Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 23 Ekim Pazartesi Özeti 7. Bölüm Fragmanı – Rachna’nın Masumluğu Ortaya Çıkar

Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan Orjinal adı Kumkum Bhagya’nın çevirisi olan Ah Kalbim’in 23 Ekim Pazartesi  günü yayınlanacak olan 7. bölümünde yaşanacak olayların detayları haberimizin devamında…

Ah Kalbim 7. Bölüm Özeti

Suresh istifa edince Pragya da istifa eder. İkili dertleşirler, Pragya ona her sıkıntıda yanında olacağını söyler. Bulbul ise bir sonraki gün işten ayrılacağını söyleyip geç saatlere kadar ofiste çalışmıştır. Purab ise neden tekrar işten ayrıldığını sorar, ve aptalca bir davranış olduğunu söyler.

Erkek arkadaşına acıyorum deyince Bulbul erkek arkadaşı olmadığını söyler. Purab ise bu güzellikle olmadığına şaşırdığını söyler. Bulbul ise etrafında bu kadar çok kız arkadaşı var ama kendisinin hiç de yakışıklı olmadığını söyler.

Bulbul iş çıkışında bayağı geç olmuştur, arkasından gelen alkollü insanları fark etmemiştir. Purab ise zorda olsa onu uyarıp ikna etmiş evine bırakmak istemiştir. Bir önceki sokakta inmek isteyince Purab’un nerden bildiğini sorunca iş başvurusundaki bilgilerden der. Bulbul ise onun bir iyi bir kötü olan haline şaşırır ama içten içe ona hayrandır.

ah kalbim 7. bölüm resmi 1

Pragya ise annesine istifa ettiğini söylemek zorunda kalır, annesi ise ondan bir şey saklamamasını ister. Birbirlerine sarılırlar. Pragya dışarı çıktığında Daadi de Akash’ın nişanlısı için alışveriştedir. Yoldan karşıya geçmekte zorlanan bir yaşlıya yardım edecekken Pragya yardım etmiş kendisine de yardım etmeyi teklif etmiştir.

Pragya ile böylece tanışırlar. Eve giden Pragya Rachna’nın Akash’ın evlilik törenini gördüğü için ağladığını öğrenir. İkisi bir plan yaparlar ve Akash’ın düğün salonuna kız evi gibi girmeyi başarırlar. Pragya elinde tuttuğu raporu geline verir. Raporda Akash’ın baba olamayacağı yazmaktadır.

Akash’a durumu sorduğunda ise raporun doğru olmadığını DNA testi yaptığını böyle bir test yapmadığını hatta Rachna’nın kendinden hamile olduğunu söyler. Nişanlısı gerçekle yıkılır ve ilişkisini bitirir. Bu sırada Daadi Rachna’dan özür diler ve evlenmesini sağlayacağını söyler.

ah kalbim 7. bölüm resmi 2

Rachna ise böyle biriyle asla evlenmeyeceğini söyler. Pragya’yı hatırlayan Daadi ondan en azından mirasçısı olacak olan o bebeğe iyi bakmasını söyler. Pragya ise kabul eder. Onun bir komşu olarak ne kadar iyi olduğunu da sözlerine ekleyerek hayranlığını belirtir. Suresh de gelmiştir.

Üçü çıkarken Abhi gelir ve bu sırada Daadi fenalaşır. Abhi durumu öğrenince Akash’a tokat atar hesap sorarken Akash’ın kardeşi Aaliya onu durdurur. Onların popüler olma dertler, var diyerek Akash’ı korur.

Dışarda basın mensupları soru sorunca Pragya ağzına geleni söyler. Oraya gelme sebeplerini de adaletin yerini bulması olarak ifade eder. Abhi’nin yaptıklarını da anlatır epey hakaret eder. Yaşananlardan sonra Suresh Pragya’nın yaptıklarını düşünür, ona sevgisinin arttığının farkına varır. Bir sonraki gün Abhi Tv’den Pragya’nın konuşmasını duyar ve sinirlenir ve Aaliya’ya hak verir.

ah kalbim 7. bölüm resmi 3

Daadi ise tam tersi gazetede gördüğü Pragya’yı Abhi’ye yakıştırmaya devam eder. Pragya Suresh ile aralarındaki ilişkinin bittiğini söyleme konusunda konuşurken Suresh ona evlenme teklif eder. Pragya şaşkındır ama Suresh duygularında hiç olmadığı kadar emin ve samimidir. Konuşmaları yarım kalırken mahalleli Rachna’dan özür diler. Üniversite ise Suresh ve Pragya’yı tekrar işe çağırır.

Bunu telefonla öğrenen Bulbul herkese yemek ısmarlarken Purab’ın lafına maruz kalır. Tam da bu sırada Bulbul’un yüzüne sos sıçrar. Yıkamak için gittiğinde ise musluk kırılır ve sudan dolayı yere düşer.

Bağırınca Purab gelir problemi halledemez. Su içinde kalan ikili kahkaha atarlar, sarılırlar, hatta Purab onu öpmeye bile kalkınca kendilerine gelir ve bu yaptıklarına ikisi de şaşırır. Suresh ve Pragya ise mutluca mobilete biner ve üniversiteye giderler. 

Ah Kalbim 7. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 7. Bölüm Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu