Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 264. Bölüm Özeti #Tanu Munni’yi Buldu

Ah Kalbim 264. bölüm özeti detaylarına geçmeden önce Ah Kalbim 264. bölüm de neler olmuş kısaca en önemli olaylardan bahsetmek gerikirse; Abhi, Disha’nın fikri sayesinde Pragya’nın gerçekten Pragya olduğundan emin olur. Tanu ise Munniyi hastanede bulunca Aliya ile bir olup onu eve getirmek ister. Ah Kalbim 13 Ekim Cumartesi özeti sizlerle.

Ah Kalbim 264. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 264. bölüm; Pragya, Abhi’ye ben senin Pragyanım, tombişinim deyince Abhi çok sevinip ona sımsıkı sarılır. Pragya çocuklardan dolayı çaresizdim ve onları korumak zorundaydım der. Bu sırada birinin gölgesini görüp odadan çıkar. Daadi ile karşılaştığında ne oldu diye sorar. Bu olanlar Pragya’nın hayalidir. Khan ise gitara bomba yerleştirmesini isteyen kişinin yüzünü görmek ister ama Simonika’nın yüzü kapalıdır. Telefonunu dahi kırıp kimseye haber vermemesi için elinden geleni yapan Simonika, elindeki tüm kozları kullanıp Abhi’yi öldürmeye kararlıdır. Bu konuda gözünü karartmıştır. 

Abhi, Pragya konusunda kafasının karışık olduğunu Disha’ya açınca Disha ona bunu anlamasının bir yolu olduğunu söyleyip ona fikir verir. Sırtında ben olup olmadığına bakmasını söyler. Bu sırada Simonika adamıyla gitarı eve gönderir. Abhi, khan Chacha nerde deyince adam yalan söyler. Purab kontrol etmesi için çalmasını söyleyince adam soğuk soğuk terler ve gitar iyi merak etmeyin diye engeller. Onun bu tavrı hemen Abhi’nin dikkatini çeker. Adam ise dışardan geldiğim için terledim deyip olayı geçiştirir. Purab, gitarın tamiri için para verir. Purab da adamdan şüphelenmiştir.

ah kalbim 274. bölüm özeti resmi 1

Abhi ise ee kolay değil bir rakstarın karşısına çıktı heyecan yaptı herhalde diye havaya girer :D Adam görevi başarıyla yerine getirdiğini anlatır. Abhi ise Pragya’nın sırtında leke var mı yok mu onu kontrol etme derdindedir. Pragya gitarını kontrol ettin mi nasıl olmuş deyince Abhi, Khan yaptıysa kontrole ne hacet deyip bakmadığını söyler. Pragya gitarı eline aldığında gitarın ağır olduğunu söyler ama Abhi yok canım der. Bu esnada Abhi’nin sırtına baktığını fark eden Pragya hayırdır neye bakıyorsun der. Abhi ise yok yok öylesine gitarı nasıl temizlerim diye bakıyorum diye kıvırır. Daha sonra Pragya’ya şarkı söylemek için gitarı eline alıp çalmaya başlar. Simonika ise bu sesi duyunca çal çal bakalım Abhi Bey bu son şarkın olacak diyerek sevinir. Abhi ise Sanam Re şarkısını söylemektedir.

Simonika gitardaki bomba şimdi patlarsa ben de ölürüm diye korkuya kapılır. Bu sırada Daadi gelir ve Abhi ile pragya’yı yemeğe çağır der. Simonika ise elimde yapmam gereken işlerim var Robin haber versin der. Daadi ise sen nasıl olur da benim emirlerimi dinlemezsin diye ona kızar. Pragya ile Abhi dans başlar. Abhi bilerek elindeki kalemi düşürür tam Pragya’nın sırtında leke var mı diye bakacakken Simonika kapıyı çalmadan paldır küldür içeri girer. Abhi ise sen kimsin de bu şekilde giriyorsun sen kimsin diye Simonika’ya kızar. Pragya sakin ol ve aşağı yemeğe gidelim der. Abhi ile aşağı indiklerinde Disha, Abhi’ye bakabildin mi diye sorar.

ah kalbim 274. bölüm özeti resmi 2

Abhi başarılı olmadığını söyler. Disha yeni bir plan yapar ve Pragya’nın kıyafetini değiştirmesine neden olacak bir şeyler yapmaya karar verir. Sebze tabağını Pragya’nın üzerine kasıtlı olarak döker. pragya da üzerini değiştirmek üzere kalkar. Disha da Abhi’nin yanına gidip planını paylaşır: ona yardım etmek için gidip sırtı açık bir kıyafet verelim ki böylece beni görebilelim. Pragya odaya gittiğinde Abhi de arkasından gider ve kırmızı sırtı açık sari içinde Pragya’nın benini görüp sevinir. Bunları hayal ederken Pragya gelir ve hayrola ne yapıyorsun burda, ben kıyafetimi sildim geçti gitti değiştirmeye gerek yok der. Abhi ise o kıyafetin içinde üşütürsün çıkar da bunu giy der. Pragya da kabul eder ve elindeki sareyi alır.

Ah Kalbim 264. Bölüm – Tanu Munni’yi Bulur

Yemek sırasında Tanu’nun ayağına cam düşünce Tanu da hastaneye ayağını göstermek için gider. Munni de o hastanededir ve baygın halde olan Munni’nin yanına gider ve sen Munniysen evdeki o zaman Pragya deyip şok olur. Abhi ise odayı dekore edip Pragyayı bekler. Pragya geldiğinde bu duruma çok sevinir. Arka fonda Hua Hain Aaj şarkısı vardır. 

Abhi, Pragya’nın yüzünü tutup kalbim bana senin tombişim olduğunu söylüyor der. Pragya ise sana defalarca söyledim ben Pragya değilim der. Abhi ise ay adıyla bilinir ben sana dokunduğumda ay ışığı içime doluyor der. Pragya ise ben Munniyim der. Abhi ise yani beni sevmiyorsun öyle mi deyince Pragya seni sevmiyorum der. Abhi ise madem öyle sana yakınlaştığımda benden etkilenmiyorsun der, Pragya tabiki üstüme iyilik sağlık der. Abhi ona yaklaşmaya başlar. Arka fondan Allah Wariyan vardır.

Tanuyu Munni’nin yanında gören hemşire yakını mısınız diye sorar. Tanu ise hayır ne olmuş bu kıza der. Hemşire bu kız bir aydır komada deyince Tanu o zaman şüphemde haklıymışım ama evde niye kendini Munni olarak gösteriyor ki Pragya diye düşünür. Abhi ise Pragya’yı yanaklarından öperken onları gören Aliya sinir olur. Bu sırada Abhi beni görüp içi ferahlar. Pragya ise kıyafetini değiştirmeye gittiğinde ondan kendimi saklamak ne zor diye düşünür. Tanu ise olanları Aliyaya haber verip hastaneye gelmesini söyler. Aliya hastaneye geldiğinde gözlerine inanamaz. Bir sonraki gün Purab’ın doğum günü partisi vardır. Aliya ise Munni’yi eve götürüp gerçek bu diye Pragya’yı evden atalım der. Aliya Munniyi o hastaneden çıkarmak isteyince doktor kızıp onları hastaneden attırır. Aliya da yeni bir planla madem öyle burayı yakalım ve Munni’yi eve götürelim der. Bakalım Munni eve gelebilecek mi? Abhi ne yapacak? Bu soruların cevapları Ah Kalbim 275. bölüm özetinde siz değerli takipçilerimizle olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

120 Yorum

 1. Geldinimi esnam
  kyz emir neden gelemez ziyarete….nede olsa musderisi……gelir bi bahana uydyry isde orasyny dusineme ben….emir efenndi dusunsi…..iy fikir olmadymy ya

 2. esnam emir zaten kecenlerde bize geldiya 1 defa..okumadin mi..zaten o zamndan sonra emire biraz guvendim adim atdim..emire soyledim kizlar fikri..emirde ya hazal sen benim dsuncelrimimi okudum bende aynen boyle yapacakdim dedi..tamam supriz yapacakdim sana ama..neyse sen benim suprizimi bozdum geliyorum birazdan..

 3. gizem hosgeldin.,yok nazlam biratenm onemli degil canim benim..ayy babam yine cagriyor ya,,neyse kizlar corba yapmksdim babama veriymde gelirim birazdan hadi bay bay..

 4. Kizlar ya sizi cok ama cok seviyorum????tatlislarim ya hazal naparsan yap da bitir su isi artik mutlu yasa????kiz emirin sakalimi sakalsizmi???

 5. Ne atarsan at yeterki beni karisdirma???kaciyorum ben herkes aksama gelicek bende aksama olurum???ya evde okadaaaar is beni bekliyor ki???buraya giriyorum zar zor ozden ben kaciyim camasir yikicam yemek bisrecem ooo benim isim bitmiyor nazliyam ozden afet beni kacdim????size kolay gelsin??

 6. MERHABA KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  GÜZEL BİR GÜN GEÇİRMİŞSİNİZDİR İNŞALLAH KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 7. FİLİZ ABLOŞ??
  ELLERİNE SAĞLIK ABLOŞ NASILSIN??

  OOOOOo
  ELOŞ ABLOŞUM❤❤
  GELMIŞ HOŞ GELMİŞ ÖZLEDİM ABLOŞ YAA NASILSIN ABLOŞUM BENİM ❤❤

  ..
  .
  SELAMMM
  ????
  HATUNLARIM
  ??????

 8. AAAAA
  NEDEN KİMSE YOOKKK OFFF??

  NİHANIMMM NERDE MERAK EDIYORUM ONU??

 9. HELİNİM ABLASININ DÜNYA GÜZELİ HOŞ BULDUK İYİYİM BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM
  SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  SINAVLARINDAN İYİ NOT ALDINMI ????

 10. DÜNYA GÜZELİM BEN BURDAYIM BENDE NİHANIM ÇOK ÖZLEDİM NEDEN YAZMIYOR BENDE BİLMİYORUM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA YAZAR

 11. Ela ablam nasılsın seni çok özledim!
  Nihanim nerde benim onu çok merak ediyorum iyi mi acaba!
  Kızlar neredesiniz kimse yokk

 12. MERHABALAR ??
  ???
  Allah’ım erkek milleti işte hayalinde bile kızın soyunması yok beni yok sırtı var??
  Vay arkadaş bu Meryem Ana kılıklı Pragya delirtti Abhiyi sonunda adam haklı bi erkek olarak ihtiyaçları var. Bunlarla evlenenlerin çocukları okula başladı bunlar pehh..?

 13. kizlaar kizlar ben geldim..
  ayyy Allah seni guldursun esnaaaa òldum gulmekde kizcok merak etdimdeee emirin sakalli sakalsiz oldugunu neden merak etdin kuzum.
  emir sakallari var evet..nasil oldugunu soyleyeyim..ha iste ah kalbimde abhi var ya onun gibi ne cok fazla neden az..abhi gibi iste…kizlar ben sakalsiz erkeklerden hoslanam…
  ay esna sakal felan derken asil seyi unutdum simdi..emiri aradim gel diye felan..neyse yarim saat kecdi kapi caldi bende hemen kostum kapiya..acdim emir bana nasilsin kucuk kiz..dedi bende ayy emir geldin dedim…babamda salondan kizim kim gelmis dediyi an emirde benim mustafa amca dedi iceri kecti..babamda ok emir oglum hosgeldin dedi ustune baktaniye felan vardi kizim gel bunlari al dedi.,bende tamam babacim dedim..haydirir oglum ayyy ogkum vallahi unutdum ya ozur dilerim dedi bende emirde sasirdikk acaba babam neyi diyordu..emirde anlamadim mustafa amca neyi. diye sordu emir babamda hani tahirin kizi ezgini emirde mustafa amca ezgi kim dedi.,bende aaaaaaa babacim ezgi ezgi tuh ya unutdun mu onu ya babacim bos ver yaa.babamda olurmu kizim hem sen git cay koy dedi.,bende gidiyorum..emkrde mustafa amca ben dogruya ezgide vardi..ben senin tamirhaneye gitdim arabam icin cirak sesnin hasta oldugunu soyledi bende ondan geldim yani..hem ziyarete hemde arabamda buyuk sorun var arabami tamkrhaneye birakicam tamir edersin biliykrsun sisden baskasina emanet etmiyorum arabayi..babamda emir oglum bisey soracamda arabani yeni tamir etdim sen napiyorsunda bozuyorsun arabayi..emirde iste bozluyor araba..kizlar bende cay hazir olunana kadar kalidorda dinliyorum..neyse baktim emir bana mesaj yazdi ki cayi bana verirek ustume dok diye bende sasirdim neden die oda dediyimi yap ama sicak olmasin cay..bende tamam bari dedim..bamam emire oglum iylesiyim tahirle konusucam..emirde tamam..ama henuz degil ben sise soylerim ne zman konsun die..babamda peki emir oglum sen bilirsin..neyse bende iceri girdim babama cayi verdim emirede cayi verirken cayi ustune doktum..ama kizlar babamki cayi sicakdi..ama emirn cay sogukdu bardagin yarisi soguk suydu yani ılıkdi..neyse emirde ayy..dikkat dedi bende ayy ozur dilerim yaaa..babamda bana kizim napiyorsun biraz dikkatli olsana bak cocugu yaktin emirde yok mustafa amca yanmadim..cok ustume gelmedi..emir lavoba nerde dedi..babamda kizim gosterde gitsin yikasin,,bende peki babacim dedim emkr arkamdan bende onde gidyorum..bende emkre buyurun emkr bey burasi dedim..emkrde ben kolumdan cekti bana sarildi..seni seviyorum seni cok ozledim..bende emir napiyosun babam gorucek..emkrde seni gordumhaa.bana yeer hic bisey umrumda degil…bende emir nolursun boyle seyler yapma..dedim gitdim..emirde neyse cikti tualetden..geldi mustafa amca ben gidiyorum dedi babamda emir oglum kizimin adina ozu dilerim..emirde yok mustafa amca onemli degil bile bile olmadi ki..neyse babamda kizim misafirmizi yolcu et..bende meirle beraber disari cikdim..emirle biraz konusduk..emir tam gkderken benim alnimdan optu..gitdi..evet boyle kizlar…

 14. haaa kizlar bksey unutdum yazamayi..disari ciktim yaa..emiri yolcu etmeye..emir ne diyorsun babam tahirle konusum bilmeme ben zamani gelince felan diye.,ogkum desen yok mustafa amca ben vazkecdim die…emirde olurmu oyle sey hazal hanim..bu yalani sen acdin basimiza sende temizleyeceksin benmi soyledim git babana de ezgiyi felan…emirde hem bu ezgi gusel mi dediyi an bende emirin kolundan vurdum..haa tamam emir bey ganisdkrayim seni ezgiyle..emirde oyle guldu ki ayyy hazal sen beni kiskandin mi..ya seni yerim..kizim anla artik benim gozum kalbim sana aid senden baskasini gozum gormez.. kulagim duymaz..kalbim almaz..anla bunu..bende tamam tamam..artik bana kaldi..bu iş

 15. kizlarrr..nerdesinz yaaa…kiz esna ozellikle sen gelde..kzi merka etdim..emirn sakallarini sormani..tam senlik soruda şaşmamak gerek:)))

 16. Kiz ezgi konusuna gelice sen baslatin sen bitireceksin baban onun babasina soylemeden vaz gecdi de okizida heyacana kapilmasin yoksa bi okiz kalir aranizda sorun????

 17. Hayirli aksamlar kizlar

  uyyyy hazala bakta neler olmus neler isabelle gecmiste olanlarida anlatti tum gun ben ve anneme bugun kendim okudumm ooo cok buyuk ask gorunuyor.

 18. ayy esnam sen emiri nasil biri merka ediyorsun anladim birtanem..
  yaa esnam emir bir sarkiya benziyor..daha 2 gun once tvde sarkilari izliyince fark etdim..sarkici ilyas yalcintas die sarici var taniyormusun..ona benziyor emir yani kilosu esmerligi..felan cok benziyor…yuzude benziyor..

 19. Kiz hazalim vallahi sizin haliniz ortada desem???arik da sizin dilde bilmem ne derler ay ahaaa??normal insanmi yani kaslari falan varmi kilolumu??

 20. kizlar..bide ben ilyas yalcintasi cok seviyorum.hayraniyim zaten emirde şans eseri ona benziyor..yani esnam emir ilyas gibi biri..tanimadiysan googleden baka bilirsin kuzum..

 21. Peki hazalim bakiyim geliyim karnima sacilar onu gordukden sonra girmese gelirim belke sana???

 22. Hazal denek ilyas yalcintasi beyeniyosun hayranisin bende tam tersi nefret ediyorum asagida sana yorum yazdim gordunmu.

 23. ayy esnaaam..kiz emir evet kasli birsi zaten..17 yasindan spor yapiyor zaten..kiz sen googleden bak yaz ilyas yalcintas yaz..emir iste ona benziyor.,yani boyu posu kilosu sakali saci.yuz sekli gozleri dudaklsri bakislari cok benzizyor..zaten dun bende emire soyledim benzediyini..emirde hazal sendemi kizim ya..ona benzetdin beni..beni taniyan herkes benzetiyor ilyasa..emirde bendemi sarkici olsam..ilyasa rakib olurum benzerligimle..bende sakami yapiyorsun deim..emirde..tabi saka yapiyorum..benim ne isim var sarkicikla hem sesim igrenc..

 24. Kiz hazal mac hangi takimi tutuyor bu emir sen hagi takimdasin ???babanda mac izliyormu

 25. iremsum canim okudum simdi canim cok sagol ya bitanem..bakalim iste ne kadar buyuk ask oldugunu..
  ay iremsum kiz ben bayiliyorum ilyasa hem yakisikli hemde sesi mukemmel yaa.icimdeki duman sarkisni hegun dinliyorum..zaten emire benzerligden sonra 2 kat seviyorum..

 26. ayyy esnam neden guldun kiz..evet cok benziyor..yani kilosu soruyosun ya oyle ilyas gibi saci gozu dudaklwri yuz sekli boyu posu felan..evet boyle..kiz esna emir fenerli yaa bende cimbomluyum…babamda cimbomlu..

 27. Evet herjezin zevki farkli bir turlu ben beyenemiyorum gitti herkez beyeniyor bir benle bella beyenmiyoz sende beyenenler listesindesin.

 28. evet iremsum..ilk kanaldede x faktore katilmisdi o zamandan beri beyeniyorum..kizim sesi cok guzel..butun sarkilari telimde var..

 29. Kiz ben herzaman gulerim ya????gulusum estik olmusmu hic ha???evet diyelimki bu emir???ee gercek emir nerede peki kiz safasmi basladi simdiden ya mac savasi kiz baba ayni takim peki emir kimle mira hangi takimda o mac seviyormu???

 30. Ay kızlar ben ne yaptım yengem pastayı yaptı dedi ki kötür yukarı mumları koy dayına süpriz olsun dedi ben de aldım pastayı yukarı çıkarıyordum ki son basamak da ayağım takıldı hop yere düştüm hem de pastanın üstüne yüzüm tamamile pasta oldu ay cok komik görünüyordum sonra yengem geldi ne oldu dedi ben de hiç küçük bir sorun çıktı o kadar dedim yengem beni kovaladı ben de yengeçim üzülme pasta gelcek den cok guzel olmuş dedim yengem cok kızdı sonra bizde pasta sipariş etik sonra dayım geldi biz süpriz yaptık pasta gestik şimdi odama çıktım size yazıyorum

 31. HEPİNİZE İYİ AKŞAMLAR ÇİÇEKLERIM NAPIYOSUNUZ BALLARIM
  ????☺???????⚘?????⚘??????⚘??????

 32. Hazalim emirin arabasi gelcekden babana mi emanet eti???ay icine belke sana emenet etim dedi nezaman ozlesen kokumu arabadan al deye???????

 33. Almiroşum canım hoşgeldin nasılsın tatlım özledim seni ???????

 34. Kiz cok ezyetle yapmis yengen aa sana ne verseler tek basina yersin ya bu alene akil fikir veren yok ki seni gibi bitane evde bas belasi varda sana biseyi emanet etmemeli olduklarini anamamislar ???ama yene yapdin yapacani kazayla yedin pastayi ???afiyet olsun nasildi pasta ben yapsam bizim ev ahalisinin buynuzlar cikar ayol???

 35. Ben de sizleri çooook özledim hele ki senin sakarlıklarıni maceralarını çok özledim??? alevim
  Halamlar gelmişti onlarla ilgilenmekten siyeye giremiyordum ama neyseki onları şutladım????

 36. Esna pasta cok guzel di çikolatalı pastayı dı ?okadar güzel olmuştuki kimseye vermemek için tek başıma yedim hani tanu pastanın üstüne düşmüştü ya öyle işte kız ????????

 37. Aaaaa esnoşum dedim ya bu aralar yazamicam merak etmeyin diye kuzum ama burdayım artık bitanem???

 38. ay kizlar siz bile ISABELLANIN dunki romantik anlarini teklifi benden once ogrenmissiniz az once burda okudum vaybe neymis biz asiklari koseden izliyok vay be.

  ALEV HER ZAMANKI DELI KIZ….

  almira nasilsin….

  esna neler yapiyon…

 39. ELOŞ ABLOŞUM??❤
  İYİ NOT ALDIM DİELİMM ABLOŞ İYİM ALLAH’A ŞÜKÜR SEN NASILSIN ABLOŞ İNŞALLAH IYISINDİR??❤


  ..
  .
  İYİ
  ⛺⛺
  GECELER
  ⛺⛺⛺⛺
  TATLİŞ
  ⛺⛺⛺⛺
  RÜYALARR
  ⛺⛺⛺⛺⛺
  ??????????????????

 40. İremsu nasılsın tatlım ben zaten deliliklerimle ünlüyümdür??????

 41. Saki seni gordukde senin yakandan yapismislar bu halanlar kiz banyodada yazip haber vere bilirdin??

 42. Tamam almirosum kizmiyorum zaten geldin gibi yakandan tutub sorgu sual yapamam hos geldin?????ee sende ne var neyok bu aralar peki gorunmedin ama senide cok cok seviyorum yarin burda olacakmisin kuzum???

 43. ALEV BEN SOKLARDAYIM BELA DUNKU GUZEL ANINI YAZMIS BURAYA BENDE BURDA OGRENDIM SOYLEMEDI SOKTAYIM DELILIGIYLE UNLU KIZ SEN NASILSIN

 44. Alevim senin elbisenden kim tutu ki tanu gibi yapisdin kiz onun elbisesinden bulbul tutmusdu senin elbisenden kim tutu hak etmissindir pastayi????

 45. Esnoşum kız iki de bir koşturuyordum ordann oraya akşamları da yatıyordum erkenden tmm kız kızma bana yazıcamm artık kuytu köşelerdee?????
  İremsumm iyiyim bitanem sen nasılsın…??

 46. Evet olucam bitanem napim kız valla o gün annemin saçının yarısını kestem güzel bir fırça yedim annem hala bile fırça atıyo bana kendini ayna da görünce almira Allah seni bildiği gibi yapsın diyo…??

 47. Ay iremsu hos bulduk hic size yaziyorum ya sen ne yapiyorsun kiz aaa sana soylemedimi aa pes yani ben sadim seninde haberin var ??aslina onu bize deyil cok sevdiyi denize ve gizeme soylekek istemisdi merak ediyolardida dun soyleyecekdi internet sorunu yuzunden bugun soyledi aman bos ver orendin isde sona kalan sesin bende bole durumda ablami sona ben kalirken dirdir yapiyorum ???oyrendin isde belke sana soylemeye firsat bulamamisdi kizsen yaninda her zaman olamazin ki teli herzaman yaninda olur siteye girer baslar dirdir ee uzulme canim bundan sonra dunede gec kalirsin????

 48. Desene bugunlerde bole moda anecim goren gulsunde sen soyle gulene moda yavrum gulmene gerek yok moda gormemismisin ayol ???aman kiz sende fircalaniyirsun bende ay bu ana basimizdan dirdir etmekleri hic estik olmuyor ya az once sarma aciyordu elime bak oren diyor cok urasdi anlatmak icin anlamadim diyorum anlamicam bide diyor 25 yasin var oren ya bende icimde sen dasindikdan sonra orenecem diyorum???

 49. ya esna hala saskinim telimide acmiyor biliyormusun siz kizlar bizden once geliyonuz bu sayfa ask sayfasi masallah bizde kaldik ay hala soktayinya adanada halam telinide aliyor soktayim hala

 50. Esnos zaten bende öyle dedim anneme moda bu annem de kafamda saç bırakmadın bunun neresi moda bende dedim dur kendi saçımı kesim seninkıne kaynak yapayım dedimmm???

 51. Ole deme ya sende varsin kuzum???Ay kiz sana elektirikmi vereyim soktan kurtul olub bitmis hersey ya doru burasi ask kosesi olmaya basladi ya gozum tok bole seylere biri ayriliyor biride ah deyib eh deyor napalim bunlarin derdinden desem yakinda buradan kacsam iy olur bukizlar beni deli edecek ya ask ask ask aaa iremsu senin sevdiyin varmi bi sen kaldin estik olan bide ben???

 52. kiz zaten şoktayin elektrik versen tam soka girerim yok benim ne sevdigim ne sevgilim var.

 53. Herkes instagram tuzandan korkuyormu ya hic kimin instagrami yok allah allah ya bole bisey mi olur ya almira sen evde kaliyorsun neden yok kizim eskiden varmiydi alniram???

 54. Buse neden ole soyledin kiz aa simdi bole konusmakdami moda???aa iremsu olsaydi napardin kiz benimde yok bos ver bole seyler ya bi dusersin aska kurtulamazin derim ask bole biseydir yakinda sanada bulasacak hzir ol iremsu????

 55. ay bela acmiyor efeyi arim ay efeyide ariyamam halam onlari bilmiyor bilse baltayla dograr efe otelde bela halamlarda . kuzenleride arayamam kaldim ortada.

 56. Esnoşum benim ki hiç olmadı instagram?
  Busem nasılsın aşkitoskummmm ???

 57. Zamanla gelmez iremsu hop deye gelir nese kiz sen nasil ortada kalmissin polis carayimi????ok almiram anladim???

 58. ayy esnosun kiz yok emir estetik olmadi..mirada cimbomlu..ki takim savasi yokya aramjzda oyle sey sanama.ama fb gs maci oljrsa bilemem.esnos evet emirde napiyor bilmiyorum ama surekli arabani bozuyor bahane iste..neyse evet babama birakti babam yarina kadar iylesirse arabani tamir etsin..kiz alev napmisin guzelim pastaya..gam senlik haraket bravo;))
  almiram kuzum hosledin birtanem kiz arayi bukadar acma ozledim seni..
  busem buselerin busesi hos geldin birtanem..

 59. Bende özledim senı hazalım emirle iyi gidiyo sanirım yorumlara bakılırsa çook güzel bir çift oldunuz bitanem inşallah hep böyle güzel gider???????❤❤❤❤

 60. Eloşum nerdesin bitanem gel sohbet edelim Toprağımmm????

 61. Yasemin nerdesin gülümmmm
  Rabiş çiçegim
  Amaya bitanem
  Luba cnm benim
  Fıdan hamilelik nasıl gidiyo
  Rana nasılsın tedavin nasıl
  Nihanım nerelerdesin sen balımm
  Sizler nerelerdesiniz kızlar valla polise haber vericem kayıp ilani vericem yaaa?????????

 62. Kızlar dedemeledeyiz kusura bakmayın çekmiyor burda tlf ya sizi seviyorum çok sık yazamam affedin beni aşklarım
  Almiram
  Hazalim
  Alevim
  Denizim
  Gizemim
  Esnam
  Isabellam
  Nazlam
  Helinim
  Miram
  Kainatim
  Fidan ablam
  Iremsum
  Adını unuttuklarim affedin beni canlarım Allah a emanetsiniz görüşürüz??????❤?????????????????

 63. GUNAYDYN KYZLAR NASYLSYN IYIMISIN ARKADASLAR VE GUZEL AILEM BEN IYIM OKULDAYYM SU AN
  KYZ HAZAL BAYA YAKSYKLYMYS INISTE BRAVO SANA SECMISIN KENDINE YAKYSANY JANYM BENIM

  ESNAM NASYLSYN IYIMISIN JANYM SANA BU GUN BI ROMAN YAZYJAM DUN YASADYGYM ROMANY

  ALMIRAM HOS GELDIN JANYM NASYLSYN SENI COK OZLEDIM KYZ

  IREMSUN DUN GELEMEDIM BITURLI KONSAMADYK SENINLEDE NEYSE BI ARA SOHBET EDERIS

  KYZ ALEV BENDE PASTA ISTEMISDIM BANA VERMEDEN YEMISIN KUSUM SANA

  BU ARADA KYZLAR MERAK EDENER VAR BENI RASYZ EDEN COJUGY HERKESE SOYLIYORUM ELIF DIZISINDEKI SELIMIS VE ADY ZEHRADA DA OYNUYORMUS BEN GORMIYORUM O DIZIYI HEM GERCEK HAYAT DEKI ISMI EMIR KIVILCYN MYS GOOGELDEN BAKA BILIRSINIZ TYKY ONA BENZAR O DELIDE

 64. Busam bende seni sevyorum canym inkysa zamanda geri gel cok ozletme kendini opyorum canym??????????

 65. Kyzlar dun aksam dysarda oturyodum sonra janym dondurma cekdi ve Aylar la gitdik yakyn bi mazaya aldyk dondurma eve donyoduk 5 tane adam gelyodu hemde sarhos olmuslar bize bulasdylar bende bitanesini dovdim biri Aylara saldyrdy kyz dovsmeyi bilmiyor bardy bende adamy dovmeye basladym Aylar Nazla diye bardy arkama dondim bir alkogol sisesiyle kafamy kyrmak ozere elerim titremeye baslady olujam zanetdim ki biri dovmeye baslady adamy gozlerim karardy korkudan sonra bir saryldy bana ben Aylar zanedip saryldym ona….sonra Nazla bisey olmady dimi dedi…..o ses o salagyn sesiydi kendime geldim ve itdim…bana sarlan o salakmys meger….ay bende bilmeden saryldym ona…..ufff sonra baryp cardym ne isin var burda senen yardam isteyen oldumy hem sen bana ne hakla sarlyrsyn…. dediki ben olmasaydym simdi burda dil arysda olurdyn…. deli diye cekip gitdi…. sonradan uzuldim adam haklyydy aslynda olmasaydy olmus olurdym….bu gun burda olamazdym….ama neden saryldiki hem ona sinirlendim o yuzden bardym ona… napiyym kyzlar….akyl ver esnam hem neden saryldy dersin bu salak bana….asyl bende salagym dimi kyzlar…..uuuuffffff ya

 66. GÜNAYDIN AH KALBİM AİLESİ NASILSINIZ
  Nazla pasta isteyen kız????
  Esna gülücük kraliçem?????
  Rabişim kayıp?????????
  Miram aşıkları buluşturan???
  Hazalım aşık?????????
  Almiroşum saç düşmanı?????
  Busem besteci güzelim?????
  Bellam ve iremsu ikizlerim??
  Denizim????????????
  Gizmom????????????
  Fidan anne adayı???????
  Filizim güzellik???????
  Aidem kayıp prenses??????
  Adını unutuğum varsa af ola?????????????????
  ???????????????
  ???????????????
  ???????????????
  ???????????????
  ?❤?❤?❤?❤?❤?❤?❤?❤?
  ???????????????
  ???????????????
  ???????????????

 67. GÜNAYDIN SİTENİN GÜLLERİ NASILSINIZ HEPİNİZİ ÖPÜYORUM????????????????
  KIZLAR BUGÜN BURASI YAĞMURLU GÖK GÜRLÜYOR ŞİMŞEK ÇAKIYOR YANİ HAVA KÖTÜ BURDA ?????
  NAZLACIM BURDA ANLAMAYACAK NE VARKI İŞTE O ÇOCUK SENİ SEVİYOR VE SANA BİSEY OLUCAK DİYE KORKUDAN SARILMIŞ OLAY BU GÜZELİMM???

 68. Gundyn Almiram nasylsyn iymisin janym ay gercekden asyksa neden hep beni sinir edyor beni gorinje tsvruny degisdiyor ve beni deli edyor bu salak beni nefret edyorum ondan

 69. Nazlacım seni sevdiği için
  Belki se sinir olurken tatlı görünüyorsun ve bu tatlılık ta onun hoşuna gidiyordur o yüzden seni sinir ediyor olabilir??

 70. Uf abla Keremde ayny seyi soyledi Aylarda sen sinir olursan daha guzelsin oda ondan yapyodur dedi git adamdan ozur dile dediler napiyym ben hem asada kime benzedigini yazdym baksana yaksyklymy vari

 71. (Emre kıvılcım) yakışıklı biridir eğer senin çocuk ta ona benziyosa oda iyidir derim?
  Bence de özür dilemelisin çocuk senin hayatıni kurtardı sen ise onu azarladın bence bir özürü hak ediyor??

 72. (Emre kıvılcım) yakışıklı biridir eğer senin çocuk ta ona benziyosa oda iyidir derim?
  Bence de özür dilemelisin çocuk senin hayatıni kurtardı sen ise onu azarladın bence bir özürü hak ediyor…??

 73. ah kalbimi çok severek izliyorum abhi ve pragyanın mutluluğu bizim için çok önemli inşallah gelecek bölümlerdede mutlu olurlar

 74. Bak nazlacım eğer sen onu sevmiyorsan sadece bir arkadaş gibi ondan özür dile ve konuyu kapatin…??

 75. Merhaba arkadaşlar adim aygül turkmenistanliyim herkese merhaba ben yeni katildim umarım bir hatam olursa affola

 76. Mrb aygul sende hos geldi turkmenistanda hava nasil kis
  almira ya hava soguk cay bitmis caysiz aksam dusunemiyorum tuh bitki cayina kaldik iyimi

 77. ben ah kalbim filmini çok seviyorum ve ah kalbim filminin final vermesini istemiyorum lütfen ah kalbim filmi final vermesin lütfennn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu