Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 25 Ekim Çarşamba Özeti 9. Bölüm Fragmanı – Purab’ın Kafası Karışır

Hint dizilerinin vazgeçilmez adresi Kanal 7 yeni dizisi Ah Kalbim ile de yavaş yavaş seyirciyi etkiliyor. Sensiz Olmaz dizisi sevenlerinin oldukça fazla eleştirisine maruz kalan Ah Kalbim yine de izleyiciyi kendine bağlamayı başarmış durumda.

Ah Kalbim’in 25 Ekim Çarşamba günü ekranlara gelecek olan bölümünde Purab’ın Aaliya ve Bulbul arasında kaldığı bir bölüm bizleri beklemekte. Ah Kalbim’in 25 Ekim’de yayınlanacak olan 9. bölümünde neler yaşanacak özetimizde bulabilirsiniz..

Ah Kalbim 9. Bölüm Özeti

Abhi’nin kuzeni Aaliya ve Purab evlenme konusunda 10 yıl önce söz vermişler ancak Purab daha sonra ne aramış ne de kızın telefonlarını açmış. Abhi’nin yanına giden Purab Aaliya’yı görünce şaşırır.

Abhi ise verdiği sözde duracağını söyleyince Purab çok sevdiği arkadaşı Abhi’nin isteği ve gönlünden geçen sevdiği Bulbul arasında sıkışıp kalır. Ancak sonunda Aaliya ile buluşup ona Bulbul’u sevdiğini söylemeyi planlar. Sarla’nın parası ve mücevherleri çalınır. Herkes ev ahalisinden birinin çaldığına inansa da kimse renk vermez.

Pragya’nın düğün hazırlıkları devam ederken Mama, eşi Mami’yi mücevherleri saklarken görür. Nedenini sorduğunda ise Suresh’in kendilerine yaptığını unutmamış olduğunu ve Suresh’i evlenirken mutsuz olmasını istediğini söyler.

Suresh ise bu konuşmaları duyar. Dayı mücevherleri verir ve özür diler. Olanlar hakkında kimseye bir şey söylemeyecek olmasını da Pragya duyar ve ikili romantik dakikalar geçirir.

ah kalbim 9. bölüm resmi 2

Bir sonraki gün Pragya ve Rachna arabada giderken onlara bir çocuk balon satmayı başarır. Suresh’e hediye etmeyi düşündüğü balon uçar ve gider Abhi’nin arabasının üstünde durur. Abhi ise onu sevdiğinin gönderdiğini düşünür ve saklamaya karar verir.

Eve gittiğinde Bulbul’un telefonuna patronu Purab’tan gelen  seni seviyorum mesajını görünce Bulbul utana sıkıla hislerini ablası ile paylaşır. Arvind ve Suresh Bulbul’un geçen gün bir adamla konuştuğu ve adamla samimi olduğunu hissettiğini sözleri ile tartışırlar.

ah kalbim 9. bölüm resmi 3

Pragya’nın üzülmesini istemeyen Arvind, neden hala Bulbul’den bahsediyorsun deyip eski defterleri açtığında kapıda onları dinleyen Mami’den habersizlerdir. Mami konuşmaların bir kısmını duysa da Suresh’in Pragya’yı sevmediğini hatta Dimpy ile aralarında bir şeyler olduğunu düşünür.

Oysa ki suresh’in son sözleri Pragya ile hayatını geçirmek isteği olmuştur. Daadi ve Abhi arabada giderken Daadi durup dua etmek istediğini söyler. Orada Pragya’yı yine yardım ederken görür ve Abhi ile tanıştırmak için ona beklemesini söyler.

Abhi ise bu sırada Pragya’yı dava etmek için telefonda konuşmaktadır. Daadi dışarı gelmesini rica eder. Ancak Abhi dışarı çıkar çıkmaz kalabalık Abhi’nin yanına gelince Daadi’nin planı suya düşer.

ah kalbim 9. bölüm resmi 4

Aaliya ise habersiz ofise gelince Purab onu pek de iyi karşılamaz. Ofisten ayrılan Aaliya onun hayatında biri varsa onu kolay kolay kaybetmeyeceğini söyler. Ve bu şüphesinin arkasından gitmeye karar verir.

Bu sırada Bulbul ablası Pragya ile Purab’ın tanışmasını sağlarken ablasının aralarındakini bildiğini söyler. Yalnız rahat konuşsunlar diye Pragya ve Purab’ı yalnız bırakır. Bu sırada Purab’a umursamaz davranışlarından dolayı hesap sormak için ofise gittiğinde Bulbul’un mobiletine çarpar.

Zarar için para verip bir taraftan rencide edici konuşmalar yaparak ofise girer.Pragya ve Purab’ı görünce ise Pragya’nın aradığı kız olduğunu düşünür. Eve Purab geldiğinde Aaliya o kızı unut diyerek konuşurken Purab onu sevdiğini söyler.

Yenge ise Suresh ve Dimpy ile aralarında bir şeyler olduğunu düşünür. Abhi ve Pragya alışverişte karşılaşıp yine kavga ederler. İkisi de aynı şeyi alacakken kafaları çarpışır. Sarla ise Suresh’in yanındaki kadın hakkında onunla konuşmaya karar verir. 

Ah Kalbim 9. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 9. Bölüm Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu