Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 236. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Ah Kalbim 236. bölüm özetinde Abhi ile Pragya’nın Katil ve Nikhil den kaçışını anlatacağız. katil bizimkileri yakalayabilecek mi? Yoksa Rock Star eşi Pragya’yı ölüm çemberinden kurtarabilecek mi? Hadi hep birlikte özete geçelim.

Ah Kalbim 236. Bölüm Özeti # Raghuveer Kim?

Bölüm, Bizimkiler Katil ve adamlarından kaçarken Katilde arabadan bunlara silah sıkar. Abhi korkudan gülmeye başlar. Pragya ise sessiz olmasını adamların bu tarafa geldiğini söyler. Purap da polis ekipleri ile beraber bölgede bizimkileri ararken silah sesleri duyar.

Hemen seslerin geldiği yere doğru hareket ederler. Dumrul’un yanındaki salak bizimkileri yakalar. Ancak adam salak olunca Abhi elinden silahını alıp kafasına taş vurup bayıltır. Katil çevrede araştırma yapması için gönderdiği adamını baygın şekilde bulunca, bizimkilerin kaçış yönünü de öğrenmiş olur.

Bizimkiler terk edilmiş bir eve girerler. Damru yanındaki salak terk edilmiş eve girmek için kapıyı kırmaları gerektiğini söyler. Abhi ise gelenlerin korkak olduğunu ve köpek taklidi yaparak kaçırmaya çalışır.

Damru köpekten korktuğunu söyler. Tabi yanındaki salak da bende korkarım deyip kapıyı açmadan gidecekken Katil arkalarından yanına gelir ve Goon’a bir tokat atıp her taşın altına bakacaksınız demedim mi diye ikaz eder.

Ah Kalbim 236. Bölüm Özeti Resim 3

Kapıyı kırıp içeri girince Abhi, eline sopa alıp karşılık verir. Ancak Katil elindeki sopaya ateş edince sopa kırılıp düşer ve bizimki savunmasız bir şekilde yakalanır. Katil üç gündür uyuyamadığını ve bunun acısını Abhi’den çıkaracağını söyler.

Bu sırada Pragya da yakalanır. Purap ile yanındaki polisler olay yerine gelir. Raghuveer, polisleri karşılayıp kaldıkları yeri gösterip kurtarmalarını ister. Katil düğün gününde ölmek de çok kötü olacak. Size düğün hediyesi olarak ölüm getirdim. Şimdi ailen öldüğünü mü kutlayacak yoksa evlendiğini mi diye dalga geçer.

Şimdi kim önce ölmek istiyor der. Pragya ben ölmek istiyorum der. Katil tam ateş edecekken Abhi silahın önüne geçip artık patronum değil eşimsin önce beni öldürmelisin der. Abhi ile Pragya arasında önce kim ölsün tartışması çıkar. Katil de sizi bu dertten kurtarayım deyip Damru birinize ben de birinize silah sıkarsam aynı anda ölmüş olursunuz der.

Ah Kalbim 236. Bölüm Özeti Resim 4

Abhi, yerdeki kumu görünce Katilin yüzüne atıp kaçmak ister ama başarılı olamaz. Katil sinirlenip silahı doğrulttuğunda Polisler havaya ikaz atışı yapıp silahını bırakmasını ister.

Tabi katil de hemen polislere karşılık verir. Purap da karışıklıktan istifade bizimkilerin yanına gelir. İkisini sağ gördüğü için çok mutlu olduğunu söyler. Katil iki polisi vurur. Purap da olanları izler. Katil üçüncü polisi de vurunca Purap yerdeki polisin silahını alıp Katili vurur. Katil yere düşünce Purap yanına gelir.

Katil hemen ayağa kalkıp Kavga etmeye başlar. Purap, Abhi’ye ben adamı oyalarken siz kaçın diye bağırır. Bizimkiler Purap’ın kaçın demesi ile hemen çatışma alanından uzaklaşır. Katil Purap’ı bayıltana kadar darp eder. Damru ise katile kaçmamız gerek deyip oradan uzaklaştırır. Bizimkiler yolda gene bir terk edilmiş ara bulurlar. Hemen arabaya binip gitmek ister ama araba çalışmaz. Bu sırada Damru da gelir ve yalvarma işareti yapınca Abhi arabadan iner.

Damru 3 gündür aç olduğunu kendisine yardım etmesini ister. Abhi, Damru’ya okkalı bir tokat atıp bayıltır. Hemen çalışmayan arabayı çalıştırmaya zorlar. Nihayet araba çalışır. Ancak ilk araba ilk hareketinde fren yağ hortumunu patlatır.

Pragya Purap’a ne olacak? Onun başına bizim yüzümüzden bir şey gelmesin diye dua eder. Abhi o kendi başının çaresine bakacak güçte birisi ve yanında polislerde olduğunu söyler. Damru, Ahbi’nin kaçığını söyler. Katil de hemen tokat atar. Ancak Damru sonra söyleyeceklerimi dinle der. Giderken fren hortumunu patlattılar.

Artık kendi kendilerini öldürecekler der. Müjdeli haberi hemen Nikhil’e haber verir. Abhi çatışma alanından bayağı uzaklaştığında frenlerin tutmadığını anlar. Pragya da işinde gitmeyen bir şeylerin olduğunu anlar. Abhi frenlerin tutmadığını söyler. Abhi kapıyı açıp atlamasını ve hayatını kurtarmasını ister.

Ah Kalbim 236. Bölüm Özeti Resim 7

Pragya ise seni asla bırakmayacağını söyler. Bu arada evdekiler de Purap’dan haber beklemektedir. Sarla, Purap’ın bu saate kadar araması gerektiğini söyler. hemen evden Purap’ı aralar. Purap gerçekleri söylemeye çekinir.

Telefonu kapattığını zanneden Purap, Katilin adamı Goon’u konuşturup, Abhi ile Pragya oradan araba ile kaçmayı başardığını ama kaçtıkları arabanın fren hortumu patladığını duyar. Abhi’nin yaşadığı heyecan onu hafızasını ve daha önce yaptığı kazayı hayal meyal hatırladığını söyleyince Pragya bu şansı değerlendirip yaşadıkları en özel ve önemli anları hatırlatır.

Abhi söylenen anları hatırlar ve Pragya’ya duygu dolu bakar. Bu sırada arka planda “Pril Bhi Tumko Chaahungi” şarkısı çalar. En son araba çalılıkların arasına girip ağaca çarpıp durur. Katil ve adamları da olay yerine gelir ve ikilinin bu araçtan sağ çıkamayacağını düşünüp kendi kendi kendilerini öldürdü diye gülerler.

Katil gidip kontrol edin kesin ölüp ölmediklerine bakın der. Bu sırada kazayı gören çevreden yardıma gelenleri Katil uzaklaşmasını sert bir dille uyarır.

Daadi yeniden Purap’ı arayıp duyduklarımız doğru mu der. Purap, malesef doğru ama kaza yapıp yapmadıklarını bilmiyoruz der. Tanu hemen odaya çıkıp yanlış kişiyi öldürdüğünü söyler. Aailya da telefonu alıp eğer Abhi öldü ise bende seni öldürürüm der. Tanu telefonunu Aaliya’nın elinden almak ister. Aaliya, Tanu’ya tokat atıp telefonu vermez. Pragya kazadan sonra kendisine gelir.

Ahbi’ye uyanmasını ister. Ancak Abhi’den ses gelmez. Pragya dışarı çıkar. Bulunduğu yeri hatırlar. Daha önce de buraya geldiğini ve orman içinde Raghuveer’in evine gittiği yol olduğunu anlar. Ormanlık alanda yardım edin diye bağırmasına rağmen kimse sesini duymaz. bu sırada Aaliya Tanu’yu suçlar. Tanu bana bir şey yapamazsın diye çıkışınca, Aaliya karakola gidip her şeyi açıklayacağını söyler.

Pragya Abhi’yi taşıyabileceği bir sedye yapar. Arabadan çıkartıp sedyeye koyup Raghuveer’in ormanlıktaki evine götürür. Raghuveer hemen Abhi’ti eve taşır. Başlarına ne geldiğini sorar. Pragya da detaylı şekilde anlatır.

Yaşlı adam burada doktor olmadığını ama ilk yardım yapacak malzemeleri alıp Abhi’nin yaralarını temizler. Pragya eşine acıyan gözlerle bakıp yaralarını elleri ile temizler. Bu sırada “Pril Bhi Tumko Chaahungi”  şarkısı çalar. Abhi, rüyasında kaza yaptığı ve uçurumdan aşağıya düştüğü anı görrü. Uyanır uyanmaz. Eşini çağırır.

En son Purap ile konuştuğunu hatırlar. Pragya eşinin her şeyi hatırlamasına çok sevinir. Bu sırada arka planda “Allah Wariyan” şarkısı çalar. Bizim Rock star başına neler geldiğini tek tek eşinden dinler. Duydukları karşısında şok olur.

Hafızasını kaybettikten sonra ayrıldığını ama bir konserinde imzanı almaya geldiğini kendisini sekreteri yaptığını daha sonra yeniden kendisine aşık olduğunu bir bir anlatır.

Abhi de sen benim kaderimde varsın der. Bu sırada Pragya Abhi’nin ağzını kapatıp daha fazla kendisini yormamasını ister.

Bizimkiler çok duygusal anlar yaşarlar. Daadi Bizimkilerin resmini alıp dua ederken resim çerçevesini yare düşürür. Hint inanışına göre resim yere düşüp kırılırsa kötü haberin habercisi olarak bilinir. Ancak düşen resim çerçevesi kırılmaz. Dasi çerçevenin kırılmadığını kimseye bir şey olmadan geri döneceğini söyler.

Pragya, kocasına kahve yapar. Sekreter iken çok kahve yaptığını ve çok beğendiğinden bahseder. Bu arda ev sahibi yaşlı adam gelip Abhi’nin durumuna bakmaya ve bir ihtiyacı olup olmadığını sormaya gelir.

Ancak Abhi, Raghuveer’i tanıyamaz. Katil ve adamları ikilinin cesedini bulamadığını konuşurken Nikhil gelir ve işi beceremediği için çok kızar. Abhi yeni evlendiğini duyunca birlikte yanında yatmasını ister. Raghuveer, Beeji’nin neyi? Bu sorunun cevabını Ah Kalbim 237. bölüm özetinde bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 236. Bölümde Çalan Şarkılar

Ah kalbim dizisinde toplamda iki şarkı çalmıştır. Bölümün bir çok yerinde “Pril Bhi Tumko Chaahungi”  şarkısı hiç sıkılmadan dinledim. Ayrıca dizi ile özdeşleşen “Allah Waariyan” şarkısı ise bizimkilerin çok duygusal olduğu anlarda sahnede yerini almıştır. Bu yazıyı sıkılmadan okuduğunuz için teşekkür ederim. Admin Filiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

28 Yorum

     1. fidan senin deneme sınavda birinci olduğunu duyunca çok mutlu oldum tebrik ederim

 1. Filiz hanım 226dan 235e geçmişsiniz aradakilerin özetini verecek misiniz acaba merak ediyoruz çok

  1. evet vereceğiz bir taraftan 227 diğer taraftan 236 yı yazacağız ancak sitede sıkıntı var onu çözmeye çalışıyorum

  1. Bence de en güzel kore dizileri boys over flowers secret garden heirs ve I’m sorry I love you bunlarla kanal7 başlasaydı efsane olurdu

 2. Selam nasilsiniz ? Bu arada özeti Filizcik senmi yazdin haklisin Phir Bhi Tumko Chahungi şarkisi mühtiş bir şarki , bende çok severim o şarkiyi hatda şuan onu dinliyorum ? harika bir şarki gerçekten ? Half Girlfriend filminde çaliyor ve filmin baş röllerinde benim en sevdigim , bayildigim oyuncular Shraddha Kapoor & Arjun Kapoor var onlari çooook seviyorum ?
  Şarkiyida Shradha Kapoor soyliyor Female Versiyonunu şarkinin gerçek sahibi Arijit Singh ????

 3. SEN BAŞARACAKSIN ABHİ SENİ ÇOOOK SEVİYORUM İLERKİ BÖLÜMLERİN GÜZEL OLMASI İÇİN HEM ALAHA HEMDE SİZLERİN TANRISINA DUA EDİYORUM MERAK ETMEYİN HERŞEY DÜZELECEK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu