Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 21 Ekim Cumartesi 6. Bölüm Özeti (Kumkum Bhagya 6th Episode)

Suresh ise artık dayanamaz ve DNA testinin yapılmasını ister. Bulbul’un iş hayatında sıkıntılar baş gösterir. Purab dosyaları bulamaz, üstüne bir de Bulbul’u dosya hırsızlığı ile suçlar ve Bulbul işten ayrılır. Ah Kalbim’in 21 Ekim Cumartesi günü yayınlanacak olan 6. bölümünde yaşanacak olayların detayları haberimizin devamında…

Ah Kalbim 6. Bölüm Özeti

Purab’ın sekreteri ise onu işten kovsa da aklından kovamadığını, ona aşık aşık baktığını ve işe geri almasını söyler. Pragya ve Bulbul işten çıkışı ile ilgili yolda ilerlerken konuşurlar. Süt almaya çıkan iki kardeş yoldan geçerken Abhi’nin arabasından çamur sıçrar.ah kalbim 6.bölüm resmi 1

Çamur ki ne çamur :) Pragya’nın yüzü gözü çamur olmuştur. Pragya Abhi olduğunu görür ve suçlu olduğunu söylerken Abhi ise onu suçlar. Pragya yine ağzına geleni söyler. Abhi de Pragya da bir daha birbirlerinin yüzünü görmemek için dua ederler. Bulbul ise Abhi’nin arabasının ardından hayran hayran koşar.

ah kalbim 6.bölüm resmi 2

Bulbul ve Pragya evin yolunu tutarlar. Rachna ise Aakash ile buluşmak buluşmak için yola çıkar. Yolda herkes onun yüzüne baka baka rencide edici konuşmalar yaparlar hatta birkaç adam ona dokunarak ağlatırlar. Aakash’ın annesinin planı tam olarak budur. Zira Rachna herkesten utansın ve DNA testi yapamasın.

Suresh ise dışarı çıktığında kız kardeşi hakkında ileri geri konuştuklarından adamın biriyle kavgaya bile tutuşur. Rachna’yı bir de o halde gören Suresh kardeşine tam tokat atacakken annesi onu durdurur. Purab ise kaybolan dosyasını bulur ve sekreterin ısrarı üzerine Bulbul’u aratır. Bulbul geri gelmek istemese de ablası Pragya yaptğının hatalı olduğunu ona göstermek için geri dönmesini ister. Bulbul kabul eder.

Gittiğinde dosyanın biri yine kaybolur, Purab ise ofisi kilitletir. Bulbul’dan şüphelenirken Bulbul ona susması için ağzını kapatır ve Abhi’nin kız arkadaşının dosyaları çaldığını gösterir. Purab çok mahçup olur. Ancak Bulbul yarından itibaren çalışmayacağını söyler. Purab onu çalışması için sıkarken Suresh onları görür. Suresh sorular sorsa da Bulbul sadece ağlar ve üzgündür, bir şey anlatmaz.

ah kalbim 6.bölüm resmi 4

Pragya ile Suresh DNA testinin yapılması gerektiği hakkında konuşurlarken Pragya bunu Rachna’nın masumluğunu kanıtlamak için yapmaları gerektiğini söyler. Yoksa onun Aakash ile evlenmesini istemediğini söyler. Suresh Aakash’ın evine gider ve test için hazır olduklarını söyler. Aakash’ın eli ayağına dolansa da annesinin işareti ile test için gider. Test sonuçlanır. Herkes heyecanla bekliyordur.

Abhi teste göre bebeğin babasının Aakash olmadığını söyler. Suresh kardeşinin kendine yalan söylemeyeceğini, Aakash ve annesinin bu raporda oynama yaptıklarını söyleyince Abhi dayanamaz ve Suresh’le kavgaya girer. Suresh yaka paça evine gönderilir.

Suresh’i o halde gören Pragya Abhi’nin bir star olmasına rağmen böyle bir şeyi yapmasına hakkı olmadığını söyler, yaralarına pansuman yapmak için acil yardım çantasını almaya gittiğinde Bulbul Suresh’e çoktan yardım etmiştir. Sadece onlara bakar. Aakash ise bu sonuç konusunda şaşkınlığını annesiyle paylaşınca annesi kan örneğini kendi doktorlarına yönlendirdiğini gerisinin çorap söküğü gibi geldiğini söyler.

ah kalbim 6.bölüm resmi 7

Bulbul ofiste tekrar işe başlar. Sekreter ona Purab’a tableti vermesini ister. Odaya gireni sekreteri zanneden Purab başı ağrıdığı için başına masaj yapmasını ister. Bulbul’un masajı ile rahatlayan Purab ellerinin ne kadar yumuşak olduğunu söyler ve bakar ki masaj yapan Bulbul. Bulbul oradan ayrılırken kendine dahi inanamaz.

Neden bu adamın yanında böyle olmaktadır?… Suresh raporda oynama yapılıp yapılmadığını araştırırken önemli ipuçlarına ulaştığı anda üniverisite yönetimi tarafından çağrılır. Abhi Suresh’in kovulmasını yoksa üniversitelerine bir daha gelmeyeceğini söylerken yönetim ona mümkün olmadığını söylese de Suresh ile yapılan konuşmada ondan istifası istenir. Suresh yapılan açıklamaları saçma bulsa da sonunda istifa eder.

Ah Kalbim 6. Bölüm Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu