Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 24 Ekim Salı Özeti 8. Bölüm Fragmanı – Kundali Problemi

Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Ah Kalbim 24 Ekim’de yayınlanacak olan 8. bölümünde yine seyirciyi heyecan dolu dakikalar bekliyor. Pragya ve Suresh’in ilişkilerinde önemli adımların atıldığı bu bölümde seyirci ekranları başından ayrılmak istemeyecek. İşte Ah Kalbim’in 24 Ekim Salı günü ekranlara gelecek olan 8. bölümde olacaklar haberimizin devamında…

Ah Kalbim 8. Bölüm Özeti

Suresh ve arkadaşı Arvind Pragya ile evleneceği hakkında konuşmaktadırlar. Arvind duygularında emin olup olmadığını sorgularken Pragya’nın bir daha kalbini kırmamasını istemektedir. Suresh ise emin olduğunu aşkın gerçek anlamını bulduğu ve Pragya ile evlenmek istediğini söyler.ah kalbim 8. bölüm resmi

Pragya ise her gece su içmek için kalktığı saatte kardeşi Bulbul’un uyanık olduğunu görür. Neden bu saatte ayaktasın diye sorduğunda Bulbul Purab’ı düşündüğünü söyler. Pragya’nın Suresh ile ilgili konuşmasını sağlar.

Bulbul yıldız kaydığını düşünür ve duaya başlar. Onların bu hallerini gören evin hizmetlisi ikisinin de aşık olduğunu düşünür. Sabah olunca da uyanamyan abla kardeşi anneleri Akash’ın annesini çağırmakla tehdit edince ikisi de hemen uyanır.

ah kalbim 8. bölüm resmi 2

Tam evden çıkacakken gerçekten Akash’ın annesi gelir ve yine Rachna ve Pragya hakkında ağzına geleni söyler. Ancak bu defa Suresh de ağzına geleni söyleyince kadın hızla oradan ayrılır.

Ancak kadının söylediği Pragya pek çok defa ayrıldı kimse onunla evlenmeyecek lafı Sarla’yı üzer. Pragya sonunda Suresh ile evleneceğini hatta en kısa sürede evleneceğini söyleyince annesi ikisine de sarılır ve alınlarından öper.

Purab’ın arabasında Abhi’nin kız arkadaşının kolye ucu kaybolunca ikisi de arabada aramaya başlar. Bu sırada araba sallanmaktadır. Bulbul ise durumu yanlış anlar ve Purab’a hakaret eder. Purab’a kendini açıklama fırsatı dahi vermez. Yağmur yağıyordur.Suresh Pragya’ya hatalarını düzeltmek istediğini ve evlenmek istediğini söyler.

ah kalbim 8. bölüm resmi 3

Pragya ise yıllardır beklediğim adamsın şansını kaybetmek istemediğini düşünür. Evlenmeyi kabul eder. Şemsiyenin altında ve tam yolun ortasındayken Abhi’nin arabası gelir ve kornaya basar.

Abhi yolun ortasından çekilmelerini isterken Pragya ise traffik olduğunu isterse uçakla gitmesini söyler. Bulbul ise hızlı adımlarla iş yerinden uzaklaşırken Abhi’nin kız arkadaşı durumu anlatır va hata yaptığını anlamasını sağlar. Hatta Purab’ın Abhi’nin hayranlarının yanına geldiğini onların kız arkadaşı olmadığını da sözlerine ekler. Bulbul pişman olur. Abhi ise kız arkadaşına elmas bir yüzük alır.

Purab ise iş yerine Bulbul geldiğinde onu kovduğunu söyler. Oysa ki Bulbul ona üzgünüm diye özür kartı bırakmıştır. Purab arkasından gider ve sürekli onu düşündüğü için hatta onu sevdiği için işten ayrılmasını istediğini söyler.

Bulbul ise neden ondan seni seviyorum sözünü duymak istediğine şaşırır. İkili tutkulu bir şekilde birbirlerine sarılır. Pragya’ların dayısı onlara gelince herkes mutlu olur. Damat Suresh ile de tanışırlar. Evliliğin bir şartı olan kundali eşleşmesinde Suresh ve Pragya’nın kundalisi eşleşmez.

İnanışlarına göre kundali uyuşmazsa Suresh’in kariyeri bitecektir. Abhi’nin büyükannesi ise Abhi’ye uygun kızı bulmak için kundali araştırması yaparken Pragya ve Abhi’nin uyumlu olduklarını ancak Pragya’nın evlenmek üzere olduğunu öğrenir.

ah kalbim 8. bölüm resmi 4

Pragya kundali ileilgili gerçekleri öğrenince Suresh’in annesi korku dolu gözlerle Pragya’ya bakar Pragya gözlerindeki korkuyu gördüğünü kimse ile zorla evlenmeyeceğini söyleyince herkes şok olur.

Annesine bu durumu soran Pragya, annesine Suresh’i sevdiğini ancak Suresh’i sıkıntılı görmek istemediğini söyler. Annesi ise o olduğu müddetçe Suresh’in sıkıntılı olmayacağını söylediği anda Suresh konuşmaları duyar. Annesi ile konuşan Suresh ona Pragya için her işini feda edebileceğini söyler. Annesi ise onun geleceği için endişesini dile getirir. Suresh, Pragya ve Bulbul düğün öncesi alışverişe çıkarlar.

Alışverişte Suresh arkadaşını görünce yanına gider, Bulbul de Purab’ı görür ve onun yanına gider. Pragya ise sari bakarken Abhi’nin büyükannesi ile karşılaşır.

Rachna’nın evlenmek istemediğini yinelemek zorunda kalan Pragya’ya üzgün olduğu için Daadi bir sari hediye eder. Purab ile buluşan Bulbul birbirlerini sevdiklerini itiraf ederler. Ancak Bulbul şaka yaptığını söyler ve yanından ayrılır. Daadi’nin kundali eşleşmesi için kadın getirdiğini Aaliya Abhi’ye söyler. Abhi ise her zaman onu dinlediğini ancak bu defa dinlemeyeceğini söyler. Daadi sinirlenir. 

Ah Kalbim 8. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 8. Bölüm Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu