Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 19 Ekim Perşembe 4. Bölüm Özeti ve Fragmanı (Kumkum Bhagya 4th Episode)

Ah Kalbim yayınlandığı ülke dışında dünyada pek çok ülkede de seyirciden tam not almayı başaran bir dizi olarak Kanal 7 ekranlarında seyirci ile buluşmakta. 

Orjinal adı Kumkum Bhagya dizisinin çevirisi olan Ah Kalbim’in 19 Ekim Perşembe günü yayınlacak olan 4. bölümünde yaşanacak olayların detayları haberimizin devamında…

Ah Kalbim 4. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz bölümde Pragya’nın kendisine yüzük takacak isim olmasının şokunu yaşayan Suresh daha şoku atlatamadan yüzükler takılmıştır bile. Herkes oldukça mutlu iken Suresh çok üzgündür, hayalleri yıkılmıştır.Ah Kalbim Kumkum Bhagya 4. Bölüm Resmi

Suresh tören sonunda dışarı çıktığında Pragya ile özel bir şey konuşmak istediğini söylese de annesi daha sonra diyerek erteler. Amacı ona Bulbul’u sevdiğini söyleyip kendisinin en iyi arkadaştan öte olmadığını söylemektir. Ancak bunu başaramaz herkes her şeyden habersiz bir şekilde dans ederler. Bulbul ise dans sonrası acilen iş için Delhi’ye gideceğini söyleyip oradan ayrılır. 

Ah Kalbim Kumkum Bhagya 4. Bölüm Resmi 3

Purab ile yola çıkan Bulbul Purab’ın her hareketini kendine dokunmak için bir plan gibi görür, bakışlarından rahatsız olur. Yemek için durduklarında şalı kapıya sıkışır, kurtarmak için çabasını yine aynı nedene bağlayan Bulbul adeta diken üstündedir.

Son olarak gidecekleri yerde tek bir odanın kalması zirve olmuştur. Bulbul onunla kalmak istemediğini söylerken Purab da aynı şeyi söyler. Gittiklerinde kalan tek oda balayı suitidir. Bunu da Purab’ın planladığını düşünür.

Bulbul ise bnayoda kalmak istediğini söyler. Tam da sinirler tavan yapmışken ikinci bir odanın bulunmasıyla ikili rahatlar. İşlerinde başarılı olan ikili eve geri dönerler.

Ah Kalbim Kumkum Bhagya 4. Bölüm Resmi 6

Suresh Pragya’ya söylemek istediklerini bir türlü söyleyemez. Düşündüğünde bile kötü olur. Özel olarak konuşmak istemesini Pragya tören sonrası onu öpmek için olduğunu düşünür. Konuşmak için fırsat bulduklarında ise Suresh’i yanağından öper, evlilik öncesi ancak bu kadar olacağını söyler.

Suresh kendi evine gittiğinde  arkadaşı Arvind ona Pragya’ya gerçekleri söyleyip söylemediğini sorar. O ise Bulbul’u deli gibi sevdiğini ama bir türlü bu yanlış anlaşılmayı düzeltemediğini söylerken Pragya konuşmaları duyar. Suresh’in odasında günlüğünü okur ve Bulbul’un resmini görür. Gözyaşlarına boğulur. Peki neden gül vermiştir, yüzükleri neden takmıştır? Hesaplaşmaya geçen Suresh ve Pragya konuşmalarının sonunda Suresh ondan af diler.

Ah Kalbim Kumkum Bhagya 4. Bölüm Resmi 8

Pragya gözleri yaşla dolu oradan ayrılır. Sabah işe beraber giden ikiliden Pragya düşünüp arkadaşlıklarının devam etmesini istediğini söyler. İşyerindeki herkes yüzük takılma olayını duyduğu için tebriklerini dile getirirkensuresh sinirlidir, ikinci defa Pragya’nın gururu incinecektir. Pragya ise yaşadıklarından dolayı bitap olduğu için kendini rahatlatmak için kitap okuduğu yere gider.

Ancak Abhi aşkın saçma olduğu, her şeyin para olduğu hakkında yüksek tonda konuşmaktadır ve bu gürültü Pragya’yı rahatsız eder sinirle oradan ayrılır. Abhi ise albüm tanıtımı yapacaktır. Bu tanıtımda aşkın her şeyin önünde olduğunu söyleyen Abhi’yi duyan Pragya sinirle ona yalancı der.

Abhi ise onu duyar. Pragya ise her şeyi para için yaptığını böyle insanlardan dolayı aşkın anlam yitirdiğini söyler hatta ağzına geleni söyler. Abhi’nin korumaları tarafından Pragya uzaklaştırılır. Abhi ise durumdan rahatsızlığını menajeri Purab’a söyler. Parasını emanet ettiği Purab’a onu bir kez daha görürse parasının emanetçisi olarak o kızı işe alacağını söyler. Ah Kalbim Kumkum Bhagya 4. Bölüm Resmi 10

Bulbul ve Purbi ise Abhi’nin kuzeni Aakash’ın düğününü izleyip adeta ağızlarının suyu akmaktadır. Suresh’in kardeşi Rachna ise bu görüntüleri görünce sinirle gider ve Aakash’ı arar. Kendisini neden aldattığını sorgular. Bulbul ise bu konuşmaları duyarve Pragya’dan onunla konuşmasını ister. Pragya ise gittiğinde Rachna fenalaşır.Ah Kalbim Kumkum Bhagya 4. Bölüm Resmi 11

Kendine geldiğinde de dinlenmek ister. Bir sonraki gün ise Rachna’nın damat evi gelmektedir. Rachna ise gebelik testi yapmaktadır. Rachna’nın gecikmesinden dolayı Pragya ona bakmaya gider.

Rachna olanları anlatır: Aakash ile aynı kolejde olduklarını aşık olup ondan hamile olduğunu söyler. Şimdi ise zengin bir kızla evlendiğini izlediğini söyler ve ağlar. Pragya ona sarılır ve ev ahalisine bu durumu nasıl söyleyeceğini düşünür. 

Ah Kalbim 4. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 4. Bölüm Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu