Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 217. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 217. Bölümünde Neler olacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ah Kalbim 217. bölümü 23 Mayıs 2018 tarihinde kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor. 

Ah Kalbim 217. Bölüm Özeti #Abhi, Pragya’yı Kurtarır

Nikhil Pragya’yı soğuk hava deposuna kilitleyip çıkmıştır. Tanu ve Aliya onu kamera izleyip gülerler. Pragya  ise çaresizce kapıyı açmak için zorlar ve yardım ister ama onu duyan yoktur. Tanu ise neden hala ölmedi diye ölmesi için sabırsızlanır. Nikhil ise donarak ölmenin basamaklarını anlatıp ölmesinin yavaş yavaş gerçekleşeceğinden bahseder.

Abhi deponun önünden geçer ama Pragya’nın sesini duyamaz. Abhi deponun önünde Pragya’nın saatini bulduğunda şüpheye kapılır, Pragya ise içeride soğuktan bayılır. Abhi deiçeri girip baygın halde olan Pragya’yı hemen kucağına alır. Tüm bu olanları izleyen Tanunun ekibi şok olur. Nikhil Tanu’ya Abhi’yi yalnız bıraktığı için kızarken Tanu da sen de ipuçlarını bırakmışın diye kızar. Pragya hala hayattadır ancak nefes alamayınca suni tenefüs yapan Abhi’yi izleyen Tanu sinir olur.

Purab ise Abhi’nin kendisini aradığını görüp hemen depoya gider. Onları kurtarırlar. Pragya kendine geldiğinde yanı başında Abhi vardır. Purab ise Aliya’ya onlardan şüphelendiğini söyler ama Aliya reddeder. Abhi ise Pragyaya çorba içirir. Pragyadan olanları dinleyen Abhi birinin Pragyayı öldürmek istediğini anlayıp bu sırrı çözmeye çalışır. Abhi Purab’dan deponun kamera görüntülerini bulmasını ister. Purab görüntüleri alıp getirir. Suni teneffüs sahnesini gören Pragya hemen kamera görüntülerini kapattırır. Abhi daha sonra ondan özür diler ama seni o halde görünce kaybetmekten korktum der.

Ah Kalbim 217. Bölüm Özeti Resmi 1

Pragya ise özre gerek yok ben senin yerinde olsam ben de aynısını yapardım der. Abhi nefessiz kalıyormuş numarası yapar ve sözünü hatırlatır. Beraber gülerken Pragya yakınlaştıklarını düşünüp mutlu olur. Abhi görüntüleri polise verme görevini Purab’a verir. Görüntülerdeki adamın yakalanmasını ister.

Ah Kalbim 217. Bölüm Özeti Resmi 2

Purab ise benim kız arkadaşıma ne kadar da yakındın, belki de sen bu durumu oluşturdun ve kıza yaklaştın der. Abhi ise Puraba sinirlenir. Purab ise konuşmasıyla Abhi2nin Pragya’yı sevdiğini anlamasına yardımcı olmaya çalışır. Sen Pragya’yı seviyorsun ve ondan başka hiçbir şeyi düşünemiyorsun deyip anılarını hatırlatır. Aynı duyguları Tanu için taşıyor musun diyerek gerçekle yüzleşmesini sağlar.

Ah Kalbim 217. Bölüm Özeti Resmi 3

Sevgililer günü olduğu için Pragya Abhi’yi yalnız bırakmak istemez. Abhi ise Pragya için oyuncak ayı alır. Tanu ise yenilgiye doymaz ve bu günü unutulmaz yapacağım deyip bir plan içine girer. Abhi ise Pragya için epeyce alışveriş yapar. Daha sonra Pragya’nın evine gidip onları yerleştirir. Pragya duştan çıktığında karşısında Abhiyi görünce şaşırır. Pragya yanıma gel diye onu çağırınca Abhi de duygularımı anladı galiba diye düşünüp ana yaklaşır. Bakalım sevgililer gününde neler yaşanacak? Bu sorunuzun cevabını Ah Kalbim 218. bölüm özetinde bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

219 Yorum

 1. Ay kızlar ilk yorum benden kaliba size bir şey daha anlatayım da gülün 2 yıl önce yedi kaliba iki kuzenim gelmişti bize biz pijama partisi yapıyorduk Nurcan var benim kuzenim aşağı inerken abimlerin konuşurken duymuş ki abimler bizi korkutmak için pilan yapıyorlarmış hemen geldi bize anlatı biz ne yaptık peki tersiniz ? korkunc maskeler taktık ışığı kapatık ve sakladık abimler içeri girince bizi göremediler onlar arkalarını donunuce biz sakladığımız yerden çıktık elimizdeki fenerleri yakıp yüzümüze tutuk abimler oyle bir korktular ki koşa koşa büyükannem arkasına saklamışlar büyükannem ne oldu dedi biz salona gittik büyükannem şoyle dedi töbe bismillah her kes korktu biz ? maskeleri çıkardık büyükannem bu ne hal dedi ben de büyükannemin abimler bizi korkutacakdı bizde onları korktuk dedim abimler biz korkmadık ki sizi kandırdık dedi bizde tabi canım ay cok komik di ya

 2. Aynen ya zavallı abimler cok çektirdim hele ahmet abim nişalısını istemeye gittiğinde de abimin başına oyle oyunlar açtım ki anlatsam gülmekten yerler yatarsınız

 3. Biz abime kız istemeye gittik abimin istediği kızda bizim komşumuz tanıyorum cocukluğumdan beri sonra taşıdılar ama cok üzak değil neyse biz istemeye gittik oturduk nevin hemen kahve yağmağa gitti ben de onu arkasından şimdi o kahveyi yaptı ondan olsa içine azıcık tuz koyacaktı ama ben tabi mutfakta ne bulduysam koydum kahvenin içime yanına da su koyduk ben bili yorum abim hemen su içecek ben de suyun da içine tuz koydum abim kahveyi içti yüzünün rengi değişti büyükannem su iç oğlum dedi abim aldı suyu içti ve daha beter oldu dayanamadı suyu püskürdü hemde kayın babasını yüzüne ay abim renkten renge girdi ben hemen mütale edim ve yaptığımı anladım herkes gülmeye başladı ama abim bana cok kotu bakıyordu eve gidince de zaten intikamını aldı beni kucağına aldı süs havuzuna atı

 4. Biz abime kız istemeye gittik abimin istediği kızda bizim komşumuz tanıyorum ????cocukluğumdan beri sonra taşıdılar ama cok üzak değil neyse biz istemeye gittik oturduk nevin hemen kahve yağmağa gitti ben de onu arkasından şimdi o kahveyi yaptı ondan olsa içine azıcık tuz koyacaktı ama ben tabi mutfakta ne bulduysam koydum kahvenin içime yanına da su koyduk ben bili yorum abim hemen su içecek ben de suyun da içine tuz koydum abim kahveyi içti yüzünün rengi değişti büyükannem su iç oğlum dedi abim aldı suyu içti ve daha beter oldu dayanamadı suyu püskürdü hemde kayın babasını yüzüne ay abim renkten renge girdi ben hemen mütale edim ve yaptığımı anladım herkes gülmeye başladı ama abim bana cok kotu bakıyordu eve gidince de zaten intikamını aldı beni kucağına aldı süs havuzuna atı ????

 5. sen anlat alev ya eskiden kendi aramizda evde boyle seyleri paylasirdik simdi tlfola ya??sen merak etme anlat

 6. salam Esna. bende iyiyim herşey younda dersel başdiyacağ deye axşamlar gire bilirem sen neler eliyirsen yazişmalarnza baxdim sende Lökbatanansan çoooooooox sevindim

 7. Evet ya aldı yakında ateş abime kız istemeye giticez onun için de ayrı planlarım var

 8. Ah Pragya kedi gibi dokuz canlısın. Ama Tanuyla Alya seni birgün kuzu çevirme yapacak
  Bu Abhi denen soylarının hâlâ tahtaları yerine gelmemiş..
  Oy kendi başınızı yiyin insaallah başlıycam aşkınızın izdirabina???

 9. sagol aydan evet canim sendemi oralisin kiz alev buyasdadami pilan yapacaqsin bence yapma sanada elci gelergen seninde basna tabak patadarlar abinler intikamini yine alirlar ha????

 10. Sonra bir keresinde biz kızlarla bahçede oynuyorduk abiler geldi ve siz gitin biz top oynuyçaz dedi bende neden miş siz başka yerde oynayın dedi benim bebeğimi aldi fırlattı ben gittip bebekiğimi alıp geldim ki abimler top oynuyor ben intikamım alırım dedim bahçe masasının üstüne yapıştırıcı sürdüm sonra gidip abi özür dilerim gelin biraz oturun bensize meyve suyu getireyim dedim abim de dediki aferim böyle üslu ol ama ateş abim böyle dedi yok bu işte bir iş var Alev böyle uslu olamaz ben hemen sizi sevdiğim için böyle meyve suyu getirçeğim ama siz bana inanmıyorsunuz tamam getir mi yorum onlar da tamam gidip oturu yoruz onlar oturdu ben de ne oldu dalga geçdim onlar kalkıp beni kovalamak istediler ama kalkamadılr tabi sonra baktık kalkamıyorlar bizde yardım etik sonun da kalktılar ama şortları yırtıldı biz cok güldük abimler bizi kovalamak için koşmaya başladılar biz sokağa çıktık her kes onlara bakınca onlar da utanıp eve koştular ama büyükannem ten cok azar eşitim ama o günleri hiç unutamam hala bazen geceleri konuşuruz benim yaramazlıklarımı abimle hep şoyle der sen hala oylesin sa bulaşanları pişman edersin

 11. Esna zaten beni isdemeye gecen gün bir aile geldi başlarına ne oyunlar açtım ki kaca kaca gidiler

 12. KIZLAR YOUTUBE DE DOLAŞIRKEN ASTA❤SHLOK❤DİL❤DOR ŞARKISİ GÖRDÜM ÇOK GÜZEL BİR ŞARKİ ÇOK NAİF BİR ŞARKİ DİNLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM?

 13. alev bece abin doru soyliyor kimin kapisina dussen pesman edersin adami kiz ??? bende oyle bikeresinde kandili gecesinde komsuya getmisdik dayim kizi tuvalete idi isiklari disardan kapatiliyordu kabatim isiklari bi bardi evdekiler cikti disari sanki gece bomba patlatmisim ha nasilda herkes cikti disariya????

 14. evet filizcim babam sayesinde babam evde olurken doru durus yazamiyorumda surekli etrafimda dolaniyor neyapiyim simdi evde yok gelirken yine bir birimizi yeyecegiz???

  1. TABİ DİĞER ARKAŞLARIN DA YORUMU VAR SEN FAZLA YAZDIĞINI GÖRÜNCE SORDUM NORMALDEN FARKLISIN BU GÜN AKTİFSİN DEDİM :)

  1. Defne canım büyükannem konuştum dedem daha iyimiş bir sürü daha kontrol altına dutulacak mış
   Ümarım cok yakında iyileşecekdır

 15. Büyükannem dediki seni istemeye gelçekler işte biz biraz konuştuk neyse sonra onlar geldiler ben kahve yapmaya gittim ayetlerimizi de kahveye tuz konur diyilmi ben de tuz koydum ama ben sadece damada değil annesinin ve babasının kahvesinie de tuz koydum sonra kahveleri verdim ilk yudumu alır almaz annesi şoyle yaptı bu ne bende kahve dedim annesi ama bu tuzlu dedi bende ayetlerimizi de kahveye tuz konur dedim büyükannem de kızım hiç tuz konur mu ben dedim ki bilyodum ya ben deterjan koyacakdım ama Nurcan tuz konur dedi sonra donup onlardan özür diledim sonra dedim ki verin gidip deterjanılı kahve yapıp getireyim kadın şoyle dedi kalkın gidelim oğlu da anne kızı istemeyecekmiyiz dedi annesi de oğlum eyer şimdi eve geldimezsek hastaneye gideceğiz ay kızlar büyükannem cok fena azarladı beni ben ama o da güldü yüzlerini görseydiniz sizi de gülerdiniz ya cok komik di be

 16. bugun bayagi neseliyim kizlar hep iy olasiniz bede dahil ozgurum bugunde simdi bizde komsu var yene dedikodu basladilar ya????

 17. Nasılsıniz kızlar sizlere çok özlüyorum ve kocaman sürekli telefon beden aliyor ve kızlar ve Bursa çok güzel ve hemen burdan isan bütün hayat arlmak istiyorum ve sizleri çok seviyorum ve benden sizlere çok özledim ve sizleri napyors kızlar e hayat nasil gidiyor kızlar sizlere çok seviyorum

 18. alev aferin kiz bizde cay veriyolar sekerli siyah oluyor onun yapilmasi biraz zor aman isdemediyin adam gelirse bidaha yap sevgilin gelirse ne pacaqsin???kiz

 19. iy gediyor bende bugun ranacim bizde ozledik seni ee sende hayat nasil gediyor kiz evlenirken komik bisey yasanmadimi sende ya???

 20. Esna sevdiğim gelirse annesine babasına yapmam ama gendisinin kahvesine cok tuz acı her şeyi koyarım eyer sonuna kadar içerse beni cok seviyor demektir

 21. kizlar ya gulmekdenmi kacdiniz yazanizaya nerelerdesiniz hepiniz biden bonyomu yapiyorsunuz ????

 22. Evilik çok iyi gidiyor canım esna avle ben iyiyim canım sen nasılsın canım neler yapıyorsun canım alve

 23. rabiya hala banyosunu yapiyor ya???kiz ole biseymi olur alevcim adami hasdenelik edersinya okadar kafenin icine tokulurmi ya aci biseyler ben hayata gormedim ya?????

 24. Tamam rana kolay gelsin ama hep sen yapma azcık enişteyi de çalıştır hayat müşterek ????????

 25. kizla ya bukez de anlatiyorum yazdiqim karisik bi dilya anlaya biliyormusunuz yazdiqlarimi ya simdi ben ablama sobayi yandirmasini istemisdim ablamda bana kendin yandirsana sobayi dedi aslinda ben yandirmayi bilmiyordum korkuyordum ya ev cok soyukdu bi aldim elime kazla kibriti yandirdim sobayi kazla biryerde elimde sokdum sobaya elim tavuq gibi bisdiya ? oylecede ariya ariya okula getim hala oanlilar aklimdaya nasilda bismisdi elimya cok ariyordu?

 26. Bugun hepiniz birbirinizi guldurmussunuz ayy ne guzel yaa ve komikte beni guldurdunuz allahta hepinizi heppp guldursun ??

 27. Ne mutlu bana ki sizi güldüre bildiyisem
  Tuana nasılsın
  Esna cok güldüm

 28. tuana nasilsin evet soru benden cikdi geri kalani arkadaslarmizdan saolsun paylasdilar komik anlarini ama doyamadik ha anlara ????

 29. sabahdan ber burdayim aksam olduya biz hala gulme kirizndeyiz umarim hasdanelik olmayiz ya????

 30. ay cok guzel babam akrabamizin yaninda iyki ora saqsalim varmis ablam bana vasapda sekilin atmis anemede gosteriyorum anem saniyorki vidyodaya onu salamliyir nasilsin deyir ????gumekden kirildim ya direm bu sekil ya vidyo deyil ?????

 31. Dur bir anımı daha anlatayım biz bir gerisinde teyzemi korkutalım dedik ve bir kedi yakaladık güya teyzemin üzerine atıp onu korkutacakdık ama ters tepti biz samanlıkta kediyi bıraktık ama kedi bizi bırakmadı her yerimizi tırmaladı yüzümüzden kanlar akıyordu Meyer se kedinin yavruları varmış bizim onlara zarar vereceğimizi den korktuğu için o bize zarar verdi biz kediyi sevelim derken kedi bizi sevdi ya gelcek den kuzenimle beni oyle bir hale getirdi ki size anlatamam

 32. Bir günde ben canım çikolata çekti dolabın üstüne üzanayım dedim Meyer se büyükannem oraya taze yoğurt mayalıyıp koymuş benim ayağım kaydı orduden tutum ordu ve onun üstündeki yoğurt kafama döküldü büyükannem deldi beni ? terlikle kovaladı

 33. Yusra yenimisin ben 19 yaşındayım 170 kilo 52 sacların koyu kahverengi gözlerim acık kahverengi saclarım belime kadar üzün felsefe okuyorum kitap okuyaı filim dizi izlemeyi spor yapmayı müzik dinlemeyi dans etmeyi ve en büyük tutkum keman çalmayı cok seviyorum tarihi yerleri gezmeyi sinemaya gitmeyi seviyorum sende gendini tanıtırmısın memnun oldum

 34. alevya kiz bende soyleyimi 17 yasim vardi ablam ev tlf konusurdu bende onu dinlerdim sonunda beni kovdu hatirima deydi bende disarda aliyordum oyle aliyordum ki onume kecen biseylerden haberim yokdu gozlerim sadic yaslarla dolu bibaktim yilan bana doru geliyor bardim ya cok kokdum hem yilanda korkdu sonra kosub evdekilere soyledim ustunden bir kac hafta gecti yine kulaq asiyordum ablamin konusduklarina buseferde benden su istiyor bende getiririm dedim yene diyor yene get diyorum bu sefer 2 satti senen su istiyorum diyor bende koyuldum su getirmeye yene yilan gorub bardim evdekiler kosdu yilan oldurme pesine oldurduler ya???

 35. alev demek saclarin beline kadar bizim kizlar naz ediyor ya boyle uzun sacla sen naz ediyormusun kiz ???? gizem senden ne haber rabis gelmedi ha????

 36. ne cok soru var ya sabaha kadar kim nobeti tutacaq buda????boyle tatli tatli konussak sabah olur ya ???masallah

 37. Bella canım sende güzelerin güzelisin bir tanesin iyiki varsın tatlım
  Esna kız ne nazı büyükannem bana hep biraz nazlı ol güzel kızısın erkek gibisin yani giyimim değil.konuşmam her kes laf sokmam ağzıma geleni düşünmeden söylemem falan ama saclarım cok seviyorum cok üzün ve kalın

 38. Ay ben izli yorum all starı tutuyorum favori dersen Hilmi cem bayılıyorum sema ve nagehan

 39. Hayırlı akşamlar kızlar internetim bitti birden bire yeni yüklettim naparsınız bensiz ?

 40. ya herkes neredeya gelin artik???kizlar bikeresinde anem bana telfon eti eve geliyorum bana yardim edersin dedi patatesa almis patates e bende kapiyi kilitleyib anemi beklemeye getim halama sordum anemden haberin varmi diye eee sonras geldim eve ya kabiyi acmaya calisiyordum havada cok soyuk buz gibi nasilsa acmaya calisdim anacarin dili sindi kaldi kapida bende kaldim disarda ya sonrasi pencereni kirib ordan aletler getirdim anacarin cikatmaya ofya buturlu cikardamadim sonunda cikartim sonra godum anem geliyor yardima kosdum onada soyledim kabi kilitli oldugun resmen kapida kaldi kadin pencereden girdi ya eve ??? anem okadar topus ki ya sabasi da işe yene pecereden getiya ???oldum gulmekden soyuk hava buz gibi kar yamisdi nasilsa saldim anacari sindi sindirdim anacarida usdaya verdi duzeti oh kapida kalmisdika ha????buyasda kadin penceredenmi girir ya babam olsaydi cabuk halederdi iyki babam evde yokdu yoksa azarliyardi ha??? dedikoducu akrabamizda bu haberi bayagi yaymisya komsuya???

 41. Selam Rabiyacim nasilsin yokdun. ben gönülüler Anıl la Ademi çooook beyeniyorum. neler yapyorsun. daha

 42. Rabişim okudun mu cocukluk maceralarımı güldün mü kız seni sevirem

 43. İnternetim bitti siziz kaldım ya hemende özledim sizi çok seviyorum abimi interneti yüklemeye gönderdim biraz kızdım dedimki abi çabuk arkadaşlarımla yazışıyorum

  Selam aydanım bende ikisini çok seviyorum

 44. Esna kız ah kalbim izledin mi dün abhi ve pıragya ne güzel dans etiler ya bayıldım bülbül de yazık oldu ama ölmüyor ki yüzünü deyişdirip geri dönecek

 45. Evet okudum yarım saatir gülüyorum??
  Yeni gelen olmuş yusra hoşgeldin aramıza

 46. kizlar ben hint sarkilarna bayiliyorum ama bende hint sarkilari yok nasil yukleye bilirim ve nereden?

 47. Sana gülmek yakışıyor tatlı dili güzel yüzlü arkadaşım rabişim ????

 48. Aydanım canım nasılsın birtanem ben şimdi sorvavır seyredemiyorum BAHTİYAR ÖLMEZ dizisi izliyorlar

 49. Saol meleğim benim Alevcim ? sanada gülmek yakışıyor canımın içi kardeşim benim ?

 50. evet bulbul olmicek bunu bende duydum ama piragyanin diger kardesi para yuzunden suclamisdi onun sozleri aklimda hala param oldunda yuzme bakmak zorunda kalacaksin piragya demisdi onezaman gelecek ya?

 51. Esna google de bir sürü site var yaz ki mesela hint dizisi ah kalbim şarkıları indir yada şarkının atını yaz mesela ben sana bu iki.şarkıyı tavsiye ederim adhuri hamari kahani samjhawa ha bide bu (tum hu ho)

 52. rabiya batyar olmez final yapmiyormu ouzdenmi bakiyorsun??? gulmek her kese yakisiyor aglamak haric??????

 53. Evet dinledim süper bir şarkı hin şarkıları mükemmel ? ? şarkıya eşlik ediyorum

 54. Yok bahtiyar ölmez final yapmadı çok komik bir dizi DİZİDEKİ ANIL ÇOK KOMİK ? ? ?

 55. Ağlamak kimseye yakışmıyor birtanem benim hep mutlu ol alevim benim ?

 56. sogol alev elerin dert gormesin kizlar peki radyo home nasil bi radyo hint sarkilari varmi ordaya ben onuda yuklemek isderdim ama tlm kafasi dolmus ya ???

 57. Kız rabişim bir hint şarkısı var (duaa) kesin dinleyin harika bir şarkı

 58. Kızlar ya bana yemek vermiyorlar halamı kızdırdım bana küstü ???? açım açççç ???

 59. Bende var ? tl hint müzikleri var ama en çok fon duygusal müzik var ?

 60. Ya esna ben bir radyo indirmişdim içinde hint radyoları da vardı ama sonra sildim ben biraz dengesizim kaliba bir yüklü yorum bir siliyorum

 61. ben simdi okudum Esracm çok kötu olmus ya.Rabiyacm ben konşunun Wi Fi sin kirdin onla giriyorum

 62. Halam dolma yapmıştı ben şaka yapayım dedim içine kolanya döktüm sonra yemek vakti geldi herkes azına dolmak koydu ıııyyyyy dediler ben gülünce benim yaptığımı anladılar öyle güldümki sesim mahhallede yankılandı ??

 63. aman kiz bende aynisini yapiyorum bende yukleyib siliyorum vayfaynan yukliyorum dayim gilde bizimde vayfaymiz olsaydiya ne guzel olurdu ama ablam alacak diyor nezaman ben bilmem ouzdenmi her konuda duygusalasiyorsun kiz rabiya???

 64. Aydanım benim nasıl kırdın bende bir türlü abiminkinı kıramadım ???? hellal olsun sana ? birtanem benim

 65. Kız sende benim gibi yaparsın bir gün gizlice buz dolabından yemek çalayım dedim tam otama gittikçeken karşıma hayalet çıktı daha doğrusu yengem bir maske yapmış yüzüne güzelik için ben görünce bastım çığlığı yemek elimden düşdü her kes uyandı ben kekeliyorum her kes yanıma geldi ne oldu kızım dediler mende haayaalleett dedim nerde dediler ooorrddaa dedim yengemi görünce herkes bir bağırdı ay cok korkunc ve komik di

 66. alevcim ya ne komik aydan benimde ablam soylemisdi kirmayi biturlu kiramadim wf fi nasil kiriyorsun bende var indirdim ama kirilmiyor ya????

 67. Tuna sen nasılsın canım gizem ven iyiyim canım sen nasılsın canım seni seviyorum canım gizem

 68. Çok açım çok pişmanım akşam dolaba gizliçe girerim inşallah Alevcim inşallah halam karşıma çıkmaz ?????? Esna ablam sesim o kadar yüksek çıktıki sanki kıyamet koptu ???

 69. Evet inşallah karşına halan çıkmaz güzel güzel yersin tatlım halan maske yapmıyordur ümarım ya

 70. Halamın gönlünü alsam keşke biraz çocuk taklidi yapayımda beni affetsin ??

 71. ben ilk defa acil lazimdi konşudan gidib aldim verdikden 1saat sora deyişdirdi o yüzden bende kafama koydum abim yükledi 2konşunun Wi Fi Si var şimdi onla giriyorum Rabiya kolonyayla yemek çok ilginc

 72. Kızlar sizlere iyi geceler sizlere çok seviyorum ve Allah rahatlıkla verisi kızla yarın görüşürüz kızlar

 73. unper deye bi pıroqram var telfondan telfona fer var mesela baziları açyo bazıları yok en çok samsunq açyo benden olsa bi yükleyin bide kodu görmek istiyorsaniz bilgisayarda da açyo

 74. Ranam canım iyi geceler tatlı rüyalar bende seni çok seviyorum ?

 75. sanada rana allah ratlik versin kizlar herkese allah ratlik versin ben kacdim birazdan mqb yenilenecek sat 00 34 geleceyim umarim gecegece benden korkmazsiniz ha???

 76. Tamam ben yükliyecem abi burda sana sesleniyorum işin bbbiiiittttiiii ?????

 77. Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar Esna ablam benim ?

 78. Yok aydanım daha yemedim bırakmıyor ki halam beni cezalandırıyor ??? ama ben hak ettim ?? nimetle şaka olmaz ??

 79. sanada allah rahatlik versin esnacm ama şimdi yeni birmqb çixib 3 man yüklüyürsen yutube pulsuz 1ay boyunca 500mqb verir 15 gunen sora yene500 mqb verirama 1ay boyunca balansni artrmrsan

 80. Alevcim söylediğin bütün şarkılar bende de var çok seviyorum hint şarkılarını duaa şarkısı da benimsin de çalmıştı hatırladığım kadarıyla. ah kalbimde çalan şarkıların hepsini de yüklemıştım bolna,alla wariyaan,hua aaj pehli baar,banjaara,zindaki ye safar mein,samjhavan,

 81. Kızlar nişanlım geldi benim aç olduğumu öğrenince acaba ne almış çok açım ben birazdan gelirim sizi çok seviyorum çok çok çok seviyorum

 82. Ay almira sende olan bütün şarkılar bende de var ya tel 300 tane hint şarkısı var

 83. Hangover diye bir şarkı var muhteşem bir şarkı salman khan gendi sesiyle seslendiriyor
  Bir de kojal ve şahruk khan filmi divali de çalıyor aynı zamanda ah kalbimde çaldı adı da(gerua) bu iki şarkıyı kesin dinleyin

 84. Kızlar nişanlım lahmacun almış en sevdiğim
  Kimin aşkısı ya benim
  ?
  Bende açlıktan bana ne aldın dedim bana dediki çok romantiksin çok güldüm ya

 85. Kızlar keşke sizde yanımda olsaydınız bereber yerdik helel edin

 86. Rabişim ben bu gün içli köfte yedim sen de lahmacun oh ziyafet lahmacun da cok severim ya eniştemiz söyle bize de alsın Rabia benim yerimde içine bol bol limon sık ay ağzım suladı ya ??????

 87. Uyudunuz mu Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar ?

 88. Tamam sıkarım sanada afiyet olsun bal şeker olsun Alevcim benim

 89. aydan bibak dim mqb yenilenmis ya bende her aksa sat 12 den sonra yenileniyor ben bisey anlamadim aydan nasil mqb paketi bu ben 1 aylik isdiyorum onu nasil yabiyorsun ?

 90. Ay kız bizim eniştemiz de cok romantik miş benim gibi ben kafa kırarım o da lahmacun getirir ay biz cok romantikiz ya

 91. İYİ
  ❤❤
  GECELER
  ????
  TATLİŞ
  ????
  RÜYALAR
  ????
  ?????????????????????????????????????⛺?⛺?⛺?⛺?⛺?⛺?⛺?⛺?⛺?⛺?⛺?⛺?⛺?⛺?⛺?⛺⛺?⛺?
  BABAM GELDİ ÇOK MUTLUYUM SIZLERI ÖPÜYORUM?VE SEVİYORUM❤❤?

  1. İyi geceler tatlı rüyalar helinim bende seni çok seviyorum

 92. Helinim ya seni çok özledim ya nasılsın canım bende seni çok seviyorum canım benim

  1. IYIM ABLOŞUM BENDEE SENİ OZLEDİM NASILSIN ABLOŞUM SENİ SEVEN ☺HELOŞUN
   HADI BYS

 93. Teşekkür ederim ablam benim

  Senin sevdiğin biri var mı ablam ?

 94. Tamam Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar ablam benim ?

 95. yarin herseyi aydinca anlatarim simdilik anemden azar esitmiyimde aksam aksamya????iy uykular rabis?

 96. İyi geceler kızlar tatlı rüyalar canlarım yarın allahın izniyle görüşürüz

 97. herkese iyi geceler. tatli rüyalar Esnacm menede qızlar demişdi baksel üçündüisdesen men deyerem onlaran vacapda yazarlar mene mene mende burda yazaram sene

 98. Merhaba canalarim nasilsiniz.Dualariniz ve destekleriniz icin tesekkurler.
  Ciceyim
  Rabisim tesekkurer
  Almiram tesekkurler
  Miram nerdesin
  Hazalaim nerdesin
  Alevcim guldurdun beni
  Esnam tesekkurler kiz ne komikmissin her seyi sakaya bagliyorsu
  Lubam tesekkurler
  Aydan naailsin nerelerdesin
  Ranam buraya yazmiyorsun
  Fidan nerdesin
  Iremsu nasilsin
  Filizim nasilsin
  Hepinizi cok seviyorum.Guzel yanaklarinizdan opuyorum

 99. Ay kizar hepinizin komik anlari varmis.Furun bende anlatiyim.Ben kucukken 3-4 yasimda disarda oynuyordum.O zaman koyde yasiyorduk.Babamda yanimdaydi motosklet motorunu tamir ediyordu.Sonra isi bitdi motoskleti calistirdi.Bende ayni ayda dustum.Babamda motoskleti sudu.Motoskletin bir tekeri benin ustumden gecdi.Allaha cok sukur bana bir sey olmadi.Ikinci teker kecerken komsu o tarafada bagirdi.Babam durdurdu motoskleti.Sonra bana bakti kontrol etdi beni neyim neyim uok diye.Bir seyim uodu.Adam benimle ilhileniyordu bem jala motosklete binmek istiyorum.Elimi ona uzatiyorumki ona ona.Babada bana ya dur ben ne yapiyorum su ne istiyor soyle ay kizlar bende boyle seyler cok oldu anlatsam bitmez.Bir az korkunc amma komik.

 100. kayinat ya???nese herkese hayirli sabahlar kizlar ben ev temizliyi yapiyorum ben biraz gec gele bilirim ouzden mk etmeyin bukes hizli temmizlik yapacagim??ah kalbimin tekrari basdamadan burda olurum heralde????? sorularnizi unutmadim cevbligam geldiyimde ?

 101. Kızlar nasil Günaydin sizlere çok seviyorum canım arkadaş larım ve akşamlar yaramaz kızlar sizlere çok seviyorum

 102. HAYIRLI HAFTA SONU GETİRMENİZ DİLEĞİYLE

  LUBACIM ? MERVCİM
  GÜNAYDIN KIZLAR

 103. FİLİZİM eline emeyine salik fragman çok güzel olmuş bu bölümlerini internetden izlemişdim harika yazmışsın bitanem

 104. GÜNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR OLSUN…..
  Alevcim ?
  Miram ?
  Hazalım ☀
  Esna ablam ✨
  Doktorum lubam?
  Amayam ?
  Aydanım ?
  Tuanam❄
  Fidanım ?
  Almiram ?
  Helinim ?
  FİLİZ ABLAM ?
  SİZLER ÇÇÇÇÇÇOOOOOKKKKK SEVİYORUM ??????? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ???????

  ???

 105. Aydanım ben iyiyim çay içiyordum birtanem benim
  Sen nasılsın ?

 106. Herkes merhaba nasılsınız canlarım
  Luba ben yalancı baharı cok seviyorum en sevdiğim dizi
  Rabişim kız nasılsın
  Esna kolay gelsin
  Kaınat canım sen hep gül
  Bellam
  Almira canım
  FİLİZİM
  Nihancan
  Peri
  Miram
  Hazalım
  Helinim
  Manya
  Gülcicek
  Züleyha
  Defne
  Canlarım benim biricik arkadaşlarım

 107. Tuanam bende iyiyim canım kardeşim benim pazar sürprizi izliyorum
  Sende Diyarbakırlısın çok sevindim benim bir sürü diyarbakırlı arkadaşlarım var sen ve almiram da arkadaşım oldunuz ? ? ? ? ? ?

 108. Tuanam canım sen nasılsın
  Aydan sen nasılsın
  Fidan canım nasılsın anlatsan seni istemeye geldiler mi

 109. Alevcim nasılsın birtanem
  Esna ablanın sorularını çok merak ediyorum
  Esna ablam çabuk gel ?

     1. Hep iyi ol canım ablam kolay gelsin sana ?

 110. Dünyadan Esna ablama dünyadan Esna ablama
  Nerdesinnn ????????

 111. Merhaba kızlar nasıl ve hayirli pazarları kızlar benden dem bu gün eşim beraber pikiye gidiyorum kızlar sizlere nasıl ve lubam ve gizem ve Almira ve defenm ve gükçiçk ve ve bellam ve filizm ve nazım ve ayam veamaya ve tunam ve kanıtanm ve findanm ve zülZüleyha ve helinm ve elam ablam ve ssizleri nasıl kızlar sizlere çok özlyorum ve sizleri hepiniz çok seviyorum kızlar sizlere arkadaş ve dostum ve sizleri neler yapıyorsun kızla haydin gelen yazlam kızlar sizlere çok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu