Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 25 Mayıs Özeti 213. Bölüm Fragmanı #Kalbimdeki Sana Rağmen

Ah Kalbim 25 Mayısta neler olacak diye merak eden takipçilerimiz için yazımızın devamında Ah Kalbim 25 Mayıs özeti ardından da 213. bölüm fragmanı sizlerle.

Ah Kalbim 25 Mayıs Özeti

Geçtiğimiz bölümün sonunda Abhi ve Pragya’nın aşk itiraflarına ve romantik anlarına tanık olan Tanu’nun annesi ortalığı bu bölümde fena karıştırıyor. Anasına bak kızını al derler ya aynen öyle Tanu’nun kötülüğünün kaynağının annesinden başkası olmadığını da bu bölümde görmüş olacağız. Plan üstüne plan yapan Tanu’ya annesi de destek olur ve Abhi’ye sana çok önemli bir şey söyleyeceğim, benim çok az ömrüm kaldı, kimseyi üzmek istemiyorum ama umarım sen beni anlarsın, kızımla evlendiğini görmeden bu dünyadan göçüp gitmekten korkuyorum der. Abhi’ye duygu sömürüsü yapan Tanu’nun annesi amacına ulaşır. Abhi düğünü hızlandırmayı kabul eder. 

ah kalbim 225. bölüm özeti resmi 1

Olanları Tanu ve Aliya’ya anlatan Tanu’nun annesi yaptığı duygu sömürüsünü de ballandıra ballandıra anlatır. Tanu sevinçle annesine sarılıp teşekkür eder. Annesi ise annenin yolundan git ve zeki ol diye havasını da atmayı ihmal etmez. Abhi ise sevinçten kelebeğe dönen Pragyaya gelip benim verdiğim bir söz var deyip söylediklerini unutmasını söyler. Pragya şok olur ve gözyaşları içinde olanları Daadi ve Purab’a anlatır. Purab gidip durdurmak istese de Pragya buna izin vermez. Purab ise bir yolunu bulup engellemeye kararlıdır.

ah kalbim 225. bölüm özeti resmi 2

Ve beklenen gün gelir. Ertelenen zerdeçal töreni başlamak üzeredir. Ancak Tanu hazır değildir hatta evde değildir. Pragya’dan zorla mangalsutrayı alır. Sarla Tanu’ya tokat atar ama Tanu kafayı mangalsutrayı takmıştır. Alıp giderken Pragya gözyaşları içinde annesine sarılıp gücüm tükendi annem diye ağlar. Sarla ise annen ölmedi yanındayım kızım diye ona destek olur. Zerdeçallı karışım hazırlanır. Tanu da gelir. Daadi, damat tarafının büyüğü olarak Tanu’ya karışımı sürer. Bir taraftan da bu sürdüğüm zerdeçal değil kara mürekkep olsun deyip beddua ede ede sürer. Tanu’nun annesi ise Abhi’ye sürer. Sıra gelir damat ve gelinin birbirlerine zerdeçal sürmelerine. Heyecan doruktadır. Abhi, Tanu’yu Pragya olarak hayal edip zerdeçalı sürer. Tanu sevinçten uçuyordur. Daadi ise bu işe el atıp Pragya’nın evine gider. Sarla ikna olur ama Pragya odasında elinde Abhi’yle düğün fotoğrafı ağlıyordur. Daadi bakalım Pragya’yı ikna edebilecek mi? 

Ah Kalbim 213. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. KIZLAR GELDİĞİMDEN BERİ KONU YAZDIM YORUMLARI OKUYAMADIM ŞİMDİ İFTAR İÇİN YEMEK HAZIRLAMAYA GEÇİYORUM ALLAH A EMANET OLUN İFTARDAN SONRA GÖRÜŞÜRÜZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu