Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 24 Kasım Cuma Özeti 35. Bölüm Fragmanı #Abhi Kurtulur

Pragya ve Abhi’nin imkansız olarak başlayan zamanla gerçek aşka dönüşecek olan aşklarının anlatıldığı Kumkum Bhagya yani Ah Kalbim seyircinin gönlüne taht kurmayı başarmış durumda. Ah Kalbim’in 24 Kasım Cuma günü yayınlanacak olan 35. bölümünde neler yaşanacak, bölüme ait fragman ve fotoğraflar haberimizin devamında…

Ah Kalbim 35. Bölüm Özeti

Pragya Abhi’nin tutuklandığını Purab’a söyler ve yardım ister. Purab hemen oraya avukatla gelir ancak avukat hakim şu an uyuduğu için çıkaramayacaklarını söyler. Saat 11’e kadar beklemesini söyleyen avukat  Pragya’ya ifade vermesini söyler. Pragya Purab’a yardım ettiği için teşekkür eder.

Abhi’nin ailesine Aaliya Abhi’nin tutuklandığını söylemez. Pragya eve gelince herkesin durumdan habersiz olduğunu anlar. Aslında gazetede de Abhinin kavga ettigi ile ilgili haber vardır ancak gazeteyi Daadi görmesin diye saklarlar.  Avukat Pragyaya vergi dairesinin sorumlusu kışkırtması ile böyle olduğu yönünde ifade verirsen Abhi serbest bırakılır der.

ah kalbim 35. bölüm resmi 2

Pragya yalan ifade verir Abhi biraz daha kalsın der. Kızına bir fiske dahi vurmamış olan Sarla bunun üzerine kızına tokat atar. Pragya neden böyle davrandığını annesine açıklar ve onu ne pahasına olursa olsun hapisten kurtaracağını söyler. 

Vergi dairesi sorumlusu ile yaptıgı konuşmayı kaydeden akıllı Pragya mahkemede bunu kanit olarak göstereceği hakkında telefonda annesiyle konuşurken Tanu bunu duyar ve iyi kız olmasını engelleyeceğini söyler. Aaliya’yı uyandırır.

ah kalbim 35. bölüm resmi 3

Pragya annesiyle konuştuktan sonra uyuyakaldığında Pragyanın telefonundaki kaydı kendine gönderir ve Pragyanın telefonundan siler. Pragya sevinçle Abhiyi çıkarmak için gittiğinde Abhinin çoktan çıktığını ve yanında Tanunun olduğunu görür. Tanu Pragyaya sen benden Abhiyi çaldığın gibi ben de senden kanıtı çaldım der.

Ikili sevinçle ayrılırken Pragya üzgündür. Basim karşısında haksızlığa uğrayan bir aileye yardım ederken bunlar başıma geldi diye açıklama yapıp sevgisini hak eden tek insan olarak gördüğü Tanuyu kucaklayacakken Daadi neden bu durumdan haberim olmadı haberlerde gördüm diye Abhi’ye çıkışır.

Pragya ve Abhinin başından geçenleri dinleyen Daadi onları iyi bir eş oldukları için över ve Pragyaya yarın oruç tutman gerekiyor ben nasıl tutman gerektiğini sana anlatacağım derken Tanu kızgın bir şekilde onlara bakmaktadır.

Ah Kalbim 35. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 35. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu