Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 244. bölüm Özeti (4 Ağustos Cumartesi) Abhi Bebek, Aaliya Disha’yı Öldürmek İstiyor!

İlgi ile izlenen Kanal 7’nin en sevilen dizilerinden olan Ah Kalbim 244. bölüm özeti vermeye çalışacağız. Ah Kalbim 4 Ağustos özeti için en mühim ve heyecan dolu nokta; Pragya Purap ile Disha’yı eve getirmesinin acısını Aaliya Munni’nin yeğenlerinden çıkarmak isteyecek.

4 Ağustos Cumartesi Ah Kalbim 244. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz bölümde Munni ile Pragya karşılaşmış ve bu hayat Pragya’nın olduğunu bildiği için Aaliya ile Tanu’ya hak ettiği oyunu oynamış, yerine geldiği Pragya ile yeniden rolleri değişmiş herkes kendi hayatına ve yoluna bakmaya başlamıştı. Munni, kendi yeğenlerini aramaya başlamıştı. Tanu da Munni sandığı Pragya’daki değişimleri fark etse de Pragya kıvrak zekası ile kendisini Munni olduğuna ikna etmiştir. Şimdi Ah Kalbim 244. bölüm özeti vermeye başlayalım. Aaliya da sesleri duyar ve Abhi’nin odasına Tanu ile Munni sandığı Pragya’nın yanına gider.

Tanu, Aaliya’ya, baksana aynı Pragya’ya benzemiş der. Aaliya uzun müddet gözleri ile inceledikten sonra sanki Pragya geri dönmüş gibi ona çok benzemişsin der. Pragya içinden ne yapacağını bilemez bir haldedir. En son Munni’nin söyledikleri aklına gelir. Tunu ve Aaliya ikilisine siz istemiyor muydunuz Pragya’ya benzememe. Bak benzedim. Şimdi de niye benzedim diye hesap soruyorsunuz deyip üste çıkar. Aaliya ve Tanu buraya Pragya’yı kötülemeye geldiğini asıl görevini yerine getirmesini ister.

Munni sandıkları Pragya da ya Abhi beni bu halim ile sevip de beni bırakmaz ise ne yapacaksınız deyip odadan çıkar. İki cadının kafasını karıştır. Odadan çıktıktan sonra kapıda Abhi ile karşılaşır. Abhi refleks ile Pragya’ya sarılıp Daadi torun istiyor ve bende buna kayıtsız kalamıyorum. Sen de istiyor musunuz. deyip romantik anlar yaşarlar. Pragya çaktırmamak adına Abhi’ye de yüz vermez ve odasına gidip Munni ile telefonda her şeyin yolunda olduğunu ve rahatlıkla yeğenlerini aramasında sakınca olmadığını söyler. Bu sırada Tanu yanına gelir ve kimin ile konuşuyorsun sen diye hesap sorar. Pragya hemen telefonu kapatıp annem Sarla ile konuşuyordum yalanını söyler. (Ah Kalbim 4 Ağustos Özeti)

Daha sonra elleri batmış bir halde Pragya’nın yanına Abhi gelir ve Daadi’nin teklifini kabul ettin mi ? Güzellik der. Tabi Pragya bu tarz konuşmaları yapabilecek bir olmadığı için utanıp yüzü kızarır. Anlayacağınız Abhi bebek istiyor ve bunun için her yolu her imkanı deniyor. Bu arada Purap ile Disha’nın ilk gecelerinde evlerinin yanması ve otelde kaldığı haberi mehra konağına ulaşır. Abhi ile Pragya hemen ikinin yanı gider. Abhi ne yapsa bir türlü Purap ile Disha’yı ikna edemez. Kıvrak zekası ile Pragya, canım dediğin kardeşim dediğin Abhi’nin arabasına bomba kondu ve sen onu bu halin ile yalnız mı bırakıyorsun? (Ah Kalbim 244. Bölümde Neler Olacak?)

Hani yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyordu? Şimdi ne oldu da bu zor zamanda onun Abhi’nin yanında olmuyorsun şeklinde çok güzel konuşma yapıp Purap’ı ikna eder. Tabi bu duruma en çok gözünün önünde evli olduklarını  her an görecek ve kıskançlık krizine girecek olan Aaliya deli olur. Bu işin arkasında Munni zannettiği Pragya’yı bir odaya çekip sen bunu nasıl yaparsın. Ben onlar boşansın diye evini yakıyorum. Sen onları gözümün önüne getiriyorsun. Bunun hesabını yeğenlerini öldürerek alacağım senden diye tehdit edince Pragya dayanamaz ve Aaliya’ya tokat atar.

Daha sonra kendisine gelen Pragya ben ne yapıyorum. Gerçek kişiliğim belli olacak. Benim yüzümden Munni’nin yeğenleri ölebilir diye düşünüp Aaliya’ya dönüp der ki; ben onları otelde bırakmış olsaydım onlar ilk geceleri rahata rahat geçirirdi. Ama ben seni düşündüm ve gözünün önüne getirdim deyip ikna eder.

Aaliya bu habere çok sevinir ve işaret parmağını kaldırıp Munni sandığı Pragya’ya kazanan biz olmalıyız dediği sırada içeri Abhi girer ve neden elin havada diye Aaliya’ya hesap sorar. Daha sonra ilk geceleri için Disha ile Purap’ın odalarının hazırlanmasını Tanu ile Aaliya ikilisine görev verir. Aaliya ne yapıp edip Disha’yı öldürmek için plan yapar.

Kördüğüm 244. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Ay şu Aaliyada bykmady ya purap purap diye purap seni sevmiyor ya ne bu inat bülbülde bu Aaliyanin inadı yüzden öldü Aaliya daha ne kadar alçalır kim bilir
    FİLİZ ÇOK GÜZEL OLMUŞ BÖLÜM ELERİNE SAĞLIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu