Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 2 Kasım Özeti 16. Bölüm Fragmanı – Pragya Tutuklanır

Kanal 7’nin sevilen Hint dizilerinden ah Kalbim’de Pragya’nın hayatın Abhi ile evlenince resmen cehennem dönmüştür. Ah Kalbim’in 2 Kasım’da yayınlanacak olan 16. bölümünde seyirci yaşananlarla adeta şok olacak; Pragya’nın tutuklandığına şahit olacak. İşte Ah Kalbim’de 16. bölümde neler yaşanacak haberimizin devamında…

Ah Kalbim 16. Bölüm Özeti

Bulbul, Purab’ı Aaliya ile evlenmesi gerektiği konusunda ikna etmeye çabalamaktadır hatta ablasının hayatını mahvettiğini ablasının sırf onun yüzünden acı dolu bir evlilik hayatının olduğunu da sözlerine eklemektedir.

Pragya, Aaliya ve Abhi ise havalimanı yerine bir otele gelirler. Pragya şok olur neden sormasına dahi izin vermeden Abhi avcuna otel odasının anahtarını verir ve Shimla’ya geldiklerini balayını tek başına bu otelde yapacağını söyler. Kendisinin de kız arkadaşının yanına gideceğini söyler ve çekip gider. Pragya ise 4 gün onsuz bir otelde olacağına mutlu olduğunu söyler.

ah kalbim 16. bölüm resmi 1

Abhi oradan ayrılıp konsere geçer. Konser başlamadan kıyafet değiştirecekken yanlış valizi getirdiğini anlar. Bu sırada Pragya da üzerine çay dökülünce mecburen Abhi’nin kıyafetinden giymek zorunda kalır.

Abhi telaşla otele gelir. Pragya uyuyakalmıştır, onu uyandırır ve üstündekini çıkarmasını isterken Tanu onu arar, telefonu açsa da kapatmayı unutan Abhi başına büyük de bir bela alır. Tanu onun yanındakinden üstündekini çıkarmasını istemektedir. Tanu telefonu kapatır ve Abhi ona beklemesini söyler.

Yanına gittiğinde ise Tanu tavır yapar. Abhi ise mecburen Pragya’nın üstündeki kıyafeti giyip gittiği için üzerinde kadın parfümü kokuyordur bir de uzun saç teli olunca Tanu ona ağzına geleni söyler. Abhi ise onu sevdiğini hayranlarının önünde söyleyeceğini böylece onu ne kadar sevdiğini kanıtlayacağını dile getirir. Ve konser başlar.

ah kalbim 16. bölüm resmi 2

Abhi hayatımın aşkını sizlere açıklayacağım derken herkes Pragya’yı beklemektedir ancak Tanu deyince herkes şok olur. Pragya’nın ailesi de buna dahil. Ancak Abhi bir sürpriz yapar ve Tanu adındaki yaşlı bir hayranını sahneye çıkarır. Sarla da olmak üzere herkes derin bir nefes alır.

Abhi ise bu sırada Tanu’ya bakıp gülümsemektedir. Abhi yaşlı bayanla sahnede dans eder, ona Seni Seviyorum Tanu der. Basın mensupları çıkışta manken olan Tanu’yu sevip sevmediğini sorunca Tanu’yu seviyorum diyerek yine yaşlı bayanı gösterir. Ardından Tanu ile konser sonrası karavana geçer ve romantik dakikalar yaşarlar.

Pragya ise ailesindeki herkese Shimla’da olduğunu iyi olduğunu söyler. Suresh ise Rachna’nın Akash ile mesajlaştığını hatta bir otelde buluşacaklarını öğrenince otel otel kardeşini aramaya gider. Ve Pragya’nın otelde olduğunu görür. Pragya’yı aradığında ise Pragya’nın yalan söylediğini anlar.

ah kalbim 16. bölüm resmi 8

Pragya ise otelin restorantında yanına bırakılan bir pakette esrar çıkınca polisler tarafından apar topar karakola götürülür. Daadi ise Abhi’nin balayına gitmediğini ve konserde olduğunu öğrenip Abhi’yi bulur ve Tanu’yu da orada görür.

Ona hesap sorar ve Pragya’yı yanına getirmesini söyler. Abhi otele döndüğünde Pragya’yı bulamaz. Polisler ise esrar kaçakçılığı ile suçladığı herkese ailelerine haber vermeleri söyler. Pragya ise zor da olsa eşimi arayabilir miyim deyince kabul ederler. Abhi’yi arar açmaz. Daadi’yi arar açmaz.

Abhi’nin eşi olduğunu söylediklerinde ise ona inanmayıp dalga geçerler. Pragya’ya bir bayan polis inanır ve neden eşinin yanında olmadığını bir konserde olduğunu sorunca Pragya eşinin kendini sevmediğini ve onu yalnız bıraktığını söyleyip ağlarken Suresh çıkagelir. Durumu anlatınca bayan polis Suresh2ten Abhi’yi getirmesini istedi. Suresh ise Pragya2nın ailesine gidip olanı biteni anlattı. Sarla, Suresh ve Daadi Pragya’yı karakoldan kurtarmak için yola koyulurken Abhi ise Daadi’nin Pragya’nın gelmesi isteği karşısında sıkışıp kalmış durumdadır. 

Translated By Filiz ;)

Ah Kalbim 16. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 16. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu