Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 20 Ekim Cuma 5. Bölüm Özeti ve Fragmanı (Kumkum Bhagya 5th Episode)

Rachna yaşadıklarından dolayı kapısını kilitler ve intihara kalkışır. Suresh kapıyı kırar. Suresh ona bunu neden yaptığını sorunca Rachna hamile olduğunu söyler, Suresh onu dövmeye kalktığı anda Pragya onu durdurur. Rachna bayılır. Ah Kalbim’in 20 Ekim Cuma günü yayınlacak olan 5. bölümünde yaşanacak olayların detayları haberimizin devamında…

Ah Kalbim 5. Bölüm Özeti

Pragya ise o fenalaşınca Rachna’nın Abhi’nin kuzeni olan Aakash’tan hamile olduğunu söyler. Suresh erkek evi evlerinde olduğundan bu durumu nasıl açıklayacaklarını düşünür.ah kabim resmi 1

Damadın annesine bir yalan söylerler ve düğünün ertelenmesini sağlarlar. Bir sonraki gün Suresh soluğu Aakash’ın düğününde alır. Önüne pekçok engel çıkar ama yine de eve girmeyi başarır. Ev ahalisi ise oldukça mutludur.

ah kabim resmi 2

Aakash ve Sukruti birbirlerine yüzük takmaktadır. Aakash’ın annesi ise oğlunun zengin bir kızla evlenmesine çok sevinmektedir. Görevliler Suresh’in durumunu Abhi’ye söyleyince Abhi Suresh’le konuşur ve yalan söylemekle suçlar.

Durumu Aakash’a soran Abhi Rachna’nın bir ara kız arkadaşı olduğunu ancak onunla evlenmediğini söyler. Aakash’ın annesi de Suresh’in para koparmak için yalan söylediğini söyler. Hatta ileri giderek çocuğun kimden olduğu bile belli değil der.

Herkesin yalan söylemekle suçladığı Suresh’e Daadi yani Abhi’nin büyükannesi misafirlerden ayrı bir yerde durumu anlatmasını söyler ve ona eğer söyledikleri doğruysa Aakash’ın kardeşi ile evleneceğini söyler. Suresh az da olsa rahatlamış olarak eve gelir ve olanları Pragya’ya anlatır ancak kardeşinin yüzünü dahi görmek istememektedir. Daadi ise Rachna’ya olanları anlatınca Rachna bir nebze rahatlar.

ah kabim resmi 3

Aakash ise Rachna ile ilgili gerçekleri anlatmak istese de annesi onu engeller. Suresh ve Pragya ilişkileri ile ilgili gerçeği herkese söylemeye karar verirler ve herkesi çağırırlar. Tam da bu sırada Aakash ve annesi gelir.

Rachna’ya Aakash’tan önce kaç erkek arkadaşı olduğunu falan sorunca Suresh suçlama içerikli sorularından tak etmiş bir haldedir. Aakash’ın annesi daha da ileri gider ve Rachna’nın hayatına giren tüm erkeklerden DNA örneği alınmasını talep eder.

Suresh çileden çıkar ve çıldırdığını söyler. Bunun üzerine Aakash ve annesi orayı terk eder. Çıkınca da herkes duysun diye Rachna’nın evlilik dışı bir ilişkiden hamile olduğunu söylerler. Komşular duyar ve dedikodu her tarafa yayılır.

Ah Kalbim 5. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 5. Bölüm Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Beğenerek takip ediyoruz sitenizi hele ki yalanci diğer site gibi siteler varken siz 10 numarasınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu