Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 27 Ekim Cuma Özeti 11. Bölüm Fragmanı – Abhi Pragya İle Evlenmeye Razı Olur

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 27 Ekim Cuma günü 11. Bölümü ile ekranlarda olacak.  Pragya ve Abhi’nin ilişkilerinde gelişmelerin yaşanacağı Ah Kalbim’in 27 Ekim’de yayınlanacak olan 11. bölümüyle ilgili detaylar haberimizin devamında…

Ah Kalbim 11. Bölüm Özeti

Abhi kuzeninin çocuklarını da alıp eve geçerler. Daadi Abhi için uygun olan kızın adının Pragya olduğunu öğrenir ve daha önce karşılaştığı Pragya olup olmadığını öğrenmek için onun fotoğrafını ister.

Purab Bulbul’u arar ve neden telefonunu açmadığını sorunca Bulbul kendisini neden aldattığını neden başka birine evlenme vaadinde bulunduğunu sorar. Bulbul evine geldiğini ve onları gördüğünü bir daha aramamasını söyler.

Pragya’nın büyükannesi de Pragya için uygun olan kişiyi aramaktadır. Ve aracı olan kişi gelir ve erkek tarafının Pragya’nın resmini istediğini söyler. Aracı Bulbul’u de görünce ona da uygun birini bulmak için Bulbul’un da resmini alır.

ah kalbim 11. bölüm resmi 1

Pragya’nın resmini gören Daadi sevinirken Aaliya sinirlenir. Aaksh’ın evliliğinin onun yüzünden bittiğini hatırlatır. Odasına geçen Aaliya hem Daadi’yi hem de Purab’ı elinde tuttuğu için Pragya’nın çok kurnaz olduğunu düşünür. Pragya’dan intikam almak içinse bu evliliğin gerçekleşmesi için çabalamaya karar verir.

Bulbul ise eve gelince olanları ablasına anlatır. Ablası gerçeğin farklı olabileceğini söyler. Abhi ise Aaliya’nın Purab’ın onu aldattığı için ağladığını görür. Aaliya ona Pragya’nın resmini gösterip onunla aldattığını söyler.

Hatta kendisi ile evleneceğini söyler. Abhi hemen Purab’ı arar gelince de her şeyi öğrendikten sonra ona çok fena tokat atar. Purab2ın ağzı yüzü kan içinde kalır.Sevdiği kız hakkında kötü konuşunca Purab, böyle konuşacağına beni dövmeye devam et der.

ah kalbim 11. bölüm resmi 2

abhi ise yüzünü dahi görmek istemediğini söyler ve onu kovar. Taiji yani Akash’ın annesi ise olanlardan dolayı mutludur. Purab daha sonra Pragya’yı arar ve Bulbul ile buluşmak istediğini söyler.

Pragya ise elinden geleni yapacağını söyleyerek telefonu kapatır. Aaliya ise Abhi’yi Pragya ile evlenme konusunda ikna etmeye çalışır. O kızla evlenirsen Purab bana döner der. Ancak başta Abhi kabul etmez. Sonra onun mutluluğu için kabul eder. Tanu konusunda da ona bir yıldan sonra Pragya’dan ayrılacağını söyleyeceğini söyler. Aracı erkek evinin razı olduğunu Pragyalara söyler ve onu öper.

Aaliya olacaklarla ilgili Tanu ile konuşur. Purab da Pragya ile konuşur. Bulbul’un konuşmak istemediğini ailevi sıkıntıları olduğunu söyler. Pragya ile evlenmeyi kabul ettiğini söyleyince Daadi sevinir.

Pragya’nın ailesinin yanına giden Daadi Abhi hakkında yabancı olduklarını tanımalarını ister. Pragya ise onu tanımak adına gittiğinde bile Abhi Tanu ile birliktedir. Pragya’yı görünce Tanu saklanır. Pragya konuşmasını tamalar ve oradan ayrılır. 

Ah Kalbim 11. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 11. Bölüm Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu