Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 18 Ekim Çarşamba 3. Bölüm Özeti Ve Fragmanı (Kumkum Bhagya)

Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Ah Kalbim yayınlandığı ülke dışında dünyada pek çok ülkede de seyirciden tam not almayı başardı. Orjinal adı Kumkum Bhagya dizisinin çevirisi olan Ah Kalbim’in 18 Ekim Çarşamba günü yayınlacak olan 3. bölümünde yaşanacak olayların detayları haberimizin devamında…

Ah Kalbim 3. Bölüm Özeti

Suresh ve Pragya’nın arasında geçen her olay Suresh’in daha da çok yanlış anlaşılmasına neden olmaktadır. Bu bölümde Pragya’nın üzerine Suresh’in çiçek dökmesi ile herkes güler, Suresh ise utanır ve orayı terk eder.Ah Kalbim Kumkum Bhagya 3. Bölüm Resmi

Bulbul ise çalışacağı yerdeki patronun merak etmektedir. Sonunda da onunla tanışır. Bir önceki gece karşılaştığı bu adam dün bir bayana ağzına geleni söylemiş ve kendisi de buna sinir olmuştur.

Bunu hatırlayan Bulbul’e patronu olan Purab yeni olduğunu, çok para veremeyeceğini, geceleri dahi çalışmasını isteyebileceğini söyler. Bulbul ise gece çalışmak istemediğini açık ve net bir şekilde dile getirir. Patrona sinir olan Bulbul, annesi Sarla’ya destek olacağını düşünüp her şeye razı olur.

Ah Kalbim Kumkum Bhagya 3. Bölüm Resmi 3

Pragya ise köprüde Suresh’i, onun iyiliklerini düşünürken bir anda kendini suyun içinde bulur. Abhi ise onu kurtarır ve hayatını kurtardığını ve onu sevdiğini söyler. Prgya bu kim dercesine ona bakarken yönetmen Abhi’ye bayan oyuncunun henüz suya düşmediğini söyleyince peki bu kim, intihar için mi geldin gibi sorular sorar. Pragya sinirlenir ve oradan uzaklaşır.

Medyada ise Abhi erkek arkadaş problemleri yaşayan bir kızı kurtardığını ve ona albümünü dinlemesinin iyi geleceğini söylediğini, kızın da intiharın canı cehennem dediğini söyler. Pragya para ve şöhret için bu yaptığına sinir olur. Evde Bulbul ne olduğunu sorsa da doğruyu söylemez. Bulbul ise haberlerde Abhi’nin hikayesini dinlerken o kızın ne kadar şanslı olduğunu söyler. Pragya ise Abhi’ye olan nefretini dile getirir.

Ah Kalbim Kumkum Bhagya 3. Bölüm Resmi 7

Evde ise Suresh’in kız kardeşi Rachna’nın damat tarafı geleceği için hazırlık vardır. Rachna çok telaşlı olduğundan Sarla ona evliliğin kafesten uçmak gibi olduğunu ama gökyüzüne ulaşmak için kafesten yani evinden ayrılması gerektiğini söyler. Bulbul bir sonraki gün patronun yanına gider ve ona istediği dosyaları verirken şalı sandalyeye takılır, Purab onu kurtarır.

Eve gelen Bulbul ablası Pragya ile konuşurken Suresh ona bakmata iken herkes Pragya’ya bakıyor zanneder. Bakışı fark edilince Bulbul onun kıyafeti ile dalga geçerken Pragya kıyafetini düzeltir. Rachna’nın damat tarafı gelir, ritüeller gerçekleştirilirken kullanılması gereken alkollü öksürük şurubunu Bulbul Suresh’e içirtir.

Suresh ile konuşur ve aşık olduğu insana açılmasını ister. İyice gaza gelen Suresh Bulbul’ün de isteği ile terasa çıkar, burada içinde ne varsa Bulbul’e itiraf edeceğini düşünmektedir.

Ah Kalbim Kumkum Bhagya 3. Bölüm Resmi 9

Terasa gelen Pragyadır ve karanlık olduğundan pek de yüzü görünmüyordur. Suresh onu sevdiğini her gece onu görmeden uyumadığını söyler. Sorduğu soruya cevap verenin Pragya olduğunu sesinden anlayınca bayılır.

Bulbul ise bunları telefona çekmiştir. Kendine geldiğinde Pragya karşısındadır ancak Suresh Bulbul’e teklif edip etmediğini bile hatırlamıyordur. Pragya ona Bulbul’un ve senin ne yaptığını biliyorum deyince söylediğini düşünür. Tekrar konuşacağını söyler. Suresh ve Pragya’nın dışardan baktığında yakın olmaları ikisinin de annesini sevindiri. Suresh’in annesi oğlu ile konuşup bu işe bir ad vermeyi düşünür.

Ah Kalbim Kumkum Bhagya 3. Bölüm Resmi 10

Suresh ise Bulbul’un mutlu olup olmadığını sorunca Pragya aa evimdeki herkesle ne kadar ilgileniyor diyerek sorduğunu düşünüp mutlu olduğunu söyler. Suresh’in annesi oğluna sevdiği kızla artık bu işe bir isim koy deyince Suresh kızla konuşup sana döneceğim der.

Bulbul ise iş dolayısıyla Delhi’ye gidecektir bu nedenle ablasının sözlenme törenini kaçırmak istemediği için Suresh annesinin isteğini söyleyince sözlenmenin yarın olmasını ister. Suresh ise mutlu bir şekilde annesine durumu söyler. Evde hazırlık başlar.Ah Kalbim Kumkum Bhagya 3. Bölüm Resmi 11

Rachna’nın da sözlenme töreni vardır. Rachna ise önce kendinden büyük olan abisinin sözlenmesini isteyince önce Suresh ve Pragya’nın yüzük takma törenine geçilecektir. Suresh hala olayın farkında değildir, en son yüzükler gelir, Bulbul ona enişte diye seslendiğinde sözleneceği kişinin Pragya olmasından dolayı şok olur.

Ah Kalbim 3. Bölüm Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu