Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 22 Mayıs Özeti 210. Bölüm Fragmanı #Deli Divane Aşk

Ah Kalbim 210. bölüm 22 Mayıs Salı günü ekranlarda olacak. Abhi ve Pragya’nın romantik anlarına ve Abhi’nin aşk itirafına tanık olmuştuk. Bu bölümde bakalım bizleri neler bekliyor. İşte Ah Kalbim 22 Mayıs özeti ve ardından Ah Kalbim 210. bölüm fragmanı.

Ah Kalbim 22 Mayıs Özeti

Pragya Abhi’nin aşk itirafını duymuştur. Nikhil ise elini yüzünü boyamış ve Purab’ı bu defa elinden kaçırmyacaktır. Eve gitme planı hakkında Tanu ile konuşurlarken onları duyan Daasi yüzünü görmese de birilerinin Purab’ı öldürmeye niyetli olduğunu anlar.Nikhil ise adım adım eve ilerler. Janki ile çarpışınca takma olan bıyığı belli olur. Janki şüpheye kapılır. Daasi ise duyduğu konuşmaları Pragyaya anlatır. Bunun üstüne Purab’ın odasını değiştirmeye karar verirler. Purab ise kendisine birinin zarar vermeye çalıştığını ve yine o kişinin geldiğini ve bu fırsatı kaçırmayacağını söyler.Bu nedenle de odasının değişmesini istemez. Herkes karşı çıkar, hastasın nasıl riske ederiz derler ama Purab bir türlü ikna olmaz. Bunun üzerine Purab’ın dediğini yapmaya karar verirler ama odaya kamera da takarlar. Herkes o kamerayı izlemeye başlar.

Ah Kalbim 222. Bölüm Özeti Resmi 1

Nikhil odaya girer ve tam Purab’ı bıçaklayacaktır ki Abhi odaya girip müdahale eder. Nikhil amacı uğruna gözü dönmüş bir halde Abhi’yi de bıçaklamaya kalkar. Bakar ki amacına ulaşamaycak bu defa kaçmaya çalışır. Abhi onu yakalamayı başarır. Purabla derdin ne senin diye hesap sorar. Sen kimsin deyip tam yüzündeki boyayı silip Nikhil’i görecektir ki Nikhil allem eder gallem eder ve kaçar. Abhi yine yakalarım umudu ile koşar. Ama Nikhil ecel terleri dökerken arabasına kendini atar. Abhi de Pragya da Nikhil2in ardından koşarlar. Abhi, Pragyaya bir şey olur diye korkuyla sakın gitme tehlikeli olabilir diye de uyarır. Herkes çaresiz geri döner. Pragya, kendi evine gittiğinde Abhi onsuz duramayıp onu arar. İkili bir türlü ayrı kalamıyordur. Purab ise gece rüyasında olay anını görür ve kazada kendini öldürmeye çalışanın Nikhil olduğunu görür. Bu şüphe ile uyanan Purab, kamera kayıtlarını inceler ve gerçekten de o kişinin Nikhil’den başkası olmadığını anlar. Bir plan yapar ve Nikhil’i arar.

Ah Kalbim 222. Bölüm Özeti Resmi 2

Nikhil ekranda Purab’ın adını görünce eli ayağına dolanır ama açar. Purab gel de reklamlar hakkında konuşalım der. Nikhil korksa da gider. Onu Mehraların evinde gören Tanu şaşkındır. Neden burdasın deyince Nikhil olanları anlatır. Tanu ona dikkatli olmasını zira kendine gelir gelmez seni çağırdı deyip uyarır. Tanu ile tartışmaya başlarlar ve birbirlerini iterler. İkisi de bir anda kendini yatakta bulur. Abhi de onları o halde görür. Abhi şok olur. Bakalım Abhi nasıl bir tepki verecek? Nikhil’in foyası ortaya çıkacak mı?

Ah Kalbim 210. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu