Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 198. Bölüm Özeti #Abhi’nin İkna Çabası

Ah Kalbim 198. Bölümde neler olacak? Ah Kalbim 4 Mayısta neler olacak? Bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle..

Ah Kalbim 4 Mayıs Özeti

Abhi muhasabeciyi sorguya çekecekken Aliya gelir ve sessizce suçu üstlen yoksa ailenden olursun diye tehdit eder. Muhasebeci Aaliyanın söylediğini yapar. Abhi de onu döver. Aliya tamam abi ben onunla ilgilenirim der. Abhi gidince onu salar ve sakın kimseye görünme diye tembihler. Eve geldiğinde Tanu’ya Pragyanın şehri terk ettiği haberini verir.  Daadi ise neden bana verdiğin sözü tutmadın diye Abhi’ye kızar. Abhi söz onu geri getireceğim der. Pragyalar ise dayısının yanına giderler. Pragya çok üzgündür ve odaya gider. Dayısı Pragya çok üzgün deyince Sarla sakın Abhi’ye burada olduğumuzu söyleme der.

ah kalbim 198 bölüm resmi 1

Abhi ise evde Pragyayı düşünmektedir. Pragya da onu…Beeji aşk bu deyince Pragya ben onu özlüyorum ama o da beni özlüyor mudur diye sorar. Beeji de tabiki der.  Abhi ise rüyasında Pragyayı görür. Gördüğü rüyayı Daadiye anlatınca Daadi anlar ki geçmişten kesitler görüyordur basın ağrıyor mu diye sorar. Abhi hayır ama kendimi tuhaf hissediyorum der. Daadi yat dinlen der. Sabah olduğunda Pragyayı bulmak için Purab ile harekete geçen Abhiyi Tanu durdurmaya çalışınca Abhi sen benim hayat arkadaşımsın ama hayatımın sahibi değilsin der. Pragya ise sütçüyü Abhi gibi görüp ona hayran hayran bakınca Beeji yapma böyle adam senin ondan hoşlandığını zannedecek kendine gel der. Pragya dışarı çıktığında Abhiyi kendisini ararken bulur ama annesine verdiği sözü hatırlar ve saklanır. Abhi ise her yerde onu aramaktadır. Bu sırada Daadi de Sarlayı arar.

ah kalbim 198 bölüm resmi 2

Sarla telefonu açmak istemez. Pragya ise Abhi kendini gormesin diye mabede girer ve dua eder. Kuvvetli bir rüzgar eser. Abhi de mabede girince Pragyayı görür. Pragyayı dönme konusunda ikna etmeye çalışır hatta işten çıkarsan yüklü miktarda para ödeyeceksin diye tehdit eder. Pragya ise Tanudan nefret ettiğini be dönmeyeceğini annesinin güvenini kurmak istemediğini söyler. Abhi ise ben de seni geri getirme konusunda Daadiye söz verdim der ama nafile…bu arada Pragyayı dışarıda bekleyen çocuğu Sarla görür. Çocuk Abhi de Pragya ile deyince Sarla kesin Pragya onu buraya cağırdı diye kızar. Pragya ise Abhiden annemin güvenini kaybedemem diye yanından uzaklaşır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

185 Yorum

 1. Gunaydin canim ailem nasilsiniz.
  Aaaa ben cok mutluyum kimler gelmis kimler.Arnav♥reyhanla Almiram gelmis hos gelmis.
  Almiram hayatim his geldin.Hatirlamaz olurmuyum.Tabi kide hatitladim.Canim seni burda gotdum vok mutlu oldum.Bundan sonra siksik gorusucez.Canim benim opuyorum seni guzel yanaklarindan.Gorusuruz.
  .
  REHANIM hos geldin canim benim nasilsin.Kiz ne iyi etdinde geldin.Annede gecmis olsun hayatim.Allah sifa versin.Beni hayirladinmi Aide ben onceler o siteye yaziyordum.Canim benim tekraren aramiza hos geldin.Opuyorumseni.
  .
  Helinim canimin ici ben sizi hic unuturmuyum.Siz benim canimsinis.Askitom sen nasilsin.Okul nasul gidiyot dersler.Insallah iyifir.Canimin ici seni vok seviyorum.Opuyorum o tatali yanaklarindan.
  .
  Cuceyim kankam gunaydin nasilsin kankam simdi yorumumu yaziyim geciyotum yb a.Bakiyim fun ben olmadan ne sohbetler etmissiniz.SENI SEVIYORUM HAYATIM.OPDUM.
  .
  Rabisim canim nasilsin.Kiz ne kotu oldu.Canim uzulme bir gelir.Abin soninda kabul eder bizim enisteyi.Ya bu abileri anlamiyorum.Bunlar ablalatinin mutluluklarini istemiyormu.Onlarda mutlu olsun.Amma bence kabul edicek.Canimin ici opuyorum seni.
  .
  Semosum hayatim nasilsin canimin ici cabuk iyiles.Hepimiz seni sabirsizlikla bekliyorum.Nur lutfen bize haber yaz.Dualarimiz seninle canim.
  .
  Zuleyham sen nasilsin birtanem.Canim islerin nasil.Opdum seni.
  .
  Isabellem hayatim nasilsin.Is guc nasil.Benim Iremsum nasil annem nasil.Ellerinde opuyorum annemin.Selamlarimi soyle.Opdum seni.
  .
  Lubacim sen nasilsin hayatim is guc.Kiz senin abin ne zormus.Canim sende dikkatli ol.Opdum seni.
  .
  Filizcim sanada gunaydin nasilsin hayatim.Islerin nasil.Canim kendini cok yorma olurmu opuyorum seni.

  1. memleket dönüşü uyum sağlak zor oluyor rahatlığa alışmak (ne yemek yapsam derdi yok ;) eski dostlar ile oturmalar v.s) sonra geri düzen kurmak zor oluyor ;)

 2. HERKESE
  ★★★♥♥
  GÜNAYDINLAR
  ♥♥♥♥♥♥♥♥
  PAPATYALARIMM

  AIDEMM♥♥
  GELMIS HOS GELMIS NERELERDEYDIN YA

  1. Sanada günaydın ♥♥♥♥ablasının güzeli♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 3. SEMOŞUMM ablam hayırlı haberle yaz inşaAllah merak içindeyizz ???

  Hayırlı sabahlar hatun kişiler

 4. HEPİNİZE GÜNAYDIN KIZLAR
  .
  FİLİZİM GÜZEL KALPLİM GÜNAYDIN CANIM FRAGMAN GÜZEL ELİNE EMEYİNE SALIK BİTANEM

 5. Kainat Yani Aidem sanada günaydın canımın içi nasılsın iyimisin bitanem valla dün seni çok özledik aygünümle bende seni çok seviyorum kendine dikkat et öpürem kankam çiçeyin

 6. Günaydın kızlar nasılsınız
  RABİA CANIM sen nasılsın Ümarım her şey yolundadır seni çok merak ediyorum canım
  Miram sen nasılsın inşallah iyisindir
  Hazal tatlım sen nasılsın
  Jinda canım nereye gidiyorsun ben seni çok sevdim ümarım geri dönersin
  Helin tatlım nasılsın
  Almira sen nasılsın canım
  Ela Züleyha gülcicek nurdan manya kaınat ruya ve diyer arkadaşlarım günaydın ümarım hepiniz iyisinizdir sizi çok seviyorum canlarım

 7. SEMACIM canım güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle tez bi vakitde iyleşde gel tatlım

 8. Herkese hayırlı sabahlar kızlar yeni ve güzel bir gün sizinle olsun günaydınn ??

 9. Almira canım ben iyiyim canım
  ??????
  Züleyham canım bende iyiyim
  ??????
  Gülcicek canım sa ol iyiyim tatlım
  ??????
  Tek dileğim hep iyi olun canlarım?????

 10. Alevcim hep iyol canım sevindim iyi olmana
  .
  Teşekkür ederim ALMİRA canım iltifatın için

 11. Teşekkür ederim gülcicek canım inşallah hepimiz hep iyi oluruz
  Amin

 12. GÜNAYDIN CANIM ARKADAŞLARIM ?
  akşam yakubu aramaya çıkmaya başladım mecburen eve gitmek zorunda kaldım Yakup evdeydi herkezde yakubu görünce sevinçten ağladım yakubun yüzü gözü dağılmıştı herkesin yanında yakuba bağırdım tabi sen neredeydin neden cevap vermedin diye sustu abim yanıma geldi ağladı tabi seni çok seviyoruz sen ve yakubu ilişkimizi onaylayıyorum ama 23 yaşında evlineceksin dedi bizi hemen bırakıp evlenmiyeceksin dedi bende şaka yapıyorlar diye susuyorum tabi sonra babam yanıma geldi abin doğru söylüyor kızım senin üzülmeni istemiyor ben dona kaldım öyle herkes salona geçti Yakup yanıma geldi benden özür diledi sarıldım ağladım…. Çok mutluyum Alevcim,miram,hazalım,jindam,helinim ,defnem, sizin duanızla yakubuma kavuştum sizi çok seviyorum benim kardeşimsiniz ??

 13. RABISIMM♥♥♥
  BIZDE SENIN ADINA COK MUTLUYUZ CANIM BENIM ALASMARLIK AILENE DE SELAMIMI SOYLE SENI COK SEVİYORUM♡♡MUTLULUGUNUZ DAIM OLSUN♡♡♥♥

 14. merhaba kizlar canlsrim nasilsiniz??
  rabiammm o kadar sevindimki senin adina kuzum benim evleneceginize coooook sevindim canisi insAllah hep mutlu huzulu olurusnuz masAllah

 15. herkese merhabalarrrr alevim sen nasilsin bebegim. rabişimmmmm kizim ya cok sevindim gercekden hep mutlu olun canim hem rahat rahatda goruşursunuz;)
  mira canim sen nasilsin gerci seni her gun goruyorum ama yazayim dedim:)

 16. rabiam biliyormusun olanlari dun serhana anlatdim abini yakupu bilmesini falan oda uzuldu dedi seninde abin ogrenmisdi bizi..beni bi guzel benzetmisdi:) derken guluyor bide dedi insAllah onunda abisi senin abin gibi ikiskilerini onaylar mutlu olurlar

 17. Aşk zorun ne benle
  Aşk söyle derdin ne benle
  Her gelene bir parcami
  Hediye mi ediyorsun
  Veni dirhem dirhem hergun yok edip gidiyorsun..
  Ahh Pragya ah sonunda Alya ce Tanuya öldürteceksin kendini. 2 yıl olmuş gerdeğe girememissiniz bu saattem sonra karı koca olmaz artik sizden. Anca 80 yaşında gerdeğe girersiniz o da işe yaramaz
  Aptal kız seni???
  ?????
  ALEV CANIM SBA ile ilgili soruma cevap verdiğin için çok teşekkür ederim çok naziksin ?

  1. kız yorumunu görünce gülmekten karnım ağrıdı… sizlerin yorumunu okurken çok mutlu oluyorum Yanlızlığıma ilaç oluyorsunuz Allah Razı olsun sizden

 18. Çok teşekkür ederim canım arkadaşlarım rahat rahat görüşürüz oh be içim ferahladı miram,hazalım,Alevcim sizler nasılsınız sizi çok seviyorum ? ?

 19. canim o kadar cok sevindim kiii anlatamam yaa bende abim ogrenmeden once bende sizin gibi gizli sakli bulusurtuk simdi rahat rahat gorusuyoruz..sizde bizim gibi rahat rahat gorusun oh bee kurtuldun rabia gizli sakli gorusmenizden

  1. canım arkadaşlarım ailenin desteği bu konuda önemli bir zamanlar sitemize yazan Emel vardı ailesi karşı çıkmıştı. Siteyi ilk kurduğumda ilk oyorum yazdı derdini olduğunu anladım elimden geldiğince yardımcı oldum şimdi nikah için gün sayıyordur. Sizlere de nacizane tavsiyem aileler günü birlik arkadaşlıktan çok bir hayat kurabileceğin erkek ile aileni tanıştırın.

 20. Aynen miram varya Yakup diyorki abinden iyiki dayak yedim

 21. Neden şanslı anlatim çünkü senin gibi iyi kalpli bir sevgilisi var. Abin enişteye bişi yapmamış ?

 22. tesekkuler kuzum benim cznimin ici rabiam…. enişye evlenmeniz konusunda ne…evlikik hakkinda konustunuz mu?

 23. canim serhan ariyor simdi sana yazarim kuzum sizi coook seviyorummm rabiam,alevim,hazalim

 24. Miram ikimiz yani 23 yaşıma gelince evlinicez Yakup mutluluktan havalara uçuyor sanki kız gibi ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 25. Tamam tatlı dilli arkadaşım sen konuş selamımı söyle enişteye ?

 26. Ya Rabia canım cooook sevindim ya cok mutlu oldum senin adına ama ben sana ne dedim abin oturup düşünü çe seni anlayacak demedim Rabia canım keşke yanında olup mutluluğunu paylaşa bilsem ama kalbim hep seninle canım dostum
  Mira canım ben iyiyim sen nasılsın
  Hazal tatlım allah şükür iyiyim sen nasılsın
  Defne canım birşey değil her zaman
  Not Sizi çok seviyorum canlarım benim allah mutlumuzu f
  Dayım etsin inşallah

 27. Keşke yanımda olsan ya Alevcim miram da olsa sizi çok seviyorum ?

 28. Rabişim gördün mü sana söyledim en yakın zamanda bize mutlu haber vereceğini senin adına çok sevindim gülüm hayatın boyunca dilerim hep mutlu olursun sen kaç yaşındaydın bu arada rabişimmm

 29. Ee Rabia tatlım şimdi ne yapıyorsun tabi mutlulukdan havalara uçmakdan başka

 30. Valla hiç sorma hallam kelle paça çorbası içiriyor gece gündüz onu yiyorum

 31. Kız Rabia yakup kac yasinda sen 23 yaşında olunca o kac yasinda olacak

  1. arkadaşlar nişanlılık arasını mumkünse uzun tutmayın sonra problemler daha evlenmeden başına gelmeye başlıyor… dayım ve amcam bu problemlerden dolayı başlarına geldiği sıkıntıları bizzat gördüm

    1. eğer okul veya iş gibi evlenmeyi önemli ölçüde etkileyecek askerlik gibi durumlar yoksa ve siz karşınızdakinden eminseniz kesinlikle uzatmayın ailelerin de görüşünü alın ona göre karar verin arkadaşlarım

     1. Filiz ablam babam olumlu,büyük abim olumlu,ama ortancı abim zarzor kabul etti ama benim 23yaşımda evlenmemi istiyor bizi hemen bırakıp evlenme diyo Yakup ilk baştan olumlu ama babamla konuşacam senin dediğin gibi bakalım ne olacak ?

 32. Lahmacunun yanına ayran sonra şiş kebap nası giderdi oh ?

 33. Ya rabişim canım ya ben sana cok alıştım cok sevdim ya gelcek den benim canımsın ya sen cok seviyorum hep mutlu ol tatlım sen mutluluğu hak ediyorsun bir tanem ?

 34. bende iyiyim alevim kuzumm..
  rabiam evetya onlar dayak yediklerine nerdeyse sevinecekler ama gel onu birde bize sor omrumden omur gitdi o zamanlar..
  rabiam keske yaninda olsak

 35. Bende sana çok alıştım Alevcim yazmıyınca çok kötü oluyorum sen miram hazalım kardeşi gibi oldunuz?

 36. Rabia canım sana birşey soracağım bu ömer benimle cok ilgileniyor

 37. Keşke miram ya biz kareşden öte olduk 4 kardeş olduk?

 38. Ömer sana aşık olmuş Alevcim değerini bil canım benim ?

 39. Evet canlar ya kardeş olduk ümarım bu dostluğumuz hiç bitmez sizin çok seviyorum

 40. Beraber olup bir lahma yapıp yesek Alevcim,miram,hazalım,almiram ? ? ? ?

 41. Bende sizleri çok seviyorum almiram senide çok seviyorum ?

 42. Rabia hep tidişıyoruz ömerle hiç sorma biz sevgili olursak nasıl kalka ederiz

 43. Alevcim çok şirin bir çift olursunuz ayy çok güzel ??

 44. Ay ne güzel olur Rabia ben lahmacun yapamam ama cok guzel ? yaparım

 45. NASILSINIZ
  ♥♥♥♥♥♥
  BAKALIMM
  ♡♡♡♡♡
  HATUNLARIM
  ♥♥♥♥♥♥♥
  ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
  BEN SIZI
  ♥♥♥♥♥♥
  ÇOK
  ♡♡
  ÖZLEDİM
  ♥♥♥♥♥
  PEKI
  ♡♡♡
  YA SİZ
  ♥♥♥♥♥

 46. Yemek konusunda çok iddialıyım Alevcim ben yapar sen yersin birtanem…. Helinim iyiyiz birtanem hoşgeldin

 47. Alevcim,miram,hazalım,almiram,helinim, nereye kayboldunuz ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

  1. Rabisimm♥♥♥
   BEN BURADAYIM NASILSIN İNŞALLAH ABINLE VE ENISTEMIZLE ARAN IYIDIR RABISIMM♥♡♥

     1. Sen nasılsın iyimisin iyi yürekli helinim?

 48. Ben sadece hamur işinde kötüyüm gülme ama birgün bana öğretebilirmisin

   1. İnşallah oda olur sen deki unu munu kap gel uçarak gelirim ????

 49. Ya kızlar ben gitmek zorundayım yarın yengemin kardeşinin kınası var yengem benide zorluyor alışverişe girmem için biraz açılır sın diyo ben de onlarla gidicem gelince yazarım sizi çok seviyorum canlarım benim

 50. Rabişim valla bitanem bende hamur islerinde iyi sayılmam ama lahmacun yaparım sen ben mira alev hazal helin yeriz artık???

  1. nefes hoş geldin benim adım Filiz… burası bir biri ile güzel dostlukların kurulduğu bir ortamımız var buranın bir parçası olmak istersen mutlu oluruz… Biraz kendinden bahseder misin?

 51. Sağolun kızlar bende sizleri çok seviyorum..
  Enerjiniz muhteşem aşklarınız da tabi???
  Harikasınız..
  Almiracim,Filizcim hep gülün?

 52. Merhaba arkadaşlar
  nasılsınız ????⌒.⌒
  Bende kördüğüm izliyorum icaya çok üzülüyorum ya yazık ya nani seni sevmiyorum naniiiiii naaasaannnnnnni isme bak???? ? ? ? ? ? ? ?

 53. SELAM MELEKLER NASILSINIZ SIZLERI COK OZLEDIM PRENSESLER.OooO NE GUZEL ENERJI SOHBETLER RABIACIM KIZ BEN KACIRDIM ABICIGIN NASIL AF ETTI BANA MINIK BIR OZET GECERMISIN CNM.KIZLAR SIZI COK SEVIYORUM KOCAMAN OPUYORUM BALLAR…!!!!!!

 54. Nani de pıdaği inşallah nani nani vııııy vıııy???

 55. Tabi bellam …. Dün akşam Yakupu yanlız aramaya başladım sonra eve. Dönmek zorunda kaldım sonra eve geldim bir baktım Yakup eve gelmiş ben ağladım herkesin yanında bağırdım dedimki sen neredesin derdeydin Yakup sustu abim yanıma geldi bana dediki ilişkimizi onaylıyorum ben şsaka yapıyor diye susuyorum sonra babam yanıma geldi dediki abin doğru söylüyor kızım senin üzülmeni istemiyor abim de dediki 23 yaşında evlenecek sin yakupla hemen bizi bırakıp evlenmeyeceksin yakubun yüzü gözü dağılmıştı ben üzüldüm herkesin salona gitti Yakup yanıma geldi benden özür diledi sonra sarıldık ağladım…. Böyle BELLAM

 56. Yani 23 yaşında evlenicem Yakupla inşallah şuanki yaşım 19 yakubun yaşı 23 ?

 57. kizlar merhabalr canlarim..
  rabiram alevim hazalim nasilisniz kuzularim..
  rabia serhan aradiya konustuk sonra serhan seni alib sinemaya gidelim mi dedi bende tamam dedim gidelim gitdik..1 saat once geldim sinemadan yazamadim biraz uyudum ondan yazamdim

 58. Hoşgeldin miram benim sinema nasıl geçti güzel geçmiştir ? ?… Nurdanım daha yazmadı?

 59. Canım arkadaşlarım Yakup çarıyor ben 5 dakika sonra burdayım acaba ne diyecek ???

     1. dil konusunda çok istekli biriyim luba canım öğrenmeye çalışıyorum

     2. filiz abla seo in guk
      Jang Na Ra hakkinda sahifa acacakmisin??
      lutfen soylermisin evet hayir

 60. rabiam canim sinema cok guzel kecti kuzum..sen neler yapiyorsun bacagin nasil simdi iyidir insAllah..
  rabiam senin abinin iliskinizi onaylayib yakupla evleneceginizi soyledim onlarin adina sevindim dedi….sora bana dedi bizde insAllah evlenecegimiz gun gelir bende o an yuzum kizarti acikcasi utandim…serhanda gulumseyerek utangac sevgilm benim dedi:)

 61. Kizlar iyi aksamlar nasilsiniz.
  Helinim canim bende iyim.Canimin ici seni ozlemez olurmuyuz.Hayatim ne yapiyorsun.
  .
  Rabisim hayatim sen nasilsin senin adina cok sevindim.Heo iyi haberler.Ay canim en vok sevfiyim an kucaklasmaniz.Nasil rimatik.Oeki bizim eniste sana neden cevap vermiyormus.Selam soyle enisteye.Oouyorum seni.
  .
  Nees aramiza hos geldin.Tabi katila bilirsin.Hayatim kenfinden bahsetsene.Opdum.

 62. Luba canim hos geldin.Nasilsin canim is guc.Canim senin kac yasin vardi?
  .
  Aaa eniste RABISI cagriyor.Ay merak etdim.Simdi ne soyleyecek.Rabis seni sabirsizlikla bekliyorum canim.
  .
  ALEVCIM.MIRAM.HAZAL SIZ NAAILSINIZ KANKALAR.ALLAH SOHBETUNIZI ARTIRSIN.OPUYIRUM YANAKLARINIZDAN.

 63. Merhaba kızlar nasılsınız ümarım herkes iyidir
  Nefes hoşgeldin aramıza seni tanımak isterim gendini tanıtırmısın
  Ben 1 saat önce geldim yememek yedik şimdi de müsafirler geldi yani başım cok kalabalik müsafirler 1 saate giderler sonra sizinle rahat rahat sohbet ederiz canlarım

 64. aaa aidem unuttunmu beni balim sana hafizan geldindede yazdim gecende yazdim gormedinmi prensesim simdi nasilsin birtanecik aidem…cok sevindim RABIA hep mutlu olun cnm.

 65. Miram inşallah sizde mutlu bir yuva kurun birtanem…… KAİNAT güzeli Yakup çağırdı kusura bakmayın Yakup dediki rabiam baban ve abinle konuştum 3 sonra nişan ? yapıcaz çok mutlu oldum aile arasında ayy kızlar yanımda olsaydınız ağrıya gidebiliriz belki bütün akrabalar orda çok mutluyum havalara uçuyorum…. Miram yakubun sayesinde ağırımı unuttum biraz ağrıyor ama geçer inşallah sizi çok seviyorum çok çok seviyorum ? ? ? ? ? ? ? ? Yakup sevinçten bağrıyor dur bende eşlik edim ? ? ?

 66. Ask olsun Isabellam seni unutumuyum hic.Baksana bu gunun ilk yorumunu be yazdim senide sordum.Bir baksan istersen.Hayatim Bende seni cok seviyorum.Sen benim birtanemsin.Seni asla unutmama.Iyim tatlim sen nasilsin.Iremsum guzel annem nasil.Canimin ici opuyorum seni.

 67. Luba canim ben senden 7yas kucuyum.15 yasim var.Amma arkadasligin yasi ol.az.Canim benim islerin nasil.

 68. Rabisim cok sevindim hayatim.Insalah duyunde cabuk gelir.Ay canim benim Allah enisteden razi olsun bu guzel haberi verdiyi icin.Canim tebrik ediyorum.Nisan oldugunda yaz bilelim olurmu.Opdum.

 69. Rabişim çok mutlu oldumya demek 3 gün sonra nişanın var keşke yanında olabilseydim ama olsun cnm senin adına çoooook mutlu oldumm

 70. evet kainatcim benim konsu kizlarin hepsi 15 16 17 yaslarindadirlar ben en boyuyuyum ben hep boyle kizlari severim

 71. Çooookkk ççççooookkk teşekkür ediyorum iyi günümde kötü günümde yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim sizi çok seviyorum iyiki varsınız sizin yanaklarınızdan bol bol öpüyorum ? ? ? ? ? ? ??

 72. Alevcim,miram,hazalım,jindam,Seyhancım nerdesiniz iyi haber verdim aşağıda ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 73. rabiiacim coook mutlu oldum Allah Yakuble seni mutlu etsin
  Hep mutlu olun araniza kotu seyin kecmesine izin vermiyin
  Evlenib guzel bir yuvaniz olsun
  abin ne soyledi peki

 74. TEBRIKLER RABIACIM DARISI BENIM BASIMA CNM.NASIL BI SEY GEYMEYI PLANLIYOSUN 3 GUNDE NASIL HAZIRLANACAKSIN KIZ.istemeye gelmiceklermi.

 75. ay aidem ben seni cok seviyorum ozur dilerim gormemisim bende iyiyim okula gittim okuldan fiziye simdi evdeyim birazdan ayakkabi nakisi yapicam prensesim benim tatli yurekli AIDEM MELEYIM SENI COK SEVIYORUM İSABELLA VE AIDE…

 76. Yakupun annesi bizde babasıda gelicek BELLAM YA BEN KAPALI OLDUĞUM İÇİN NE GİYECEĞİMİ BİLMİYORUM NASIL BİŞİ GİYSEM KIZLAR SİZEDE SORUYORUM … İnşallah BELLAM DARISI BAŞINA BİRTANEM…
  LUBAM TEŞEKKÜR EDERİM CANIM BENİM

 77. Lubacim nemde sen cok seviyorum hayatim.Iyi ki varsin.
  almiram nasilsin.Islerin nasil.Opdum seni

 78. Isabelem ne ozuru.Canimin ici onemli diyil.Bende seni cok seviyorum.
  ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  Isablla♥Aide
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 79. rabia cim bence sen ne uzun bir sey giyin nede kisa
  sen midi bir sey giyin
  midi dar bir seyse rengi kara
  midir dar diyilse rengi beyaz olsun
  benim fikrim bu

 80. Rabisim bizde kisa kirmizi elbise giyorlar.Guzel gun oldugu icin kirmizi diyer reng diyil.Canim en iyi sen Isabelladan sorus.O daha iyi bilir.Opdum.

 81. beyaz hic secme porselen makyaj yap abartma uzun gey kendi boyunda al elbiseni ayaklarin gorukmesin alacagin elcise alti tul olsun cicek sur pus olmasin ust kismi suslu tasli olsun. kollari ispanyol secme renkte tenine gore olsun salida yazicam.1 dk.

 82. Lubacim asil ben tesekkur ederim hayatim.Canim bana Aidede diye bilirsin asil ismimbu.Opdum seni.

 83. Isabellam harikasin.Vallahi sok oldum.En guzel tavsiye.Rabisim Isabellam dogru soyliyor.Benceo kiyafetde vok guzel gorunursun.Isabellam canimben sana asigim.Kiz ben sok.

 84. tesekur ederim aidem bende sana asigim kiz.rabiacim salin icınde elbiseyle ayni renk olsun istersen farklida olur secimine gore simdi sali oruk tarzi olabilir simdi yazamiyorum aklimdaki seyi INSTEGRAMDA “SEHRI ISTANBUL” YAZ ORDA MUHTESEM SEC BEYEN YAP.

 85. Teşekkür ederim BELLAM,LUBAM, TEN RENGİNE GÖRE ALICAM kırmızı,beyazda güzel sizce sarı yada yeşil olsa iyi olur mu ? uzun ve üst dar olurmu elbisenin aşası geniş ve kuyruklu olsa abartılı olmaz demi ?

 86. bu sene ayakkabilarda nakis moda elbiseye gore abartili olursa sade sec abartisiz olursa nakisli sec cnm.

 87. Canım Rabiam cok sevindim ya inşallah hep mutlu olursun yakup enişteye söyle seni üzerse karşısında beni bulur ???????
  Isabella canım tavsiye gelcek den muhteşem
  Mira tatlım sen nasılsın
  Ümarım herkes iyidir sizi çok seviyorum

 88. yok kiz batirdin yesil sari olmaz daha zarif renkler kuyruklu abarti deyilde zorlanirsin pisman olursun

 89. Hallam öyle dedi ama sizin dediğinizi giyecem halam dediğim kayınvalidem ?

 90. ayyyyyyy rabisim kiz nisaninmi varrrr okuyuncaa coooooook sevindim yaaaaaaa cok sukur canim benim kardesimm hep mutlu huzurlu olun kuzum peki nisan nerde olucak kuzum..
  canim rabiam sen kapalisin kuzum benim abimin eşide kapali canim sen simdi elbise seciminde uzun belden acilma A kesim kollari bileyine kadar dantel bi elbise guzel olur renki pudra pembesi,kirmizi,guzel olur bence.. alicakmisin ?dikdirecekmisin?? kuzum
  aidecim iyiyim canim sen nasilsin?

 91. Miram ben mutluluktan ölücem şimdi memlekete yapacakmışız berki akşam gidebiliriz

 92. Isabella canım yarın yengemin kardeşinin kınası var yengem benim için iki elbise seçdi kına için dizin üzerinde üstü askılı taşlı aldı kabarık bu giyerim de
  Düyün için seçdiği elbise boyundan askılı üzün balık motel bel kısmında yırtmaçları var yengem bunları seçdi yengeme dedim benimde fikrimi alsaydın dedim bana şoyle dedi süs be zevksiz sen ne anlarsın sana sorsam kot pantolon giyersin dedi ha burda kınada giyeceğim elbise mavi aldı Beyza
  Düğünde giyeceğim elbisenin rengi de lacivert sizce yengem nasıl secim yapmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu