Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 237. Bölüm Özeti # Pragya Öldü Mü?

Ah Kalbim 237. Bölüm Kanal 7 ekranlarına 11 Haziran 2018 Pazartesi günü gelmesi bekleniyor. 237. bölüm Özetine geçmeden kısa özet verecek olursak. Pragya Kiralık katil tarafından vuruldu. Pragya bulunamadı. Abhi ise eve gelip Tanu ile Aaliya’yı evden kovdu. Sarla’ya kızını bulacağına konusunda söz verdi.

Ah Kalbim 237. Bölüm Özeti Pragya Suya Kapıldı

Kanal 7 ile uyumlu ah kalbim 237. bölüm özetine geçmek için [pembebuton]Tıklayınız.[/pembebuton] Şu an 237. bölümün son iki partının özetini okumaktasınız. İlk iki partını ise en altla vereceğim yerden ulaşabilirsiniz. Bölüm, Pragya’nın nehir kenarında yaralı bir halde yatarken başlar. Abhi ise hemen gidip yardım getirmek ister. Pragya’nın yanından ayrılıp etrafa bağırmaya başlar. Ancak nehir sularının yükseldiğinden haberi yoktur. Çevrede bağırır ama kimse cevap vermez. Abhi de eşimi nasıl yaralarsın sen diye kiralık katilin peşine gider. Katil işi bitirdiği için rahat tavırlar sergiler. Arabasının yanına gittiğinde polisleri görünce geri ormanlık alana kaçmaya çalışırken Abhi katilin elinden silahını alır. Tabni katilin adamları da Abhi’ye silah doğrultur. Abhi silahın arkası ile katilin yüzüne sopa gibi vurup kavgaya başlarlar. Abhi o kadar sinirlenmiştir ki Katile bir tekme atıp uçurumdan yuvarlar. Bu sırada barajın kapaklarının açıldığını görünce koşup Pragya’nın yanına gider.

Ah Kalbim 237. bölüm Özeti (11 Haziran) Resim 5

Sarla ise tam bu sırada kalbi sıkışır. Kızıma bir şey oldu Beeji der. Hemen ialç getiriler. Sarla’yı sakinleştirmeye çalışırlar. Abhi ise Pragya’nın yanına giderken Purap ile karşılaşır. Pragya’nın yaralı olduğunu nehir kenarında olduğunu söyler. Koşarak olay yerine gitseler de sular yükseldiği için Pragya’dan eser yoktur. Abhi suyun yüzeyinde hareketsiz duran Pragya’yı görünce hemen suya atlar. Ancak Pragya suyun dibine battığı için nereye gittiğini bulamaz. Purap ve polislerde suya atlayıp yorgun düşen Abhi’yi geri çıkartırlar. Abhi yorgunluktan yarı baygın bir haldedir. Sarla için de eve doktor çağırırlar. Doktor üzülmemesini söyleyip, tansiyonu için de ilaç verir. Purap Abhi’yi tek başına getirir. Abhi geldiğinde baygındır. Abhi burada Pragya nerede Purap diye sorsalar da Puraptan bir cevap alamazlar. Purap konuşmak istemeyip salona gider. Eve çağırdıkları doktor Abhi’yi muayene eder. Yorgun düştüğünü ve karnında bol mitkarda su olduğunu, karın ağrısı çekebileceğini söyleyip bol bol dinlenmesini ister.

Ah Kalbim 237. Bölüm Özeti Pragya Bulunamaz

Bölüm Özetine devam ediyoruz. Daadi ise Pragya kızım nerede Purap diye bir kez daha sorar. Purap da Pragya bir daha dönmeyeceğini söyler. Bu sırada Beeji de Dasi’yi arayıp son durum hakkında bilgi almak için ara ama Purap’ın Pragya bir daha dönemeyecek sözlerini duyar. Daadi nasıl yani der. Purap da Pragya silahla vuruldu ardından nehirde boğulup kaybolduğunu söyler. Bu habere Tanu çok sevinir. Daadi ise sen şaka yapıyorsun diyerek tokat atar. Pragya ölüme yenilmez. Sen tanımadın mı Pragya’yı der. Beeji ise duydukları ile olduğu yere yığılır. Sarla ise ne oldu diye sorar. Beeji, Pragya’nın öldüğünü söyler. Sarla da donup kalır. Tanu ile Aaliya ise sevinçten dört köşe olurlar. Tanu ise bunlar evlendi ama der. Aaliya biraz ağlama sızlama sonra Abhi senin der. Tanu Nikhil ne isterse vereceğim. İşi başardı der. Abhi ise yatakta kendisine gelir. Uyanır uyanmaz Pragya diye seslenir. Sonra yaşadıklarını hatırlar. En son eşini nehirde hareketsiz yattığını hatırlar. Gidip kurtarmalıyım der.

Ah Kalbim 237. bölüm Özeti (11 Haziran) Resim 7

Purap yanına gelir. Gidemeyeceğini artık çok geç olduğunu söyler. Abhi inanmak istemez. Ağlamaya başlar. Tanu, Nikhil’i arayıp teşekkür eder. Bu sırada kiralık katil de öldüğünü artık geride iz bırakmadıklarını söyler. Sarla duyduklarını doğrulamak için Abhi’nin evine gelir. Daadi’ye kızıma ne oldu diye bağırmaya başlar. Herkesin yüzü yerde tabi bir şey diyemezler. Sarla kızımı geldiği günden beri öldürmek isteyen Aaliya ve Tanu gene aynı şeyi yaptığını ve kızım Pragya’yı öldürdü diye Daadi’ye bağırır. Konuşmaları duyan Mitali hemen Tanu ile Aaliya’ya haber eder. Abhi ise eşi Pragya ile olan tüm yaşadıklarını önüne albümlerini alıp hayal etmeye başlar. Bu sırada arka planda “Musafır” şarkısı çalar.

Sarla aşağıya Sarla’nın yanına inince kızımı siz öldürdünüz. Katil sürüleri siz diye bağırıp öfkesini kusar. Tanu’ya tokat atmak ister ama Tanu, Sarla’nın elini tutup sakın demene diye tehdit eder. Tanu, sarla’nın kolundan tutp evden atmaya çalışırken Abhi gelir ve Tanu diye bağırır. Pis ellerini Sarla’nın üzerinden çek der. Abhi hafızam yerine geldi. Her şeyi hatırlıyorum. Sizlerin bana yalan söylediğini de hatırlıyorum der. Kimse bu evden karımın annesini kovamaz der. Aaliya’ya okkalı bir tokat atar. Tanu’ya da beni tanıyorsan Pragya’yı da nasıl sevdiğimi bilmen lazım der. Aaliya ile Tanu’yu evden kovar. Sarla ise oğlum diye Abhi’ye sarılır. Abhi, Pragya ölmedi. Söz veriyorum onu size geri getireceğim der. Aradan bir kaç gün geçer. Pragya’nın doğum günü gelir. Abhi, Pragya ölmedi doğum gününü kutlayacağım der. Aaliya ile Tanu da Nikhil’in evinde kalırlar. Eve Polis baskın yapar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

102 Yorum

 1. ilk yorum benden..filizcim eline saglik ozet mukemmel olmus canim..kizlar nasilsiniz maci izlediniz mi ben izledim 2-2 bitdi mac ya kavgayi gorduzmu bayaa kavga cikti kizlar..yazik volkan kirmizi kart aldi..yani volkan top cizgiyi kectide sana ne sonucda gol olmadi ki..kizlar uyuduzmuu buraya gelin canlarimm

  1. ?️‍♀️?️‍♀️?️‍♀️?️‍♂️?️‍♂️ dedi ki:

   Volkanın itiraz etmesi topun çizgiyi geçtiği anlamına gelmez

  1. sebebini daha önceki yorumlara yazmıştım bakabilirsiniz ;) saygıdeğer anonim adını da yazarsan memnun oluruz

 2. ben cimbomluyum..abimde cimbomlu abim maci seyretdi diye bende seyretdim..ya volkana yazik oldu kirmizi karti aldi

 3. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN
  ..
  KIZLAR HANGİSİ TAKIMI TUTUYORSUN
  ???????????????????????????

 4. kizlaar futbolu seyredenler oldumu sizce volkanin itiraz etdiyi topun cizgiyi kecmesi dogrumuydu sizce top cizgiyi kecti mi..rabiam sen izledin kuzum sence top kectimi cizgiyi…anonim sen galiba besiktaslisin:) adin ne yazarmisin kendini tanidirmisin:)

  1. ?️‍♀️?️‍♀️?️‍♀️?️‍♂️?️‍♂️ dedi ki:

   Kendimi tanıtmak için hazır değilim

 5. MİRACIM CANIM BURDAYIM BEN SON ON DAKİKA İZLEDİM
  HOŞ BULDUK CANIM
  MİRACIM SEN KAÇ YAŞINDASIN

 6. Miram kardeşim uyuyamıyorum ?

  Evet ya berabere kaldı çok sinirlendim olsun şampiyon ? FB…
  Şu hakemi öldüresim geldi ya çok haksızlık yaptı allahım ben orda olsaydım volkan demirelin yerinde olsaydım bir tane yumruk patlatırdım suratına ? ✊ ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

  1. Evet canım ben FB li olarak gönlüm şampiyonu benim için.. Bu arada hoşgeldin aramıza… Sen bjk li olmasın dimi

 7. Geberisiceli HAKEM DANA HAKOOOO Diyorum hakkkoooo????

 8. Bu arda volkan demirel kankşm .. Şaka şaka ? ? ? ? ? ? ? çok iyi kalecimiz aferin vulllkkkooo???

 9. BUGÜN BENİM SON GÜNÜM BİR ESPRİ PATLATİM..
  ……
  Ne evIiIik tekIifi, ne tektaş pırIanta, ne de kaşıkçı eIması. Her kadını mutIu etmenin tek bir yoIu vardır- ( ZAYIFLADIN MI SEN???) ??????

 10. anonim hazir degil misin seni cok merak etdim hazir oldugunda kendini tanidirsin peki kizmisin erkek misin..
  elam canim ben 18 yasindayim tıp 2 sinif ogrencisiyim canim ya sen kac yasindasin..
  rabiaaaam kardesimm 2-2 bereber bitdi mac canim gelecek hafta yine oynayacaklar dimi?? kuzum evet yaa konusu acilmisken soyleyeyim bende 3 kilo almisim yarin diyete basliycam yaa canim serhanla disari cikica kendine pizza falan siparis ediyor napiyim bende dayanamiyorum bende yiyorum ama artik yarindan diyetdeyim yaza 2 ay falan diyet yapayimda yaza fit gireyim..normalda kilom 55 olur idel kilom 55 simdi 58 olmusumm:( neyse kilo konusu acilnca susamiyorummm

  1. ?️‍♀️?️‍♀️?️‍♀️?️‍♂️?️‍♂️ dedi ki:

   18 yaşında bir insan nasıl 2.sınıfa gider aklım almıyor en az 20 yaşında olman lazim

 11. kizlaar nereye kayboldunuz…rabiam kardesimm alev yazmiyor yine ozletdi kendini azerbaycandir simdi o yazsa bari..esnacim kuzum sen nerelerdesiin..rabiam kardesim bende survivorda all star tutuyorum rabiam bu alice yani kopegim cok tembel hep uyuyor bana daha alisamadi benden kaciyor gorsen rabiam ona ciciler aldim cook tatki oldu

 12. aykut kocaman volkana kizmasi bence volkana senin ne isin vardida top cizgiyi kecti soyluyorsun sana ne itiraz ediyorsunn..bence boyle kizlar bil bakalim volkan kime benziyor…..
  volkan kismetse olurda adnan kiziltasa benzemiyor mu??

 13. yaa rabiam bu hakemler neden bu kadar kaddar adam orda nerdeyse beyin kanamasi kecirecek yari baygin yatiyor.. hamek hala oyunu devam etdiriyor gerizekali iste..

 14. naz merhaba senle tanismadik burda..sen bana birini hatirlatdin ama neyse..senle tanisalim o zman ben mira 18 yaindayim tıp 2 sinif ogrencisiyim ya sen kuzum

 15. canim benim sevgilm serhanin eski ölen sevgilisini hatirlatdin yakalsik 1 ay once falan ogrendim adi nazdi onu hatirlsdim garip oldum bos ver kuzum benim..nazcim sen kendini tanidirmisin kuzum

 16. Aynen miram hakemlerden nefret ederim haakkkoooooo? ? ? ? ?

 17. Miram kardeşim birazz iyiyim ışılın kucağında uyuyorum?

 18. rabaim demin aklima geldi sormadim kardesim sen bu siteye na zamandan yaziyorsun kuzum

 19. keske bende yainda olsam rabia yemin ederim seniiii cooook seviyorum bende bilmiyorum sana hazmayinca ya sen yazmayinca seni ozluyorum seni gormuyorum sesini bike duymuyorum ama seni cok seviyorum keske seni gore bilsemm kuzumm seni coook seviyorum isilada benden selam soyle:)♡♡♡♡♡♡♡♡♡

 20. Kardeşim benim bende seni çok çok çok seviyorum yarın yazmaya bilirim narkozun etkisinde olucsm ya keşke yanımda olsan keşke ?

 21. Beni hatırlamıyorum ama bayya oldu kardeşim benim ?

 22. yaa keskeee canim iyi ol tamam mi bak kendine cok iyi bak isila da soyle bizi merkada bkrakmasin her an yazsin oldumu kuzum..canim okumadin gakiba sen bu siteye ne zamandan yaziyorsun kuzum benim

 23. Sen benim canımsın miram kardeşim seni çok çok çok çok seviyorum ve özliyecem ay gözlerim doldu ya

 24. okumusun kardesim..canim mesajlar bezen gitmiyor bazen dakika hatalaei oluyor ondan anlamiyorum kuzumm..

 25. Tamam kardeşim benim sizin sayenizde iyi olucam..
  Ben bu siteye yazalı çok oldu kardeşim benim tarihi hatırlamıyorum

 26. Hep aklımda olucaksınız ya seni çok seviyorum kardeşim benim

 27. canim bende duygulandim simdi nodu bana ayy..
  kardesim anonim hakkinda yorumun varmi sence kim ki anlamadim isimini bile yazmiyor acaba kim..canim bence anonim erkek

 28. Işıl dana gibi uyuyor?? ? ? ? ? ? ? ? maşallah maşallah ? ? ?

 29. kuzum butaya erkek yazdimi hkc merak etdim de bence erkekler bu sitey girib bakiyorlar burada hepsi kiz yazmiyorlar:)))))

 30. bence erkek oyle hissetdim zaten erkek olsa buraya yazmasin serhan gorur kiskanir felan..sonra burda erkeklerlemi yazisiyorsun beni oldurur

 31. Bilmiyorum valla aynen yakubumda görse bir daha buraya yazmamı yasaklar

 32. Yok canım uyumadım internetim zayıf çekiyor burda fırtına var o yüzden

 33. rabaim anonim kordugumede yazmis simdi baktim..adini sakliyor ama kendinde iyi birisi..bilemiyorum anonim bu anonimi cunki altda yazan yorumjnda anonim yok baska bi isaretle yazdi adini bak canim

 34. aykut kocaman bile volkana kizdi yazisini yazan anonim degil ki adina isaret koymus bak canim rabiam o baska birisi o yazan erkek galiba kordugumde yazan kiz sanarim ama adini yazmiyor anladin mi beni cNim

 35. İnternetim zayıf çekiyor ya sinirlendim şimdi ? ? ?

 36. Özür dilerim miram kardeşim seni bekletip duruyorum ya

 37. rabiam canim olurmu oyle sey intenet iste oliyor arada..naz canim kiz sen kac yasindasin sana yazdjm ama okumadin sanarim ogrencimisn..

 38. Miracim ben gaziantepte yasiyorum yasim 35 bekarim ablamla yasiyorum canim sormak istediyin birsey varsa sora bilirsin cnm

 39. tanjsdigima memnun oldum naz ablam…bende yazdim kendim hakkjnda omudun dimi

 40. Aaa nazım yaşını bilmiyordum sana nazım desem sorun olur mu

 41. rabiam fidaninda dugune az kaldi haa kiz cok heyacanlidii neden hazmadi acaba bugun mart 7 si dimi oyle hatirliyoumm…canim 15 de tukiyede olacak sanarim yazik kiz bizlerden hic olmasa birnin dugunune gitmesini cok istiyor..ben gitsem miii acaba

 42. Evet miram kardeşim sen git güzel olur bende gelmek isterdim ama biliyor sun benim halimi

 43. biliykrum kardesim..canim simdi fidana yarin dugune gelmek isterim desem havalara jcar biliykrum cunki bize defalarca noljrsunz gelin bende bilmem ki yarin yazarim o zaman fidana tabi siteye girse..
  rabiam senin nisanlilik nasil gidiyor kuzum seni sormadim hic..

 44. Miram kardeşim benim uyumam lazım yarın kötü gunum Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar miram ve nazım
  Şaka yapıp gidim . Rüyanızda beni gorun sizi çok seviyorum

  1. Yani aliya çok kötü karakter bence pragya hala yaşıyor umarım pragyayi çok seviyoruz ailece ah kalbim dizisini bağımlısı olduk umarım pragya gelir abi yanıtla prabta aliyayla evlenmek sorunda kalmalar

 45. tamam kuzum zaten benimde uykum geldi canim yarin sana bol bol dua edicem kardesim kendine iyi bak seni seviyorum..naz ablam iyi geceler tatli ruyalar sizleri seviyorum byy

 46. İyi geceler tatlı rüyalar nazım miram teşekkür ederim kardeşim benim

 47. I am not sure where you are getting your info, but great topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more. Thanks for fantastic information I was looking for this info for my mission. aeggekefebfk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu