Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 204. Bölüm Özeti# Pragya Ölecek Mi?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim 204. Bölümü 10  Mayısta ekranlarda olacak. Ah Kalbim bölüm özetleri ile ön planda olan sitemizde Ah Kalbim 204. bölüm özetini haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Ah Kalbim 10 Mayıs Özeti

Abhi oyunla oynarken Tanu gelir ve mangalsutra almasını ister. Abhi umursamayınca Tanu sinir olur ben mi önemliyim oyun mu der. Abhi tabiki oyun diye şaka yapar sonra da şaka olduğunu söyleyip dışarı çıkar. Tanu ise bu sırada kiyafeti sıkışır ve yere düşer. Abhi hızla giderken Pragya ile çarpışır. Allah Wariyan şarkısı çalarken ikili göz göze gelir. Abhi Daha sonra Pragyaya Tanu için mangalsutra alacağını ve kendisine yardım etmesini söyler.

Pragya basta reddetse de Aliyanin da baskısı ile kabul etmek zorunda kalır. Tanu da ben de kolye falan beğenirim deyip hemen o da onlarla beraber gider. Tanu için alincak olan mangalsutrayı Tanu kendi seçmek isteyince Abhi buna izin vermez. Pragya ile mangalsutra çeşitlerine bakarlar. Baktiklarindan biri yere düşünce ikisi de aynı anda almak üzere eğilirler. Ikili göz göze gelir. Pragya mangalsutra elinde Abhi ile birlikte olacağının hayalini kurarken Abhi mangalsutrayı elinden alıp ne düşünüyorsun der.

Pragya hiçç diye cevap verir. Tanu ise doktoru dışarda görür ve Abhi onu görürse ben biterim diye telaşa kapılır. Aliyaya durumu haber verir. Aliya ben ona şehri terk et dedim bu nasıl mümkün olur deyip bu konuyla ilgileneceğini söyler. Abhi ile Pragya ise mangalsutra bakmaya devam ederler. Mağazadaki herkes Abhiye bakmaktadır.

Ah Kalbim 204. Bölüm Özeti Resmi 1

Pragya üşüyünce Abhi ceketini Pragyaya verir. Ardından Pragyaya kahve içirir ağzının kenarlarını siler. Tanu doktor diye kadına bağırınca bakar ki kadın zannettiği kişi değil. Kadın da Tanu’ya kızar. Tanu özür dileyip oradan ayrılmaya çalışır. Bu sırada Abhi de beğendiği mangalsutrayı Pragyaya takar. Hoşuna gider ve onu almaya karar verir. Tanu da mangalsutrayi Pragyaya taktı diye çıldırır. Pragyaya kizar. Abhi de Pragyayı destekler.

Ah Kalbim 204. Bölüm Özeti Resmi 2

Bu sırada mangalsutra yı çıkaramazlar. Tanu daha da delirir. Mağaza görevlisi de dener ama çıkmıyordur. Yardim olacak birini bulmak üzere gittiklerinde Tanu pragyaya  bu geçici bir durum hiç de havalanma der. Bu sırada hırsızlar orayı soymak üzere gelirler. Purab da Pragyayı arayınca Pragya sessizce hırsızlık olayından bahseder ve durumu polise haber vermesi için adresi de verir.

Ah Kalbim 204. Bölüm Özeti Resmi 3

Pragya daha sonra polisi de arayıp durumu haber verir. Tanu bunu görünce soygunculardan birine Pragyanın telefonda konuştuğunu söyler. Adam Pragyanın telefonunu alıp polisi aradığını görünce şok olur. Pragyayı vur emri gelir. Abhi de şok olmuştur. Tanunun ise terliği kopmuştur eline alınca adamlar onu da kendilerine zarar verecek zannedip yanlarına alırlar. Abhi kimi kurtaracağını şaşırır. Adamlar bu hırsızlık işini üç aydır planladıklarını ve  Pragyanın bunu mahvettiğini düşünüp Pragyayı öldürmeye karar verirler. Bu sırada polis de gelmiş ve etrafları sarılmıştır. Bakalım Pragya ölecek mi bu sorunun cevabını Ah Kalbim 205. Bölüm özetinde bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

99 Yorum

 1. NASILSINIZ
  ❤❤❤❤❤❤
  KIYMETLILERIM
  ❤❤❤❤❤❤❤

  ELOŞ ABLOŞUM?
  DEFNOS ABLOŞUM?
  DENIZ KENTLIM?
  RABISIM?mutluluklarrr
  AYSEL ABLOSUM?
  NURDAN ABLOSUM?
  NAZ ABLOSUM❤
  ZÜLİŞ ABLOŞUM?
  GULCICEK ABLOSUM?
  AIDEM?Kız okul var ama ben yine de yapıyorum sende yazz
  KARDELENN?
  ALEV ABLOSUM?
  HAZALIM❤
  PERIM?
  RUYAM?
  ISABELLAM?
  IREMSUYUM?
  NIHANIMM?
  MIRAM❤sende benim gibi okullu az giriyorsun
  ALMIRAM?

  VE
  VE FILIZ ABLOSUM❤❤

  ADINI UNUTTUGUM ARKADAŞLARIM VARSA ☺AFOLA☺

 2. BUGUN SINAVIM VAR DI KÖTÜ GECTI?
  EVDEYIM OTURUYOM SEN NERELERDESIN NAPIYORSUN ÇOK TANDIR YOKTUN VARDIN DAA BELKİ BEN GORMEDIM?❤

 3. Kızlar yine bol aksiyonu bir gündü anlatıyım da gülün ben odamda oturuyordum kuzenim Nurcan geldi ben tam onla sohbet edeyim dedim ama büyükannem çağırdı benden kek yapmamı site di neden dedim dediki sen güzel kek yaparsın müsafirler gelcek dedi ben de kimdiye sordum ama geçişdirdi sonra biz yemek yerken büyükannem acele etin misafir gelecek dedi sonra abim sordu kimler geliyor niye geliyor diye diye büyükannem de Alev isdemeye gelecekler yemek boğazımda kaldı sadece benim deyil ömerin de boğazında kaldı ben ne dedim beni vercekmisiniz dedem de diki sen istesen de ben seni vermem ben dedim o zaman niye geliyorlar dedem dedi ki müsafire gelme demek bize yakışır mı başımızın üstünde yerleri var sonra müsafirler geldi ve asıl curcuna başladı

 4. Öl Pragya öl Gözlüklü sümsük Allah aşkına öl. Sen ölmezsen ben oldurecem???
  Bıktırdın beni Sen ve Icca yüzünden KANAL7 izleyemiyorum ???tiksiniyorum sizin kocalarınızdan da ninelerinizden de ebelerinizden de bakismalarinizdan da???
  Öl geberesice

 5. Bunlar geldiler oturdular büyükannem sen git kahve yap dedi ben de gidip kahve yaptım bizim ayetlerimizi de kahveye tuz konur diyilmi ben de tuz koydum ama ben sadece damada değil annesinin ve babasının kahvesinie de tuz koydum sonra kahveleri verdim ilk yudumu alır almaz annesi şoyle yaptı bu ne bende kahve dedim annesi ama bu tuzlu dedi ben de ayetlerimizi göre tuz koyulur ya bende tuz koydum büyükannem şoyle dedi hiç tuz konur mu ben dedim ki bilyodum ya ben deterjan koyacakdım ama Nurcan tuz konur dedi sonra donup onlardan özür diledim sonra dedim ki verin gidip deterjanılı kahve yapıp getireyim kadın şoyle dedi kalkın gidelim oğlu da anne kızı istemeyecekmiyiz dedi annesi de oğlum eyer şimdi eve gitmezsek hastanelik olacağız ya kadının yüzünü görmeniz lazım dı onlar gittikten sonra herkes gülmekten yerlere yattı ay cok güldüm ya

 6. Ay Alevcim SONRA eee ?? Çok heycanli.
  Ömer sana açılmadı mi hâlâ kiz???
  Gelen damat adayi yakışıklı mi kiz

 7. Defne canım ya dedemi burkıp gidemiyorum dedem ben geldikten sonra iyiyie gitmeye başladı biraz daha iyileşsin Nisana kadar gidip okula başlayacağım inşallah

 8. Oğlan alıkti herhalde hâlâ isteme diyor biraz ayıp olmuş ama komikmiş ninen seni azarlamaz umarim ?

 9. İyi akşamlar hepinize kızlar
  ….
  Evet ya komikmiş alecim ama defnem haklı kız ninen sonra seni azalamaz umarım ninen çok sinirli biri diyildir inşallah

 10. Sonunda nişan bitti arkadaşlarım sizi çok özledim ya anlatim…. Yakup bana elbise aldı ya çok güzeldi ya anlatim elbisenin rengi yeşil ve uzundu kuyruğu vardı kuyruğu biraz taşlıydı bel kısmı dardı bel kısmıda kemer gibi ama dantel süslüydü şalımda yeşil koyu çok güzeldi porselen makyaj yaptım nişana gelelim eylenceli ve komik yerlerini anlatim dans müziği çalmaya başladı ben ve nişanlım dans ederken abim geldi dans edelimi rabişim dedi yani anlayacağın abim kıskançtan ölüp ölüp diriliyordu bir görseniz abilerle babamla kardeşimle dans etik geleneklerimiz var onu anlatım damadı önce bir güzel dövdüler sonra una buladılar sonra yumurta fırlatılar sonra yağa buladılar valla en çok eylenen abimdi yakubumu fena yaptılar yazık kıyamam ya o benim mavişim sonra şemame oynadılar bizde erkekler titrek deli gibi hızlı halay var öyle oynadılarki fena yakubumda hallah başı ben oynayamadım oturdum hep mecburen ama düğünümde öyle oynayacamki devam edim yemek yedik tatlı yedik sonra yüzük takma zamanı geldi babam taktı ve ağladı ben ağladım çok kötü oldum ya yüzük kordalye kedilmiyor dediler dedilerli kızımızın abisi gelsin o kesiin abim geldi anımdan öptü sonra kesmeye başlıyacaktı yakuba baktı kız kardeşimi üzersen beni karşında bulursun dedi Yakup dediki rabiam benim prensesim ben onu ömür boyu mutlu ediceğime yemin ederim dedi sonra abim kesti herkes ıslık çaldılar sonra fotoğraf çekimi yaparken halamın arkasında 10 yılldır görmediğim annemi gördüm gizli gizli fotoğrafımı çekiyordu ben hemen tekerlekli sandalyemle hızlıca oraya gittim annem beni fark etti kaçtı bende arkasından hızlıca ona yaklaşmaya çalışıyorum ama yetişemedim ağlamaya başladım Yakup beni görünce koşarak yanıma geldi rabia noldu neden burdasın neden ağlıyorsun yakupa bişi demedim kızlar bir görseniz annem çok yaşlanmış zayıflamış ben o kadar kötü oldumki geçmişte yaşadıklarıma rağmen onun benim en mutlu günümde yanımda olmasını isterdim yanımda olmasını çok istiyorum… Bunları anlatmıyacaktım ama sizler benim ailemden biri oldunuz ….. Sizi çok seviyorum çok çok seviyorum ? ? ?

 11. Ya büyükannem cok kızdı ama ben onun gönüllü aldım ya ayıp olmuş olabilir ama ne yapayım oğlan cok alık dı annesi de çok kötü bir kadın dır ilk gelinini o kadar çalıştırdı kı gelin kaçıp giti bende o gelinin intikamını aldım diyelim

 12. Rabia canım vallahi yakup seni çok seviyorum yoksa kimse bu kadar şeye katlanmaz dı canım sen cok seviyorum

 13. rabia tatlim nasilsin umarim mutlusun hemde nasil yaa ben senin yorumunu okuyarken sanki senin yaninda gi bi hiss etdim yakubla mutlu ol!!

 14. Bende sizleri çok seviyorum.. Alev kız okudum yorumunu deterjan koysaydın okurken bu halimle beni güldürdün ya Allah senden razı olsun ?

 15. bütün kardeşler öyle kiz kardeslerini her kesden kiskanillar okudum anenle küs oldunu bilmiyordum çok duyqulandin üzülme düzelir inşallah

 16. O zaman eline sağlık Alevcim ?
  Rabisim anne olayına üzüldüm ???birşey sorabilir miyim?? Abin seni Yakup beye vermeye nasil razi oldu nasil ikna oldu ben orayi kacirdim banada anlatir misin?

 17. Teşekkür ederim lubam benim Alevcim benim siz birtaneainiz sizi çok seviyorum ?

 18. Ben abime sen benim abim değilsin dedim ve razı oldu ama yakubu bir güzel dövmüş defnem

 19. İnşallah aydanım benim
  Lubam benim beni şımartın sende benim güzelim sin

 20. Ay rabişim sen bide kadını yüzünü görseydin nasıl kaçağını şaşırdı cok komikti ya seni çok seviyorum Rabiam yüzünü biraz güldüre bildiyisem ne mutlu bana

 21. Bende seni çok seviyorum Alevcim benim iyiki varsınız sizi çok seviyorum babam yanıma geldi o yüzden yazamadım

 22. kotu diyil rabia ama sizden ayrilicam yani ben hafda ici burda olmayacagam yani işe gidicem işe kabul oldum
  işe kabul oldigu icin mutluyum ama sizde ayrilicam ayrilmak istemiyorum ki…
  eve gece gelicem o zaman da coook yorgun olacam yemeyi yeyib cayi icib uyuyucam
  yaza bilsem yazicam
  ama ben pazar gunleri evdeyim

 23. ay rabiam yuzuyu takdin nisanlandin tebrikler hep mutlu olun bitanem guzeldi ama sonu huzun neden anneni gormuyosun neden annenle beraber deyildin sakinca yoksa anlatirmisin.alevim sanada tebrikler ellerine salik oh o kahve onlara zehir olmus cok guldum.

 24. Lubam senin adına çok sevindim canım benim ama bizi bırakma vakit buldukça yaz birtanem benim seni çok seviyoruz bunu unutma ?

 25. FILIZ ABLOSUM DENEME SINAVIYDI SINIF BELIRLEME SINAVII HERKESINKI ÇOK KOTUYDU AY BILMIOM YA????????????????????????❤

  1. bazı yayınlar çok zor oluyor onlardan yapmışlardır belki de herkes kötü aldıysa zor bir sınavdır canını sıkma inşallah bir sonrakinden iyi puanlar alırsın

 26. Bellam yıllar önce annem bizi terk etti başkasına kaçtı ve biz onunla 10 seneden beri hiç konuşmadım nişanımda görünce kötü oldum … Teşekkür ederim bellam benim ?

 27. evet rabia tatlişim tabikide yazarim ama ben işe 12 subat dan basliyicam ama pazar gunleri de var o zamanda yaza bilirim
  isden eve geldikde vakit bulsam yazarim
  ama benim uykum cabuk giliyor ama calisirim yazim

  1. Tamam canım benim ama bize yaz vakit buldukça canım benim seni çok özliyecem

 28. Luba canım üzülme ben cok mutlu oldum senin adına çok sevindim canım
  Rabişim üzülemem bu mutlu günün gendine zehir etme sen bu mutluluk için neler çektin canım
  Bella tatlım sen güldüre bildiyisem ne mutlu bana

 29. lubam cok mutlu oldum biz seni kalbimizde tasiyoruz cnm.rabiam cok uzuldum kimsecikler yasamasin bu duyguyu…sonracima iii seni cok seviyorum birtanem.

 30. Kızlar kayınvalidem beni çağırıyor ben biraz sonra gelirim sizi çok seviyorum kayınvalidem benim annem ben onu çok seviyorum

 31. rabiam canim hep mutlu ol canim benim annen konusundada kendini uzme canim kardesim..
  alev canim sende fena yapissin goruculeri cok guldum yaa..
  kizlar benimde bi problemim var sizinle paylasmak istiyorum simdi ben bugun ders calismak icin arkadaslar bize geldi kiz erkek karisik arkadaslsr icerinde selim diye bi cocuk var ders boyu gozu ustumdeydi acikcasi rahatsiz oldum az once hazalda aradi oda far etmis bana soyledi selimi sende fark etdin mi galiba senden hislaniyor..asil sorun yarinda bi arksdasimiz evinde bulusub ders calisacigiz oda selimin evinde sizce gitmelimiyim kizlar bana akil verin size gitmelimiyim?? rabiam alevim

  1. Bence gitme ama serhat da sor sor başka birinden duyarsa güveni yıkılır ve güven olmazsa aşk olsa bile bir işe yaramıyor bençe ama yinede sen bilirsin tabi

 32. Merhaba canlarim.Dun giremedim.Kizlar hastalandim ben simdi kendime geliyorum.Kusiyordumda okula be gitmedim.Onun icin yazamiyorum.Kusira bakmayin.Tek tek isim yazamiyicam.Hepinizi vok ozledim.Sizi cok seviyorum.Iyi ki varsiniz.Opuyorum sizi.Kendinize iyi bakin.Gorusuriz.

 33. Miram bence gitme canım benim serhanlada paylaş sonra kendisi öğrenirse kötü olur serhan başkasından duymadan söyle birtanem ?

 34. Uyuyan güzellere gelsin ANLATIRKEN TUT ELİMİ UYKUYA DALIP GİTSEM BİLE BIRAKIP GİTME SAKIN BENİ……. BABA BİR MASAL ANLAT ŞARKI ÇOK SEVİYORUM ……
  Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar sizi çok seviyorum yarın görüşürüz ?????????

 35. filizim rabianin gamze herkes uyumus.benim adimda yazanda uyumadim yazmiş.filizim sonra adimda hakaret ediyolar arkadaslara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu