutlu etsin yuvan huzurlu neseli olsun cok severim cocuklari Allah bagislasin guzel gunlerini goresin insallah dogum gunune az kaldi ya cok sevindim canim ben bekar bi kizim .siyah beyaz aski izliyordum son zamanlar vakit bulamiyorum malesef izlemiyorum .bu kadar canim

 45. Aa Su Damla’m gelmiş! Nasılsın birtanem? Seni çok özledim. Sen neden Su Damlası ismini kullanmıyorsun canım? Ayrıca ben üçüzünüz olmuştum. Değil mi Ülkerciğim? Hâlâ ikiz yazıyorsun. Alınıyorum ortak bilmiş ol.

  1. Demetcim ciyerparem iyim sen nasilsin?
   Su damlasi olarak cok kirginim uzgunum o yuzden kendi ismimi yazdim sen nasil istersen oyle seslen ucumuz konusunu ulkere sor beni o ikizim etdi senide eder sen nasilsin canim ben seni cok seviyorum

 46. Defnem ne diyosun asfer tanqo yaparmı bu hafta namıq ve ıdilin düyününde olsun ya ne olur

 47. Peri sen evli misin? Ben seni bekar sanıyordum. Genelde gençler hemen evlenmezler,kariyer yapmak isterler ya. Şaşırdım evli olduğuna. Allah mutluluğunu daim etsin canım. :-)

 48. Merhaba Züleyhacığım hosbuldum. Iyiyim çok şükür,sen nasılsın? Izin verirsen bende sana Züliş diyebilir miyim? :-)

 49. Gerçekten mi aslı Ferhat tango yapacaksa Ferhat çok komik olur ya düşünemiyorum???

 50. Him Isminin anlami hatice mi demek? Azeriler Türkçeyi çok iyi biliyor da biz Türkler Azericeyi bilmiyoruz pek bu konuda tembeliz galiba??
  Sevgili Xedice Xatun
  Ben Türkiyeliyim Denizli şehrine mensubum. Yalnız yaşayan çalışan bi insanim. Ailem köyde yaşıyor kendileri çiftçi. Balık burcuyum. Yaşım senden büyük ama bana kalsın
  Sanatla ilgileniyorum daha cok resim galerilerini gezmek,gitar çalmak şarkı soylemek,yazarların imza gününe katilmak,insan psikolojisine hitap eden kitaplari okumak dizifilm izlemek bolca. Özgürlüğüme fazlasiyla düşkünum özgür modern düşünceli bi ailede büyüdüm. Huzur ve sessizliği çok severim..
  VE SENİNLE TANIŞTIĞIMA MEMNUN OLDUM XEDICE XANIM ?AİLEMİZE HOŞGELDİN

  1. Defnecim cok memnun oldum canim evet ismim turkce
   Boyle yaziliyor Hatice Hatun sana nasil rahatsa oyle yaz .ne guzel ortak.taraflarimiz gvar bende gitar caliyorum şiirler yaziyorum özgurluyu cok severim .ikiz burcuyum .bekarim .
   Aliemle yasiyorum annem babam ve ben 2 abim var yurtdisinda yasiyorlar
   Kitap okumayi bende cok seviyorum daha cok siir kitaplari romanlar bunlari severim. Tesekkur ederim canim bende cok memnun oldum hos buldum

 51. PERİCİM fanlar bekliyor tangoyu ama bizim ayıcık senarist yazar mi böyle bi sahne bilmiyorum
  AY ASFER TANGOSU BEKLİYORUZ YA FERHATIMLA BI KERE DANS ETMEK ICIN CANIMI VERIRDIM?
  gerçi universitede dans kulubunde ders almıştım hocayi sakatliyordum az,kalsin ama öğrenmiştim yani??

 52. NURDANIM bu bizim Rzali vardi ASK faniydi ben oraya yazıyorum diyordu biz ona da Hatice diyorduk.. kayboldu gitti

 53. Ay defnem ben hiç öyle olmadğm birisi kimi gözükmedim ama sizleri cok sevyorum aramzda gözükmeyen bi bağ var canın sende canımsın yorumların beni hep mutlu ediyor canm

 54. Gerçi Ferhat da dans ederken haa haa diye Aslının kemiklerini kırar öküz ??
  Sağol Perim sende bizi mutlu ediyorsun

 55. Ayy senarist yazsa keşke asfer dansını ne güzel olur ya bence yazmaz gibi adamın kafası sadece adam öldürmeye çalışıyor anca Ferhat öldürse izleyici izlese ??

 56. Selam demet canım evliyim.Annem kalb rahatsıZlqnan dolayı okyamadm ona bakdm ee öyle olunca mecbur evlilik şart ama ewimi cok sevyom bir birmze sayqılıyız o benden 12 yaw büyük ama cok iyi anlawyoruz canm Çok konuwtum qalba ))

  1. Peri’m Allah şifa versin annene. Çok geçmiş olsun canım. Aranızda yaş farkı olması önemli değil. Birbirinizi sevin,saygı duyun yeter. Biraz klişe olacak ama aşkın yaşı yoktur. :-)

 57. Selam kızlar nasılsınız bana soracak olursanız şimdi düne nazaran daha iyiyim canlarım gül çiçekcim okuldan sonra baya bir iş aradım ama okul saatlerin denk geliyor hep ama yarın bir kac yere daha bakıcam inşallah bulurum yakında hepinizi çok öpüyorum canlarım
  ??? ya bu arada ferhat nasıl dans edecek cok merak ettim umarım aslıyı sakatlananımaz ya????????????

 58. Alevcim dans etsinler de nasil ederlerse etsinler??
  ????
  Hatice Hatun yurt dışında mi yaşıyorsunuz yani neresi peki
  Ingiltere,Almanya,Fransa
  Isviçre ???? Neresi niye gurbette yaşıyorsunuz ??

  1. Çok romantik olur ya değilmi Defne düşünsene Ferhat aslının ayağına basıyormuş çok komik olur ama ferhatın dansı aslıda elbise si makyajı şık olsa ?? mükemmel bir bölüm olur diziye renk gelir ??

  2. Defnecim ben azerbaycanda yasiyorum ailemle birge yurtdisinda abilerim yasiyor .ben kendi vataninda yasiyorum

 59. Defnem duyunde Aslı güzel giyse ferhadında azı açık kalsa güzel olur elbisenin modelini Defnem sana havale ediyorum:-*

 60. PERİCİM kırmızı aşkı temsil eder. Şöyle Aslının dizine kadar gelen kırmızı dantelli bir elbise,siyah ayakkabilar seftali tonunda makyaj,dudağında hafif parlatici,kirpikler dolgun,yanaklar al küçük beyaz yıldız şeklinde küpeler,sade bir bileklik saçları dalgali ve toplanik yüzü ortaya çıksın ?
  Ferhatta lacivert takim elbise giyse güzel olur ama o yine kapkara giyinir??

 61. Ay Defnem hayali bile güzel ay ucyorum sevincden ve güzelim kewke sen çekseydin bu diZİYİ

 62. Ee napcaz pazar ertesne kadar ben bekle bekle ağac oldu.Defnem 2 fraqman verirlermi sənce

 63. KİZLAR HEPİNİZE HAYİRLİ AKSAMLAR NASİLSİNİZ İYİMİSİNİZ GUNUNUZ NASİL İYİMİ HEPİNİZİ COK. OZLEDİM VE COK SEVİYORUM TATLİ SEKER YANAKLARİNİZDAN OPUYORUM KOCAMAN SİZİ COKKKK SEVİYORUM BİRTANELERİM TATLİ KELEBEKLERİM
  bir sey soylucem biz kimseye abla demedik burda bizden buyuk ablalarimiz var eyer abla demesek sorun olurmu

  1. Hoş geldiniz ikizler nasılsın iyi misin bana abla demenize gerek yok züliş diyebilirsiniz sıkıntı olmaz kızlar ??

 64. ???????NURDANIMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ????????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KIZ SİYAH BEYAZ AŞKA HANGİ OYUNCU GİRİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 65. ISABELLACİM istediğinize istediğiniz gibi hitap edin yok öyle birşey bi mecburiyet
  Kardeşinizin cinsiyeti belli oldu mu bu arada??
  ☘☘☘☘
  PERİCİM fragmanin bi tanesinin verildiğine sukrediyorum ben. Ilk 5 bölüm pazar günü veriyorlardi yani bigün önce şimdi yine insaflilar

 66. Sen nasılsın DENİZİM çıktı mi alçılar ??
  Tanımıyorum tanıdık değil oyuncu tiyatrocu sanırım

 67. ???????CANIM ARKADAŞLARIM

  ???İYİ
  ???????AKŞAMLAR

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR BUGÜN BİRAZ işim vardı siz ne yapıyorsun

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥️A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???TATLICI ÜLKER
  ???SENA
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLEYHAM
  ???MANYA
  ???İSABELLA VE İREMSU
  ???DEMET
  ???SEYHAN
  ???FATİMA

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMM

 68. ???????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN YARIN İNŞALLAH ÇIKARACAM RABBİM KİMSEYE YAŞATMASIN İNŞALLAH CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 69. DEFNECİM sizin Rzali dediyiniz HATİCE benim yakın arkadaşım olur. İstersen arayıp merak etdiyini söyleye bilirim. Benim için sorun diyil yani.

 70. DEFNECİM sizin Rzali dediyiniz HATİCE benim yakın arkadaşım olur. İstersen arayıp merak etdiyini söyleye bilirim. Benim için sorun diyil yani.

 71. HAYIRLI AKŞANLAR CANLARIM İSANELAM DENİZİM BEN İYİM CANLARIM SAOLUN SİZLƏR İYİ OLUN BİRTANELERİM

 72. ÜLKERCIM tabi isterim selam ve sevgilerimizi de ilet ?
  ⛆⛆⛆⛆⛆
  Manyacim akıllı ve sevimli kiz anlat bakalım maceralarini arkadaşın ve öğretmenin senden özür diledi mi mutlu musun okulunda?

 73. İkizim tamamdır anladım. Ben zaten genelde sana İKİZ dediyim için isim deyişikliği sorun diyil… Bu arada pişiyi hatrlatdığın iyi oldu. Ya ben onu çok özledim. Görmeyeli neredeyse 2 hafta olucak. Eskiden ne güzel diyer siteye yazardı bende selam verirdim. Ama şimdi…
  Sen ona çok selamımı söyle:-) Deki Tatlıcının sana çok, çok selamı var:-) Annesininde ellerinden öperim.
  Biliyormusun bir kaç saat önce Sevçkayla konuşuyordum. Burya gelmesini söyledim. Henüz bir şey demedi. Şimdi mutemelen A.Ş.K’ı izliyordur. Ardındanda Mehinle, Naunun ödevlerine yardım edicek. Saat onda kesin arar. Kararını sana mutlaka söylicem.
  Ha unutmadan benden bir isteyin varmış. Bak şimdi merak etdim. Ne isticeksin benden? İnşallah yapa bileceyim bir şey olurda seni mahçub etmem.

 74. Merhanba Defne ? nasilsin ?? canim. Evet Çok mutluyum ogretmenim ozur diledi benden iftira atan arkaşimda birde bana soz verdi boyle bir seyin yasanmayacagina dair be artik beni herkese karşi koruyucakmiş ? ne olduysa artik akli başina gelmiştir her halde ne diyeyim

  1. Manya hoş geldin tatlım hep mutlu ol canım bu dünyada hiç bişeyin üstü örtülükalmaz Arkadaşınında doru yolu bulduğüna sevindim

 75. Ortak bakyorumda klasik Oğuz hoca tripleri atmaya başlamışsın(^_^) Hi, hi şaka yapyorum. Zaten genelde tripi sen atarsın:-) Oğuz abi sadece seyrici kalr. Trpine kurban olduğum sen bu şaka işinden vaz geçmiceksin dimi, diye hiç sormicam çünki vaz geçmiceğini biliyorum. Madem otağız tamamdır. Şaka hazr. Son dokunuşlarınıda yaptık mı, Oğuz abiye sunmaya hazr olucak. Ama adam zehr gibi kesin anlar.
  Bu arada üçüz olduğumuzu unutmadım. Sadece seni üçüz olarak, Haticeyide ikiz olarak belirledim. Bende biriz (benimki biraz saçma oldu ama neyse)
  Bak şimdi aklıma geldi. Ben sana üçüz demedim diye sinirleniyorsun ama sende üzerinde harl harl çalşdığın işin ne olduğunu bana söylemedin. Yani ödeşmiş olduk sayn ORTAK…

 76. HEPİNİZE İYİ AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIZ İYİMSİZ

  ??
  ÜLKER HOŞ GELDİN NASILSIN CANIM
  •••••••••••••
  DEMET ABLAM HOŞ GELDİN İYİMİSİN ŞİMDİ KENDİNE DİKKAT ET GÖRÜŞÜRÜZ

  •••••••
  DENİZİM CANIM NASILSIN BİTANEM İYİSİNMİ KENDİNE DİKKAT GÖRÜŞÜRÜZ
  •••••••••
  NAZIM SEN NASILSIN AMCAN NASIL’OLDU GÜLÜM İNŞALLAH İYİDİR
  ••••••••••

 77. SAOL ZÜLÜŞÜM İYİYİM ŞİMDİ BİRAZ BU GÜN ÇOK HALSİZDİM BAŞIMDA ÇOK FENA ARIYORDU MEYERSE KAN TEZİQİM DÜŞMÜŞ NEYSE BİTANEM SEN NASILSIN İYİMİSİN

  1. Geçmiş olsun gülçicek bende iyiyim ?? baş ağrısı çok kötü ya gerçekten

   1. İyi olmana sevindim canım teşekkür ederim bitanem şükür şimdi biraz iyiyim

  2. canım benim geçmiş olsun dikkat et kendine biraz dinlen keçiboynuzu pekmezi kan değerlerine iyi geliyor tavsiye ederim ;)

   1. Çok teşekkür ederim filizim tafsiyene uyacam bitanem inşallah iyi gelir saol zaten ben hep böyle oluyorum

 78. Ortak,eğer Oğuz hoca ile kozlarını paylaşacaksan benim gibi olmak zorundasın. Asla pes etmeyecek ve sinir etme amaçlı birçok oyun oynayacaksın rakibine. Bizim Oğuz hoca ile bu şakalaşmalarımız uzun süreden beri var. Bir hafta öncesine kadar Oğuz hocanın şakalarına karşılık vermiyordum. Sadece dinliyordum. Resmen bana kafayı takmış. Şu son olanlardan sonra bende artık dayanamadım ve sevgili ortağım sen ile oyunlarımıza başladık. :-D Artık sakin olmayacağım. Birkaç gündür işim olduğu gerekçesi ile siteye zar zor uğruyorum. Bu sırada ise Nurbanu’ya şaka yapıyor ama o benim gibi sakin kalamadığı için lafı gediğine koyuyor. Oğuz hoca bile laf söyleyemiyor üstüne. :-) Nurbanu’da bizden. :-) Ona intikam planı hazırladım bir ay önce ama hayata geçirmeme hayli zaman var. Şu sıralar ise gizemli işim ile uğraşıyorum. Şimdi birşey söylemem mümkün değil ama sana söz olumlu yanıt alırsam ilk sana söyleyeceğim. Şimdi gitmem gerek ama şunu söylemeliyim ki bende sizin üçüzünüz olmak isterdim ama olamam. Nedenini açıklamıştım. Olamasam bile hep trip atacağım,o ayrı konu. :-) Neyse birazdan yine gelirim ama şimdi gitmem gerek. Zaten A.S.K’yi izleyemedim,hüzünlüyüm. Elektrikler kesildi,son yirmi dakikaya yetişebildim. Yarın sabah tekrarını izleyeceğim artık. Hadi öptüm kızlar. Herkese iyi akşamlar. :-) SEVILIYORSUNUZ :-)

 79. Gül Çiçek’im ben iyiyim çok şükür,sen nasılsın? Şimdi işim var,gitmeliyim. Birazdan geleceğim konuşuruz hayatım. Tatlıcı’m söylemeyi unuttum da biraz sonra geldiğimde planı anlat,devreye sokalım. Tamam mı? Hadi görüşürüz. Hatice Hatun öptüm hayatım. :-)

  1. İyi olmana sevindim ablam bende şimdi iyiyim biraz çok şükür görüşürüz

 80. Ortak bizim şaka işi suya düşdü malesef. Bende siteye dahil olamadım. Süretli error verdi. Ama ben sana dedim dimi adam zehr gibi kesin anlar. Bildi şaka yapacağımızı hemen sitenin kapı, penceresini kapatdı. Üf onca hazrlık yapmışdım. Kendisine mail atdım. Bakalım cevap verecek mi.

 81. Ülker tam vakti! Oğuz hoca şimdi sorunu halletmeye çalışıyordur. Planı anlat planı. :-)

 82. yok defnecim biz istanbula donunce annemle beraber gidecegiz ama suan dua ediyoruz isallah ikiz olur zaten ikiz gibi dedi daha belli deil ama ikiz gibiler isallah ikiz olurla.
  tamam ozaman zulis diyelim biz iyiyiz saol cnm kendine iyi bak tatlimmmm.
  denizcim bizde seni opuyoruz cnm

 83. Tamam ortak anlatyorum. Şimdi sen siteye gideceksin her zamanki gibi kafayı yine bizim hocaya takacaksın ama benim ismimle, bende senin isminle yazıcam. Yani Demetin kendisine abi, tatlıcınında Hoca deyişini görünce ve her ikimizin 180 derece deyişdiyini görünce neye uğradığını şaşıracak. Ama dikat et yorumların diyerlerinin cevap vereceyi türden olmasın. Malum sonra üzülüyorlar. Qrpli beynimle anca bu kadarını düşüne bildim.

 84. Ortak isimlerimizi değiştirsek ne fayda. Anlar ki. Ayrıca yazım şeklimiz ve konuşma tarzımız çok farklı. Ne yapacağız?

 85. Bu ne biçim dizi saçma sapan işler var iyice saçmalıyorlar bu senaryoyu yazan adam başka saçmalık bulamamıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu