Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 175. Bölüm Özeti #Tanu İle Abhi Tanışır

Ah Kalbim 175. bölümde neler olacak? Ah Kalbim 11 Nisanda neler olacak? Aliya, Pragya’ya zarar verecek mi? Bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 11 Nisanda Neler Olacak?

Abhi, Aliya’ya Nikita’nın sevdiği yönlerinden bahsedince Aliya bazı hayranlar tehlikelidir bence biraz mesafe koy diye uyarır. Abhi ise zaten şarkı besteleme işi bitsin bir daha görüşemeyiz der. Aliya tam çıkacakken Abhi şarkısını mırıldanır ve tombis kelimesini kullanır. Aliya şok olur ve sorar. Abhi ise aklıma geldi ve sihirli bir kelime bence der. Aliya sinirle çıkarken Robinle çarpışır ve ona tokat atar. Ardından hemen Pragyayı arar ve konuşmak üzere evinin önüne çağırır.

ah kalbim 175 bölüm resmi 1

Aliya her şeyi biliyorum Abhi’nin yanına yaklaşmaman gerektiğini bildiğin halde neden resepsiyonda çalışmaya başladın, planın ne diye sorar. Pragya ne planından bahsediyorsun sadece bir tesadüf sonucu başladım orada çalışmaya der. Pragya beni hatırlamadı bile adımı da farklı söyledim sorun yok yani diye kendini savunur. Ardından korkuyorsun değil mi geçmişi hatırlarsa mahvolursun değil mi diye Aliyaya hesap sorar. Aliya duyduğu laflarla sinirle arabasına biner ve gider. Yolda bir an önce Tanuyu Abhi ile tanıştırmalıyım diye düşünür. Ve amacına da ulaşır. Reklam için Tanu’nun poz verdiği dakikalarda Abhi onu görür. Abhi adını bile hatırlar Tanu’nun. Tanu için sevimi deyince Aliya hedefine bir adım daha yaklaşmanın mutluluğu içindedir. 

ah kalbim 175 bölüm resmi 3

Pragya ise işe gelir. Abhi ona selam verir ardından da bir çiçek verince Pragya utanarak alır. Tabi bu rüyadır :D Abhi işe gecikmiştir. Aliya Saira’yı arar ve yandaki bindadan cd almak üzere Pragya’nın gönderilmesini ister. Böylece Pragya Abhi ve Tanu’yu birlikte görecektir. Ve Pragya geldiğinde Abhi’nin Tanu’yu izlediğini görür. Aliya ise Tanu ile Abhi’yi tanıştırır. Pragya şarkı sözlerinin olduğu kağıdı da Abhi’ye verir ama Abhi hala Tanu’ya bakmaktadır.

ah kalbim 175 bölüm resmi 2

Pragya şok olur. Aliya ise zafer saarhoşu lafları ile Pragya’yı iğneler. Pragya üzgün bir şekilde oturur. Aliya ise abhi’ye Tanu ile bir kahve içmesi için randevu ayarlayacağını söyler. Abhi de kabul eder. Pragyayı üzgün gören Abhi nedenini sorar. Pragya şarkı sözlerini alır ve gider. Bunlar da rüyadır :D Abhi, Pragya’yı elinde kağıt beklerken bulur. Buraya kağıtları getirmek için mi gelmiştin der. Pragya ise geldim ama sen mankenle ilgileniyordun beni görmedin der. Abhi yaklaş yanıma der ve üzgünüm der. Pragya bakakalır.

Ah Kalbim 11 Nisan Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

177 Yorum

 1. Hatun kişilerimm nasılsını ne var ne yok sizlerde yorumlara bakamadım müsait zamanda yaZcamm inşaAllah. Allah rahatlık versin. ❤️❤️❤️

 2. Ay ay ay kimleri gordum.♥ISABELLAM♥ gelmis.Inanamassin simdi nenden mutlu biri olamaz.Bilmiyorum aglayimmi yoksa seviniyim.Amma gozumden damla damla yaslar geliyor.Isabellam haytim hos geldin.Canim Allaha sukur iyisin.Canim benim seni cok ozlemisdim.Dualatimiz hep seninleydi.Hayatim inananmassin simdi dunyanin en buyuk hediyyesini verdiler bana sanki.Hayatim sen finlen.Allah bol bol sefalar versin.Canimin ici sen iyiles kendin yazarsin.Ay simdi yaninda olsaydim bakmazdim agrilarina sana kocaman sarilardim.
  ISABELLAM HAYATUM SENI COK SEVIYORUZ.BASTA BEN OLMAKALA.SENI BOLLUCA OPUYORUM .

 3. Kizlar her kese gunaydin.Nasilsiniz bakiyim.
  AYLINIM
  CICEYIM
  NURDAN ABLAM
  ELA ABLAM
  RUYA ABLAM
  DENIZIM
  DEFNEM
  AYSELIM
  NAZIM
  EMELIM
  TATLICI ULKERIM
  DEMETIM
  SEMAM
  SENAM
  MANYAM
  MELEYIM
  ♡ISABELLAM♡
  ♥IREMSUM♥
  ♡FILIZIM♥
  Canlarim sizi cok cok coook seviyorum.Hepinizi opuuorum.

  1. günaydın güzellik ben iyiyim yeni kalktım itiraf ediyorum :D birazdan kahvaltı hazırlayacağım ama ilk iş yorumlara bakmak :) sen nasılsın canım benim?

 4. Evy arkadaslar ben bu gun AŞIN YOLU hikayemin finalin yazicam.
  Evet Zehra gitmek ister fakat Ali kalmasini soyler vw rica eder.amma Zehra ben gitmleiyim isim var soyler.O sirada Aliye telefon gelir.Sirketden ariyordular.Bir dosya itmismis.Ali dosyanin yerini soyler.Dosya bulunur.Geri geldiyinde ise Zehra coktan gitmisdi.Ali Zehrayi arar.Annesine sorar.annesi gitdiyini soyler.Ali cok uzulur.Arkasindan gitmek istwr.Annesi bence gitme yoksa sinitlenir der.Ali annesinin dediyini yapar.Amma hala uzgundu.Bahcede yurumek ister.Disari cikar.Yuruyordu amma Zehrayi dusunuyordu.Onu annesinin dogum gunusunde giydiyi kiyafetde hatirlar.Yuruyudu an yerde bir sey goruru pariltiyordu.Ona sari gider.Ve inci bir kolye oldugunu goruru.O kolye Zehranundi.Zehranin boynundan dusmusdu.Ali kolyeye bakar.cunki kolye ona bir seyi hatirlatiyordu.BU KOLYE DE ALININ YUNUVERSTEDE OKUDUGU ZAMAN ZEHRAYA ALDIGI KOLYEYDI.Nihayet Ali kolyeni hatitlar.Ve cok sevinir.Cunki kolyenin yunuverstede sevfiyi kizin kolyesiydi.Onun buraya geldiyini dusinur.Hemen gidib kameralar odasina gider.Ve tum kayitlara bakar.Amma Zehrayi bulamaz.O tanimadigi bir kizi ariyordu.evine gelen Zehrayi ise o oldugunu bilmiyodu.

  1. Ali cok uzulur.Zehrada bu saetde artik isine ulasmisdi.Isini acar.Ve yinede cicek satmaga baslar.Amma Zehrada annsinin dogum gunune gitdiyi Aliyi dusunur.Onun partide giydiyi kiyafetde hatirlar.Muateri o anda su civekler kaca sorar.Zehra hayellerden ayrilir.Musteeiye ciceyin fiyatini soyler.Aksam olur.zehra evine gider.Yemeyini yer.Bu sirada Aligilde aksam yemwyi yerler.Onlara Alinin arkadaslari gelmisdi.Her kes Alinin neden boyle uzgun oldiklarini sorarlar.Ali bir sey solyemez.Ve uykusu geldiyini soyler.Odasina guder.Zehrada yemek yemez.Istahasi yokdu.Sofrani toplar.Oda idasuna gider.Ikisde artik yerdeydi.Ali Zehrayi Zehra Aliyi dusunur.Dusune dusune uyuya kalirlar.Sabha olur ikisfe kalkar.Zaehrada Alide hazirlanir.Zehra hazirlanirken.Kolyesinin olmadigini fark eder.Her yerde onu arara amma bulamaz.cunki kolye Alideydi.Ali de ayni anda kolyeye bakar ve Nerdesin der.Zehra kolye icin evin her tarafina bakar sonra cicekciye gider.Orada bulmaz.Vok uzulur hatada aglar.Bir kolyeyede sahio vikamadim der ve aglar.Sonra Alu aklina gelir.Bekli onlarda dusud olamazmi.Hemen onlarra gider.Artik Aligile ulasmisdi.Kapuya dogru giderken yere bakar.Yine bulamaz.Kapiyi calar.Hizmetci kapiyi acar ve hos geldin de.Kolyeni ona sorar.Amma hizmwtci hic bir sey gormediyini soyler.Avde kimin oldugunu soyler.Hizmetci yalniz Ali bey der.Tamam der.Alinin calisma odasina gider.Kapiyi calar.Ve iceri girer Ali disari nakiyordu Zehra oldugunu bilmiyordu.O hizmetci zanneder.Ve hic bir sey istemiyorum.Yemek yemiyicem der.Zehra ben yemek icin gelmwdim soyler.Ali donwr Zehrayi goriru.Coj mutlu olur.Ozur diler.Zehra onemli diyil der.Oturmasini soyler Ali.Zehra oturur.Ve sana bir sy soyleyeceyim.Belji sen gormus olasin.Burada inci bir kolye gordunmu hizmwtcilerede sordum girmemisler.Belki sen gormussun.Ali saairir.Dolabi acacar bir kolyeyebirde Zehraya bakar.O kolyeni sana kim verdi diye sorar.Zehra sevdiyim biri.Onu koruyamadim.Ondan bana tek hatiraydi.Ali hala sasjindir.Pehi sevdiyinin adi neydi.Zehra niye sordun ki amma adini soyler Ali.Ali saskin saskin ona bakir.Son olarak karsindakinin Zehra olduhuna inanmak icin yanina gelir.Tabi kolyenide goturu.Zehrada ayaga kalkar.Senin adin ne.Zehra ismini soyler.Alinin gozleri dolar.Ve peki benim kim oldugumu biliyormusun der.Zehra hayie der.Ali kolyeni gostweiri.Iste bu kolyeni sana veren kisi.Zehra sok olur.Sen Alimisin der.O Ali.Ali basini evet diye yellere.Ikiside bir borlerine sarilirlar.Uzun sure sarili lalirlar.Ali Zehranin yuzune dokunur ve goz yaslarini siler.Aryik aglama bak artik kavusudk.Bizu bundan aonra kimse ayiramaz
   Ikiside bir birleeine SENI SEVIYORUM soyler.

   1. Yine satilirlar.Bu sirada Alinin annesi iceri hirer onlari oyle goruru ve vok mutlu olur.o amda ayrilorlar.Utanirlar.Ali jer swyi annesine konusir.Annesi Zehradan ozur diler ilk sizi ben ayirdim ozur dilerim.Zehra ne ozuru siz bizim bir birimizi sevdiuomizi bilmiyoduniz.Annesi Zeraya satilir.Aliyede eyer gelinimi kirarsan seni o kdar doverim ki.Her kes gulur.Annesi hemen duyun yapilmali der.Evte nisan olur kinada olur ditude olur.Vok guzle bir duyin olur.1 yil sonrada Aliyle Zehranin bir erkek cocuklari olur.Onun adini Serkan koyarlar.Serkan Alinin amnesini kocasinin ismi.Yani Alinin uvey nabaainin ismi.
    KIM BILIYOR BELKI BU SERKANIDA ANNESI GIBI GUZLE KIZ BEKLIUOR.Amma Sekan okulda hep bir kizla tatrtisir.Ayni eskiden Ali Ve Zehra gibi.
    Arkadaslar buda ASKIN YOLU hikayemin sonu yani finali.BEN ZULEYHANIN BILMIYORUM 171 YOKSA 172 SENARYOSUNU DEVAM ETDIRDIM.
    BEYENDINIZMI??????????

 5. Arkadaslar ben hikayemi yazdim.ULKERIM sira sende.Ben kacdim kizlar.Opdum her kesi

 6. GÜNAYDIN GÜNAYDIN KIZLAR GÜZEL Bİ HAFDA GEÇİRME DİLEYİYLE NASILSINIZ İYİSİZDİR İNŞALLAH
  ♥♥
  FİLİZİM GÜNAYDIN BİTANEM, EMEYİNE SALIK HAYATIM ŞANSIN AÇIK OLSUN Bİ ÖMÜR
  ♥♥
  KAİNATIM SANADA GÜNAYDIN NASILSIN BİTANEM
  ♥♥
  NURDAN CANIM SENİ BURDA GÖRDÜYÜME ÇOK SEVİNDİM İYİMİSİN BİTANEM İNŞALLAH İYİSİNDİR HEP İYİ OL BİZİ BRAKMA
  ♥♥

  1. çiçeğim günaydın teşekkür ederim amin inşallah senin de bahtın hep açık olsun canım :)

 7. Günaydın kızlar haftanız güzel geçsin vaktim olunca yazacağım kusura bakmayın ???

   1. İyiyim filiz canım sürekli mülakata çalışıyorum anca vakit buldum sen nasılsın

 8. Aide kırıldınmı bana hikaye süper olmuş ben devam ettiremedim kusura bakma şu sıralar o kadar zihnim dolu ki hikaye hiç aklıma gelmedi ??? buraya bile sabah yazdım sizi merak ettim kırıldıysan söyle

 9. ZÜLÜŞ HOŞ GELDİN CANIM SENİNDE HAFDAN GÜZEL KEÇSİN KIZ BİZİ UNUTMA HA VAXT TAPDIKCA YAZ CANIM BİZİMDE İŞİMİZ OLUR AMA SİZİ ÇOK SEVDİYİM İÇİN YAZIRAM ÖZÜNE YAXŞI BAX İŞLERİNDEDE ALLAH KOLAYLIK VERSİN BİTANEM

 10. Günaydın hayırlı sabahlar canım arkadaşlarım nasılsınız????????? Nurdan abla nerdeydin nasılsın?? Ne yapıyon abla seni çok özledim defne abla, ela abla, deniz abla, aysel abla, aylin abla, emel abla, fatima abla, sena abla sizler nedensiz sizide çok özledim ?????? filiz abla sen nasılsın??? Aidecim günaydın nasılsın????? Gülçiçek, züleyha, ülker abla, demet abla, kainat, iremsu, isabella naz abla sizler nasılsınız????? Allah’a emanet olun canım arkadaşım ben bi müddet daha yokum sonra geicem allah nasip ederse sizi çok seviyorum kendinize iyi bakın ?????

  1. semacığım hoşgeldin iyiyim biraz geç kalktım kahvaltı etmeye geçeceğim sen nasılsın? özletme kendini ;) kendine iyi bak

 11. Sema sanada günaydın canım teşekkür ederimd ben iyiyim sende kendine iyi bak Allaha emanet ol Çabuk gel görüşürüz

 12. KIZLAR NERDESİZ DENİZİM CANIM İYİMİSİN GÜZELİM NERELERDESİN BİTANEM, SENİ ÇOK ÖZLEDİM

  PAPATYA, ÇİÇEYİM BENİ UNUTDUNMU CANIM NERELERDESİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ♥•♥♥♥♥
  ÜLKER TATLICI GÜZELİM SEN NASILSIN İYİMİSİN TATLIM
  ♥♥•
  ELAM CANIM YOKSAN GENE İYİSİN DİMİ
  ♥♥•
  DEMET ABLAM AYSEL ABLA SEYHAN ALEV NERELERDESİZ

  İSABELLA CANIM ŞİMDİ İYİMİSİN HADİ İYLEŞDE GEL ARAMIZA TATLIM

  İREMSU CANIM SEN NASILSIN

  NAZIM HAYATIM GÜNAYDIN CANIM ARKADAŞIM SEN NASILSIN İYİMİSİN BİTANEM

  KARDELEN KANKAM SANA YALANCI BAHAR SEYFESİNDE YAZDIM AMA YENE GÜNAYDIN GÜZELİM SABAHIN XEYİR OLSUN

  DEFNEM SENİDE ÇOK ÖZLEDİK İNŞALLAH İYİSİNDİR ÇABUK GEL BİTANEM ALLAHA EMANET OL
  ♥♥
  MELEK RÜYA PERİM SİZEDE GÜNAYDIN CANLARIM SİZ NASILSIZ MANYAM GÜNAYDIN KÜÇÜYÜM

  İSMİNİ UNUTDUĞUM BÜTÜN ARKADAŞLARIM LÜTFEN BENİ AFFEDİN BEN HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM, ALLAHA EMANET OLUN BU GÜN ÇOK YAZAMIYACAM AKŞAM NASİP OLURSA GÖRÜŞÜRÜZ

 13. GUNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR ARKADAŞLARIM.GULCICEYIM.DENIZ KENTLIM.AYSELIM.NURDANCIM.DEFNEM.ELAM.KAINATCIM.RUYACIM.ZULEYHAM.DEMETCIM.KARDELEN.SALIHACIM. FILLIZCIM. SEMACIM.ISABELLA.NASILSINIZ IYIMISINIZ INSALLAH KIZLAR UNUKLARIM VARSA KUSURUMA BAKMAYIN CUMLETTEN GUNAYDINLAR SONRA GORUSURUZ BYE

 14. GÜNAYDIN CANIM ARKADAŞLARIM
  AİDEM
  GÜLÇİÇEYİM
  FATİMAM
  FİLİZİM
  SEMAM
  DEFNECİM
  DENİZCİM
  ELAM
  EMELCİM
  NURDAN ABLAM
  AYSEL ABLAM
  NAZCIM
  RÜYACIM
  PERİCİM
  MANYACIM
  İSABELLACIM
  MELEKCİM
  ZÜLEYHACIM
  TATLICI ÜLKƏR İSMİN UNUTUM BÜTÜN ARKADAŞLAR NASILSINIZ? BENİ SORAN HERKESE TEŞEKÜRLƏR BENİ ÖZLEMEDİNİZMİ? SEMACIN BEN SENİ ÇOK ÖZLEDİM NERELERDESİN ÖZLETME KENDİNİ İSABELLA SEN NASIL OLDUN CANIM

 15. Herkese merhabalar ?? kizlar nasilsiniz iýimisiniz ?✌ prensesler ? beni soranlar ? sormaýanlar ? herkese selam ✌

 16. Neden kimse yok eskisi gibi canım sıkıldı bende buraya bakıyım dedim kimsecikler yok o zaman bende bir hafta yazmayacağım ??? Allah’a emanet olun kızlar

  1. canım tatil olduğundan dolayı gelemyor bazı arkadaşlarımız gelenler de genelde akşam vakitlerinde burada oluyor ;) özleriz ama sakın gitme :( görüşrüz canım Allaha emanet ol

 17. ZÜLEYHA NERİYE KAÇIYON GECE YAZ CANIM GECE HER KESİN İŞİ BİTİYOR BİZİ ÖZLEMEDİNMİ BİTANEM
  ♥♥
  NAZ AYFİYET OLSUN KAYFEN TATLIM VALLA İSMARLARSAN HAYIR DEMEM AMA ŞİMDİ SENDE KAÇMIŞSINDIR HADİ OZAMAN BENDE KAÇIYIM GÖRÜŞÜRÜZ ALLAHA EMANET OLUN

 18. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ KIZLAR HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM YEĞENİME OYUN YÜKLEDİM FARK ETMEDEN BÜTÜN İNTERNETİM BİTTİRDİM GÜN DAHA VAR ARTIK BİZİMKİLERDEN KAÇAK HAT ÇEKECEM SİZİ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥️A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???TATLICI ÜLKER
  ???SENA
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLEYHAM
  ???MANYA
  ???İSABELLA VE İREMSU
  ???DEMET

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMM

 19. Herkese selamlar kizlar nasilsiniz iyimisiniz.denizcim ben iyiyim tatlim bizde seni ozluyoruz kendine iyi bak gorusuruz

  1. rüyacığım hoşgeldin iyiyim sen nasılsın adını sen koy başladı ona bakıyorum :)

 20. Defnecim nurdancim elacim melek aysel zulayha nasilsiniz neden ortalarda yoksunuz ozledik sizleri yoksa bizi unuttunuzmu

 21. Filizcim iyiyim canim butun gun hastane isleriyle ugrastim ve cok yoruldum.sizleri sormasam icim rahat etmiyor

 22. Gulcicek sagol canim sen nasilsin.kainat tatlim seneryon cok guzel akilli kucugum benim opuyorum seni.kardelen canim sende iyisindir insallah.

 23. İYİ AKŞAMLAR CANIM ARKADAŞLARIM NASILSIZ İYİMİSİZ♥♥ RÜYAM BENDE İYİYİM BİTANEM
  SAOL CANIM BU ARADA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN HAYATIM HASDA BAKMAK HİÇ KOLAY BİŞEY DİYİL ALLAH YARDIMCIN OLSUN

 24. Filizcim ben iyiyim sukur buyuk kizimin migdeyle ilgili sorunlari var.her ay kontrole gidiyoruz bugunde islerim biraz uzadi

 25. Gulcicek canim allah razi olsun oyle gercekten hastayla ugrasmak kolay digil.sen neler yaptin gunun nasil gecti

 26. Iseballa tatlim insallah daha iyisindir biran once iyilesir ve aramiza geri donersin.iremsu sende iyisindir insallah.sizi seviyorum tatlilarim

  1. Manya canım hoş geldin nasılsın iyi misin aynen kimse yazmaz oldu bende ikindi vakti baktım kimse yazmadı bizlere nazar değdi valla ??

   1. züleyha canım okullar açıldığında inşaallah böyle olmaz… Bazen acaba istemeden bir şey mi yaptım kimse bir şey demeden gidiyor diye… eğer kusurum varsa söyleyin benimde haberim olsun.. :)
    aysel ablam uğramaz oldu
    nurdan ablam arada geliyor
    defne ablam köye gitti
    peri arada olsada günlük uğruyor
    sema , sena kayıp
    tatlıcı ülker …. demet yok
    fatma abla vardı hemşire oldu gitti şimdi nişan düğün telaşı emel parmakları kırık…. deniz kentli da aynı şekilde
    aide … aylin yok…

    CANIM ARKADAŞLARIM MAZERETİ OLANLAR DIŞINDA BENİM BİR KUSURUM MU OLDU? SÖYLERSENİZ BEN DE ELEŞTİRİYE AÇIK BİRİYİM…

  2. Manya canım dün ah kalbime baktın mı pragya çok güzel olmuştu baya atarlıydı önce halinden eser yoktu sonradan ağlaması benim üzdü keşke öyle devam etseydi ??

  3. sömestr tatili millet köyüne gitti buraya girmeye vakti olmayanlar olabiliyor.. ama ben hep buradayım sizleri bekliyorum :)

 27. ZÜLÜŞ CANIM NASILSIN İYİMİSİN BİTANEM
  MANYA HOŞ GELDİN HAYATIM SEN NASILSIN
  RÜYAM İYİYİM BİTANEM ÇOK SAOL CANIM

 28. İYİ AKŞAMLAR DENİZİM SEN NASILSIN BİTANEM DENİZLERİN EN GÜZELİ EN KIYMETLİSİ İYİMİSİN CANIM

 29. İYİ OLMANA SEVİNDİM ZÜLÜŞÜM E’ BİZİ ÖZLEDİNMİ’SENDE MESALA BEN SENİ ÖZLEDİM VALLA

 30. KIZLAR ASLINDA MENDE BU GÜN ARANIZDAN ÜZÜLÜREK AYRILACAM İNTERNET PAKETİM BİTİR İNŞALLAH YÜKLÜYEN KİM GELECEM YENE

 31. EVET ZÜLÜŞ YA BENDE ÖYLEYİM SİZE ÖYLE ÇOK ALIŞDIMKİ ÇOK SEVİYORUM SİZİ

 32. BURASI ÇOK GÜZEL Bİ SİTE FİLİZİMİ ÇOK SEVİYORUM BİZİMLE OKADAR ÇOK YAKINDAN İYGİLENİR Kİ HİÇ AYRILASIM YOK ARKADAŞLARIM HEPİNİZİ Bİ AYRI SEVİYORUM

 33. BİDE ZÜLÜŞÜM SINAV SONUCLARIN ÇIKDIMI BİTANEM NEDEN BİZİ BRAKDINKİ SEN ÇOKMU İŞİN VARDI GÜZELİM İŞLERİNİ HAL EDE BİLDİNMİ

  1. Yok ya açıklanmadı daha evet baya yoğundum sürekli ezber yapıyorum anca akşam vakit bulabildim ondan yazamadım

 34. ZÜLÜŞ ÇIKDINMI OZAMAN BENDE ÇIKİYIM BİRAZDAN GELİRİM BİTANEM GÖRÜŞÜRÜZ

 35. züleyha canım okullar açıldığında inşaallah böyle olmaz… Bazen acaba istemeden bir şey mi yaptım kimse bir şey demeden gidiyor diye… eğer kusurum varsa söyleyin benimde haberim olsun.. ?
  aysel ablam uğramaz oldu
  nurdan ablam arada geliyor
  defne ablam köye gitti
  peri VE ELA arada olsada günlük uğruyor
  sema , sena kayıp
  tatlıcı ülker …. demet yok
  fatma abla vardı hemşire oldu gitti şimdi nişan düğün telaşı emel parmakları kırık…. deniz kentli da aynı şekilde
  aide … aylin yok…

  CANIM ARKADAŞLARIM MAZERETİ OLANLAR DIŞINDA BENİM BİR KUSURUM MU OLDU? SÖYLERSENİZ BEN DE ELEŞTİRİYE AÇIK BİRİYİM… EN AZINDAN İYİ OLDUĞUNUZU SÖYLEMENİZ BİLE YETER..

  1. Aynen kimse uğramaz oldu filiz canım bence senin bir kusurun yok sen herkesle ayrı ayrı ilgileniyorsun belki bir hafta sonra gelirler herhalde

 36. AY FİLİZİM NE KUSURUN OLACAK Kİ BEN SENİ ÇOK HEMDE ÇOK SEVİYORUM SEN BENİM İÇİN ÇOK DEYERLİSİN SÖZ CANIM Bİ İKİ GÜNE KALMAZ DÖNECEM BEN İNTERNET PAKETİ YÜKLEYİB GERİ GELECEM SEN VE ARKADAŞLARIM BENİM KIYMETLİMSİNİZ SİZİ BRAKIRMIYIM HİÇ

 37. Manya tatlim ben iyiyim sagol bitanem biraz yoruldum dinleniyorum arada yazdiklariza bakiyorum birbirinizden sohbeti eksik etmeyin.peri canim sende hosgeldin iyisindir insaallah

 38. Kızlar siyah beyaz aşk başladı izleyeniniz var mı biraz ona bakacağım vakit bulursam buraya yazarım görüşürüz ??

 39. SLM IYI AKSAMLAR KIZLAR NASILSINIZ IYIMISINIZ BENDE SUAN CUKURU IZLIYORUM ZULEYHACIM NASILSIN PERI CANIM HOSGELDIN NASILSIN CANIM IYIMISIN GULCICEYIM NASILSIN KIZ IYIMISIN INSALLAH IYISINDIR FILLIZCIM SENIN IYI NIYETINDEN BAŞKA BIRSEY GORMEDIM SIZI COK SEVIYORUM KIZLAR

 40. NAZ HOŞ GELDİN BİTANEM İYİYİM CANIM SENDEN NE HABER NELER YAPDIN BU GÜN

 41. HADİ AMA KIZLAR YİNE NERİYE KAYBOLDUNUZ BEN GELİYORUM KİMSE YOK YAPMIYIN BUNU YA NE GÜZEL Bİ’AYLE KURMUŞDUK BURDA NAZARMI DEYDİ ŞİMDİ GELİN HADİ ARTIK

 42. NAZ CANIM HOŞ GELDİN BİTANEM AY ŞİMDİ KSKANDIM CANIM DEMEK GEZMELERDEYDİN BEN BU GÜN ANCAX EVDE OLDUM EV İŞLERİM ÇOKDU CANIM

 43. kizlar merhaba nasilsiniz iyimisiniz bi sey sorucamda bu sitelere erkekler hic geldimi
  sizi cok seviyorum kizlar

 44. Всем привет ? друзья мои ? Merhabalar Züliş nasilsin canim ? Ben iýiýim evet dun Ah Kalbimi ? sonuna kadar izledim? Pragya muhtiş goruniyordu ? ama evet sonunda aglamamaliydi biraz seyircide inansaydi onun paragoz olduguna hepsi iýi niýetli olunca dizinin tadi kaçiyor ?
  Neyse hadi kizlar bye bye benim uykum var ? herkese iyi geceler ? tatli ruyalar?. Yalanci Baharida izlemiyecegim yaa Çok uzgunum ??? ладно давайте желаю всем доброй ночи ??

 45. BU ARADA KİM YAZDI Kİ ALYAYLA TANU ÖLECEK DİYE DOR Bİ HABERMİ AMA BEN DİZİNİN NERDEYSE BÜTÜN BÖLÜMLERİNİ İZLEDİM ÖYLE BİŞEY YOK,Kİ DEMİREM ÇEKİMLERİ SÜRÜYO DİZİNİN BELKİ ŞİMDİ ÖLÜBLER

 46. İREMSU SANADA İYİ AKŞAMLAR BİTANEM İSABELLA NASIL OLDU CANIM BİDE YOK HAYATIM BURDA KIZ KIZYIZ
  ••••
  MANYA İYİ UYKULAR BİTANEM

 47. AY ÇOK DORU’SÖYLÜYORSUN NAZIM’AMA’NERDE BU ARALAR ÇOK İŞLERİM VAR GÜZELİM

 48. CANLARIM BİRTANELERİM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  SİTEMİZİN GÜZELLİKLERİ KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN

 49. ÇİÇEGİM PASTAÇI GÜZELİ BEN
  AKŞAM ANCAK FIRSAT BULUYORUM ONUN İÇİN GEÇ YAZIYORUM HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  RK TÜRKİYEYE GELDİGİN DEN HABERİM VAR AMA HİÇ BAKMADIM
  ..
  NAZIM CANIM BENİM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR

   1. ZÜLAYHA BİRTANEM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 50. İYİ AKŞAMLAR CANLARIM NASILSINIZ?
  ♡FİLİZİM NE KUSURU SƏN BİZİM CANIMIZ BİRTANEMİZSİN SEN OLMASAYDIN BİZLƏR NASIL TANIŞIRDIK FİLİZİM BEN ÇOK ZAMAM YB YAZIYORUM BİLİYORSUN ONDAN BURA SIK SIK YAZAMIYORUM CANIM AİDEMİNDE DERSLERİ VARDA SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM BENİM ÖPDÜM

  1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️FLİZİM GÜLÜM PRENSESİM ❤️❤️❤️ dedi ki:

   FLİZİM GÜLÜM NE KUSURU AY PARÇAM BİZİM KUSURUMUZ VARSA SÖYLE
   EVETT CANIM AKŞAM DA OLSA ELİMDE GELDİGİNCE YAZIYORUM
   BEN BURAYA BİR KERE YAZMIŞSIN ARTIK HEP YAZARIM SEN BENİ BIRAKMAZSAN SİTEN OLDUGU SÜRE İÇİNDE HEP YAZARIM
   SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
   PRENSESİM HAYATIM KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

   1. ela canım ben bu siteyi yeni arkadaşlık kurmak için yeri gelir derdimi dökmek için kurdum sizlerin bir kaç gün gelmemesi hem merak ettim hem de kusurum mu oldu diye aklıma geldi :)

 51. İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM ELAM HEP İYİ OLBİTANEM ŞÜKÜR BENDE İYİYİM TEŞEKKÜR EDERİM CANIMIN İÇİ EVET BENDE İZLEYEMEDİM ARKEYİN GELİB GELMEDİYİNİ KENDİNE DİKKAT ET HAYATIM GÖRÜŞÜRÜZ

 52. Aynen bende duydum arkey Türkiye’ye geliyormuş ama shakti dizisini on bölümü Türkiye’de çekeceklermiş ??

 53. Aynen bende duydum arkey Türkiye’ye geliyormuş ama shakti dizisini on bölümü Türkiye’de çekeceklermiş belki hayranları buluşmaz bilmiyorum

 54. AY KANKAM GELMİŞ NASILSIN KARDELENİM İYİMİSİN CANIM MİSAFİRLERİNİZ GİTDİMİ

 55. AY ÖYLE ŞEYMİ OLUR ZÜLEYHACIM BENCE GÖRÜŞÜR HAYRANLARIYLA İNSANLAR ONU ÇOK SEVİYORLAR ÇÜNKİ AÇIKCASI BENDE BEYENİYORUM ÇOK YAKIŞIKLI

  1. Aynen ya çok yakışıklı adam ekrandayken benim dilim tutuluyordu son dizisinede çok güzel ??

 56. NE KUSURU ZÜLÜŞ BAZEN BENDEDE OLUYOR BİRAZ ÖNCE BENİMDE Bİ YORUMUM ÇIKMAMIŞDI AMA ŞİMDİ ÇIKIBDI

 57. Mersinli ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUHUMUN İKİZİ ❤️❤️❤️ dedi ki:

  AYLİNİM BİRTANEM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 58. Sitede bi sorun var qaliba yorumlar gec çıkıyor hiç böyle olmamışdı yine bi saldırı filanmı oldu filizim acaba

  1. evet bende fark ettim düzeltmeye çalışıyorum .. bir taraftan benim evdeki internet gitti bir taraftan site yorum kısmı saldırı oldu…. çözmeye çalışıyorum

 59. Aynen ya benim yorumlar iki defa çıkıyor inşallah saldırı olmaz o kadar uğraşıldı yazık olur valla

 60. BİLMİYORUM ZÜLÜŞÜM AÇIKCASI İZLEMEDİM BEN NERDEN İZLEDİNKİ SEN CANIM

  1. Ben hintfilim cennetinden izledim ama çok virüslü onun yüzünden bilgisayar çöktü ??

 61. ALLAH KORUSUN ZÜLÜŞÜM YA ÇOK HAKLISIN CANIM İNŞALLAH ÖYLE BİŞEY YOKDUR

 62. İlk 253 bölüm izledim ondan sonra bilgisayar virüslendi ama şuan 456 bölümde diye biliyorum

 63. AY CANIM HİNT FİLİM CENNETİ ÇOK DONUYOR NASIL SABREDİBDE İZLİYE BİLDİN ÖYLE

  1. Onun yüzünden gitti güzelim bilgisayar baya virüslü diğer yerler açmıyordu diziyi??

 64. HAKİKATAN BOZULDUMU BİLGİSAYARIN BENDE HEP İZLİYORDUM AMA ŞÜKÜR ÖYLE BİŞEY OLMADI

 65. CANIM YA ORDA BİDE DİZİ KALİTESİ VAR O,DA ÇOK GÜZEL Bİ SİTE DÜZDÜ ORDADA ÇOK DONMA VAR AMA YİNEDE İYİ

 66. AY BİDE HAYATIM BİLİYORMUSUN KARISIYLADA BOŞANDI ZATEN HİÇ YAKIŞMIYORLARDI

   1. BEN HEP İZLİYORDUM YOTUBDAN ÇOK SAMİMİYDİLER HİÇ AYRILMIYORDULAR BİDE NE GÖRDÜM AYRILMIŞLAR HEMDE Bİ ÇIRPIDA

  1. Ben biliyorum vahbiz vivianı kıskanıyordu oyunculuğu bırakması istedi kadın

 67. Şimdiki sevgilisi çok çirkin adam nerde çirkin var onu buluyor ya hiç beğenmedim

 68. AY HAKİKATENMİ YA ONUN İŞİ O’İNSAN HİÇ MESLEYİNİ BRAKIRMI YA YOKYA BENCE ÖYLE BİŞEY DİYİLDİR ZATEN ONLAR BİLEREK EVLENMİŞDİLER ŞİMDİ ONUN İŞİ NEDEN SORUN OLSUNKİ

  1. Kıskançlıklarından herhalde hatta vahbiz çok yalvarmış barışmak için şimdi baya kilo vermiş boşandıktan sonra

   1. AY DAHA SEN ÇOK YALVARIRSIN ONA DENEN GÜZELİM ÇOCUĞU BEYENMEDİN ŞİMDİ PEŞİNDEN KOŞARSIN ÖYLE

 69. Viviana dünyayı dar ediyordu herhalde adam gitti boşandı ya üzüldüm ama çok seviyordu vahbizi kadın madu yu falan kıskanmış

 70. AY MADUYU KISKANMAKDA HAKLI YA MADU ÇOK GÜZELDİ AMA NE YAZIKKİ ONUNDA KOCASI YAKIŞMIYOR KENDİSİNE

 71. Mersinli ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUHUMUN İKİZİ ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KAYIP ARKADAŞLARIM NERDESİNİZ NE YAPIYORSUNUZ KEYFİN YERİNDEMİ SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM

  .
  AYSELİMMMM ❤️ NURDANIM
  DENİZİM ❤️ TATLIM
  FATİMAM ❤️ EMEL
  SENACIM ❤️ SEMOŞUM
  RÜYAM ❤️ PERİM
  SALİHAM ❤️ DEMETCİM
  DANLAM ❤️ ÜLKERİM
  ..
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR SİTWMİZİN GÜZELLİKLERİ

 72. Mersinli ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  FLİZİM GÜLÜM NERDESİN ÖZLEDİMMMMMM SENİ ??

  1. kızlar internet bağlantımda problem var şu an telefon internetini bilgisayarıma tanımladım çok sağlıklı bir internet değil zaman zaman kopuyor hakkınızı helal edin

 73. KIZLAR HEPİNİZE İYİ GECELER CANIM ARKADAŞLARIM BEN Bİ KAÇ GÜN YOKUM İNTERNET PAKETİMİN BU GÜN SON GÜNÜ BELKİ ABİMİN TEL’NEN ARADA YAZARM PAKET YÜKLÜYÜNCEYE KADAR HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM VE SİZİ ÇOK ÖZLÜYECEM KENDİNİZE DİKKAT EDİN YENİDEN GÖRÜŞME DİLEYİYLE HOŞCA KALIN

 74. IYI GECELER TATLI RUYALAR CICEYIM ALLAHA EMANET OL KENDINE COK IYI BAK SENI ÖZLEYECEM CANIM ARKADASIM

 75. IYI GECELER TATLI RUYALAR CICEYIM ALLAHA EMANET OL KENDINE COK IYI BAK SENI ÖZLEYECEM CANIM ARKADASIM.

 76. Selam canlar her halde uyumUWSNUZDUR TATLI RUYALAR GÜZELE SABAHLAR AY SİYAH BEYAZ AWKI İZLEDİNİZMİ BEN BAYILDIW RESMEN

 77. İYİ AKŞAMLAR CANLARIM ELAM SAOL BİRTANƏM BENDE İYİM SENİN İYİ OLMANA SEVİNDİM CANIM BENİM GÜL ÇİÇEYİM EVET GİTMİŞLƏRDİ UMARIM BƏNDƏN KÜSMEDİN CANIM AİDEM GEL ARTIK ÖZLEDİK SENİ HEPİNİZE İYİ UYKULAR

 78. Filizimm tatlımm bir sorun yok canımın içi yazcam inşaAllah teyzemlere geldim iki günlüğüne burda vaktim olmuyor bu saatte ancak elime alıyorum. Çukuruda izleyemedim ???. Artık bakalım ne olcak

 79. Merhaba canlarim nasilsiniz.Ay hepinizi cok ozledim.
  AYLINIM
  CICEYIM
  DEFNEM
  DENIZIM
  AYSELIM
  ELA ABLAM
  NURDAN ABLAM
  RUYA ABLAM
  ZULEYHAM
  MANYAM
  MELEYIM
  SEMAM
  SENAM
  NAZIM
  TATLI IKIZLERIM
  TATLICI ULKERIM
  DEMETIM
  EMELIM
  FATIMAM
  ♡FILIZIM♥
  Nasilsiniz bskiyim.
  FILIZ HAYATIM nasilsin.Canim sende hic kusur olurmu ve ya sana hic kusulurmu.Canim benim benim derslerim oluyor.Onun icin cok giremiyorum.Hayatim benim bu yil iki buyuk sinavim var.Ina hazirlaniuorum.Aksam ben uruyorum bos vakitim olunca.Bazen urayamiyorum.Cunki oyretmen yanina gidiyorum.Kusura bakmayin.Amma su sinavlar bitsin.Bu siteye benden cok giren olmayacak.Sikilicaksiniz benden.Canim benim opuyorum seni.

 80. Zulusim nasilsin.Canim aak olsun bu gune kadar benim bu sitede kimese kisduyumu ve ya kirildigimi gordunmu.Jayatim bir de boyle seyler duymayim.Anlasdikmi.Hatda benim senin yazdigin senaryoyu devam etdirmene cok sevindim.Hikayeni de beyenmene cok sevindim.
  ♡♥♡
  Iremsu hayatim nasilsin.Kiz ISABELLAM naail.Onu cok ozledim.Insallah biranonce iyilesir.Kendi parmaklariyla bize yorum yazar.Canim ikinizide opuyorum.
  ♡♥♡
  Ciceyim sen nasilsin.Ay canim ne kotu oldu giremiyceyin.Canim abinin teliynen yaz olurmi.Opuyorum seni.
  ♡♥♡
  Semacim ben iyim.Canim sen nasilsin.Kiz neden gec gec yaziyorsun.Bilmiyormusun biz seni cok ozluyoruz.Hayatim opuyorum seni.
  ♡♥♡
  Nurdan ablam sen nasilsin.Kuzular nasil.Canim ablam vakitin oldugunda yaz olurmu bizi ozletme.Opdum.
  ♡♥♡
  Kardelenim canim sen masilsin.Ay seni cok ozledim.Hayatim burda yorum bitsin.Yalanci bahar giricem.Canim kankam opuyorum seni.
  ♡♥♡
  Ela ablam sen nasilsin.Canim sen isliyormusun.Aksamlar giriyorsunda onun icin sordum.Xanim ablam seni cok seviyorum.Opuyorum seni.
  ♡♥♡
  Denizim simdi nasilsin.Canim elleeine ne oldu ki.Allah sifa versin.Hayatim iyi olunca yaz tamammi.Opdum.
  ♡♥♡
  Ayselim nerelerdesin kiz kayboldun.Seni cok ozledik.Canimin ici oouyorum seni.Cabuk gel.
  ♡♥♡
  Ruya ablam beniyim.Ablam sen nasilsin.Kizular nasil.Op onlari benin adimdan.Bende seni opuyorum.
  ♡♥♡
  DEFNEM KOY HAYATI NASIL.SENI COK OZLIYORUZ.KIZ GELDIYIN GUN HEMEN YAZ.SENI COK MERAK EDIYORUZ.
  ♡♥♡
  NAZIM SEN NASILSIN.CANIM BENIM ISLERIN NASIL.HAYAT NASILBGIDYOR.OPUYORUM SENI.
  ♡♥♡
  ULKERIM.DEMETIM.EMELEIM.MELEYIM.SENAM.NERDESINIZ.SIZI COK OZLEDIK.HADI GELIN.
  KIZLAR HASTAYIM BELKI BU GUNDE GIREMIYICEM.KENDIMI PEKDE IYI HIS ETMIYORUM.CANLARIM KISURA BAKMAYIN.IYILESINCE MUTLAKA YAZICAM.OPUYORUM HEPINIZI.

 81. Herkese gunaydin guzel bir gun gecirmenizi dilerim.filizcim gunaydin ilgin ve arkadasligin icin tesekkurler canim senin hic bir kusurun yok lutfen kendini uzme.sanirim dizinin fanlari bizlerin sohbetlerine kiziyor buyuzden yorumlar engelleniyor.arkadaslarim filizin emekleri bosa gitmesin istiyorsak dizi ile ilgili yorumlarimizida paylasalim.hepinizi seviyorum gorusmek uzere

  1. günaydın rüyacığım iyiyim sen nasılsın canım Rabbim emekleri boşa çevirmez inşallah ben de size çok teşekkür ederim iyi ki varsınız :)

 82. Gül Çiçegim sana sonuna kadar katiliýorum Maduşum çok güzel bir kadin gözleri , dudaklari , fizigi her şeýi aýri güzel eee Vivian gibi ýakişikli Drashti gibi güzel dizide partner olunca Neeraj ve Vahbbize kiskanma kalar . Drashtim o adama hiç ýakişmiýor Neerajda Drashtiýi hak etmiýor o daha iýilerine laýik keşke Vivianla sevgili olsaydi ahh keşke ? Evet Vivianin ýeni sevgilisi 24 ýaşindaýmiş ismini hatirlamiýorum şu an ama kiz Viviani gerçekten hak etmiýor yaaa offf . ? Vivimde nerden bulduýsa artik ….. ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu