Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti (Part 2)

Ah Kalbim Dizisinde yeniden Abhi kaçırılır. Ardında Pragya, Abhi’yi kurtarmak için gelir ve Pragya’nın keskin zekası ile Dumrul ve adamların elinden belli bir süre kaçmayı başarırlar. Ancak Nikhil ve Dumrul İkilinin peşine düşer. Devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti # Araba Çalışmaz

Bölüm, Abhi’nin üzerinde sarılı şekilde yılanı görünce rock stara yaklaşamaz ve yılandan korkarlar. Başlarındaki adam adamına emredip gidip yılanı Abhi’nin üzerinden almasını ister. Gelen iki adamdan birini Pragya etkisiz hale getirir. Başlarındaki adamı yılan oyununu çabuk çözer. Abhi de onun kalçasına tekme atıp bayıltır. Nikhil’in adamları ise Abhi’nin üzerinde yılan olduğu haberini söyler. Aaliya Nikhil’e gidip bir an önce Abhi’yi kurtarmasını ister.

Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti Resim 5

Bu arada Purap ve yanındakiler de aramalara başlarlar. Sarla buraların ıssız ve tehlikeli bir yer olduğunu ve polisi aramasını ister. Purap kendi telefonun çekmediğini herkes telefonunu kontrol etmesini ister. Yanındakiler telefonları ile Polisi aramaya çalışsa da telefon çekmediği için ulaşamazlar. Bu arada Abi ile Pragya sıkıştıkları evden çıkmışlar ama uzaklaşamazlar. Adamlar her yerde Abhi ile Pragya’yı aramaya başlamıştır. Bu sırada Nikhil’de Abhi’nin kaçtığını öğrenmiştir. Tabi Aaliya da öğrenir ve Nikhil’e demediğini bırakmaz. Adamlar bahçede duran samana aralarını kontrol etmek için keskin oklarla samanların içerisine batırıp kaçakların yerlerini belirlemeye çalışır. Diğer adam ise sinirden sigarasını yere atınca bizimkileri olduğu samanlık yanmaya başlar.

Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti Resim 6

Ateşin içinde kalan bizimkiler çıkarsa Dumru öldürecek çıkmaz ise ateşin içinde yanıp ölecekler. Pragya yardım isteyelim deyip bağırmaya başlar. Abhi hemen Pragya’nın ağzını tutup adamların duymamasını ister. Yanan saman ateşinin içinden çıkmayı başaran bizimkiler çiftliğin içerisinde duran iki tane atı görünce kurtuluşumuz bu dur der. Abhi ile Pragya tek bir ata binip çiftlikten çıkmak ister. Bu sırada Nikill ve adamları ise yanan ateşi söndürürler. Tanu ise eterin etkisi bitince tekrar uyanır. Hemen Aaliya’yı arar. Olanı biteni Aaliya’ya anlatmak ister ama Aaliya da son durumu yani Abhi ile Pragya’nın kaçtığını söyler.

Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti Resim 8

Tanu ise kendisinin açığa çıkmaması için Pragya’nın da yok olmasını ister. Belli bir süre atla kaçtıktan sonra yolda buldukları arabaya binerler ama Nikhil ve adamları da onların çevresini sarmıştır. Pragya bir an evvel arabayı çalıştırıp adamlardan kaçmalarını söyler. Abhi ise bir türlü arabayı çalıştıramaz. Dumru belinden silahını çıkarıp kapının kilidini açmaz ise silahını kullanacağını söyler. Pragya ile Abhi Dumrul ve Nikhil’in adamlarının elinden kurtulabilecek mi? Bu sorunun cevabını Ah Kalbim 234. bölüm Özetinde Bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

19 Yorum

 1. Tu xwedî pir baş ku ez ji te hez dikim evîna pir pir pir???

 2. Ne Senden Öncesi
  Ne Senden Sonrası ahahh

  Ne Senden Öncesi
  Ne Senden Sonrası ahahh

  Ayrılık Aman
  Ölümden Yaman
  Geçmiyor ki Zamaaan
  Geçmiyoooor

  Ayrılık Aman
  Ölümden Yaman
  Geçmiyor ki Zamaaan
  Geçmiyoooor

  Ben Sende Tutuklu Kaldım
  Kendi Hayatımdan Çaldım
  Yedi Cihan Dolaştım
  Bana Mısın Demiyor

  Ben Sende Tutuklu Kaldım
  Kendi Hayatımdan Çaldım
  Yedi Cihan Dolaştım
  Bana Mısın Demiyor

  Sakladım Gözlerini
  O Tatlı Sözlerini
  Yandım YaLan Sözlerini
  ahhhh
  Banamısın Demiyor

  Ben Sende Tutuklu Kaldım
  Kendi Hayatımdan Çaldım
  Yedi Cihan Dolaştım
  Bana mısın Demiyor

  Ben Sende Tutuklu Kaldım
  Kendi HayatımDan Çaldım
  Yedi Cihan Dolaştım
  Banamısın Demiyor
  BU ŞARKIYI TAVSİYE EDİYORUM ÇOK GÜZEL BİR ŞARKI

 3. Ya filiz ablam ya akrabalar uyumuyor çaylarına uyku ilacı mı atsam ne yapsam gece gece ????

 4. Diya min dê her tiştî bimînin, hûn dayika min dayika min dayika min dayika min ??

 5. 223.bolum den 233.bolume gecis yaptin

  FİLİZ ABLOŞUM OKUMUYORUM
  AMA ELLERINE SAGLIK ABLOSUM

  ..
  .
  EVET KIZLAR OLAY BİRAZ KORKUTUCU

 6. ŞİMDİDEN
  ??????????????????
  İYİ
  ??????????????????
  GECELER
  ⛺⛺⛺⛺⛺⛺⛺⛺⛺⛺⛺⛺⛺⛺⛺⛺⛺⛺
  TATLI
  ???❤??????❤?????❤?
  RÜYALAR
  ??☺☺??☺☺??☺☺??☺☺??
  ÖPÜYORUM ŞİZLERİ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu