Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 183. Bölüm Özeti #Daadi Pragya’ya Kızar

Ah Kalbim 183. bölümde neler olacak? Ah Kalbim 25 Nisanda neler olacak? Bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 25 Nisanda Neler Olacak?

Abhi, Pragya’yı asistanı olarak işe aldığını herkesin önünde ilan eder. Aliya’ya bu kız benim gibi akıllı, dürüst, zeki ve müziğe düşkün der. Aliya keşke asistana ihtiyacın olduğunu bana söyleseydin ben en iyisini bulurdum sana dese de Abhi Pragya’nın asistanı olmasına çoktan karar vermiştir. Daasi kızı tanıyor musun peki deyince Abhi tanıdığını söyleyip adı Nikita ve benim bir numaralı hayranım der. Daadi ile tanıştırır Pragyayı. Abhi Pragyaya ailem ne isterse onu yapmalısın der. Tanu sinir küpü olmuştur ve Aliyayı odaya çeker. Pragya yine geldi diye Aliyayı suçlar. Aliya ise öyle bir şey yapmalıyım ki burdan gitmek zorunda kalsın der.

ah kalbim 183 bölüm resmi 2

Evdeki herkes de Pragyaya kızıp odasına çekilir. Sarla ise kızı hala gelmeyince telaşlanır. Pragya Daadi’nin üzüldüğünü anlar ve onunla konuşmak ister. Daadi’nin yanına gider ve kasıtlı olarak bunu yapmadım ama kader bizi yine karşılaştırdı der. Karşısına dahi çıkmak istemedim ama karşılaştığımızda ona bir şey olmadı ve ona geçmişi hatırlatmak için bir hareketim de olmadı der. Daadi tamam bunları anladım ama neden buraya geldin der. Pragya ise buraya abhi getirdiğinde ben de şok oldum ama iş işten geçmişti der. Daadi yüzünü görmek istemediğini söyler. Pragya şaşırır. Bana verdiğin sözü çiğnedin Pragya diye ona kırılmıştır. Daadi de Pragya da ağlar. 

ah kalbim 183 bölüm resmi 1

Pragya odadan çıktığında odalarına bakar, maziyi hatırlar ve sadece anı olarak kalmasına üzülür. Bu sırada Aliya gelir ve tebrikler sonunda eve girmeyi de başardın der. Daadiye verdiğin sözü de unuttun ve Abhiyi tuzağına düşürdün der. Senin tek amacın her şeyi hatırlaması ve para deyip daha da ileri gider. Madem öyle sana ve ailene zarar vereceğim bu şehirde durmak ne demek göreceksiniz diye tehdit eder. Pragya kendi isteği ile buraya gelmediğini anlatmaya çalışsa da Aliya dinlemez. Abhi eşyalarını bulamaz ve Robin’i çağırır. Pragya onu duyar ve istediği her şeyi verip Robin eşyaların yerini söyledi der. Abhi kahve ister.

ah kalbim 183 bölüm resmi 3 

Daasi ise Daadiye neden öyle davrandığını sorunca Daadi Pragya’nın başına bir şey gelsin istemiyorum. O geldiğinde Tanu ve Aliyanın gözlerindeki nefreti haseti gördüm korktum der. Abhi odada iken Tanu ve Aliya onu korkutur. Tanu partiye davet etmek için geldiğini söyler. Bu sırada Pragya kahveyi getirmiştir. Abhi arkasını döndüğünde Tanu Pragya’nın ayağına basınca Pragya acı ile çığlık atar.

Ah Kalbim 25 Nisan Fragmanı

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

25 Yorum

 1. İlk ben okudum kaliba filiz canım ellerin dert görmesin özet yine harika ???? tatilde bile bizim için calısıyorsun canım
  günaydın kızlar nasılsınız hepinize hayırlı sabahlar canlarım ???????????

  1. teşekkür ederim canım bu gün hündüz misafrliğe gittim akşam da bize dayımgil gelecek miş bende özetleri geçe sabaha kadar yazıyorum… sizleri çok seviyorum Allha’a emanet olun

 2. Hayırlı sabahlar kızlar güzel bir hafta sonu dilerim günaydınlar defnem ve nurdan ablam yazmış?? inşallah iyisinizdir defnem işlerin inşallah sıkıntı olmadan hallolur filizciğim iyi tatiller kayseri soğuktur ya bizim ora yakın ordan biliyorum aman dikkat et kendine aysel canım günaydınn naz canım günaydınn denizim güzel bir hafta sonu dilerim??gülçicek inşallah iyisindir uzun zamandır yazmadın merak ettim alev canım nasılsın iyimisin?? melek canım günaydınn denizim güzel bir hafta sonu dilerim peri ve rüya güzel bir hafta sonu dilerim kızlar unuttuğum varsa affola yeniyim ya aklıma gelen yazdım hepinize kucak dolusu sevgiler ben biraz iyi değilim ondan arada yazıyorum kusura bakmayın ??????

   1. Yok ya önemli bir şey değil öyle biraz moralim bozuk olduğundan yoksa iyiyim senin iyi olmana sevindim??

 3. İsabella canım günaydınn çok korkuttun bizi dikkat et kendine inşallah daha iyi olursun??? geçmiş olsun

 4. Kardelen ve kainat sizede güzel bir hafta sonu dilerim manya ve ela günaydınn sizede?? inşallah iyisinizdir

 5. Herkese merhabalar kizlar nasilsiniz? Zuleyha canim sanada gunaydin nasilsin birtanem iyimisin niye moralin bozuk ??☺

  1. İyiyim canım ya öyle sınavlar falan canımı sıktı ondan moralim bozuk ?? yoksa önemli bir şey yok

 6. Ayy kızlar sen anlat Karadeniz dizisinde kadına şiddet var diye şikayet etmişler aynı sba gibi ya ne istiyorlar anladım?? nerde bir dizi izlesem bir sorun çıkıyor ufak tefek cinayetlerdede yayından kalkma ihtimali varmış karar verdim artık dizi izlemeyeceğim??

  1. dizi gerçekten tutuldu tabi bunu çekemeyenler var… sen anlat karadeniz prim yaparsa kimler gerileyecek ona bakmak gerek…. ama şunu söyleyim belki para cezası alabilirler ama yayın hayatına devam eder….

  1. Aynen nurdan ablam ben ilk izlediğimde üç gün aklımdan çıkmadı çok acıklı ya

   1. Benda oyle oldu cok ağladım??? ama cok guzel bir dizi hayattan şeyler var dizi de ve kadına şiddet??? olmasın hiç bir kadın şiddeti hak etmez kadına kalkan eler kırılmalı??? neyse bu konuda cok hassasım daha fazla konuşmak istemiyorum sizi çok öpüyorum ?????????

 7. Bende karşıyım kadına şiddete ve hatta her dizide göstermesi sinirlerimi bozuyor?? bence daha örnek ve duyarlı dizi çekmeleri lazım

 8. İYİ AKŞAMLAR CANLARIM NASILSINIZ? BENİ SORAN HƏRKESE ÇOK TEŞEKÜRLƏR
  ♥ZÜLEYHAM SAOL BİRTANƏM SANADA GÜZƏL HAFTA SONU DİLİYORUM GÜZELİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu