Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 17 Mayıs Özeti 205. Bölüm Fragmanı #Abhi’nin Hafızası Düzelecek Mi?

Ah Kalbim 205. bölümü ile 17 Mayıs Perşembe günü 21:45’te ekranlara gelecek. Abhi’nin düğün kıyafetlerini giydiği bu bölümde bakalım neler olacak deyip sizleri Ah Kalbim 17 Mayıs özetiyle baş başa bırakıyoruz.

Ah Kalbim 17 Mayıs Özeti

Geçtiğimiz bölümde Pragya’nın güller içindeki haliyle hepimizi büyülenmiştik. Bu bölümde ise Pragya, Abhi’den utandığı için battaniyeyi kafasına geçirir. Tam da bu sırada odaya giren yarasa olayların komikleşmesine neden olur. İkilimiz yarasadan çok korkar ve korku içinde beraber battaniyenin altına saklanır. Tam da bu sırada odaya giren Tanu olunca fark edilmemek için çabalayan ikilimiz battaniyenin altında iken Tanu’ya yakalanır. Tanu battaniyeyi açınca sinir küpüne döner. Birkaç güne seninle düğünümüz var diye Abhi’ye gönül koyunca, Abhi, Tanunun gönlünü almaya çalışır ancak pek de başarılı olamaz. Daha sonra Daadi için krem almaya banyoya gittiğinde ayağını burkar. Abhi de ona krem sürer. Tanu yine onları görünce bir kez daha sinir olur. Aliya ise Purab’a istediğimizi başardık bir hafta içinde Tanu ve Abhi evlenecek der. Abhi’nin ise aklı karışmıştır. Kendisine uygun olarak gördüğü kişi Tanu değildir, bunu biliyordur ama neden onunla evleniyordur? 

Ah Kalbim 218. Bölüm Özeti Resmi 3

Sıra gelir düğün kıyafeti seçmeye. Tanu’nun seçtiği kıyafetleri beğenemeyen Abhi’ye Pragya fikir vermek istediğini söyler. Ve elinden tuttuğu gibi Abhi’yi odaya götürüp kendi düğünlerinde giydiği kıyafeti giymesini ister. Abhi kıyafeti giyer ama kendinden geçer. Pragya bu durum karşısında yıkılır. Geçmişe ait bir şeyler hatırlattıkça Abhi fenalaşıyordur. Daadiye kocam benim gözlerimin önünde başka bir kadınla evlenmek üzere ve ben hiçbir şey yapamıyorum diye ağlar.  Umudu tükenmek üzere olan Pragya’yı izleyen Tanu ve Aliya ise pek bir sevinçlidir. Ancak Purab açık ve net bir şekilde Tanu ve Abhi’nin evlenmesini engellemek için elimden geleni yapacağım deyince Tanu, Purab’ı ortadan kaldırmayı planlar. 

Ah Kalbim 218. Bölüm Özeti Resmi 2

Abhi ise kendine geldiğinde bayıldığında hissettiklerini düşünür. Yine o geçmişe ait silüetler vardır ve oradaki kız Pragya’ya çok benziyordur. Neden sürekli o anı hatırlıyorum, neden hep o kız diye düşünür. Ardından da acaba Pragya bana bir şeyler hatırlatmak mı istiyor? Geçmişte bir bağımız mı var diye düşünür. Bakalım hafızası gelecek mi? Bunu da izleyip görelim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu