Ah Kalbim 268. Bölüm Özeti 27-28 Ekim Ah Kalbim 269. Bölüm Özeti Aliya Kendi Kazdığı Kuyuya Düşer

Heyecanlı bölümleriyle ekran başındakilerin beğenisini almaya devam eden Ah Kalbim 27 Ekim’de 268. bölümü ile 28 Ekim Pazar günü de 269. bölümü ile ekranlarda olacak. İşte neler olacak sorusunun yanıtı.

Ah Kalbim 27 Ekim Özeti Aliya ve Tanu Pragya’yı Munni Zanneder

Geçtiğimiz bölümde sonunda karşılaşan Munni ve Pragya çok şükür deyip bu bölümde yeni planlarıyla bizlerle olacak. Munni Pragya’ya tüm olanları anlatır ve Aliyaların tüm mal varlığını üzerine geçirmek için yeni bir plan yaptıklarını haber verir. Pragya da hemen Munni ile yeni bir plan yapar ve kendi telefonunu Munni’ye verir.

Dadisa ise mal varlığını Pragya’ya bıraktığını herkesin önünde duyurmaya niyetlidir. Abi de anlar ki Dadi de onun Pragya olduğuna inandığı için mal varlığın ona vermeye niyetlidir. Aliya ve Munni evrakları imzalama konusunda Munni’ye ısrar edince Munni sert bir şekilde yeğenlerim nerede belki de başlarına bir şey geldi görmeden o evrakları imzalamam der.

Aliya sinirlenir hatta eline bıçak bile almaya niyetlenir! Tanu hemen Raj’ı arar ve çocukları sorar. Raj da çocukların adresini Tanuya verir. Tüm bu konuşmalara şahit olan Pragya uzun süredir merak ettiği üçüncü haini de bulmuş oldu. 

Munni Aliyanın yanında iken Pragya Tanu’yu takip eder. Tanu takip edildiğini hissetse de yanılmışım diye kendini rahatlatır. Sonra Raj’ın verdiği adrese gider. Pinky adlı çocuklara şiddet uygulayan adam onu içeri alır.ah kalbim 280. bölüm özeti resmi Tanu hemen Aliyayı arar ve Munni’ye yeğenlerini gösterir. Yeğenleri Pinky’nin onları dövdüğünü söyleyip hemen gel yanımıza der. Munni üzülür. Pragya bir yolunu bulup içeri girer hatta çocukları da alıp oradan çıkar. Pinkiy’de çocuklar döver sonra da sandalyeye bağlar kaçarlar. Pragya çocukları arkadaşına emanet eder.

Ah Kalbim 28 Ekim Özeti Ve Başarı Senin Adın Pragya

Pragya her şeyi Munniye anlatır ve gizlice yer değiştirirler. Pragya onu bayıltacaklarını duyunca Tanunun verdiği meyve suyunu içer gibi yapar ama içmez. Aliya ise o çoktan bayıldı diye güvenir. Bu esnada Purab ve Disha’nın samimi hallerine tanık olan Mitali her zaman olduğu gibi haberi yetiştirir. Aliya çılgına döner.ah kalbim 280. bölüm özeti resmi 2

Ve evrakları imzalama zamanı gelir çatar. Pragya başta imzalamk istemez ama Dadisa ikna eder. İmzaladığı evrağı kilitleyen Pragya planlarıyla övünen Aliya ve Tanu’yu şok eder. Çünkü açık açık ben Pragyayım der. Aliya dalga geçiyor dese de gerçek onları hem şaşırtır hem de sinirlendirir. Aliya ve Tanu’nun konuşmalarından şüphelenen Simonika da Pragya’nın gerçek Pragya olduğunu duyar. Pragya Munni ve çocuklarla vedalaşır. Bakalım Aliya bu yenilgiye nasıl bir tepki verecek?

Ah Kalbim 268. ve 269. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 268. Bölüm Özeti 27-28 Ekim Ah Kalbim 269. Bölüm Özeti Aliya Kendi Kazdığı Kuyuya Düşer (1 Yorum)

  1. ilk Benim Hedyemi beklerim Hadi bakiyim *-* Alya ve Tanu tanidigim en Salak & Abtal kotu adamlar. Neyse Bu bolumu Yarin gorucegim artik. Ha unutmadan Filizablam Ellerine Saglik.