Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 26 Ekim Perşembe Özeti 10. Bölüm Fragmanı – Suresh Ve Pragya Ayrılır

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 26 Ekim Perşembe günü 10. bölümü ile ekranlarda olacak.  Pragyave Suresh’in ayrılığının yaşanacağı Ah Kalbim’in 26 Ekim’de yayınlanacak olan 10. bölümüyle ilgili detaylar haberimizin devamında…

Ah Kalbim 10. Bölüm Özeti

Purab, Aaliya’ya başka birini sevdiğini söyler. Aaliya ise kızsa da ortada bir gerçek vardır. Purab daha sonra Bulbul ile bir buluşma ayarlar. Maami ise kanıt peşindedir.

Bulbul’e Suresh’in yazdığı mektupları ve Bulbul’un fotoğrafını bulan Maami her şeyi Bulbul’e anlatır. Bulbul şok olur. Ağlarken Purab gelir ona sarılır ve Sen de beni aldatmazsın değil mi? diyerek ağlar. Onları gören Suresh üzülür ve oradan ayrılır.

ah kalbim 10. bölüm resmi 1

Daadi ise stresten hastalanır ve tek çözümünün Abhi’nin evlenmesi olduğunu söyleyince Abhi evleneceği kızı kendisi seçme şartı ile evleneceğini söyleyince Daadi kabul eder ve mutlu olur. Sarla ise koşturmacadan fenalaşır.

Annesiyle ilgilenen Pragya bir taraftan da Suresh’in eve gelmeyişinden dolayı endişelenir. Bulbul ise hesaplaşmak için Suresh’in yanına gider. Ağzına geleni söyler, ablasını hak etmediğini de sözlerine ekler.

Pragya tüm konuşmayı duyar, Arvind de bu evlilik konusunda hata yaptığını söyleyince Pragya ağlayarak eve gidip kendini odasına kilitler. Suresh Pragya’nın yanına geldiğinde Pragya her şeyi duyduğunu her şeyin bittiğini söyler.

ah kalbim 10. bölüm resmi 2

Bu konuşmaları duyan Sarla şok olur ve Suresh’e tokat atar. Haklıdır da kızını ikinci defa üzen bir erkek hem de güvendiği sevdiği Suresh nasıl bunları yapmıştır. Bir daha evine gelmemesini söyler. Abhi ise Tanu’ya evlilik teklif eder.

Ancak büyük bir anlaşması olduğunu söyler ve reddeder. Abhi ona çok kızar ve gider. Pragya sevdiği tarafından reddedilmişne Abhi de aynı durumdadır. Ayrı yerlerde aynı kaderi yaşamaktadırlar. Pragya Bulbul ile dertleşir ve bir daha aşık olmayacağını ve evlenmeyeceğini söyler.

ah kalbim 10. bölüm resmi 3

Tanu daha sonra Abhi’yi ikna etmek için geldiğinde Aaliya’ya Ahi2nin bir yıl daha beklemesini istediğini söylerken Abhi kendisini para için reddettiği için kızgındır. Ancak onu gönderdikten sonra Tanunun bir yılı hakettiğini bekleyeceğinği söyler.

Daadi ile konuştuktan sonra ise Daadi’nin seçeceği kızla eveleneceği konusunda ikna olur. Zira Daadi para için kendisini reddedenden eş olmayacağını söylemiştir. Daadi hemen Pragya hakkında bilgi edinir ve evliliğin bozulduğunu öğrenir.

Aaliya tam Purab’a zorla sarıldığı anda Bulbul ona ofiste olmadığı için evine dosyaları getirdiğinden onu görür ve üzülerek ayrılır. Purab Aaliya’ya tokat atar ancak Bulbul çoktan gitmiştir. Pragya ise babasını kaybetmiş iki çocuğa yardım eder. Babaları ise Abhi’nin yengesini arar ve çocukların kaçırılmış olduğunu söylediği anda Pragya ve çocukları görür. Pragya babaya çocuklarla ilgilenmesi konusunda ikazda bulunur.

Ah Kalbim 10. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 10. Bölüm Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu