Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 27. Bölüm Özeti 15 Kasım Çarşamba Fragmanı – Pragya Kovulur

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 27. bölümü ile 15 Kasım Çarşamba günü ekranlarda olacak. Ah Kalbim’in 15 Kasımda yayınlanacak olan 27. bölümünde neler yaşanacak haberimizin devamında…

Ah Kalbim 27. Bölüm Özeti

Aaliya olanlardan sonra Tanu’ya Abhi ile onu bir araya getirmek için elinden geleni yapacağını söyler. Purab ise Bulbul ile buluşacağına sevinmektedir. Sarla kızı Bulbul’un arkadaşının yanında olmadığını öğrenince telaşlanır ve bir daha izin vermeme kararı alır.

Purab tam Bulbule sarılacakken Bulbul ona kızar ve attigin her yanlış adim ablamın hayatini mahvediyor diye çıkışır.  Purab ise evlendiğinde Pragya’yi Abhinin kovacağını o zaman evlenmesinin anlamsız olduğunu soyler.

ah kalbim 27. bölüm resmi 1

Hatta Bülbüle evlenelim ve birlikte Pragyaya yardim edelim der. Bulbulun elinden tutar ve mabede  götürür. Pragya uzaktan onları görür ve yanlarına doğru hızlı adımlarla gelirken Abhi de Purab’ı arar ve her şeyi öğrendim işin bitti der. Pragya Purab’ı evlenmeme konusunda ikna için uğraşırken Abhi wow diyerek gelir.

Pragya şaşkındır. Pragya ya hakaret eder evlisin ama evlenmeye geldin ha deyip evliliğinin kanıtı olan kolyeyi almaya çalışır ve evlenmeni durdurmayacağım der. Bulbul onu durdurur ve Purab’in sevdigi benim deyince Abhi şok olur ancak inansa bile Purab’ı çok kötü döver.

ah kalbim 27. bölüm resmi 2

Purab merdivenlerden düşer ve Bulbul koşarak yanına gidince güçlükle birlikte oradan uzaklasirlar. Abhi ise Pragyaya sen onlara yardım ettin tüm planı sen yaptın deyip evden onu koyacağını rezil edeceğini söyleyip eve götürür.

Aaliya onu nasıl getirirsin diye sorunca Abhi Purab’in Pragyayı değil Bulbulu sevdiğini ve Bulbul için kendini terk ettiğini söyler. Aaliya şok olur. Abhi Tanu ve Aaliya bir araya gelip ceza olarak gerçekleri Daadiye söyleyeceklerini dile getirdiklerinde Pragya ailesinin neler hissedeceğini düşünüp hem ağlar hem üzülür.

ah kalbim 27. bölüm resmi 3

Daadi ise kız kardeşine ilaç indirmekle meşguldür. Bu sırada Sarla Pragyayı arar telefonu Tanu acar ve kızın daima yanında kalacak kızların çok akıllı Bulbul Purab’ı aldı Pragya da onlara yardım etti der.  Sarla ağlar.

Purab ise Bulbule yemek verir o ise kabul etmez ve aileme bir şey olursa seni asla affetmeyecegim der.  Sarla ise Pragya ile ilgili kabus görür uyanır. Abhi her şeyi Daadiye anlatır isterse Pragyanın kalacağını ancak onun yüzünü dahi görmek istemediğini söyler. Kararı Daadiye bırakır.

Aaliya ve Tanu Pragyayı evden atarlar. Zavallı Pragya ise nereye gideceğini dahi bilmeden yolda yürür. Abhi ise Pragyayı sorduğunda Aaliya onu koyduklarını söyler. Tanu ise artık Daadiyi Abhi için iyi bir eş olduğu konusunda ikna etmesi gerektiğini söyleyip Abhi’ye gülümser.

Ah Kalbim 27. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 27. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu