Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 18 Mayıs Özeti 206. Bölüm Fragmanı Purab Ölecek Mi?

Ah Kalbim 18 Mayıs özeti ne geçmeden evvel bu bölümün en önemli sorusu Purab ölecek mi sorusu olacak. Çünkü Purab’a kamyon çarpacak. Sizleri heyecanlandırmadan gelin hep beraber Ah Kalbim 206. bölüm özeti ne geçelim. Ardından da Ah Kalbim 206. bölüm fragmanı sizlerle.

Ah Kalbim 18 Mayıs Özeti 

Geçtiğimiz bölümde Abhi ve Pragya yakınlaşması devam etmiş, Tanu da onları kıskanmaya devam etmişti. Üzerine hem Pragya hem de Purab Tanu ve Abhi’nin evlenemeyeceklerini tam tersine gelin olsa bile Abhi’nin eşi olamayacağını söyleyince Tanu çılgına döner. Bir plan yapıp hem Pragya’yı çaresiz bırakmalı hem de Purab’ı aradan çıkarmalıdır. Bu bölümde işte tam nedenle Purab’ı öldürmek için plan yapar. Aliya, Purab’ı sevdiği için ondan yardım alamayacağını bilir ve Nikhil’den yardım ister.

Ah Kalbim 219. Bölüm Özeti Resmi 1

Nikhil adamına kamyonu Purab’ı üstüne sürmesini söyler. Purab ise Abhi ile arkadaşlık yıldönümü olduğu için Abhi kendisine saat hediye etmiştir, o da Abhi’ye Pragya ve Abhi’nin fotoğraflarından oluşan bir kolajı çerçeveletmek ister. Hediyesini alır ama acı son onu bekliyordur. Hızla üzerine doğru gelen kamyonu fark etmez. Kanlar içinde kaldırımda düşen Purab’ın yanına gelen Nikhil artık başaramayacaksınız diye o haldeki adamacağıza meydan okur. Zavallı Purab kanlar içinde oraya bayılır. Acilen hastaneye kaldırılır.

Ah Kalbim 206. Bölüm Özeti

Gelelim Mehraların evindeki telaşa. Bildiğiniz gibi Tanu evlenme işini aceleye getirip bir an önce düğün olsun istiyordur. Tanu’nun annesi de devreye girip kına törenini hızlandırır. Abhi başta şok olsa da hazırlıklara o da devam eder. Pragya’dan uzak durmak için ne kadar çabalarsa çabalasın yüreğinde hep o olunca zavallı Abhi gerçekler ve hayaller arasında sıkışıp kalmış gibidir. Ve zerdeçal töreni için gelin hanım Tanu güzel görünmek için her şeyi tamamlamış, gelmiştir. (Gerçi insanın yüzü güzel olsa ne çare Allah kalp çirkinliği vermesin.) Zerdeçalın içine özel olarak altın tozu bile katılır sonuçta damat evi zengindir, havalı olmak gerektir değil mi! Ancak kadere bak ki o zerdeçal bir anda Abhi ve Pragya’nın üzerine dökülür. Tanu beklemediği bu sahne ile kadere isyan eder.

Ah Kalbim 219. Bölüm Özeti Resmi 3

Pragya yüzünü yıkamak için odaya gittiğinde Abhi de oradadır. Abhi içinden geçirdiği tüm sorularda Pragya cevap verir. Abhi şaşkın bir şekilde madem öyle içimdekini söylemeliyim deyip seni seviyorum diye içinden geçirir. İkilimiz arasında romantik anlar yaşanır ama hastaneden gelen o haber ile Abhi koşarak hastaneye Purab’ın yanına gider. Durumu haber alan Aliya ise bu işin sorumlusunun Tanu olduğunu anlayıp na tokat atar ve eğer ona bir şey olursa benden kork diye tehdit eder. 

Ah Kalbim 219. Bölüm Özeti Resmi 2

Hastanede olan Purab’ın durumu kritiktir. Purab’ın ne kadar dikkatli biri olduğunu bilen Abhi ise nasıl oldu da böyle bir kaza oldu diye düşünür. Kaza araştırması yapan polis ise durumu Abhilere haber verir. bu kaza kesinlikle kasıtlı bir kaza. Evdekilerle konuşmak isteyen polise Tanu işin gerçek rengi çıkmasın diye kaza işte abartmaya gerek yok deyince polis bir anda Tanu’ya dikkat kesilir. Bakalım Tanu’nun bu işin arkasındaki isim olduğu ortaya çıkacak mı? 

Ah Kalbim 206. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu