Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 237. Bölüm Özeti Ve Fragmanı # Pragya Vuruldu

Ah Kalbim 237. Bölüm Kanal 7 ekranlarına 11 Haziran 2018 Pazatesi günü gelmesi bekleniyor. 237. bölüm Özetine geçmeden kısa özet verecek olursak. Pragya babasının Raghuveer olduğunu öğrenecek. Birlikte babasını eve götürmek istese de Raghuver gelemeyecek. Kiralık katil ve adamları ise ikiliyi nehir kenarında sıkıştırıp Pragya’ya silahla vuracak. Pragya ölecek mi?

Ah Kalbim 237. Bölüm Özeti

Kanal 7 ile uyumlu ah kalbim 237. bölüm özetini okumak için yazdığımız sayfaya geçmek için [pembebuton]Tıklayınız.[/pembebuton] Şu an 237. bölümün ilk iki parının özetini okumaktasınız. Son iki partını ise en altla vereceğim yerden ulaşabilirsiniz. Bölüm, Raghuveer’in evinde Beeji’nin de içinde olduğu resme bakmasına ile başlar.

Pragya zamanında bu durumu yani babasını sorduğunda  Sarla açıklama yapmadığını hatırlar. Sarla kendisine yalan söylediğini düşünüp elindeki resmi de alıp Raghuveer’in yanına gidip bu resimdekileri söylemesini ister.

Raghuveer ise ailesi ile alakalı bir şey söylemek istemediğini söyler. Pragya ise Beeji’yi gösterip bu benim dadim, Sarla da annem olur  der. Raghuveer bu tesadüfü duyunca şok olur.  Ayrıca resimde küçük kızı merak edip soruyor. Kendisi olmadığını bildiği için sorar.

Ah Kalbim 237. bölüm Özeti (1 Haziran) Resim 1

Raghuveer ise onlar küçük kardeşin der. Peki neden ayrıldın der. Neden bu zamana kadar bizimle birlikte olmadın der. Sarla kendisini başka kadınla birlikte yakaladığı için kendisini terk ettiğini bu hatayı yaptığı için pişman olduğunu söyler. Sarla da Beeji de affetmediğini ve evden kovduğunu anlatır.

Sarla Beeeji’ye anlattığı pisliği herkese anlatacağını söylemesi üzerine gece vakti gelip intikam almak için tüm çocuklarımı alıp Sarla’ya ders vermek istediğini ama Bülbül ile Sen (Pragya) dayınızın yanında olduğu için küçük kardeşlerinizi aldığını Sarla bu sırada uyandığını ve kendisini durdurmak istediğini ama durmayıp şehir dışına yerleştiğini söyler.

Bu yaptıkların dolayı Raghuveer kızı Pragya’dan özür diler. Şimdi Sarla’yı daha iyi anladığını küçük kardeşleri için damat ararken, benim gibi aldatırsa diye çok korktuğunu söyler.

Bu konuşmaları kapıdan Abhi de dinler. Odaya girdiğinde bu hatalarını giderebileceğini söyler. Raghuveer artık çok geç bir ayağım çukurda. Bunca yıldır bir anneyi evladından ayırdığını söyler. Abhi ise hiç bir şey için geç değil der. Raghuveeer’i ikna eder.

Ah Kalbim 237. Bölüm Özeti Pragya Öldü Mü?

Katil ve Damru Abhi ve Pragya ikilisini hala aramaktadır. Ormanlık alanda Pragya’nın kıyafetini bulup bu yakınlarda olabileceğini, doğru iz üzerin de olduğunu söylerler. Pragya ise eve babam ile dönmek beni çok mutlu edecek. bu gün ölsem de mutlu öleceğim der.

Raghu bu yüzleşmeyi kaldırabileceğine kalbi dayanmayacağını söyleyip bir mektup bırakıp gider. Pragya bırakıp gittiği için babasına kızgındır. Her şey eskisi gibi mutlu bir aile olmak varken gitmesine anlam verememiştir. bizimkiler evden ayrılıp bir telefon kulübesine gelip Sarla’yı arayıp iyi olduklarının haberini verir.

Konuşma sırasında babası Raghuveer ile tanıştığını geldiğinde bu konuyu enine boyuna konuşacağını söyler. Tabi Sarla babası için öldü dediği için yalanı ortaya çıkmıştır. Beeji, Sarla’nın yüzü kireç gibi olduğunu görünce ne olduğunu ve kiminle konuştuğunu sorar. Sarla, Pragya ile konuştuğunu iyi olduklarını ama Pragya, Raghuveer ile tanıştığını ve bu eve getireceğini, her şeyi öğrenmiş olduğunu söyler.

Ah Kalbim 237. bölüm Özeti (1 Haziran) Resim 2

Prag. bir daha babamı bulabilecek miyim acaba diye yolda yürürken Abi ise merak etme resmini çektim her yerde onu arayıp buluruz der. Bizimkiler ormanlık alanda aylak aylak yürürken yola iniyorlar.

Bu sırada Kiralık katil ve adamları araba ile geldiğini görünce hemen ormanlık alana iniyorlar. Tabi Katil ve adamları da peşlerinden gidiyor.  Yolun sonu nehre çıkıyor. Gidecek yerleri de kalmayınca Abhi suya atlayalım kurtuluruz bunların elinden dese de Pragya yüzme bilmediğini eğer öleceksek birlikte ölelim.

Suda birimiz ölür diğerimiz onun acısı ile yaşayamaz der. Abhi bana güven suya atlayalım der. bizimkiler çok duygusal anlar yaşar. Arka planda ise “Phir Bhi Tumko Chaahunga” şarkısı çalar.

Kiralık katil ve adamları bizimkileri yakalar. Bilindik şeyler söyler. Önce kimi öldüreyim gibisinden. Pragya ise beni öldür der.

Purap ve beraberindeki polisler yede ayak izleri bulup izleri inceler. Polislerden bir tanesi korkup kaçsınlar diye havaya ateş edince Kiralık katilde bir anda refleks ile elindeki tüfeği ateşler. Giden kurşun Pragya’nın karnını delip geçmiştir. Olduğu yere yılıp kalır.

Ah Kalbim 237. bölüm Özeti (1 Haziran) Resim 3

Abhi seni kurtaracağım bırakma aşkım kendini dese de Pragya kendine iyi bak seni seviyorum der. Abhi de tombalağım ben de seni seviyorum der.

Kiralık katil ve adamları ise polisin geldiğini duyunca kaçarlar. Pragya öldü mü? Bu sorunun cevabını merak ediyorsan buraya [pembebuton]TIKLAYINIZ[/pembebuton] saat 23:00 da yayınlanacaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

66 Yorum

 1. İlk yorum benden
  Filiz ablam eline emeğine sağlık ?

 2. Fb 2 bjk 1 one geçtik lalalala yaşa Fenerbahçe ???

 3. Merhaba kızlar nasılsın
  Filiz hanım inşallah bulursunuz ama benim için geldinizi cok yormanızı istemem

 4. Rabiş ben cimbomluyum lalala şa şa cibom cok yaşa tam bir Galatasaraylıyım ölümüne fanatik
  Rabiş sen de benim kimi tum hi Ho şarkısını seviyorsun o şarkını türkçe versiyonu çıktı ben tel indirdim dinliyorum cok guzel sen de indir kız

 5. Rabişim ben iyiyim dediğim gibi sen nasılsın neler yapıyorsun ben şu na survivor izliyorum

 6. Evet ya şarkı mükemmel Türkçe varyosunumu çıktı aaaaaa haberi yok hemen indiriyorum tatlım teşekkür ederim asyam?

 7. Maç izliyordum reklam oldu şimdi sorbavır izliyorum ben alstarı tutuyorum ya sen gizemim ?

 8. Rabişim google şöyle yaz çıkar (yalancı bahar tum hi Ho türkçe versiyonu) youtube yaz orda da video su var

 9. Tamam asyam benim teşekkür ederim can tanem ? ? ? ? ? ?

 10. Hani kamera kamera müziği var hint versyoru mükemmel ya çok beyendim

 11. Türkçe versiyonu da şöyle sözler var (gel benim ol hadi gözlerim ol aşım sana benim ol çare mi gitmek bahane mi senin dünya bana son gün olsa yine sen yanımda)
  Rabiş kim kazanıyor

 12. Rabişim galiyan ben de cok seviyorum kamera şakası zaten bir hint şarkısı simge hint versiyonun dinleyip cok beğenince şarkıyı türkçeye çevirmiş

 13. Survivır daha oynamadılar oynadığı zaman kimin kazandığını sana söylerim

 14. 230. Bolumden 237 geçiş yaptım

  HERKESE
  ♥♥♥♥♥
  İYİ
  ♡♡♡
  GECELER
  ♥♥♥♥♥
  DİŞİM AĞRIYOR UYUYACAM
  ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
  BBYS

 15. Evet ya çok güzel hint müziği aa benim haberim yoktu simgenin sandım müzik onun sandım????

 16. İyi geceler helin tatlı rüyalar diş ağrısı cok fenadır allah kolaylık versin hemen iyileş ama ağrı düşünme o zaman daha da acır

 17. İyi geceler tatlı rüyalar helinim… İnşallah FB kazanır inşallah

   1. Teşekkür ederim canım sanada çok geçmiş olsun canım benim

 18. Rabişim araba da gidergen şarkı denk gelmiş o da ne kadar güzel şarkı enerjik şarkı demiş oyle işte gendisi röportajın da söylemişdi hem zaten Türkiye de kamer şarkısı daha çıkmadan 2012 de çekilen zor sevda dizisin de vardı

 19. Evet zor sevda da gördüm çok güzel dans etti ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 20. Asyam canım bilgi kupusun valla teşekkür ederim tatlım ? ? ? ? ? ?

 21. Benim ki amir khan ve kinshuk mahajan benim birincim kinshuk mahajan?
  Ya seninki

 22. Önemli değil rabişim ben de senin sevdiğin oyunculara bayılıyorum ama salmanın yeri başka Salman khan hem karakter olarak hem de oyunculuk olark bayılıyorum biliyorumusun Salman khan aldığı ödülleri satıp yardıma muhtaç insanlara ve kimsesiz çocuklar bağışlıyormuş ve salmanın kurduğu bir yardım kurumu sayesinde günde 11 çocuk sokaklardan kurtuluyor harika bir adam ya birde arjun kapoor
  Bayan olarak da anşuka şarma kareena kapoor drashti dham ve daha birçok oyunucu var hepsini tek tek sayamam doğrusu

 23. Rabişim drashti dhami ve sanaya irani cok yakın arkadaşlarmış hata bir birlerine bebek diyorlarmış ya

 24. harili aksamlar rabiyam korkma canim bende amelyat olmusdum ama hic kormadim ödumden olmusdum amelyat sen guclusun her sey iyi olacaq canim gulumse sana gulmek yakisir canim

 25. Teşekkür ederim hasret ablam benim canım iyiki varsın inşallah bunuda atlatırım

 26. Salman khanıda seviyorum ama içkisi olduğu için pek takip etmiyorum….. Onu kullanıyorum helal olsun salman khan….
  ..
  Sanaya irani çok şirin ya birbirlerine bebek diyorlar öylemi çok komik ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 27. Dualarınız için çok teşekkür ederim canım arkadaşlarım,kardeşim,dostum,ablam benim ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?HASRET ABLAM KENDİ TL DEN ESNA ABLAMA ALLAH RAHATLIK VERSİN DERMİSİN VE ONUN YANAKLARINIZDAN KOCAMAN ÖPÜYORUM ? ? ? ? ? ? ?

 28. Şimdiden ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR
  ……
  YARIN BENİM TLMDEN IŞIL YAZICAK ? ? ?
  ..
  Yarın işim bitti ??????

 29. ne cabuk yatiyorsun rabiyam ya kiz simdiden karnini doyur ya yarina sana yemek yasak olur ha☕☕☕???????????????????????????hersey yedimi rabiya ya bi eksik oda ???ya??

 30. kizlar allah hepinize ratlik versin iy uykular
  filizcim allah sanada ratlik versin iy uykular eline kalbine gozune salik ya??

  1. teşekkürler esnacığım tatlı uykular bana gece uzun özet yazmaya devam yani ;)

  1. mira canım zaten biz 233-237 arasını yazmış yayınlamıştık ondan dolayı ;) yarın 231 ve 232 yayında inşallah ;)

 31. rabiam tum hi ho sarkisni turkce versiyonumu var aa bilmiyordum leki tele nasil indire bilirim

 32. Esna ablam merak etme ben dana gibi yedim valla?? ? ? ? ? ? ? ?
  İyi geceler tatlı rüyalar esna ablam benim ?
  Çok teşekkür ederim yemeklerin güzel olmuş eline sağlık ?

 33. Her kese günaydın

  Rabişim Salman alkolu burak dı hapta bir röportajda en büyük korkusunun eski Salman olmak olduğunu söyledi yani eskisi gibi sigara ve alkol kullanmak olduğunu söylemişti yani kotu alışkanlıklarını bıraktı

  1. ablam yorgunluktan yanlış yazmış olabılırım nerede sıkıntı var ablacım kanal 7 ile mı uyuşmuyor

  2. ah kalbim için diyorsan biz 233-236 arasını daha once yazmıştık kolaylık olsun ileridne de bilgi sahibi olalım diye :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu