Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 25. Bölüm Fragmanı 13 Kasım Pazartesi Özeti – Purab’ın Aklı Karışık

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim yine çok güzel bir bölümlere ekranlara gelecek. Ah Kalbim’in 13 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak olan 25. bölümünde neler yaşanacağı, fragmanı ve bölüme ait resimleri haberimizin devamında…

Ah Kalbim 25. Bölüm Özeti

Pragya Abhiye annesinin şüphesini dile getirir ve odadan çıkar çıkmaz Aaliya gelir onun için yaptıklarından dolayı teşekkür eder. Abhi ise yarın düğüne kadar her şey sonra gozlukluden kurtulacağım der.

Purab’in halası ise neden sevdiğiyle evlenmediğini hala dönmek için şansı olduğunu söyler. Pragya odalarındayken yerde hamam böceği gorunce korkar korkuyla kuru meyveleri döker. Onları toplarken Abhinin ayağına eli değer. Abhi hamam böceği zanneder korkar ikisi de yatağın üstüne zıplar.

ah kalbim 25. bölüm resmi 1

Pragya annesini rahatlatmak için annesinin yanına gitmeden önce kuzeni Abhi ve Tanuyu uygunsuz halde gördüğünü söyleyince Sarla bir kat daha telaşlanır. Pragya annesini teskin eder. Purab ise yolda giderken Bulbul u düşünüp dertlendigi anda Bulbule çarpar ve Bulbul bayılır.

Pragya ve Purab hemen onu en yakın hastaneye götürürler. Bulbul kendine gelince telas icinde olab Purab ona sarılır. Purab gecikince Aaliya telaşlanır. Kolyesine bakarlarken kolye kırılır bu arada da hastaneden Abhiyi ararlar.

Pragyanın hastanede olduğunu öğrenince Abhi hızla hastaneye gider ve kan verirken Abhi onu görür. Neden bana haber vermedin diye hesap sorar ayrıca neden hasta olan Bulbul iken senin ismin yazıyor der. Purab a da eve gitmesini söyler. Purab eve gider Aaliya’dan özür diler.

ah kalbim 25. bölüm resmi 2

Aaliya ise affetmem için beni öp diye ona yaklaşınca ona bana zaman ver der. Zaman mı ne zamanı yoksa hala o kızı mı seviyorsun diye sorunca cevap vermez. Aradan bir süre geçer Purab Bulbulu arar ve her şey eskisi gibi olabilir mi diye sorar Bulbul ise Aaliya ile mutlu olmasını söyler.

Sarla Bulbule düğüne gitmesi için ısrar eder ancak Bulbul arkadaşının doğum günü partisine gideceğini söyler. Pragya ise kıyafetlerini topluyordur zira düğün sonrası evden ayrılacağını düşünüyordur. Ardından düğün kıyafetlerini giymeye geçerler. Pragya düğmesini kapatmayı unutunca Abhi hatırlatır Pragya utanır. Fermuarı ona bakmadan kapatmasını ister.

ah kalbim 25. bölüm resmi 3

Abhi sonunda kapatır ama fermuar kopar elinde kalır. Purab nikah salonuna girerken Abhi Pragya’nın sırtının açık olduğunu fark eder. Kimse görmeden Pragya’nın yanına gelir ve yanına gelmesini ister. Pragya kabul eder, sırtına dokunca noluyor diye soran Pragya’ya seni koruyorum der.

Tanu onları görür ve kızar. Purab ve Aaliya’nın düğününün ilk adımı olan çelenk değiştirme gerçekleştirilir. Tören bitince Purab Pragya’ya Bulbul’u sorar ve azar işitir. Purbi’ye sorar o da doğum günü partisine gittiğini söyler. Bulbul ile ilgili bilgi topladığını gören Purab’ın halası durumu el atmak üzeredir. Pragya ise sırtının açık olduğunu fark eder ve Abhi ile odaya gidecekken Daadi gelir ve ritüelleri gerçekleştirmesi için Pragya’yı çağırır. 

NOT: Ah Kalbim’in özetlerini çok önceden sitemizde paylaştık sizlerle. Kanal 7 Pazar günleri de Ah Kalbim’i yayınlama kararı aldığı için tarihlerde kayma yaşanmıştır. Öncelikle bunun için siz değerli okuyucularımızdan özür dileriz. Bundan sonra sitemizde yayınlanan özet başlıklarında tarihten ziyade bölümü baz alan başlıklarla sizlerle olacağımızı bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

Ah Kalbim 25. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 25. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu