Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 213. Bölüm Özeti Pragya ve Purab Nişanlanacak Mı?

Ah Kalbim 213. Bölümünde Neler olacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ah Kalbim 213. bölümü 19 Mayıs 2018 tarihinde kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor. 

Ah Kalbim 213. Bölüm Özeti 

Aliya rol yaparak Purab, Pragya’yı kullanıyor. Pragya’ya yazık olacak diyerek Abhi’nin kafasını karıştırır. Tanu da Aliya2ya destek olur ve Pragya orta sınıf bir aileden geliyor, yarı yolda bırakılmış kızlar ayrılık sonrasında evlenemiyor deyince Abhi bir kez daha olanları düşünür. Şok bir kararla din görevlisini arar.

Bütün aileyi toplar ve din görevlisinden gün ayarlamasını ister. Daadi şok olur neyin günü deyince Abhi bu iyiliği Pragya için yapıyorum Purab ile olan ilişkisine bir ad koymamız lazım der. Pragya şok olur. Din görevlisi iki gün sonraya gün verir. Aliya ile Tanu dalga geçerek mutlu haberi arkadaşlarınıza duyurun der. Purab ve Pragya şok olmuş durumdadır. Aliya daha da ileri gider ve Pragya ve Purab nişanacak haberini Sarla’yı arayıp söyler. Sarla şok olur.

Ah Kalbim 213. Bölüm Özeti Resmi 1

Abhi ile Pragya arabadadır. Pragya’nın morali bozuk olunca Abhi aniden arabayı durdurur ve ben seni mutlu etmek için bu kararı verdim sen neden bu haldesin deyince Pragya hazır mıyım değil miyim sormadan bunu yaptın der. Abhi ise senin üzülmene dayanamdığım için Purab seni bırakmasın diye bunu yaptım der. Aliya tam da bu sırada arar ve Abhiye Sarla’yı nişan konusunda ikna et der. Purab ise bu konuşmayı duyar ve her şeyin sorumlusu olarak kendini gördüğü için bu problemi de kendisi çözmek ister.

Ah Kalbim 213. Bölüm Özeti Resmi 2

Aliya ve Tanuya kızıp problemi çözmek üzere yola koyulur. Abhi ise Sarlaya nişan olayı söyler. Sarla çok kızgındır ama Pragyayla konuşunca rahatlayıp Abhi’nin yanına gelir ve herhangi bir şey söylemez. Pragya ise annesine bir söz vermiştir: Bir gün içinde Purab ile nişanlanma olayını durdurma. Abhi nişan alışverişi masraflarını da karşılar ve Pragya ile alışverişe çıkar. Abhi bulduğu kıyafetleri üzerine tutup yakışıp yakışmadığını söyler. Arka fonda Bheegi Bheegi Sadakon Me Main şarkısı çalmaktadır.

İkili göz göze gelirler. Abhi tam bir gelin oldun şimdi diye gözlerini ondan alamaz. Tanu da bunu görüp ben de kıyafet alacağım der. Deneme kabinine girer. Onu gören satıcı kız seni tanıyorum, birkaç ay önce buraya bir adamla gelmiştiniz der. Tanu telaşlanır. Satıcı kız Nikhil2i gösterip işte o adam vardı diye Pragya ve Abhi’ye gösterir.

Ah Kalbim 213. Bölüm Özeti Resmi 3

Tanu’yu kurtaran aliya olur. Nikhil benim arkadaşım deyip daha önce Tanu ile tanıştırmıştım deyip durumu normalleştirir. Tanu rahatlayınca Aliya hemen Tanuya Pragyayı kıskandırmasını söyler. Tanu deneme kabinine girer ve Abhi’nin Pragya için seçtiği kıyafeti dener. Fermuarı kapatması için de kabine Abhi’yi alır. Abhi Pragyayı o kıyafet içinde hayal edip rahatsız olur ve dışarı çıkar. Aliya ise bu sırada Abhi’ye ceket alan Pragyayı kıskandırmaya çalışır ve belki de kabinde başka şeyler oluyordur der. Ama Abhi çıkınca Aliya sinir olur. Tanuya da bir işi beceremedin diye kızar. Abhi ise ceketi beğenip dener. Bakalım Purab nişanın iptal olması için ne yapacak? Bu sorunun cevabını Ah Kalbim 214. bölüm özetinde bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

100 Yorum

 1. Üçüncü yorum benden olsun ????
  Bellam hoşgeldin birtanem ?

 2. Baştan okuyunca ilk yorum benden ay kaliba benim beyin suladı yada beyin damarlarım birbirine dolandı

 3. Kızlar dün misafirler yüzünden survivor izleyemedim? kim kazandı all star mı yoksa gönüllüler mi bilen yazabilir mi merak ediyorum??

 4. Alevcim benim seni çok yormuşlar ay kıyamam birtanem benim
  Miramı merak ettim acaba Serhan enişte nereye götürdü?

 5. Ahh alevim iyi misin gülüm çocuklar seni epey yormuş pışt tatlış çocuklar üzmeyin alevimizi????

 6. Ooooo süpppper zaten all star tutuyorum yürüyün be kim tutar sizi bu arada çok teşekkür ederim kuzucuklarım???

 7. Ay cok yordular beni Ömeri bile unutmuşum sen serhan ve mira diyince aklıma geldi

 8. Ay kızlar bunlar tatlıysa ben de şerbetim ama ben bu gün ölmediysem birdaha zor ölürüm

 9. Ay kızlar korkuyorum ya işıqlar giti karanlıkta kaldım ay pencereden bakıyorum herkesin işıqları var birtek bizimki mi giti ay aşağıda da sesler geliyor ben inip bakayım eyer yarım saat dönmesem 155 arayın kızlar ay cok ? korkunc

 10. Kızlar yaa ben çok sıkıldım kimse de yokkkk derslerime de çalıştım
  Kızlar neredesiniz??

 11. Alevcim kız Ömer olmasın ayyyyy süprız yapmış olmasın aaayyy merak ettim şimdi

 12. Ay kızlar ben bir sopa alıp aşağı indim mutfakta bi adam vardı arkası donukdu ben sopayla sırtına vurdum yer düşdü tel işıqla baktım ömer kızlar ben bu gün kuzu çevirme olmadım ama ömer pestil oldu sonra ömer ayağa kalktı elin ama da ağırmış dedi sonra elimden tutup bir otaya götürdü etrafı mumla çevrili bir kutu vardı üstünde de bir not dünyanın en güzel kızına diye ben ömere donup bi tokat atım tabi yavaş hani sen ankaradayın dedim o da hediyenle uğraşıyordum dedin ay kızlar hediyeyi açtım ne göreyim geman almış kızlar ben tam bir geman delisiyim kücük iki sopayı alıp geman çalıyormuş gibi yapardım neyse ben ömer sardım ömer de hadi çalda görelim dedi ben tan gemanı aldım çalıçam dayımla geldi bende hemen yukarı çıktım ömerde sakladı bende yengem bi de soruyor cocukları seni cok yormamışlardır ümarım diyor bende once cocoklarından sonra sizden çektim dedim tabi yavaş bir tonda yengem birşey mi dedin diye sordu bende hiç sağlığınıza duacıyım sonra dayım şöyle demez mi git bi çay koy bende tamam dedim ömer yeni gelmiş gibi yukarı çıktın bende burda çayla sohbet ediyoruz çayla sohbet edince daha iyi demeniyor gelcekden ama geman cok guzel üstüde benim adım yazıyor

 13. Alevcim beni korkuttun sana bişi oldu sandım
  Ömerin pestilini çıkardın??? ayyy keman ? çok iyi bir hediye ? hayırlı uğurlu olsun inşallah Alevcim bak Ömer seni ççççooookkkkk seviyyyoooorrr ? çok sevindim canım kardeşim benim ?

 14. Ama rabişim ben hediyemi görünce ne yapaca acaba yatağını başına koydum beğenirmi acaba

 15. Beyenir birtanem Alevcim çok romantiksin ya enişte çok,şanslı

 16. Rabişim kafasını kırdıktan sonra benim romantik olduğumu düşünüyormudur hala

 17. Düşünüyordur ama sen ne,yapsaydın başkası sandın birtanem vurdun ama komik oldu ? ? ? ?

 18. Rabişim benim sevgiler günümde böyle oldu kimi sevdiğinin başını okşar kim de Alev kibi kafasını kırar

 19. Esna daha 1 ay olmadı danışmamız cok olaylı oldu baya tesadüflu değişik bir tanışma hikayesi var

 20. Aaaa alevcim az kalsın eniştemizi sevgililer gününde hastanelik ediyirmuşsun kız valla siz harika bir çift oldunuz ya bitanem

 21. Çok güzel bir dizi tahir mükemmel biri ?? Azerbaycan da yayınlanıyor mu

 22. Evet ya heyecanlıyım diziyi çok seviyorum ablam senin sevdiğin dizi var mı
  Beni güldürdün Allah seni güldürsün ? canım benim

 23. Kızlar evet ah kalbim dizisin de iki müslüman var biri tanu ikici de purap
  Ay ben de sen anlat Karadeniz izliyorum ay şu tahire bayılıyorum

 24. Fidancım
  Miram
  Lubam
  Aydanım
  Hazalım
  Helinim
  Nerdesiniz sizi çok özledim ve merak ediyorum
  Almiram canım sen nereye kayboldun Alevcim sende nerdesin canım benim ? ? ? ? ? ??

 25. Tanumu ay tanuyu hiç sevmiyorum Müslüman olduğuna çok sevindim ?

 26. Tahirin yengesi türkü söylüyor sesi çok güzel türkü de cok guzel

 27. Aynen tahirin yengesini çok beğeniyorum çok güzel bir kadın seside çok güzel ?

 28. Bende tanuyu sevmiyorum ama müslüman mesela yalancı bahar dada Deppali müslüman dı bir garip aşkta lavanya müslüman dı kördüğümde de tapasyanın babası musluman miş deli divanede de sadna müslüman dı

 29. Kızlar halam ne yemeği yapsın bana sordu ben de size sormak istiyorum aman aman kele paça çorbası yapmasında ???????

 30. Ranvir yani knshuk majanın büyük hayranıyım çok seviyorum onu aman aman nişanlım duymmmaaasssııı kıskançdır aynı ben????

 31. Dolma yapa bilir tavuklu pilav yapsın bende gelip yerim ay ne güzel olurdu yada kuru fasulye pilav yapsın ay kız ağzım suladı

 32. Bak esna gelcek hayatta bülbül ve purap sevgili
  Ve gelcek hayatta ikici bülbül ve akaş da sevgili yani bir diziden gelcek iki aşk çıkmış

 33. Evet İça ölüyor ama finalde yinede var nasıl mı ica ölüyor ama kızı olarak diziye devam ediyor tapasya cok iyi biri oluyor İça öldüğünde içanın annesinden daha cok üzülüyor ama dizi cok karşık sanırım bu yüzden dizinin ismi kördüğüm

 34. Vavv vavv neler öğreniyorum bunları hiç bilmiyordum alev bilgi küpü gibisin valla????
  Bir yere kaybolmadım rabişim buradayım bir ara wathsapp a girdimde??

 35. Teşekkür ederim almira canım sistediğinizi sorun biliyorsam
  Biliyorsam seve seve cevaplarım kızlar ve bir cok hint şarkısı biliyorum size de bu şarkılar tavsiye ediyorum adhuri hamari kahani samjhawa

 36. HEPİNİZE
  ♥♡♥♡♥♡
  İYİ
  ♡♥♡
  GECELER
  ♥♡♥♡♥
  TATLI
  ♡♥♡♥
  RÜYALAR
  ♡♥♡♥♡
  SİZLERİ
  ♡♥♡♥♡
  Seviommmmmmmm

 37. Arkadaşlar hindistan da cok müslüman oyuncu var mesela amir khan şahruk khan salman khan kareena kapoor katrina kayif imran khan hila khan ve daha birçok oyuncu var müslüman olan

 38. Ay helinim yerim ben seni çok tatlısın inşallah oluruz seni çok seviyorum allah rahatlık versin

 39. Aa sende mi o şarkıları dinliyorsun alev bende o şarkıları dinliyorum ve çok seviyorum allah waariyan,banjaara,hua aaj pehli baar, bolna,isq risk, bunlarıda dinliyorum telefonumda türkçe müziklerinden daha çok hint şarkıları var???

 40. Alevcim benim en sevdiğim yemekleri söyledin canım çekti halama dıyımde hepsini yapsın keşke hep birlikte yeseydik…. Aydanım hoşgeldin birtanem ?

 41. İyi geceler tatlı rüyalar helinim benim derslerinde başarılar dilerim ?

 42. Alevcim
  Rabişim
  Aydancım
  Miram
  Esnam
  Fidan
  Amaya
  Defnem
  Helinim
  Gülçiçeğim
  İsabellam
  İremsum
  Gizemim
  Ranacım bugün evlendin sanırım gülüm mutluluklar diliyorum bir ÖMÜR
  Denizim
  FİLİZİM
  İYİ GECELER TATLİŞŞŞŞ RÜYALAR ????????

 43. ben sadece sana 1 kere yzdim Esna yazmami isdemiyorsan. zaten yazmam day el çekde demeyne ehtiyac yoxidi

 44. Esna bacım, mən azri üçün dil səni bilmirəm, amma Google, mən flip əzizim ən yaxşı sənə, bacım mənim

 45. Спалось yaxşı, ən yaxşı gecəniz xeyrə şirin yuxular mən sizi çox sevirəm…….. ALLAH RAHATLIK VERSİN SİZİ ÇOK SEVİYORUM?

 46. Kızlar herkes umudumu ben hint filmi çıktı kanal 7 onu izliyorum sen anlat Karadeniz reklam da
  Almira benim tel türkce şarkılardan cok hint şarkılarını var

 47. bax menim adim aydandi bakdanam oxuyuram nişanliyam 1.60 boyum tek takıntım bele sen hardasan tekrar icime

 48. Filiz ablam ben azeri dili anlamıyorum noldu kötü bişimi oldu ben anlamıyorum bana anlatabilir misin canım ablam ❔

  1. Rabia canım olay yok sadece ziyaretçilerimizden birini yanlış tavırlarından dolayı engellemek zorunda kaldım ;)

   1. Anladım filiz ablam benim teşekkür ederim canım iyiki varsın

 49. Allah rahatlık versin arkadaşlarım… Allah bu ortamı hiç bir zaman bozmasın AMİN
  SİZİ Çok Seviyorum
  Filiz ablam seni çok seviyoruz ?

 50. kizlar oncelikle herkese merhabalar kuzularim nasilsinizz ozur diliyorum yazamadim….
  simdi serhan saat 5 de araba gondermis beni alsinlar diye bende bende guzel bi sekilde hazirlanib arabaya bindim neysee gitdim bi mekan cok guzel bir mekan icerisi merdivenler her yer gullerle dolu suslemis her yeri neeyse iceri girdim basimdan asagi guller dokultu etrafta cooooook romantik her yer gul ve susler bi baktim serhan karsimda hosgeldin sevgilm dedi burasi cok guzel dedim yaa kizalar serhan benim icin bi mekan kapatmis coook romantikdi bu arada serhanda takim elbise giymis normalda sevmez benim icin giymis..neyse oturduk yemek yedik falan sonra gitar caldi benim icin tarkan beni cok sev sarkisni seslendirdi seside baya guzelmis..neyse biraz zaman kecti…kizlar ben incilere coooook severimm bana inciden melekli kolye almis cook guzeldi bide kocaman 101 tane gul ustunde mira yaziyordu cook guzeldii. dans falan etdik kizlar serhan bana sen benim basima gelen en guzel şeysin dedi benimkide cook boyle kizlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu