Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 170. Bölüm Özeti #Yeniden Tanışma

Ah Kalbim 170. bölümde neler olacak? Ah Kalbim 6 Nisanda neler olacak? İşte detaylar…

Pragya Abhi onu görmeden ayrılmayı düşünür. Annem beni çağırıyor acele gitmem lazım dese de yanında çalışan kız işin önemli şu an Abhi burada gidersen işinden olursun der. Pragya anlamasını için elinden geleni yapar ancak bu çabası boşunadır. Abhi Pragya’yı tekrar görür. Pragya yüzünü döner. Abhi şarkısını kaydolması için uğraşmaya başladığında Pragya da ona bakar. Arka fonda Allah Wariyan şarkısı eşliğinde Abhi şarkısını kaydederler. Herkes şarkıyı çok beğenir.

ah kalbim 170 bölüm resmi 3

Şirket çalışanından biri bu şarkıda emin misiniz diye patrona sorunca patron Pragya’ya dürüst ol sen ne düşünüyorsun şarkı hakkında der. Pragya şarkıyı dinler. Abhi de yanına yanaşır. Pragya onu fark etmez ve şarkının en sevdiği şarkılar listesine gireceğini söyler.

Ah Kalbim 6 Nisanda Neler Olacak?

Abhi omzuna dokunur ve ona göz kırpar. Ardından benim şarkılarım hep sevilir, sesime herkes hayran deyip ona hava atar. Pragya ise evet öyle deyip hemen yanından uzaklaşır. Abhi ise şaşkın bir şekilde ne oldu bu kıza diye sorar ve ardından bu kaydedilen kısmı şarkının bir bölümüydü para hesabıma aktarıldığında devamı gelecek der ve oradan ayrılır. 

ah kalbim 170 bölüm resmi 2

Aliya ise eline krem sürerken Tanu görür hayırdır ne oldu diye sorduğunda Aliya yeni resepsiyonist kız yüzünden elinin yandığını söyler. Tanu, Aliya sana bir sorum var der “Abhi ne zaman benim için çıldırıyordu?” diye hatırlayıp hatırlamadığını sorar ve o sahneyi yeniden yaşatmayı planlar. Abhi benim için çıldırmalı, güzelliğimle büyülenmeli der. Aliya ise eğer seni hatırlamazsa ne yapacaksın diye sorar. Tanu ise eğer sana güvendiyse bana neden güvenmesin diye tersler ve plana odaklanmaya davet eder. 

ah kalbim 170 bölüm resmi 1

Pragya ise ne olursa olsun Abhi’nin karşısına çıkmamalıyım diye tedirgin bir haldedir. Abhi’nin posterine bakar ve onun normal olduğunu düşünür. Kaçmamalıyım sadece onun büyük hayranı rolünde devam etmeliyim diye karar alır. Abhi’nin hayranları ondan imza isterlerken Abhi reddetmektedir. Aralarından biri neden bu bayana verdin diye sorgulayınca Abhi kim benim için çıldırıyor kim çıldırmıyor anlarım deyip Pragya’nın çılgın bir fan olduğunu ima eder. Bu sırada orada olan Pragya’nın gözlüklerini düzeltir. Pragya aşık aşık ona bakarken yanında çalışan kız gönlünü kaptırma bak o bir rakstar der. Elinde Abhi yazan Pragya elini annesigilden saklar. Onlar görecek diye çekinir. Abhi tekrar Abhi ile karşılaştığında ise Abhi adını sorar. Pragya adım Nikita diye yalan söyler. Pragya için de zor bir süreçtir yaşadıkları Abhi oyuncağına sarılır ve bana bir kere tombişim desen keşke diye ağlar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

74 Yorum

 1. Merhaba kizlar.Nasilsiniz.Beni soram ve sotmayan arkadaslarimiz nasilsiniz.Ben cok iyum.Hikaye icinde cok resekkur ederim.Vakit buldugumda ardini ben getiririm.ZULEYHAM kiz sen bir senaristsin beyendim.Vok guzel olmus
  Bakiyorum yeni arkadsimiz gelmis.Xedice canim nasilsin.kiz bursa azerilerin sayi bayabaya artiyor.Boyle giderse azeriler turkleei gecicek.Baksana ULKER.CICEYIM.AYLINIM.DEMET.BEN.ZULISIM.XEDICE SEN.
  BU ARADA
  DENIZIM
  DEFNEM
  CICEYIM
  AYLINIM
  TATLI IKIZLER
  HIKAYENI BEYENMENIZE VOK SEVINDIM.SAG OLIN HEPINIZ PPUYORUM.
  FILIZ HAYATIM sen naailsin.Kiz bakiuorum isleein cok iui gidiyor.Ay ben cok sevindim Pragyanin gelmesine.Kuz aferin sana bunuda basardin.Arkadas pragya gelirse bu site dagilir.Canim baaarilarin bol olsun opuyorum seni.

 2. Evet kizlar hikayeni devamini yaziyorum.
  Merde kalmisdik.Evet Ali Zehraya yunuberstede senin gini inadci kiz vardi soylemisdi.Ali Zehraya tamam otobusle gidiceksin peki adres.Zehrada adresi sen vericeksin.Ali adresi veemiyicemi soyler.Veraemde bulamazsin.Kritik bir yerde bizim evimiz.Zehra zorla bu tekligide kabul eder.Ali hazirlanmasini ister.Ikiside hazidir ve arbaya taraf gideer.Ali arbanin on kapisini acar Zehra icin Zehra sasirir.Karsidami oturucam der.Alide evte der.Zehra hwr teklifini kabul etdim.Bunu edemwm der.Tamam sen bilirsin Ali der.Zehra arkada oturur.Alu arabayi calisdirir ve gitmeye baalarlar.Yol boyu Ali hep aynadan Zehraya bakar Zehrada iki kere Aliye bakar.Be Alinin ona cok baktini gorub bir daha aynaya bakmaz.Amma Ali jep bakar.Nihywt eve gelirler.Ali hemen arbadan iner ve Zehraya arabanin kapsini acar.Sonra nurasi bizim evimiz der.Ikisde eve dogru giderler.Kapiyi calarlar.Hizmetci kapiuo acar.Iceri girerler.Ali hizmetciye annem nerde diye sorar.Hizmeyci uyuyor efendim soyler.Ali annesini rahatsiz etmek istemez.Bize kahve getirmesini soyler.Sonra Zehraui iceri davet eder.Zehraysa ben ciceyi verip gide bilierim soyler.Ali ise annem boyle seyleri neyenmez.Habersiz gitmeleri.Ikiside iceri gecer ve koltukda otirurlar.Sonra kahveler gelir.Zehra twsekkur eder.Ali Zehraya ne zamandan beri cicek satisi ile masgilsun diye sorar.Zehra yunuveesteyi jitirdikden sonra.Ben civekleei cok seviyorum. Ali Anlasiliyor der.Cucek gibi kalbin bar zaten.Zehra utanir hatda kizarir.Banyonun yeeini sorara.Ali ona yolu gosterir.Sonra yeniden koltuga oyurur.Bu sirada amnesi gelir.Annesi ile selamlasir.Sana bir auprizim bar soyler.Annesi ne supriziymis o soyler.Bu esnada Zehra gelir.Anneai sasirir.Ali suprizim bu iste.

  1. Zehra Alinin anneaine merhaba soyler.Annesi Zehrayi tanir.Amma bildirmez.Sonra hos geldin soyler.Annesi Zehrayal Alinin bir jirlerini uillar once tanididklarini dusunir.Sonra Ali anne bu gun aenin dogum gunun bu kizinda sana suprizi bar.Olurmu bu gun parti icin burda kalsin.Zehra sasirir.Ali Zehraya konusmaya musade etmez o kunusmasin diye cok konisir.Sonra anne tabiki de.O ne demek biz konagi severiz.Benim oglum insanlari iyi tanir soyler.Anne bunlaein bir birlerini tanimadihini anlar.Ve hic bir swy soylemez.Sonra odaya gecer ve bir osi oldugunu soyler.O esnada Zehta sen ne yaptin.Ne butda kalmasi.Ben burfa kalamam soyler.Ali artik kalmalisin.Kalmassan annem cok uzulur.Bak bu gundw dogum gunu.Sen anneni ara bu gun arkadasimgildw kalcagini soyler.Zehra jic bir sey soylemez.Ali ariyormusun anneni.Zehra benim annem babam yok der.Ali cok uzulur.Ve ozur diler.Zwhra neden ozur dilitorsun.Onlarin olumunde senin sucun yokki der.Ali tamam istwrsen gide bolirsin.Ben anneme bir seylwr soylerim der.Sonra anne gelir.

   1. Ali annesine amne Zwhra bu gunh bizde derken Zejra onin lafini keser ve ben kalicam der.Ali sasiri.Amma bu gunluk.Annesi ne kadar istwrsen kalanilirsin.Bwmim kzom yo amma bwn swni kizim gibi gordum.Zehra tesekkur eder.Sonra Ali hizmwtciye misafir idasini hazirlamsini ister.Ve Zehrayi odasi iule tanisdirmasini annesi Aliye soyler.Ali tam olir der.Ikisde misafir idasina dogru giderlwr.Hizmetci henuz yokdu.Alli be Zehra iceei girer.Ali huraai senin odan.Ne lazim olursa soyleye bilirsin.zehra tesekkur eder.Ali Zehraya neden kabul etdin sorar.Zehra kabul etmemelimiydim istersen kabul etmeye bilirim.Ali hayir once kabul etmedin.Amm sonra.Zehra o senin annen bna kizim soyledi.Beni kiz gibi goeuyor.Nedw ben onu anne gibi gormeyim.Ben anneleei uzmeyi sevmem.Annenin uzulmemesi icin kabul etdim.Amm sadece bir gecelik.Ali tesekkur eder.Sonra Alu cikar.Zehra odada yalniz kalir.Odaya bakar sonra Alinin annesini soyledikleeini duainur.Ve ammesini hatirlar ve uzulur.Hatda gozunden yas bile akar.Amm kendini toparlar goz yaslaeini siler ve yatakda uyuya kalir.Aksam yemeyi hazirdir.Annesi Aliye Zehrayi cagirasini ister.Ali Zaehrayi cagirmaya gider.Kapiyi dover.Zehra uyanir.Ali kapiui acar ve be uyutdugu icon ozur diler.Yemek hazi onun icin gelmisdim.Zehra tamam der ve ikisde odadan cikra.O esmada Zehranin aygi dolasir.O esnada tam dusecekkwn Ali onu titar.Ikiside giz goze gelirler.Uzun surw bakisirlar.Sonra birden ikiade kendilerini toparlarlar.Ikiaide birlikde yemwk masaaina giderler.Ali Zehtya masni ceker.Zehta tesekkur eder.Annesi Aliye Zehtanin yaninda oturmasini soyler.Ali oyle yapar.Bu arad Alinin uvey babasida olmusdu.Annesi ole yalniz kalmialardi.Evet hwr kes yemek yer.Yemek bitdikde Zehra hee swy cok huzle olmusdu.Teswkkir eder.

    1. Zulisim hayatim sira sende.Ben yoruldum.Canim hikayeni sona erdirmw tamami sen yaz aonra seninkini devam etdiririm.Tamami camim.Opuyorim seni.

    2. kızlar ne güzel yazmışın züleyha gelince tamamlar o da çok seviyor hikaye tamamlama işini ;)

    3. Ve ertesi gün olur alinin annesinin doğum günü gelmiştir Zehra çok güzel bir siyah abiye giymiştir ve saçları topuz yapmıştır sade bir makyaj ve taktığı en sevdiği taşlı inci kolyesini takmıştır son bir kez aynaya bakar ve derki evet çok güzel olmuşum inşallah bu güzellik başıma bela açmaz der Zehra o an Üniversiteside yaşadıkları gelir bir bir ve kalbi sızlar zehranın böyle bir günde morelini bozacak durumda değildir Zehra neden hatırlamıştır ki sanki bunları düşünürken kapı çalar gelen ali dir Zehra birden irkilir tabii ki kapı yı açar karşısında çık şık bir lacivert takım giymiş önceki günden daha yakışıklı olmuş biri vardır karşısında Zehra o an kalbi duracak gibi olur

     1. Ali şaşkın bir şekilde Zehra ya bakmaktadır ikisi birbirine öylece bakarlar Zehra bir an kendine gelir ve der ki saat geldi hazırlıklar tamammı ben en az bir saat kalabilirim ondan sonra işime döneceğim çiceklerim beni bekler der Zehra ali ise seslenmeden Zehra ya bakmaya devam eder bir Zehra ya öyle bir bakar ki kızın yanakları al al olur ali bir an kendine gelir ve der ki şuan bunu düşünme eğlenceli olacak görürsün annem zaten yorulunca hemen uyumaya gider yani ortam gençlere kalacak ha sen hiç doğum günü partisine katıldınmı diye sorar ali Zehra ise evet Üniversitesi de katılmıştım der iki yakın arkadaşımın doğum günü partisine katılmıştım der ali şaşırır ama üniversiteki kız olduğunu bilmiyordur ama aklı sürekli bu kızı bir yerden gördüğünü hatırlatır durur bunlar düşünceler içinde iken evin kapısı çalar ve artık doğum günü vakti gelmiştir ali ise Zehra ya çicekler nerde diye sorar Zehra ise AA işte buradalar umarım solmamıştır solarlarsa çok üzülüyorüm ali ise şaşkın bir şekilde üzülme solmamıştır herhalde der o an alinin annesi gelir ne yapıyorsunuz bakalım sizi merak ettim der

     2. Alinin annesi zehrayı tanıyordur zaten ama o bile şaşırmıştır zehranın güzelliğine Zehra ise evet buradayız kusura bakmayın benim yüzümden geç kaldık sanırım özür dilerim der Zehra alinin annesi ise ne kusuru evladım dedim ya sen benim evladım gibisin der Allah bana senin gibi bir gelin nasip etsin der Zehra ise şaşkın bir şekilde ali ye bakar ali ise kafası eğik bir şekilde yere bakmaktadır ve alinin annesi hadi ama saat çok geç oldu aşağı inelim der ve üçü birlikte aşağı inerler gözleri kamaştıran bir doğum günü partisi gerçekleşir Zehra alinin annesine çicekleri verir annesi ise şaşırır ve derki kızım gerçekten çok sevindim bunu evin baş köşeye koyacağım der ali ise Zehra ya bakmaya devam eder doğum günü partisi sürerken Zehra gitmeye karar verir ali ise biraz daha kal lütfen der Zehra ise hayır benim işim var bir an önce gidip dükkanı açmam lazım der ali ise tamam o zaman ben bırakırım der Zehra ise hayır ben kendim giderim der siz annenizle ilgilenin der

     3. Aide ben çok yoruldum kusura bakma anca yazabildim bunu biraz kısa oldu ya inan aklıma ne geldiyse yazdım zihnim boşalınca devam ederim gerisi sen devam ettir istersen

     4. şaka demiyorum seni birilerin keşfetmesi gerek Züleyha canım..

 3. Günaydın kızlar nasılsınız iyisiniz dir inşallah ben okula gidicem gitmeden size günaydın demek istedim bu arda filiz ellerine sağlık özet yine harika ? ??? canım hepinizi çok seviyorum ??????

 4. Gül cicek YAZDIĞIN HEDİS COK GÜZELDİ COK DORU BUYURMUW HAZRETİ ELİ ALEHİSELAMM

 5. GÜNAYDIN GÜNAYDIN KIZLAR CUMANIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN BU MÜBAREK GÜNDE RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN GÖNLÜNÜZDEN KEÇEN PAK VE TEMİZ DUALARIMIZI RABBİM KABUL EYLESİN GÖRÜŞÜRÜZ
  •••••••••••
  PERİ ÇOK SAOL CANIM EVET ÇOK GÖZEL SÖYLEMİŞ
  •••••
  ALEV ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞİ VERSİN BİTANEM
  ••
  GÜNAYDIN ÜLKER VALLA SABIRSIZLANDIM SENİNDE HİKAYENE CANIM

 6. GÜNAYDIN FİLİZİM NASILSIN BİTANEM FRAGMAN ÇOK GÜZEL GÜLÜM RABBİM BU MÜBAREK CUMA GÜNÜNDE ŞANSINI DAHADA ARTIRSIN DUALARIMIZ SENİNLE GÖRÜŞÜRÜZ

 7. Gül Çiçeyim günaydın, Cumanda mübarek osun:-) Birtanem kızların hikayeri final yapsın anlatrım. Bu arada benim görümce Hatice Hatum yani tatliş İKİZİM:-)

  1. gerçekten mi bahsettiğinde merak etmiştim aramızdaymış ya tatlıcının görümcesi :D :)

 8. ÜLKER HOŞ GELDİN NASILSIN CANIM SENİNDE CUMAN MÜBAREK OLSUN YANLIŞ ANLAMADIM DİMİ CANIM HAKİKATEN HATİCE HATUNSENİN GÖRÜMCENMİ YANİ ONUN KARDEŞİMİYDİ BAHSETDİYİN BİCEVEB VERDİNMİ CANIM AMA DORUSU BEN XEDİCENİ ÇK SEVDİM ÇOK SYGILI VE TATLI Bİ KIZ

  1. İNŞALLAH ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİR HAYIRLISINI NASİP EDER BİTANEM ŞİMDİDEN MUTLULUKLAR EYER OLUMLU Bİ CEVAPSA GÖRÜŞÜRÜZ TATLICI GÜZELİM

 9. Defne aslını elbesi hakta ne duwnyosun ben beYendim dorusu ama bu ferat eskiden esib gurlerdi beni karm onu giymez bunu giyemez diye wimdi karwmyo qaliba ;->

 10. Gül Çiceyim evet doğru anladın Hatice mustakbel görümcem. Ama hayla bir cevap vermedim. Eee kolay mı işin ucunda çirkin inekleri olan Ukrayna var, 8 yaş yaş farkı var, tabi bide aynı benim kafada deli bir görümce var. Yani düşünüyoruz diyelim. Ama bir konunda sana hak veriyorum İkizim süper insan. Tanıdıkca dahada çok seveceksin:-)

 11. Melekler daimi duacınız olsun yüreğiniz ferah ilminiz bol olsun sevgili peygamberimiz(s.a.v) şefaatciniz olsun cumanız hayırlı olsun hayırlı cumalar kızlar

 12. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  ?????HAYIRLI
  ?????????NURLU
  ???????????CUMALAR

  Mevlana diyor ki; dua edecek güzel bir gönlün yoksa güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar…
  ???????????????
  Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun. Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin.

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥️A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???TATLICI ÜLKER
  ???SENA
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLEYHAM
  ???MANYA
  ???İSABELLA VE İREMSU
  ???DEMET
  ???SEYHAN
  ???FATİMA

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMM

 13. ????????AYSELİMMM

  ?????HAYIRLI
  ?????????NURLU
  ???????????CUMALAR
  Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın… Şeytandan Yaratana sığınki sefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.
  ???????????????
  Allah’ım! Ruhumu Daraltma, Kalbimi Karartma, Darda koyup Aratma, Hak yolundan Saptırma, Beni SENDEN Başkasına YALVARTMA. (amin) Hayırlı Nur’lu Cuma‘lar.
  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ NERDESİN NE YAPIYORSUN bak çok merak ediyorum inşallah kötü bişey yoktur canım Allah’a emanet ol görüşürüz sonra Not seni çok seviyorum ????

 14. Gülün tam ortasında ağlıyorum
  Her akşam sokak ortasında öldükçe
  Önümü arkamı bilmiyorum
  Azaldığını duyup duyup karanlıkta
  Beni ayakta tutan gözlerinin

  Ellerini alıyorum
  Ellerini beyaz tekrar beyaz tekrar beyaz
  Ellerinin bu kadar beyaz olmasından korkuyorum
  İstasyonda tren oluyor biraz
  Ben bazan istasyonu bulamayan bir adamım

  Gülü alıyorum yüzüme sürüyorum
  Her nasılsa sokağa düşmüş
  Kolumu kanadımı kırıyorum
  Bir kan oluyor bir kıyamet bir çalgı
  Ve zurnanın ucunda yepyeni bir çingene

  Cemal Sureya
  ?????
  HAYIRLI SABAHLAR,HAYIRLI CUMALAR KIZLAR ????
  ??????
  ELAM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM SENI COK SEVIYORUM HAYIRLI CUMALAR KELEBEĞİM ????❣????

  1. Defne canım hayırlı sabahlar nasılsın iyi şiir çok güzel beğendim?? eline sağlık?

 15. DENİZİM HOŞ GELDİN BİTANEM ALÇIN ÇIKDIMI TATLIM ŞİMDİ İYİMİSİNSANADA HAYIRLI CUMALAR
  •••••
  DEFNEM HAYIRLI CUMALAR HAYATIM NASILSIN İYİMİSİN
  ??
  NURDANIM HAYIRLI CUMALAR BİTANEM SEN NASILSIN İYİMİSİN YAMUR GEÇDİM ORALARDA
  •••••
  ZÜLÜŞ HOŞ GELDİN SANADA HAYIRLI CUMALAR CANIM
  ••••••
  PERİ HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN
  ????
  EVET ÜLKER ÇOK HAKLISIN CANIM BU KADAR ERKEN KARAR ALMAK OLMAZ ALLAH HAYIRLISINI NASİP ETSİN BİDE SENDEN BÜYÜKMÜŞ CANIM ÖNEMLİ OLAN YAŞI DİYİL XARAKDERİ BİDE YANINA YAKIŞIRSA GERİSİ ÖNEMSİZ SANA HAK VERİYORUM EVET XEDİCEYLE TANIDIKCA İNŞALLAK DAHADA YAKIN ARKADAŞ OLURUZ ÖYLE Bİ ARKADAŞIM OLMASINI İSTERİM

 16. Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar herkese Allah gönlünüzden geceni kabul etsin inşallah hepinizin duası kabul olsun

  1. hayırlı cumalar senacığım amin inşallah senin duaların da kabul olsun inşallah :)

 17. Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar herkese Allah gönlünüzden geceni kabul etsin inşallah hepinizin duası kabul olsun

 18. SAOL ZÜLÜŞÜM HAMD OLSUN İYİMYİM BEN SEN NASILSIN BİTANEM
  ????
  SENA SANADA GÜNAYDIN HAYIRLI CUMALAR CANIM

 19. KARDELENİM YANİ AYGÜNÜM GÜNAYDIN TATIM HARALARDASAN AİDEM GENE YAZIB BİŞEYLER SEN NASILSIN İYİMİSİN KANKAM CUMANDA HAYIRLI UĞURLU OLSUN EZİZİM
  GÖRÜŞÜRÜZ
  ??????
  AYSEL ABLA SEN NERELERDESİN İYİMİSİN HER ŞEY YOLUNDAMI MERAK ETDİM SENİ CANIM İNŞALLAH İYİSİNDİR ALLAHA EMANET OL
  •••••••
  NAZ BİTANEM SEN NERELERDESİN AMCAN NASIL OLDU HER ŞEY YOLUNDAMI İNŞALLAH İYİSİNDİR GÖRÜŞÜRÜZ
  ?

 20. ??????GÜLÇİÇEGİM

  Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.???????

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR şekerden de tatlı ARKADAŞIM evet alçıyı açtım ama sızlıyor canım Allah’a emanet ol görüşürüz sonra Not seni çok seviyorum

  1. AY BİTANEM ALÇIYI ÇIKARTMANA SEVİNDİM AMA KIYAMAM CANIM İÇİ ÇOKMU SIZLIYOR ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN TEZ Bİ’ VAKİTDE İYLEŞİRSİN İNŞALLAH DENİZLERİN EN GÜZELİ BENİM İÇİN EN KIYMETLİSİ DİKKAT ET KENDİNE CANIM ARKADAŞIM BENDE SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM GÖRÜŞÜRÜZ

 21. Teşekkür ederim kızlar sizler nasılsınız ????
  ?????
  PERİCİM evet kıyafet güzel Aslının ama niye illa beyaz. Siyah Beyaz Aşk olduğu anlaşılsın diye beyaz giymesine gerek yoktu. Kırmızı mavi yeşil giyse daha güzel olurdu. Bir de birceyle ibrahim çok zayıflamış ya kemikleri görünüyor ??
  ?????
  AIDECIM SENO ÇOK ÖPÜYORUM ?
  Bitanem biz kilolu insanlarin oyuncu olmaya hakki yok yada çirkin diye birşey demiyoruz. Sadece sanat dünyasındaki ve ulkeler arasindaki gerçeklerden bahsettik o kadar. Bu konuyla ilgili daha konusulcak birşey yok

  1. Teşekkür ederim iyiyim evet ya hiç şık giyiniyorlar hele aslı yı giydiren çok zevksiz Ferhat da anca siyah giyinse artık şu ceketi çıkarsa ya gerçekten göze çok batıyor?? ekranda

 22. Ferhatda anca siyah giyiyor tam adam siyah yakwyor ama koy lacivet te giyse güzel olur bence aslya beyaz yakwyor ama oda mor kırmızı ve yeşil giyse güzel olur

 23. Defnem eskilere bakarsak türkan woray balık etli bi oyuncu ama cok güzel hind dizilernde bilmem hatrlarmsm hemma malini vardı zita ve gitada oynyor oda balık etliydi ama wimdi daha düzenli ve sahneye daha cok yakwan oyuncular var ve türkiyye bu konuda gerçekden cok çok önde

 24. Hind oyuncuları kilo konusunda cok özensiz mesela tapu qadının her tarafı et gelelim içcaya boyu cok kuçük Allah yaratdğnda kusur olmaz ama wartmi illa oyuncu olsunlar hind erkek oyuncular bene por porsionu konusunda bir numara bence

 25. Aynen Peri bizim ülkemiz bu konuda çok iyi ?
  ?????
  DENİZİM alcilarinin çıkmasına çok sevindim???????
  Insaallah çabucak iyileseceksin????

 26. Ayyy Defne gerçektenmi yaaa ? Ben hala şokum drashti eskiden 52 kiluydu nasil olur yaa inanamiyorum 67 kilo ne demek arkadaş . Sanaya Çok siskaydi eskiden noldu bunlara yaa . Sritinin şu anki fizigi Çok guzel 68 kilo ne yaa . Ben ýaş olarak kucugim ama yinede fizigime Çok dikkat ediyorum onlar oyuncu olmasina ragmen ……?
  Defne beni yanliş anlama sana kizmak ne yaaa tam tersine seni tanimamagima ragmen cok seviyorum ?? ve birde bir şey sorucagim bu bilgilere nerden ulaştin acaba

 27. Manyacim Sanaya eşiyle dünya turuna çıkmıştı ee haliyle almis,Drashti de oyle. Pragyayi yazin bikinili çekmişler öyle gördüm ama boyu o kadar uzunki belli olmuyor fazla. Ve zaten çoğu vermiş yine kilolarini. Bir alıp bir veriyorlar. Bunlari youtube Colors hint magazinden izledim. Ya orasi çok yağlı bir ülke olabilir spor yapip veriyorlar.
  Ama sen onlari her türlü sevebilirsin sorun yok. Bu konuda söyleyeceklerim bu kadar. Insanoglu kilo alır da verir de. Biz sadece değerlendirme yaptık yoksa beni hiç ilgilendirmiyo kim kaç kilo?bende seni seviyor ve öpüyorum manyacim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu