Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti (Part 1)

Ah kalbim dizisinin hayranları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Pragya, Abhi ile mutlu olabilecek mi? Aaliya yaptıklarının bedelini ödeyecek mi? Abhi tüm duygularını Pragyaya açıklayabilecek mi? Hadi hep birlikte özete geçelim. 

Ah Kalbim 233. Bölüm Özet # Aşkın Gücü

Ah Kalbim 233. bölüm, Çatı arasında samanların arasında Abhi ile Pragya adamlardan saklanırken aynı zamanda çok romantik anlar yaşarlar. Arka planda “Phir Bhi Tumko Chaahungi” şarkısı çalar. Bu arada Purap ile yanındaki Sarla Daadi ve Beji Hindistan Dhaba bölgesine araba ile gelirler.

Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti Resim 1

Purap yaşlı olduğu için Daadi ile Baji’nin yürüyüp yürüyemeyeceğini sordu. Yaşlılar ise daha komaya girmediklerini yürüyebileceklerini söyler. Janki ile Daasi baygın halde buldukları Tanu’nun başında ne yapabileceklerini konuşurken, Tanu kendisine gelmeye başlar.

Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti Resim 2

Janki ile Daasi sen rahat rahat uyu diye bir taraftan dalga geçip diğer taraftan eter koklatırlar. Tanu tabi gene bayılır. Pragya ile Abhi burada sıkışıp kaldıklarını ve karınlarının aç oldukları hakkında konuşurlar. Karınları o kadar acıkır ki sanki çok güzel yemek yapıyor muş gibi davranırlar. Abhi ile Pragya birbirlerine sanki gerçek yemek yapmış gibi birbirlerine yemek yedirirler. Bu sırada arka planda “Pril Bhi Tumko Chaahunga” şarkısı çalar.

Yani anlayacağınız bu halde bile romantik bir an yaşarlar. Aaliya ise Abhi ile Pragya’nın nasıl elinden kaçırdığını sorgular. Nikhil ise şimdi bunları tartışıp vakit kaybetmektense onları aramak gerektiğini söyler. Aaliya, Pragya’yı bulduğunda cehenneme gönder diye de talimat vermeyi unutmaz. Pragya ise bulundukları yerden nasıl kurtulacaklarını düşünmesini ister. Abhi çok harika bir planının olduğunu kapana kısıldığımız duvarları kırıp, buradan kaçabileceklerini söyler. Pragya da dışarıda bekleyen katil ruhluları unutmuşun der. Pragya’nın aklına daha güzel bir plan gelir.

Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti Resim 4

Kasanın üğzeründe duran bezi yılan gibi gösterip gelen adamları korkutup etkisiz halşe getirmeyi düşünür. Abhi ise hiç de iyi fikir olmadığını söylese de mecbur Pragya’nın planına uyar. Pragya Abhi’nin hiç kaçmamış gibi yalandan Abhi’yi yeniden iple bağlar. Çarşaftan yaptığı yılana da güzel bir düzenek ayarlarlar. Abhi kendisini yılan sokmuş gibi bağırır. Abhi’nin başında bekleyen 5 adamdan biri Abhi’ye bakmaya gider. Sonra seslerin yükseldiğini duyunca iki adam daha Abhi’nin yanına gelir. Abhi ile Pragya Dumru ve adamların elinden kurtulmayı başarabilecek mi? Bu sorunun cevabını Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti (part 2) de bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu