Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 234. Bölüm Özeti Raghuveer Yardım Eder

Ah Kalbim 234. Bölümünde Neler olacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ah Kalbim 234. bölümü 10 Haziran 2018 tarihinde kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor. 

Ah Kalbim 234. Bölüm Özeti 

Bölüm bir önceki bölüm sonu olan ormanlık alanda terk edilmiş arabayı Abhi önce çalıştırsa da uzun süra çalışmadığı için araba geri stop eder. Dumru ve adamları ise kaçacak yerleri kalmayan ikiliye kahkaha atarak gülmeye ve dalga geçmeye başlar. Eğer arabadan çıkmazlarsa arabayı yakacaklarını içinde kalmaya devam ederlerse tavuk gibi kızaracaklarını söyleyip gülmeye devam ederler. Bu sırada içeride Pragya Abhi’nin arabayı yeniden çalıştırabileceğini söyleyip destek verince Abhi arabayı yeniden çalıştırmak için uğraşır. Dumru ise bir taraftan silahını diğer taraftan ise çakmayı ile tehdit edip ikilinin dışarı çıkmalarını sağlamak ister. Abhi son deneyişinde Dumru ve adamlarında kaçar. Tanu ise evde Aaliya’yı arayıp Pragya ölüp ölmediğini sormak isterken sesli düşününce kapı arasında Mitali, Tanu’nun konuşmasını duyar.

Nikil ise Dumru’nun yanına gelip rehinelerin nerede olduğunu sorar. Dumru, Abhi’nin araba ile kaçtığını söyleyince Nikhil de o zaman senin burada ne işin var? Hemen git o ikisini bana getir. Yoksa seni bitiririm gibisinden tehditler savurur. Pragya ise adamlardan kurtulduğu için arabayı oraya bırakıp giden kim ise ona teşekkür ediyorum der. Abhi ise ölümden korkmadığını ama seni kaybetmekten korktuğunu söyler. Pragya, Abhi’ye daha yakın olmak için emniyet kemerini söküp yanına yaklaşır. Duygusal ve romantik bir şekilde yola koyulan ikili yolu unutup bir birlerine bakınca kaza yaparlar. Abhi kazada kafasını direksiyona çarptığı için kafası kanar. Pragya’nın bilinci yerinde olmasına rağmen Abhi kendinde  değildir. Meraklı Mitali gidip Tanu’ya konuştuklarını duydum Abi ile Pragya’yı öldürmek istediğini kulaklarımla işittim. Ne istiyorsun bu insanlardan. Onlar, özellikte Abhi sana neler yaptı. Ama sen onları ortadan kaldırmak istiyorsun. Ben buna müsaade etmeyeceğim ve herkese durumu anlatacağım der.

Tanu konuşma ile ikna olmayacağını anlayan Mitali’nin boynuna bıçak dayayıp, duyduklarını birisini bile başkasına söylersen ilk fırsatta gelir boğazını keserim deyince Mitali, Tanu’nun gözünü kararttığı için korkar ve kimseye bahsetmeyeceğini söyler. Pragya kazanın etkisi ile yarı baygın bir halde sabahlamışlardır. Pragya kendisine geldiğinde Abhi’nin yüzündeki kanları görünce paniğe kapılır. Hemen uyandırıp yaralarını siler. Dumru ve adamları gelmeden arabayı terk etmeleri gerektiğini söyleyip ormanın içine doğru yürümeye başlarlar.

Abhi kazada Pragya’ya göre daha fazla yaralandığı için zor ayakta durmaktadır. Orman içerisinde daha fazla yürüyemez ve bayılır. Pragya, ne yapacağını bilemez bir halde aklına orman içinde su bulup o şekilde ayılmak ister. Ancak bir sorun vardır. Suyu Abhi’ye ulaştıracak bir kap bulamaz. Elleri ile götürmek ister. Bir kaç adımda su ellerinden akıp gider. Çevreyi biraz araştırdığında su taşıyabileceği bir kap bulur. Hemen Abhi’nin yanına götürür. Bu sırada Dumrul ve Nikhil de kaza mahalini bulurlar. İçerisinde kanı görünce yaralı olduklarını ve fazla uzaklaşmış olamayacağını söyleyip, çamurdaki izleri takip edip kısa sürede bulabileceklerini söylerler.

Ah Kalbim 234 bölüm özeti (10 Haziran Özeti) resim 2

Nikhil, Abhi’yi bulmak istiyorsa Aaliya’nın da aramalara katılmasını ister. Bu sırada Pragya yaşlı bir adama rastlarlar. Adam burada ne yaptıklarını sorar. Pragya da başından geçen kazayı anlatır. Adam iyi biridir ve ikiliye yardım etmek için ormanlıkta evi olduğunu eşini oraya götürüp yaralarına bakabileceğini söyler. Pragya ilk başta tereddüt etse de bu ormanlık alanda kimsenin yardıma gelmeyeceğini hatta Dumru ve adamları kendisini bulma ihtimali aklına gelince adamın teklifini kabul edip Abhi’yi adamın evine taşırlar. Abhi adamın yaraları için yaptığı tedavi sayesinde kendisine gelir. Bu sırada kaçırılma noktasına polisler gelir. Purap’a neden kendilerini aramadığını söyler. Purap ise şebekenin bu alanda çekmediği için ulaşamadığını söyler.

Ah Kalbim 234 bölüm özeti (10 Haziran Özeti) resim 3

Müfettiş inceleme yaptıktan sonra ormanlık alanda bayanların gelemeyeceğini bu işin arama kurtarma timleri ile koordineli yapacaklarını söyleyip yanındaki bayanları eve göndermesini ister. Purap da durumu anlatıp bayanları eve yollar. Pragya arkasında olan Dumru ve adamların varlığından yaşlı adam Raghuveer’e bahsetmez. Ancak yaşlı adam her şeyin farkındadır ve gerçeği söylemesini isteyince Pragya bir kısmını anlatır. Bu arada yaşlı adam Raghuveer ikilinin evlenmesini gerektiğini, bir birlerine yakıştıklarını söyler. Katil ve Dumru ormanlık alanda ayak izlerini ve kan izlerini takip ederek bir eve gelirler. Kapıyı çalıp içeri girerler. Ormanda bir kadın ile bir erkek aradıklarını buraya gelip gelmediğini sorar.  

Ah Kalbim 234 bölüm özeti (10 Haziran Özeti) resim 4

Raghuveer ise buraya kimsenin gelmediğini söyler. Ancak katil, Raghuveer’in sözlerine inanmaz ve içeri girip kontrol ettiğimde onlara rastlarsam ilk seni öldürürüm der. Adam içeride çok hasta kızım var. Bulaşıcı bir hastalıktır der. Adamlar her yeri ararlar. Son olarak battaniyeye gömülü şekilde duran Raghuveer, kızı olduğunu söylediği Pragya’nın yüzünü göstermesini ister. Raghuveer, kızının hastalığı çok tehlikeli dese de Dumru’ya kontrol etmesini söyler. Tam kontrol edeceği sırada kapı çalar. Sizce kapıyı çalan kim? Polise mi yoksa başka biri mi? Bu soruların cevaplarını Ah Kalbim 235. bölüm özetinde bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Nasılsınız arkadaşlarım yazdıklarımı beyemdinizmi ama 6 kere gelmiş offff ya bitün sürprizim suya düştü,?

  2. Eee nerdesiniz kızlar ????? tamam bende sonra gelirim sizi kocaman öpüyorum ? ? ?

    1. burası gizli özet daha sonra ana sayfada göztereceğimden herkes bu özeti bulamayabilir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu