Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 235. Bölüm Özeti Abhi İle Pragya Evlendi Yeniden

Ah Kalbim (Kumkum Bhaqgya) dizisinde Dumru ile katil Nikhil’in talimatı ile iz sürüp Raghuveer’in ormandaki evine kadar gelir. Katil evin her tarafını aramak isterken bir anda kapı çaldı. Bakalım kapıyı çalan ki? Bu sorunun cevabını  11 Haziran 2018 tarihinde Kanal 7 ekranlarında olacak olan Kördüğüm 235. bölüm özetinde bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 235. Bölüm Özeti  

ah Kalbim 235. bölüm özeti, Dumru’nun Pragya’nın yüzüne bakacağı sırada kapı çalar. Katil kapıya ben bakarım sen yatağın altında kim var ona bak der. Raguveer, Dumru’ya senin kızın var mı der. Kızımın hastalığı bulaşıcı der. Ona göre dikkatli olmasını ister. Dumru bunu duyunca bakmadan kaçar. Bu sırada Nikhil orada vakit kaybetmeden yanına gelmesini ister. Katil ve Dumru evden çıkınca Pragya ile Abhi de saklandıkları yerden çıkar. Abhi, az önce kendisini öldürmeye gelen olmamış gibi yatağın altında hamam böceği ve zombi yoktu diyerek espri bile yapar. Bu halde bile mutlu olabilen insanları severim Abhi de öyle biri. Bizim ikili zombi ve hamam böceği konuşması ile bir birlerine daha yakınlaşıp duygusal anlar yaşarlar. Daadi ile Sarla da eve dönerler.

Tanu’nun bu kaçırılma olayı ile bağı olduğunu düşünüp hesaba çekerler. Tanu ise elinizde delil olmadan beni suçluyorsunuz diyerek üste çıkmaya çalışır. Destekçisi Aaliya da gelip, Tanu’ya destek verir. Raguveer ormanlık alanda ikiliye lazım olabilecek su yiyecek gibi temel malzemeler hazırlar. Abhi bu yaptıkları için teşekkür ederken Pragya saygı göstergesi olarak ayaklarına dokunmak ister. Raghuveer, Abhi’yi yanına çağırıp Pragya ile evlenmesini kendisi yıllar önce hata yaptığını söyleyip Abhi’nin bu hatayı yapmamasını ister.

Pragya ise merak edip ne konuştunuz aranızda der. Bizim artis tabi doğruyu söylemez. Yaşlı adamın yukarıdaki odasına gider. Yaşlı adam Abhi’ye bu kız sana göre biçilmiş kaftan. Bu dünyada bir eşin var ise o da tam karşında duruyor der. Ben zamanında hata yaptım sen yapma deyip karısı için aldığı ama veremediği sareyi Abhi’ye verip düğün hediyem olsun der.

Ah Kalbim 235. Bölüm Özeti (11 Haziran) Resmi 4

Rock star yaşlı adamın düşünceli sözlerine göz yaşları ile karşılık verir. Bu arada Dumru ile yanındaki adamı yaşlı adamın kızının yüzüne bakmadığı konusunda konuşurken Katil duyar ve siz bakmadınız mı salaklar der. Dumru Katilin silahı kendisine doğrultması ile gerçekleri hemen söyleyiverir.

11 Haziran Ah Kalbim 235. Bölüm Özeti – Nikah var

Bölüm özetine devam ediyoruz. Bizim ikili de evden çıkar. Çok geçmeden Katil ve Dumru’yu görüp hızla koşmaya başlar. Katil ise hızla Yaşlı adamın evine giderler. Pragya daha fazla koşamayacağını söyler. Abhi kendisi evde merdiven inip çıktığı için fit olduğunu söyleyip koşmaya başlar. bu sırada düşüp dizini incitir. Uzun bir yol yürüdükten sonra mabede gelirler. Pragya çevreden şifalı ot bulmak için gider. Abhi ise Raghuveer’in sözlerini hatırlar.

Ah Kalbim 235. Bölüm Özeti (11 Haziran) Resmi 4

Pragya ile evleneceğim der. Katil ve adamları da Raghuveer’in evini basıp konuşturmaya çalışır. Ancak yaşlı adam konuşmaz. Bu sırada tapınağa gelenlerin yardımı ile tapınak süslenir Abhi aşkını Pragya’ya itiraf edip evlenmek istediğini söyler. Tüm hazırlıkları Abhi yapar. Pujari’nin kızı bu konuda Pragya’nın çok şanslı olduğunu söylüyor. Bu sırada Raghuveer ilikiyi tapınakta buluyor. Abhi Raghuveeer’in geldiğini görünce çok mutlu olurken Raghuveer sözünü dinledikleri için mutlu oluyor.

Ah Kalbim 235. Bölüm Özeti (11 Haziran) Resmi 3

Abhi ile Pragya tapınakta tekrar evleniyorlar. Dumru’nun adamı goon ikilinin evlendiğini görğünce Katili aramak ister telefon çekmez. Nikhil’î aramak ister. Başkası ile konuştuğu için ulaşamaz. O da görüntülü olarak Tanu’yu arar. Tanu bütün evliliği canlı yayında izlemek zorunda kalır. Abhi ile Pragya Katil’in elinden kurtulacak mı? Bu soruların cevaplarını Ah Kalbim 236. bölüm özetinde bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. ya filizcim eline gozune kalbine salik ya ???bunu yazmak icin cok urasdin ya cok guzel birazda kendine zaman ayir yorulmussun kiz

  2. evlendikden sonra eve gediyolar aliya ile tanuyu kovuyor ya abe oh olsun ama onlar vaz gecmiyor ki yinede pilan kurub piragyani oldurme pesindeler ya??bukesde evden kovuluyluyolar?????

  3. KIZLAR GÖZÜM IKI ÇEŞME ??
    DISIM ÇOK AGRIYOR DISCIYE GİTTİM AĞRI KESICI VERDİ AMA ÇOK AGRIYOR?

    KIZLAR dua edin lütfenn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu